Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Paź 2014 20:37 

Loty: 55
Kilometry: 83 455
cześć
mam problem, chcę kupić loty przez United Airlines wszystko wpisuję jak należy, wybrałem do zapłaty PayPala, zalogowałem się i jest problem, że muszę wpisać billing address country (a tam nie ma Polski), a jakieś przypadkowe adresy amerykańskie nie działają (a jak działają, to nie mam okienka, by wpisać kod na vouchera, całe szczęście, że pełnej kwoty nie mam na koncie)
Całkowity cyrk jest już po wpisaniu wspomnianego kodu z vouchera ze zniżką. Wtedy nie mam żadnej opcji płatności: http://i57.tinypic.com/97s5uc.jpg
CO zrobić?

#2 PostWysłany: 30 Paź 2014 21:19 

niebieski
Co zrobić? Wybrać trasę na której lata UA - tylko za takie da się zapłacić voucherem. Podpowiedź: UA nie lata do/z Polski.
 Relacje PM off
maczup uważa post za pomocny.

#3 PostWysłany: 31 Paź 2014 00:03 

Loty: 55
Kilometry: 83 455
czyli jeśli Lufthansa realizuje połączenia UA to nie zadziała?

#4 PostWysłany: 31 Paź 2014 00:21 

niebieski
maczup napisał(a):
czyli jeśli Lufthansa realizuje połączenia UA to nie zadziała?

nie
 Relacje PM off
maczup uważa post za pomocny.

#5 PostWysłany: 31 Paź 2014 01:53 

złoty
Oficjalnie Polacy nie mogą kupować na stronie United - męczyłem kiedyś konsultanta na infolini, rozmawiał z supervisorem i usłyszałem taką wykładnie. United nie lata od PL i dlatego PL nie ma na tej stronie.

W praktyce masz 3 wyjscia - podać adres z USA (podaj np hotel gdzie śpisz). Adres musi być prawdziwy, bo system sprawdza czy istnieje . Druga opcja to kupic przez Expedie. Można ewentualnie zbojkotowac UA i polecieć inną linia ;-)

#6 PostWysłany: 28 Sty 2019 20:16 

Odświeżam dość wiekowy temat. Jak kupić bilety na stronie UA? Rzeczywiście podać adres hotelu? Nie wiem czy to nie będzie stanowić problemu...
 Relacje PM off  

[ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: kendi, t1977 oraz 9 gości