Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 545 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna
Autor Wiadomość
#501 PostWysłany: 28 Maj 2015 10:58 

jacek96 napisał(a):
Jednak zeby nie bylo zbyt normalnie, to kolejny komentarz na poziomie zostal umieszczony :lol:

Próbujesz sugerować, że napisałem nieprawdę?
Mój komentarz dotyczy stanu faktycznego i dotyka aspektów pozaboiskowych prowokacji. Miały one miejsce a nie musiały mieć, niestety kibice wywieszający wspomnianą szmatę nie potrafią oddzielać historycznych zaszłości wpływających na aktualne spory od sportu.

Jeszcze raz napiszę: ukraińscy prowokatorzy w przebraniu kibiców nie uszanowali polskiej gościnności wywieszając na naszym Stadionie Narodowym symbole skierowane przeciwko Narodowi Polskiemu.

Załącznik:
liga-europy.jpg
liga-europy.jpg [ 56.28 KiB | Obejrzany 2789 razy ]

Źródło: http://pikio.pl/flaga-upa-na-finale-lig ... warszawie/
Góra
 PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#502 PostWysłany: 28 Maj 2015 11:15 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2047
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
JTej jacek 96 - a flaga upa ma barwy czarno - czerwone czy czerwono-czarne? Przed swoimi żalami fajnie by było gdybyś w 10 sekund sprawdził to na wiki.....Flaga została skrojona i powieszona do góry kołami....tyle w temacie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#503 PostWysłany: 28 Maj 2015 11:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
To chyba nie do Jacka a do Don Bartossa ;)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 lubi ten post.
 
      
#504 PostWysłany: 28 Maj 2015 11:25 

@samaki9, A jak w swastyce zmienię kierunek zgięć to będzie dobrze, tak? W "wiki", skoro masz upodobania do tego źródła, to sobie sprawdź herb rodu Boreyko i zastanów się czy paradując z nim po mieście nie wzbudzisz zainteresowania. Też będzie "koniec tematu"?
Rozumiem, że finał w Polsce i ludzie się cieszą. Też się cieszę, ale nie przeszkadza mi zwracać uwagę na patologie. Ty to nazywasz "żalami". Widocznie prezentujemy inny poziom wrażliwości.
Jak dla mnie koniec dyskusji o tym co tam zostało powieszone.


Ostatnio edytowany przez Anonymous 28 Maj 2015 11:50, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 PM off  
      
#505 PostWysłany: 28 Maj 2015 11:42 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4034
złoty
Nawet bez zmieniania kierunku moze znaczyc cos zupelnie innego :lol:
Kazdy widzi w drugim co chce zobaczyc, a najczesciej siebie i swoje oblicze :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#506 PostWysłany: 28 Maj 2015 12:02 

Rejestracja: 23 Mar 2015
Posty: 133
witam po finale
mecz sportowo super atmosfera na stadionie też dobra
ja na pewno nie załuje że byłem i podtrzymuje że finał to jest finał nie ważne kto gra u oczywiście za rok atakuje Bazylee
co do biletów bo trochę sie bawiłem w konika pod stadionem miałem do sprzedania w sumie 7 biletów 3k.3 i 4 kat.2
zarobić raczej się nie dało ale stracić też było ciężko choć widziałem ludzi co pojedyńcze bilety kat.1 sprzedawali po 70 a nawet 50 euro

jakoś nie przepadam za Ukraińcami ale byli bardziej skorzy do rozmowy i żartów od Hiszpanów więc dla nich plus za to
I trzeba też przyznać że Ukraińcy czuli sie swobodniej od Hiszpanów może rzeczywiście sewilla obawiała sie trochę kibiców Sląska :)

ja wchodziłem na stadion 5 miniut przed pierwszym gwizdkiem i sprawdzali mi dowód i bilet i chwilkę nie chcieli mnie wpuścić ale miałem wrażenie że ochrona to bardziej robiła dla jaj niż serio i wątpie żeby kogoś nie wpuscili


Ostatnio edytowany przez Abcn, 02 Cze 2015 12:46, edytowano w sumie 1 raz
Litery
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#507 PostWysłany: 28 Maj 2015 13:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3391
srebrny
Kuba1976 napisał(a):
ale o szczegółach nie dowiedziecie się tutaj :)

Całe szczęście, że się nie dowiedziemy, po co psuć sobie wrażenie po bardzo udanym meczu ...
Góra
 Profil Relacje PM off
J29 lubi ten post.
 
      
#508 PostWysłany: 28 Maj 2015 13:29 

Rejestracja: 22 Lut 2012
Posty: 643
Loty: 21
Kilometry: 25 696
niebieski
jacek96 napisał(a):
Nawet bez zmieniania kierunku moze znaczyc cos zupelnie innego :lol:

Co nie zmienia faktu, że w świetle wydarzeń, które w sumie miały miejsce nie tak dawno, akurat TEN symbol zawsze będzie kojarzony jednoznacznie. I to się nie zmieni, choćby nie wiem jak ktoś próbował to przeinaczać, a zdarzają się tacy kretyni.

W ogóle proponuję zakończyć już temat wydarzeń "pozameczowych". Na forum podróżniczym raczej nikogo nie obchodzą relacje z walk plemiennych ludzi z lasów czy innych jaskiń.

Ktoś pytał wcześniej o doping. Ja miałem sektor G30, więc siedziałem bliżej kibiców Sevilli. Nie znam hiszpańskiego, więc nie wiedziałem czego dotyczą ich przyśpiewki, ale ogólnie podobał mi się ich doping. Dużo energii, śpiewy, wszyscy ubrani na czerwono. Trzeba też przyznać, że poza wyznaczonymi sektorami to towarzystwo było mocno przemieszane, ale oczywiście bez jakichś incydentów. Da się? Da się.

@mikrupski opchnąłeś w końcu swoje bilety?
Góra
 Profil Relacje PM off
maczala1 lubi ten post.
 
      
#509 PostWysłany: 28 Maj 2015 13:43 

Rejestracja: 23 Mar 2015
Posty: 133
tak sprzedałem wszystkie jeste wplecy 100zł to znaczy nie ja bo to znajomych były ale jakby podliczyć sumę nominalnej ceny biletów to 100zł w plecy

ale powiem wam że plan kupienia za pół ceny za rok raczej jest mało realny
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#510 PostWysłany: 28 Maj 2015 13:56 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Fajnie, po wschodniemu oflagowane Dnipro, Sevilla jak to każda południowa ekipa potrafi śpiewać, a nie krzyczeć i jak każdej południowej ekipie nie chce im się ciągnąć dopingu. :lol: Jak na mecz dwóch takich drużyn, to było nieźle.

PS Ekipa z flagą z Bielska Podlaskiego powinna poszukać azylu gdzieś na Ukrainie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kuba1976 lubi ten post.
 
      
#511 PostWysłany: 28 Maj 2015 16:09 

Rejestracja: 06 Cze 2014
Posty: 13
Hej,
czy może ktoś z Was kupił meczowy i chciałby odsprzedać? Albo wie gdzie jeszcze dostać można? Przed meczem nie kupiłem, bo nie chciało mi się z tym wchodzić na trybuny (niewygodne to zawsze jest). A po meczu już nie było :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#512 PostWysłany: 28 Maj 2015 16:14 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
http://stadiony.net/aktualnosci/2015/05 ... e_final_lm

Znowu plotki o LM w Polsce :-D
Nie ma na to szans,a za kilka lat może UEFA jeszcze zwiększy wymogi,artykuł by było więcej wyświetleń.
A poza tym musimy długo odczekać. Może jakiś turniej dziewczyn,na męskie nie ma szans.

Moim zdaniem redaktor pomylił się,większość wolnych miejsc była spowodowana nie przybyciem na mecz Niemców,Anglików czy innych cudzoziemców,a nie Ukraińców.
W metrze spotkałem chłopaka,który przyjechał na mecz z Maroka xD
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#513 PostWysłany: 28 Maj 2015 16:38 

Rejestracja: 22 Lut 2012
Posty: 643
Loty: 21
Kilometry: 25 696
niebieski
Z jednej strony szkoda, ale z drugiej myślę, że ten stadion jest wystarczający na nasze potrzeby i możliwości. Większego w Polsce nie potrzeba. Zresztą zawsze może trafić się Liga Mistrzów w miarę blisko, tak jak w tym roku.

Swoją drogą to było wczoraj trochę narodowości. Turcy, gdzieniegdzie Włosi, nawet Algierczyków widziałem pod stadionem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#514 PostWysłany: 28 Maj 2015 16:45 

Rejestracja: 11 Maj 2012
Posty: 243
niebieski
Bardzo fajny mecz, doping też na przyzwoitym poziomie. Dobrze, że pojechałem na mecz i nie dałem się ponieść opiniom tych wszystkich dramatyzujących forumowiczów, którzy lamentowali, że to Dnipro gra w finale, pewno będzie deklasacja, nudy na boisku i trybunach. Tymczasem zobaczyłem puchar na Placu Zamkowym, obejrzałem dobre widowisko, posłuchałem hiszpańskich śpiewów, no i cieszyłem się, że Krychowiak trafił. Widziałem też jak doskonale grają Konoplianka i Rotań. I przede wszystkim były emocje.

Wyszło na to, że w tym sezonie byłem na 3 meczach Ligi Mistrzów i jednym LE, no i ten ostatni okazał się najciekawszy i najbardziej emocjonujący. Czyli po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że nie wolno ulegać presji (niedzielnym) kibicom, dla których prawdziwy, wielki i godny ich oka futbol to tylko Reale, Barcelony i Bayerny (i jeszcze niedawno Borussie).
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#515 PostWysłany: 28 Maj 2015 21:58 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 195
Kilometry: 404 353
niebieski
Sportowo finał OK, ale trochę nie rozumiem tych "ochów" i achów" dot. atmosfery na tym finale. Zdobyć puchar i nie odpalić ani jednej racy to jest dopiero sztuka... Przyjechały Januszki z Sevillii z dofinansowaniem 180 EUR i zamiast świętować zdobycie pucharu, większość uciekła na lotnisko w 2 godziny po meczu nie zostawiając ani złotówki w Warszawie. Po kosztach poszli. A na stadionie non stop muzyka zagłuszająca cały doping. Typowy modern football! Generalnie żenada!
A kibice Dnipro pomylili rozgrywki klubowe z drużyną narodową w eliminacjach ME.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Mikolaj23 lubi ten post.
 
      
#516 PostWysłany: 28 Maj 2015 22:12 

cavani: nie zamierzam polemizować, ale chyba byłeś na innym meczu i napisałeś bzdury (też byłem np. na Gran Derbi i teraz z sobotę na Real - Getafe), w porównaniu z meczami na Euro 2012 i w/w meczami doping był ok, by nie napisać perfekt (kto chce - wszystko potrafi zniechęcić, czy też napisać słowa krytyki, tylko po co? skoro sportowo mecz był super, a i doping oraz frekwencja dopisała, co do tzw. "januszy" byli, są i będą bo mają kasę, co za tym idzie ich stać by kupić bilet i np. przeklikać cały mecz na fb z zapodaniem kilku fotek, ale mi akurat to "wsio rawno" bo nie moje pieniądze wydano na bilet)
Góra
 PM off  
      
#517 PostWysłany: 28 Maj 2015 22:30 

cavani napisał(a):

o Bałkanach nie wspominając... Wtedy możemy porozmawiać.


proszę, tak to miesiąc temu wyglądało, powodzenia życzę w takim dopingu
http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/38 ... l?cookie=1

co to wczorajszego meczu, doping niewiele ustępował temu na finale PP z 02.05.2015r. na którym tak jak wczoraj też byłem, no może poza racami, ale te i tak są zabronione i ich użycie powoduje dotkliwe kary dla klubów
Góra
 PM off  
      
#518 PostWysłany: 28 Maj 2015 22:39 

Rejestracja: 22 Lut 2012
Posty: 643
Loty: 21
Kilometry: 25 696
niebieski
Ale ustalmy jedną rzecz.

Dla zdecydowanej większości ludzi będących wczoraj na trybunach bardziej liczył się poziom sportowy meczu niż poziom kibicowski (i ja do takich też się zaliczam). Więc zupełnie nie rozumiem tych żali odnośnie kibicowania. Każdy kto choć trochę interesuje się piłką, wiedział jak mniej więcej będzie to wyglądać na trybunach. A skoro wiedział, że nie będzie mu to odpowiadać to po cholerę przychodził? Tylko po to żeby się później pożalić na forach internetowych? :lol: No cóż, znam lepsze sposoby wydawania pieniędzy i spędzania wolnego czasu niż przebywanie na imprezie, która mnie nie kręci ;)

Dla każdego coś miłego. Jeden woli finał LE, drugi mecz Podbeskidzia B-Biała i to jest OK. Ja jakieś tam porównanie mam (zdarzało mi się stać w młynie Wisły) i w sumie odpowiadało mi to jak było wczoraj.


Ostatnio edytowany przez hubi, 28 Maj 2015 22:45, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
maczala1 lubi ten post.
 
      
#519 PostWysłany: 28 Maj 2015 22:43 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 484
Loty: 195
Kilometry: 404 353
niebieski
@gorny77
Fajny przykład dałeś. Dzięki. To jest to! To jest właśnie przykład oddania się w całości serbskich kibiców niezależnie od konsekwencji za swoim klubem, a nie sprzedaniem się za 180 EUR i grzecznym zajęciem miejsc w autokarze wiozącym na lotnisko po meczu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Mikolaj23 lubi ten post.
 
      
#520 PostWysłany: 28 Maj 2015 22:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 810
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Na mieście - głownie Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście - duzo kibiców Dnipra, Sevilli tez, ale nie tak rzucający się w oczy bo troche mniej ubrani w barwy, Ukraincy koszulki, szaliki, flagi itp, do tego okrzyki "Ukraina", "Putin k...a" czy spiewanie hymnu Ukrainy. W sumie dopiero na stadionie jakby kibicow Sevilli wyczarowano nie wiadomo skad w takiej ilosci, byli jakby bardziej w "kupie" i w barwach, lepiej to wyglądało.
Miałem siedziec za bramką ale poszedłem na korone na wysokość rzutu rożnego prawie, restricted viev zajete, ale ponizej np. dwa cale rzedy mialy zajete tylko z 4-5 miejsc, wiec spokojnie sie siedzialo. Sevilla ładny doping, ale jak stracili gola to wg mnie kompletni ucichli, czasem cos tam sie odezwali i w zasadzie po golu Bacci w drugiej połowie sie dopiero znowu przebudzili. Dnipro zrywy ale przez caly mecz, jak dla mnie bez porównania lepiej jak Sevilla (siedzialem po stronie Dnipra). Byłem na kilku meczach i ten jest zdecydowanie najlepszym z nich, tak ze mega zadowolony jestem.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 02 Cze 2015 12:34, edytowano w sumie 1 raz
Literowki (...)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 545 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group