Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 188 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Turnieje tenisa
#1 PostWysłany: 09 Gru 2014 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2827
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Niebawem szykuje się Nam spory hit w Polsce. Nasze Panie wracają po 25 latach do Grupy Światowej, gdzie w ramach rozgrywek Pucharu Federacji, zmierzymy się z Rosją. Najciekawiej zapowiadającym się meczem jest spotkanie Agnieszki Radwańskiej z Marią Szarapową.

Z racji, że nie ma jeszcze tematu o tenisie, pomyślałem o jego założeniu.

Wyżej wspomniane spotkanie rozegrane zostanie w Kraków Arenie. Rozgrywki zaplanowane są na 7-8 lutego. Właśnie wyszła informacja o cenach biletów. 50, 60, 80 i 100 zł. Na sektory VIP - 250 i 350 zł. Sprzedaż rusza w piątek, 12 grudnia o godz.14:00 w serwisie http://www.abilet.pl

Do Krakowa mam 120 km. Kiedyś często oglądałem tenis w tv. Szykuje się pierwszy wyjazd ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#2 PostWysłany: 10 Gru 2014 11:33 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Bileciki na polskiegobusa za 4zł kupione do Krakowa :D Tylko ja będę oglądał mecze od soboty,a tak naprawdę najlepsze pojedynki będą w piątek
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#3 PostWysłany: 10 Gru 2014 12:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2827
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Mecze są 7/8.02, czyli sobota/niedziela ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#4 PostWysłany: 10 Gru 2014 12:23 

Rejestracja: 02 Sty 2014
Posty: 65
Niestety ani na stronie abilet.pl, ani na stronie Kraków Areny nie ma żadnej informacji o tym wydarzeniu.
Góra
 Profil Relacje PM off
smietnik12345 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#5 PostWysłany: 10 Gru 2014 12:24 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
piotrek_ napisał(a):
Mecze są 7/8.02, czyli sobota/niedziela ;)

aha,no to ekstra,no to obejrzę wszystkie mecze w Kraków Arenie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#6 PostWysłany: 10 Gru 2014 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2827
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
warzywo440 napisał(a):
Niestety ani na stronie abilet.pl, ani na stronie Kraków Areny nie ma żadnej informacji o tym wydarzeniu.

Tutaj jest informacja na fb Polskiego Związku Tenisa:

https://www.facebook.com/41019822240791 ... nt_count=1
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#7 PostWysłany: 10 Gru 2014 12:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
A wiadomo w który dzień rozegrany zostanie mecz Agnieszki Radwańskiej z Marią Szarapową?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#8 PostWysłany: 10 Gru 2014 12:51 

Na razie to nawet nie wiadomo, czy w ogóle taki mecz tenisowy będzie (jak dla mnie taki "chłyt marketingowy", by bilety lepiej się sprzedawały), należy pamiętać , iż to jest sport a i Australian Open jest przed w/w turniejem 19.01-01.02.2015r.
Kod:
Na dodatek wszystko wskazuje na to, że pod Wawelem będzie można m.in. zobaczyć szlagierowy pojedynek Agnieszki Radwańskiej z Marią Szarapową. Do niedawna nie było pewności, czy największa gwiazda rosyjskiego tenisa przyjmie powołanie do reprezentacji, ale portal Tennis.com podał, że 27-letnia tenisistka wybiera się do Krakowa


co do Radwańskiej, to jak będzie zdrowa z racji tego, że mieszka w Krakowie chyba nie ma wątpliwości
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#9 PostWysłany: 10 Gru 2014 13:01 

Rejestracja: 31 Paź 2011
Posty: 90
@luck1991 czemu uważasz, że pierwszego dnia turnieju będą lepsze pojedynki? Właśnie w piątek zamierzam kupić bilety, ale wystarczy mi jeden dzień i wolałbym kupić na ten bardziej atrakcyjny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#10 PostWysłany: 10 Gru 2014 13:15 

Juz tu podano, że impreza jest w sobotę i niedzielę (to nie jest i nie mylić z Pucharem Davisa)
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#11 PostWysłany: 10 Gru 2014 13:25 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
mikolaj99 napisał(a):
@luck1991 czemu uważasz, że pierwszego dnia turnieju będą lepsze pojedynki? Właśnie w piątek zamierzam kupić bilety, ale wystarczy mi jeden dzień i wolałbym kupić na ten bardziej atrakcyjny.

teraz wiem czemu kupiłem bilet na sobotę :-P
No w pierwszym bądź drugim pojedynku spodziewam się rywalizacji Scharapowa-Radwańska
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#12 PostWysłany: 10 Gru 2014 13:37 

Rejestracja: 02 Sty 2014
Posty: 65
Widziałem info na facebook`u i inne lakoniczne informacje, chodziło mi bardziej o układ spotkań itd.
Ale faktycznie nie ma się co napalać na hitowy pojedynek, bo Szarapowa ma grania pod dostatkiem i FedCup raczej nie będzie priorytetem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#13 PostWysłany: 10 Gru 2014 13:43 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
warzywo440 napisał(a):
Widziałem info na facebook`u i inne lakoniczne informacje, chodziło mi bardziej o układ spotkań itd.
Ale faktycznie nie ma się co napalać na hitowy pojedynek, bo Szarapowa ma grania pod dostatkiem i FedCup raczej nie będzie priorytetem.

tak naprawdę spodziewam się tego,że Rosjanka trochę odpuści ten pojedynek i będzie duża szansa dla Isi :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#14 PostWysłany: 10 Gru 2014 13:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2827
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Oprócz tego, że informację o przyjeździe Szarapowej podał tennis.com i Prezes Małopolskiego Związku Tenisowego, jest jeszcze jeden aspekt związany z Rio. Szarapowa przez dwa lata nie występowała w reprezentacji. Chcąc wystąpić w olimpijskim turnieju w Rio de Janeiro w 2016 roku, musi rozegrać choć jeden mecz w FED Cup. Gdyby Polska pokonała Rosję w Krakowie, a w tym meczu nie wystąpiła Szarapowa, to wicemistrzyni olimpijskiej z Londynu zabrakłoby w turnieju igrzysk w Brazylii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#15 PostWysłany: 10 Gru 2014 13:50 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
piotrek_ napisał(a):
Oprócz tego, że informację o przyjeździe Szarapowej podał tennis.com i Prezes Małopolskiego Związku Tenisowego, jest jeszcze jeden aspekt związany z Rio. Szarapowa przez dwa lata nie występowała w reprezentacji. Chcąc wystąpić w olimpijskim turnieju w Rio de Janeiro w 2016 roku, musi rozegrać choć jeden mecz w FED Cup. Gdyby Polska pokonała Rosję w Krakowie, a w tym meczu nie wystąpiła Szarapowa, to wicemistrzyni olimpijskiej z Londynu zabrakłoby w turnieju igrzysk w Brazylii.

Ja o tym wiedziałem. No i piękna Maria musi zagrać choć jeden mecz. Rywal znakomity,ale nawet dwa zwycięstwa Agnieszki mogą nie wystarczyć. Jednak duża gratka dla kibiców,naprawdę warto ;) Poza tym jestem pewny,że przynajmniej 10 tysięcy osób zasiądzie na trybunach,ale mam przeczucie,że liczba widzów może dojść w porywach to 15 tysięcy!!! To byłoby coś niesamowitego,jak na polskie warunki na meczu tenisa. Tak naprawdę tylko Agnieszka jest w stanie sprowadzić tylu widzów, poza tym pochodzi z tego miasta i hala jest niedawno oddana, te trzy czynniki muszą sprowadzić tłumy na Czyżyny.


Mam kolejny ciekawy news od 11 grudnia rozpocznie się sprzedaż biletów na turniej Katowice Open. Dla kupujących bilety jeszcze w tym roku zniżka 20%. W tym roku w wielu konkursach można było zdobyć bilety,więc jak ktoś nie ma sprecyzowanego dnia, na który chce się wybrać, to ja bym się wstrzymał.


http://www.sportowefakty.pl/tenis/48716 ... za-gwiazda
Góra
 Profil Relacje PM off
lubietenstan uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#16 PostWysłany: 11 Gru 2014 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2827
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Teoretycznie przed godziną ruszyła sprzedaż biletów dla osób z licencją PZT. Jak popatrzeć na ich stronie to w Polsce jest 127 klubów, licencję ma ponad 4000 dzieciaków, ok. 2000 zawodników, 300 trenerów + prawie 1000 amatorów. Sporo ;)

Na stronie abilet.pl, nie widać żadnego linka z dostępem do dzisiejszych zakupów. A szkoda, liczyłem że chociaż mapkę z sektorami wrzucą.

Na jednym z forum o tenisie przeczytałem, że w Fed Cup są takie zasady, że przy meczu Radwańskiej z Sharapovą przypadłby on na niedzielę.

Agnieszka jest pierwszą rakietą u Polek, a Sharapova byłaby pierwszą rakietą w drużynie Rosyjskiej.
W pierwszy dzień (sobota), pierwsza rakieta z Polski gra z drugą rakietą Rosji, a pierwsza rakieta Rosji z drugą rakietą Polski.
W niedziele mierzą się ze sobą pierwsze rakiety obu krajów i rozgrywany jest debel.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#17 PostWysłany: 11 Gru 2014 11:33 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
A jednak,czyli może wydarzyć się sytuacja,że do takiego meczu nie dojdzie. Wiele osób krytykuje Agnieszkę za jej zachowanie i komentarze itp. A niech oni zwrócą uwagę na występy Isi w reprezentacji,ona grała we wszystkich meczach Fed Cup w porównaniu do największych gwiazd z czołówki. Niestety Natomiast Szarapowa jak nie będzie mieć ochoty to nie zagra w niedzielę :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#18 PostWysłany: 12 Gru 2014 13:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2827
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Podali potwierdzone godziny rozpoczęcia meczów. Sobota, 7 lutego godz.12:00 (dwa mecze singlowe), niedziela 8 lutego godz.12:00 (dwa mecze singlowe i gra podwójna, jeśli będzie rozstrzygała o wyniku całego meczu).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#19 PostWysłany: 12 Gru 2014 14:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2014
Posty: 137
Loty: 39
Kilometry: 102 845
dzięki za info, własnie kupiłam bilety na mecz finałowy Katowice Open - mam nadzieję, że będzie warto! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Turnieje tenisa
#20 PostWysłany: 12 Gru 2014 15:08 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
Moim zdaniem wejściówki miejsca za 60zł mogą dać lepszy widok meczu niż te droższe,a poza tym każdy kto będzie mieć ochotę na pewno kupi bilet :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 188 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group