Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 106 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Liga portugalska
#1 PostWysłany: 25 Lis 2014 12:49 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 154
Loty: 107
Kilometry: 135 181
Zbliża się hit ligi portugalskiej FC Porto - Benfica Lizbona (13-14 grudnia). To jeden z bardziej łakomych kąsków dla fanów footballu zarówno od strony sportowej jak i kibicowskiej. W dalszym ciągu w przystępnych pieniądzach można "zaliczyć" ten szlagier. Ja ułożyłem następującą trasę: Katowice - Frankfurt Hahn 12.12 godz. 11.10 - 39 zł. Frankfurt - Porto 12.12 godz 21.45 - 45 euro. Porto - Paryż Beauvais 15.12 godz 7.00 - 23 euro oraz Beauvais - Katowice 16.12 godz 8.50 - 30 euro. Koszt razem to 450 zł. Byłoby taniej dolecieć do Porto przez Eindhoven, ale jest zaledwie 40 minut na przesiadkę. jest też opcja przez Brukselę w dwie strony, ale możliwość spędzenia dniówki w Paryżu lub (tańsza opcja) w Amiens jest kusząca. Jeśli ktoś chciałby się dołączyć do tej wycieczki proszę o kontakt. Jak najbardziej jestem otwarty do zmiany trasy. Bilety na mecz zamierzam kupić przez stronę FC Porto. Spanie w hostelach
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#2 PostWysłany: 08 Gru 2014 20:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
Możesz powiedzieć jak udał się wyjazd? Byłem w tym roku na Porto w październiku i z chęcią bym to powtórzył./


Ostatnio edytowany przez suszek, 01 Gru 2015 12:33, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#3 PostWysłany: 04 Sty 2015 16:35 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 154
Loty: 107
Kilometry: 135 181
Sorry, że dopiero teraz odpisuję, ale byłem bardzo zajęty. Na mecz ostatecznie nie poleciałem. Nie znalazłem nikogo chętnego, a po drugie od portugalskich znajomych dowiedziałem się, że na ten mecz biletów właściwie nie sposób zdobyć, chyba że za sporą kwotę. W zamian zakupiłem już bilety do Lizbony na derby Sporting - Benfica na Alvalade. Jestem w trakcie poszukiwań biletów na mecz co też nie będzie łatwe, ale bardziej osiągalne niż na Porto - Benfica. Moja trasa to Katowice - Beauvais - Lizbona i taki sam powrót. Wyjazd 8 lutego powrót 11. 2 noce w Lizbonie i jedna w Beauvais, w którym przesiadka potrwa 24h, więc opcja na kilka godzin spacerów po Paryżu. Koszt lotów 320zł. Lecę z dwójką znajomych. Tak więc loty kupione, zostaje jeszcze bilet na mecz. Gdyby ktoś chciał dołączyć, zapraszam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#4 PostWysłany: 11 Lut 2015 18:15 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 154
Loty: 107
Kilometry: 135 181
Jestem dłużny kilka słów o derby Lizbony tym, którzy planują mecz ligi portugalskiej. Bilet udało mi się kupić w kasie w dzień meczu z samego rana. Miałem szczęście, gdyż była sama końcówka. Zapłaciłem 55 euro (tylko takie były). Cena spora, ale miejsce jedno z najlepszych na stadionie. Przed samym meczem biletów już nie było, nie widziałem też żadnego konika. Nie dało się kupić biletów on-line przez stronę Sportingu, na maile nie odpisywali. Miałem więc trochę szczęścia. Na meczu atmosfera jak na derby południowego kraju przystało. Doping dobry z dwóch stron, pirotechniki niestety brak, kilka efektownych opraw ze strony gospodarzy. Poziom meczu wysoki i dramaturgii sporo, gdyż Sporting strzelił gola w 87 min a Benfica wyrównała w 94. Na pewno warto było się wybrać. Do tego miasto perfekcyjne pod każdym względem. 2 dni w Lizbonie zapamiętam dłuuugo
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#5 PostWysłany: 24 Lut 2015 00:07 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 470
Loty: 121
Kilometry: 219 081
niebieski
Będę w Lizbonie od 11.04-16.04. Podczas tego pobytu będzie mecz Benfiki z Academiką.Mam pytanie ktoś kto może był.Czy kupię bilet na mecz online?Rywal nie jest zbyt atrakcyjny więc czy jest szansa kupienia w kasie przed meczem?Czy był ktoś w muzeum benfiki,warto?.Czy na stadion Sportingu można wejść by go zobaczyć,belenenses to samo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#6 PostWysłany: 03 Mar 2015 13:41 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 154
Loty: 107
Kilometry: 135 181
Na mecz z Academica nie musisz kupować biletu on-line, bo na pewno będą w kasach przed meczem i to dużo. Z kupnem on-line są małe problemy w Portugalii. Na Benficę nie próbowałem kupić, ale na FC Porto wymagali numeru socio, znów na Sportingu w ogóle nie bylo opcji kupna on-line. Muzeum Benfici warto zwiedzić, bo przez lata uzbierało się wiele pamiątek (ja nie byłem w samym muzeum z braku czasu). Samo estadio Da Luz robi niesamowite wrażenie. Co do Sportingu to stadion też mają pierwsza klasa. Możesz wykupić tour po stadionie, chyba za 10 euro. Stadion leży w centrum dzielnicy Alvalade, zaraz gdy metro wyjeżdża na powierzchnię, więc nie sposób go przeoczyć. Obydwa stadiony mają dobrze zaopatrzone sklepy klubowe (drogo). Co ciekawe na stadionie Sportingu jest ... Lidl w którym możesz zrobić tanie zakupy (pyszne wino!). Stadion Belenenses jest zaraz ponad klasztorem Hieronimitów, blisko wieży Belem. Nie podchodziłem już pod niego, ale to max 10 minut od klasztoru. 5 km ponad nim masz jeszcze stadion Estreli Amadora, ale też nie byłem. Dobrej zabawy
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#7 PostWysłany: 03 Mar 2015 15:09 

Rejestracja: 14 Maj 2011
Posty: 191
Loty: 187
Kilometry: 292 388
15.03 Porto gra z mało znanym FC AROUCA- w jakiej cenie można się spodziewać biletów? Na oficjalniej stronie klubu nie mogę znaleźć takiej informacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#8 PostWysłany: 04 Mar 2015 18:09 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 154
Loty: 107
Kilometry: 135 181
Fakt, ciężko kupić przez net bilet na ten mecz. Myślę, że kupisz za 10-15 euro wysoko lub za bramką. Dobre miejsca około 20 - 30 euro. Przykładowo ceny na zeszłoroczny mecz LE z Eintrachtem Frankfurt dla ogółu (General Audience) były za 25, 40, 50 i 80 euro, więc nie ma tragedii. To jednak Portugalia gdzie kryzys jest bardzo widoczny i na rywali typu Arouca nie może być drogo. Z drugiej strony to derby regionu, ale Arouca nie ma chyba zbyt wielu fanów. Daj znać jak zaliczysz ten mecz
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tomili7 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#9 PostWysłany: 10 Mar 2015 18:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
Za mecz Porto z Bragą płaciłem w październiku z tego co pamiętam koło 35e na trybunie głównej. Bilet kupiony przez internet odebrany przed spotkaniem. Arouca to nie jest topowy przeciwnik, sprawdzałem przed chwilą stronę trybuna główna 15e.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#10 PostWysłany: 02 Wrz 2015 18:48 

Rejestracja: 20 Paź 2014
Posty: 56
Wiecie Panowie, może jak dokonać zakupu biletów przez stronę Benfica Lizbona? Przy próbie dodania biletów do koszyka, pojawia się komunikat, że bilety nie zostały dodane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#11 PostWysłany: 09 Wrz 2015 12:57 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 154
Loty: 107
Kilometry: 135 181
Co prawda nie kupowałem nigdy biletu na Benfice, ale być może wymagane jest posiadanie numeru Socio tak jak na Sportingu. Jeśli nie to płatność powinna przejść. Estadio Da Luz jest na tyle duży, że zapełnia się tylko przy okazji meczów z Porto i Sportingiem i czasem LM, więc bez problemu kupisz przed meczem nawet najtańsze bilety. Spróbuj jeszcze w innej przeglądarce otworzyć stronę z biletami.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#12 PostWysłany: 09 Wrz 2015 19:20 

Rejestracja: 20 Paź 2014
Posty: 56
już sobie poradziłem, trzeba zmienić język strony na portugalski inaczej nie przechodzi do strony płatności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#13 PostWysłany: 09 Wrz 2015 19:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 223
Loty: 355
Kilometry: 559 189
niebieski
Bilet można bez problemu dostać od konika + 10 Euro ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#14 PostWysłany: 16 Wrz 2015 22:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2866
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
na stronie Fc Porto są dostępne bilety na hitowy mecz z Benficą w najbliższą niedzielę
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#15 PostWysłany: 29 Lis 2015 16:20 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1733
srebrny
Czy bilety na Sporting można kupować online? Jutro mecz z Belenenses. Jakie mogą być ceny na takiego rywala?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#16 PostWysłany: 01 Gru 2015 16:01 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 154
Loty: 107
Kilometry: 135 181
Z tego co wiem sprzedaż internetowa jest tylko dla socios Sportingu. Ja kupiłem bilet na derby z Benficą w dzień meczu ok. południa ale w kasie na stadionie. Przez neta nie mogłem. Ceny myślę od 10 do 55 euro.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#17 PostWysłany: 01 Gru 2015 18:27 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1733
srebrny
W dniu meczu na miniderby z Belenenses: najtańszy bilet 18 EUR. Socios od 10.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#18 PostWysłany: 02 Gru 2015 13:56 

Rejestracja: 13 Cze 2013
Posty: 154
Loty: 107
Kilometry: 135 181
Krótka relacja z meczu Boavista - Guimaraes 28.11.2015. Dojazd do stadionu metrem, wysiadłem na stacji Casa Di Musica i jeszcze 15 minut z buta. Bilet na mecz 15 euro (socios 10). Sam mecz bardzo dobry, szybki, wygrany przez gości 1-2. Fanów około 5 tys w tym jakieś 500 z Guimaraes, którzy uznawani są za jedną z lepszych ekip w Portugalii. Największy plus Boavisty to piękny stadion, chyba jako jedyny na świecie wygląda ładniej bez ludzi. Ponad 20 tys wolnych miejsc, więc nie można było narzekać. Nazajutrz wizyta na stadionie Porto FC. Tour 8 euro + kolejne 8 za muzeum. Co ciekawe można już robić zdjęcia (poza salą konferencyjną)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#19 PostWysłany: 18 Gru 2015 13:15 

Rejestracja: 26 Lut 2014
Posty: 11
Cześć! Wybieram się do Lizbony na przedłużony weekend 22.01-25.01.2016. Mam w planach wizytę na meczu ligowym Benfica-Arouca. Jeśli byłby ktoś chętny to zapraszam!
Michał l.28
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga portugalska
#20 PostWysłany: 05 Lut 2016 14:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 851
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
Witam. Był ktoś w tym sezonie na meczu FC Porto? W jakich cenach były bilet na trybunę główną? Przez internet chyba dalej nie ma możliwości zakupu biletu..

Wybieram się na weekend 11-14 marca i rywalem Smoków będzie Uniao da Madeira, więc mam nadzieję, że bilety będą taniutkie. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 106 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group