Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 130 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Noclegi na Kubie
#41 PostWysłany: 16 Mar 2015 11:27 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
wg mnie lepiej spać w casie - za tą cenę bez problemu znajdziesz coś na starym miescie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
 Temat postu: Re: Noclegi na Kubie
#42 PostWysłany: 16 Mar 2015 20:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2012
Posty: 946
platynowy
A macie jakies namiary na noclegi z osobnym wejsciem? Nie jestem za bardzo towarzyski, gdy sie nie zaleje, wiec nie chce mi sie usmiechac i gadac z Kubanczykami, gdy ich codziennosc mnie totalnie nie obchodzi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Kubie
#43 PostWysłany: 17 Mar 2015 10:42 

Rejestracja: 05 Paź 2014
Posty: 3
Loty: 88
Kilometry: 214 247
Spał może ktoś w Habana Lourdes w Old Havana?

Pozdrawiam

Marek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Kubie
#44 PostWysłany: 18 Mar 2015 18:57 

Rejestracja: 20 Mar 2013
Posty: 22
jakwilk napisał(a):
A macie jakies namiary na noclegi z osobnym wejsciem? Nie jestem za bardzo towarzyski, gdy sie nie zaleje, wiec nie chce mi sie usmiechac i gadac z Kubanczykami, gdy ich codziennosc mnie totalnie nie obchodzi...

3 pokoje 2-osobowe,balkon,niezależne wejście z własnymi kluczami a nie jak w większości przez pokój czy sypialnię właścicieli :)
Do dyspozycji mały salon i duży taras na dachu z widokiem na Hawanę,dobra lokalizacje.Gadają po angielsku i można z nimi wszystko załatwić.
Transport z lotniska i na lotnisko na życzenie.Nocowałem w bardzo wielu miejscach w Hawanie,ale już nie szukam innego....to jest dla mnie najlepsze.



Acha...cena 25 CUC

Załączniki:
P1060107 (1).JPG
P1060107 (1).JPG [ 19.1 KiB | Obejrzany 3006 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Gaszpar lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Kubie
#45 PostWysłany: 27 Kwi 2015 09:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Wrz 2012
Posty: 276
Loty: 162
Kilometry: 413 398
niebieski
W Havanie korzystałem z Hotelu Neptuno. Ujdzie w tłoku. Śniadania dobre, do centrum nie daleko, jest nawet duży basen ;)
W Cayo Guillermo hotel Sol zdecydowanie polecam! Coś pięknego najlepszy hotel w jakim byłem.
Varadero też Sol ale Coral, znowu najgorszy hotel w jakim byłem nie polecam.
_________________
"Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku"

Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Kubie
#46 PostWysłany: 07 Maj 2015 15:07 

Rejestracja: 08 Lut 2014
Posty: 1
Cześć.

Moje świąteczno, sylwestrowo, noworoczne wojaże kieruję na Kubę + Meksyk. Brakuje mi jeszcze tylko noclegu 30.12.2015 - 31.12.2015 w Hawanie. Podpowiedzi? Linki do aktywnych stron rezerwacji?

Dzięki bardzo,
Marcin
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Kubie
#47 PostWysłany: 07 Maj 2015 15:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 682
Loty: 2
Kilometry: 14 922
Podpowiedź: pojedź do Hawany, pójdź do miasta, zapukaj do kilkorga drzwi z oznaczeniem Casa particular i wybierz ładny i tani nocleg. Podaż jest ogromna, na pewno coś znajdziesz.
_________________
Dlaczego polski maluch (126p) jeździ po ulicach Kuby? Jak zostać papieżem? Jak wielbłąd może żyć bez wody? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w filmach WłóczyMiSie na YouTube
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Kubie
#48 PostWysłany: 08 Maj 2015 08:47 

Rejestracja: 13 Paź 2013
Posty: 35
Loty: 113
Kilometry: 218 622
My skorzystaliśmy z polecanego wcześniej Kikiego i możemy potwierdzić pozytywną opinię o nim. Nocleg 25 CUC, śniadanie 5 CUC - bardzo dobre, dużo lepsze niż w casie w trinidadzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Kubie
#49 PostWysłany: 08 Maj 2015 13:00 

Rejestracja: 11 Cze 2011
Posty: 561
Loty: 169
Kilometry: 441 450
niebieski
My w 6 osób spaliśmy troszkę dalej od centrum

http://www.wimdu.pl/offers/PMEEKH4B?sea ... 524-havana

willa całkiem fajna. Można się dogadać na transfer z lotniska. Nie biedzę też problemu aby chłopaki wozili was gdzie chcecie. Naprawdę o was zadbają. Byliśmy bardzo zadowoleni.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Nocleg w Hawanie
#50 PostWysłany: 31 Maj 2015 22:38 

Rejestracja: 20 Mar 2013
Posty: 22
Wg mnie w Hawanie tu jest najlepiej.....zwłaszcza dlatego,że macie niezależne wejście.Wracając w nocy nie trzeba budzić,dzwonić,czekać....masz swoje klucze i tyle.Standard,jedzenie i właściciele super (znają angielski)
Jak widzę,inni już z niego korzystali i są zadowoleni.

Załączniki:
wizyt.jpg
wizyt.jpg [ 19.1 KiB | Obejrzany 1475 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
DawidDefacto uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Kubie
#51 PostWysłany: 15 Lip 2015 20:38 

Rejestracja: 11 Cze 2011
Posty: 561
Loty: 169
Kilometry: 441 450
niebieski
Tam nie da się nie znaleźć noclegu na miejscu :) chyba że ma się jakieś bardzo wygórowane wymagania to lepiej już nie jechać :P Polecam kilka nocy w Hawanie na zwiedzenie i uciekałbym dalej w wyspę aby zobaczyć prawdziwy klimat Karaibów
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wojtek71 uważa post za pomocny.
 
      
#52 PostWysłany: 11 Lis 2015 23:27 

Rejestracja: 29 Lis 2014
Posty: 22
Hej.

Ja moge dac namiary na bardzo tani hostel w Hawanie ( 5 cuc za noc) ulica Hospital albo jeszcze casa na Concordia ale to juz drozej, w zaleznosci od oblozenia pewnie ok 20-30 cuc. W Varadero nocowalam w super fajnym domu na samej plazy, za pokoj dwuosobiwy placilam 40 cuc za noc ale warto bo wlasciciel bardzo mily ( jak z reszta wszyscy w Varadero) a widok z pokoju worost na cudna plaze, palmy i morze - dla mnie bajka.

Niestety wszystkie namiary mam w domu a nie w tej chwili przy sobie. Ale jak Ci sie nie pali to po weekendzie bede miec.

Gosia
Góra
 Profil Relacje PM off
Gaszpar lubi ten post.
 
      
#53 PostWysłany: 13 Lis 2015 20:38 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 10
gosia.krakow napisał(a):
Hej.

Ja moge dac namiary na bardzo tani hostel w Hawanie ( 5 cuc za noc) ulica Hospital albo jeszcze casa na Concordia ale to juz drozej, w zaleznosci od oblozenia pewnie ok 20-30 cuc. W Varadero nocowalam w super fajnym domu na samej plazy, za pokoj dwuosobiwy placilam 40 cuc za noc ale warto bo wlasciciel bardzo mily ( jak z reszta wszyscy w Varadero) a widok z pokoju worost na cudna plaze, palmy i morze - dla mnie bajka.

Niestety wszystkie namiary mam w domu a nie w tej chwili przy sobie. Ale jak Ci sie nie pali to po weekendzie bede miec.

Gosia


Hej !
Gosiu proszę o namiary.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam !
Góra
 Profil Relacje PM off
Gaszpar lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Kubie
#54 PostWysłany: 28 Gru 2015 00:24 

Rejestracja: 25 Lis 2011
Posty: 263
niebieski
Będziemy na Kubie w 3 os. koniec lutego -do połowy marca. Mamy zamiar połączyć zwiedzanie z wypoczynkiem. Jeśli chodzi o nocleg w Havanie to zabookowałam hotel na galahotels.com, który to pośrednik dorzuca gratis przywóz z lotniska, więc w sumie nocleg wychodzi niedrogo.
Z relacji powyżej wynika, że z noclegami w casas particulares nie ma najmniejszego problemu na Kubie i w miarę budżetowo da się to ogarnąć. Chcielibyśmy natomiast spędzić kilka dni na ładnej plaży, no i tu jawi się problem, bo ceny hoteli są kosmiczne, przy 3-4 nocach kilkaset euro na Cayo Coco i podobnych plażach, a casas particulares tam nie ma.
Może potraficie polecić ładną plażę, a jednocześnie taką, gdzie są nie tylko hotele, ale i casy (byle nie Varadero) bądź stronę przez którą można zamówić hotel za rozsądną cenę. Sprawdzałam już galahotels.com i dertour.pl ale też ceny zbyt wysokie.
Będę wdzięczna za sensowne porady.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Kubie
#55 PostWysłany: 28 Gru 2015 00:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sty 2013
Posty: 631
Playas del Este, Playa Jibacoa z tych blisko Havany, z tego co pamiętam do obu możliwy transport publiczny, a i Casy powinny tam jakieś być.
Góra
 Profil Relacje PM off
lia uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Kubie
#56 PostWysłany: 03 Sty 2016 14:16 

Rejestracja: 03 Sty 2016
Posty: 1
lia czy mogę prosić kontakt na priv?

Planuję podróż z żoną w pokrywającym się terminie.

Dzięki

Michal
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Kubie
#57 PostWysłany: 04 Sty 2016 21:34 

Rejestracja: 04 Sty 2016
Posty: 11
Czy ktoś może polecić pewny sposób na załatwienie noclegu na pierwszych kilka nocy na Hawanie? Pisałem do kilku gospodarzy, o których była tutaj mowa, ale nie dostaję odpowiedzi. Byłbym wdzięczny za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Kubie
#58 PostWysłany: 04 Sty 2016 22:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 682
Loty: 2
Kilometry: 14 922
Pamiętaj, że Internet na Kubie nie jest tak rozpowszechniony jak u nas. Jeżeli nie odpisują Ci dzień lub dwa, to jeszcze poczekaj. Jeśli trwa to tydzień, to prawdopodobnie trzeba pisać do kogoś innego.
_________________
Dlaczego polski maluch (126p) jeździ po ulicach Kuby? Jak zostać papieżem? Jak wielbłąd może żyć bez wody? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w filmach WłóczyMiSie na YouTube
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Kubie
#59 PostWysłany: 30 Sty 2016 14:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2010
Posty: 130
Loty: 42
Kilometry: 79 377
Hej, ja korzystałam z Wimdu przy pierwszym noclegu w Hawanie.
Zatrzymałam się tutaj: https://www.wimdu.pl/offers/85XT6LDO
Wszystko było ok. Na wiadomości odpisywali bardzo szybko.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi na Kubie
#60 PostWysłany: 17 Wrz 2016 13:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Mar 2011
Posty: 1071
Loty: 14
Kilometry: 31 648
srebrny
w Hawanie mieszkałem za 25 zł na polskie pieniążki za osobę, pokój 2 osobowy, warunki takie jak w Zakopanem tylko w pokojach wszedzie wentylatory jako dodatek , albo klimatyzacja
wyszukajcie na hostelworld
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 130 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group