Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 04 Lut 2015 11:17 

Rejestracja: 11 Mar 2013
Posty: 69
Loty: 11
Kilometry: 36 075
Zgadzam się z muchą... pozornie tanie bilety i tragiczna obsługa. Wszystko jest dobrze, jeśli nic się nie zmienia i nie trzeba dokonywać ew. zmian. Kontakt z gotogate, nawet jeśli jest... to sprowadza się do bzdurnych formułek typu: nie nasza wina, nie mamy na to wpływu, tylko o 3 godziny przesunięto lot...:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
#42 PostWysłany: 04 Lut 2015 15:43 

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 6
A czy w ogóle wiecie JAK się z nimi skontaktować? Na stronie internetowej jest napisane, że kontakt jest możliwy za pomocą chatu lub wysłanie maila jest możliwe za pomocą "przycisku" w godzinach 9:00-12:00. Dzisiaj przez te 3 godziny obydwie funkcje nie działały.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 04 Lut 2015 16:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 750
Loty: 264
Kilometry: 273 201
Zbanowany
niebieski
Spróbuj zadzwonić na telefon z innej wersji językowej, np: +44 20 3630 1248; +39 06 899 705 44; +33 1 76 54 20 46; +34 911 792 178
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Tomasz Skwira uważa post za pomocny.
 
      
#44 PostWysłany: 04 Lut 2015 21:20 

Rejestracja: 10 Gru 2013
Posty: 126
Loty: 327
Kilometry: 647 009
Hej,
Ja miałem podobnie, napisałem do nich i odpisali:
"It is normal that bookings that have been made through travel agency and not directly via airline cannot be found via airlines web site. "
Mojej rezerwacji też nie pokazuje strona linii lotniczych, ale na www.checkmytrip.com jest.

podrozniki napisał(a):
Hej, kupiłam 2 bilety relacji Cancun - Madryt na 4 maja, linia lotnicza PullmanturAir/WamosAir przez serwis GotoGate. Wszystko było pięknie, w ciągu kilku minut otrzymałam na maila najpierw potwierdzenie rezerwacji, następnie numery biletów elektronicznych, wygenerowane przez GotoGate. Niestety, aktualnie próbuję odnaleźć swój lot na stronie przewoźnika i on nie istnieje. Kontaktowałam się z liniami lotniczymi, powiedzieli, że oni nie kontaktują się z agencjami i nie mogą wysłać mi potwierdzenia rezerwacji, bo jej nie mają.
Czy mieliście podobne sytuacje?
Czy ktoś z Was dysponuje adresem mailowym do GotoGate? Strona internetowa na ten temat milczy, można się z nimi kontaktować tylko w godzinach 9:00-12:00 ale niestety to też nie działa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 04 Lut 2015 21:25 

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 314
rogus napisał(a):
Hej,
Ja miałem podobnie, napisałem do nich i odpisali:
"It is normal that bookings that have been made through travel agency and not directly via airline cannot be found via airlines web site. "
Mojej rezerwacji też nie pokazuje strona linii lotniczych, ale na http://www.checkmytrip.com jest.


U mnie jak się poszukało w szczegółach rezerwacji na checkmytrip, to gdzieś tam dało się znaleźć numer rezerwacji linii lotniczej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 04 Lut 2015 21:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
Hej! My zakupilismy bilety w Etihadzie z gotogate na marzec tego roku-jak wejdziesz i sie zalogujesz 'na checkmy trip' to tak po prawej stronie pod danymi lotu bedzie taki szary link "view details +" i jak sobie na to klikniesz to Ci sie rozwinie wiecej informacji i pokaze Ci sie m.in. confirmation number od linii lotniczej i za pomoca tego kodu mozesz sobie na stronce tejze linii sprawdzic swoja rezerwacje. Uff, mam nadzieje, ze nie zakrecilam za bardzo! ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 04 Lut 2015 22:05 

Rejestracja: 10 Gru 2013
Posty: 126
Loty: 327
Kilometry: 647 009
Też mam ten nr rezerwacji linii, ale w tej linii (Air Greenland) tylko są opcje zmień bilet (a mój jest zdaje się taki, że nie można zmienić) lub check-in online.


smok1 napisał(a):


U mnie jak się poszukało w szczegółach rezerwacji na checkmytrip, to gdzieś tam dało się znaleźć numer rezerwacji linii lotniczej.[/quote]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 04 Lut 2015 22:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
Jak wejdziesz sobie w zakladke "change ticket" to musisz wpisac nazwisko i booking reference i klikasz pod spodem na "show reservation"...W 'change ticket' mozesz sobie np. dokupic bagaz i mysle, ze chocby ta opcja jest otwarta dla kazdego biletu...Sprobuj tam wejsc chociaz!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 04 Lut 2015 23:21 

Rejestracja: 10 Gru 2013
Posty: 126
Loty: 327
Kilometry: 647 009
Już dawno próbowałem i się nie da:
"The booking cannot be found. If your trip is booked by a company or organization, the person who booked the trip can login on our business section and change the booking."

Dlatego napisałem do gotogate i odpisali mi to, co zacytowałem powyżej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 04 Lut 2015 23:53 

Rejestracja: 30 Cze 2013
Posty: 29
Loty: 47
Kilometry: 152 772
podrozniki napisał(a):
A czy w ogóle wiecie JAK się z nimi skontaktować? Na stronie internetowej jest napisane, że kontakt jest możliwy za pomocą chatu lub wysłanie maila jest możliwe za pomocą "przycisku" w godzinach 9:00-12:00. Dzisiaj przez te 3 godziny obydwie funkcje nie działały.


napisz do nich maila http://www.gotogate.pl/kontakt

Moje dokumenty podróży

napisz do działu obsługi klienta

u mnie proces przebukowania biletów trwał tydzień, ale załatwili


powodzenia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 05 Lut 2015 11:40 

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 6
Mojej rezerwacji nie ma na checkmytrip.com. Nie wiem, może coś źle wpisuję. Mam wpisać numer rezerwacji od Gotogate i nazwisko. Po kliknięciu " szukać" wyświetla się komunikat, że nie ma takiej rezerwacji :/ Rezerwacja istnieje na www.tripcase.com ale jak wpisuję dane do Wamos Air (przewoźnik) też jest błąd, że nie ma jej w systemie. Dziwna sprawa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 06 Lut 2015 15:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
A masz potwierdzenie od Wamos Air na mailu..? Czy tylko od gotogate..? Bo nawet jak sie kupuje bilety przez posrednika to powinno przyjsc potwierdzenie bezposrednio od linii, ze masz u nich rezerwacje...My dostalismy potwierdzenie i z gotogate, i z Etihada...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 06 Lut 2015 16:13 

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 160
Ja we wtorek kupowałem bilety Singapore przez gotogate. Mail od SQ przyszedł dopiero dziś (i nie wiem czy nie był związany z moim telefonicznym "żądaniem" przydzielenia mi zablokowanych miejsc), ale numer rezerwacji był rozpoznawalny na stronie przewoźnika czy na checkmytrip kilka minut po transakcji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 06 Lut 2015 20:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
Nie wiem, czy to nie jest przypadkiem zalezne od linii lotniczej..? My przewaznie przez posrednika kupujemy i zawsze przychodzi potwierdzenie takze od linii lotniczej...Czasem nastepnego dnia, ale jeszcze sie nie zdarzylo, by tego potwierdzenia nie bylo...My akurat z Wamosa kupilismy z ich stronki, bo mieli promocje i nie bylo nigdzie taniej, nie wiem jak jest z ta linia jak sie kupuje ich bilety przez posrednika, ale najlepiej sie do nich dobijac zeby zdobyc potwierdzenie..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 03 Mar 2015 15:13 

Rejestracja: 11 Sie 2010
Posty: 1842
HON fly4free
tomasz.tomczuk napisał(a):
Wielokrotnie korzystałem i za płatność kartą Visa Credit nie pobierają ani grosza. Upewnijcie się czy wszystko poprawnie wybieracie.
Czy to jest nadal prawda? Nie dalej jak wczoraj, przechodząc z kayak, wpisując wszystkie dane, doszedłem na gotogate do płatności, i pomimo wybieraja po kolei wszystkich możliwych płatności, doliczał do ceny biletu stałą opłatę ponad 130 zł. To dość irytujące, bo dzięki "niższej cenie" zaburzają wyszukiwanie połączeń na kayak, a potem się okazuje, że wcale nie są najtańsi (z tą opłata za kartę, również VISA). Czy u kogoś wybranie VISA znosi dopłatę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 17 Mar 2015 15:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Wrz 2014
Posty: 248
Loty: 29
Kilometry: 73 985
U mnie też nie ma możliwości wybrania metody płatności, która znosi opłatę stałą za kartę (w moim przypadku wyniosła 172 zł).
W przypadku połączenia które wybrałem ostateczny koszt był wyższy niż na stronie linii lotniczej, a to już dowód, że coś jest z nimi nie w porządku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 17 Mar 2015 15:53 

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 160
U mnie opłata kartowa się znacznie obniżyła przy kupnie z... tabletu. Apka Kayak -> gotogate.pl w wersji mobilnej. Już nie pamiętam dokładnie kwoty, ale obniżka była na poziomie 350 -> 100 zł, co sprawiło, że zakup na gotogate się mi opłacił.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 17 Mar 2015 17:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 15
Mimx kiedy była rezerwacja? Ja próbowałem dzis zarezerwowac bilety dla 4 osob, za jakies
~2000 zł i opłaty za kartę naliczyło mi 600zł...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 17 Mar 2015 17:28 

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 160
Początek lutego, Singapore.
Te przybliżone kwoty, które podałem, były dla łącznej ceny ~9000 zł.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 17 Mar 2015 18:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 750
Loty: 264
Kilometry: 273 201
Zbanowany
niebieski
A mi pokazuje:
Karta kredytowa/debetowa (VISA) 0 zł 8-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 32  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group