Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 08 Wrz 2014 09:07 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 335
Kilometry: 498 640
Do ivany wysiadamy na przystanku Hotel Efir. I w lewo od glownej ulicy. Charakterystyczne na rogu market wymiana walut postoj taxi. Wlasciwie skrzyzowanie jest kolo przystanku. Przy hotelu 2 baseny 1 normalny 2 brodzik, oraz bar z drinkami. Leżaki. Hotel jest duży, z pretensjami do 4 gwiazdek , ale np pokoje są na 3. Wyposażenie hotelu. Wspomniane baseny, siłownia darmo. Sauna płatna od 16. Dzakuzi od 20. Fryzjer. Supermarket. Wifi darmo ale tylko kolo recepcji. Pokoje zabaw dla dzieci. Kantor. Restauracja , zupy od 6, pizza Margherita od 11. Drinkbar. Drinki za 15, ale drugi jeśli taki sam - gratis! Reszta cen napojów - niska! Herbata 3 kawa 4-6. Kawowe dziwadla za8. Drink Alkohole na cieplo 12. Bilard. Pokoje. Czyste duże, na podłodze płytki. TV na oko 24, jest 60 kanałów i TV polonia. Dużo gniazdek. Lodówka, Klima. Czajnikow brak. Sejfow tez nie ma. Zestaw do szycia. 3 ręczniki na twarz. Mało mydła ale jest. Łazienka ok. Wanna z prysznicem. Suszarka. Sprzątanie dzienne. Balkon z popielniczka i fotelikami. Suszarka na ubrania. Jedzenie w porzadku, szalu nie ma ale zle tez nie jest. Dookoła z 4 supermarkety również 24h. Masa fast food i restauracji. Ceny b. Dobre jak na miejscowosc turystyczna. Do plaży max 10 minut. Ogólnie za te kasę to bajka. Typowe plazowanie w super cenie. Ps przyjmują tu wszędzie PLN w kantorach. Kurs od 0,442 do 0,445. Kantorów mnóstwo. Ps: na mapie google Ivana jest źle zaznaczona! Lepiej sprawdzić na mapie booking.com. Ps2: wszystkie ceny podalem w PLN, przy przeliczniku 2:1.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#2 PostWysłany: 08 Wrz 2014 09:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 1061
Loty: 94
Kilometry: 122 440
niebieski
Szanowny modzie, mało przejrzyście napisany ten post :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 08 Wrz 2014 21:36 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 335
Kilometry: 498 640
Tak to bywa jak się na telefonie przy recepcji pisze posty. Ale jako ze trochę osób rezerwowalo Ivana palace z promocji LCH to pewnie info im się przyda.

Z minusów hotelu - drzwi cienkie do pokoju.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Wrz 2014 16:40 

Rejestracja: 18 Lut 2011
Posty: 185
Bylam 9 dni w Ivana Palace (powrot 15.09),porównując do hotelu Lion 4* (zeszłego roku),lepiej wypada Ivana Palace,pomimo "tylko" 3*
Bardzo dobre zupy,mamy karmily nimi maleństwa nawet (tak na oko) 9-miesięczne.
Zazwyczaj przy obiadokolacjach napoje sa dodatkowo płatne,tu była dostepna gorąca ziolowa herbata.
Na bieżąco uzupełniany jest bufet szwedzki podczas posilkow,nie ma obaw,ze czegos zabraknie.

Jadac autobusem nr 1 (lokalny miedzy Sl Brzegiem a Nessebarem) nie sposób nie trafic.Jest to ostatni przystanek i pan kierowca "wysadza" wszystkich:)
Nie trafiłam w Sl Brzegu na dobre lody.Za to w Sw Vlasie w cafe-grillu Marmelad (na nabrzeżu blisko mariny) pistacjowe smakowały jak sycylijskie.

I jeszcze dodam,ze obejrzałam spokojnie na bułgarskim kanale tv mecze siatkarzy bułgarskich.
W domu już nie mam takich luksusow:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 17 Wrz 2014 17:03 

teliszon napisał(a):
Bylam 9 dni w Ivana Palace (powrot 15.09),porównując do hotelu Lion 4* (zeszłego roku),lepiej wypada Ivana Palace,pomimo "tylko" 3*
Bardzo dobre zupy,mamy karmily nimi maleństwa nawet (tak na oko) 9-miesięczne.
Zazwyczaj przy obiadokolacjach napoje sa dodatkowo płatne,tu była dostepna gorąca ziolowa herbata.
Na bieżąco uzupełniany jest bufet szwedzki podczas posilkow,nie ma obaw,ze czegos zabraknie.

Jadac autobusem nr 1 (lokalny miedzy Sl Brzegiem a Nessebarem) nie sposób nie trafic.Jest to ostatni przystanek i pan kierowca "wysadza" wszystkich:)
Nie trafiłam w Sl Brzegu na dobre lody.Za to w Sw Vlasie w cafe-grillu Marmelad (na nabrzeżu blisko mariny) pistacjowe smakowały jak sycylijskie.

I jeszcze dodam,ze obejrzałam spokojnie na bułgarskim kanale tv mecze siatkarzy bułgarskich.
W domu już nie mam takich luksusow:)


Byłem w tym hotelu od 7 do 13 wrz. Może widzieliśmy się. Hotel wspominam dobrze,a i pokój dostałem z widokiem na basen.
Jednego co mam dosyć ,to jajek w czterech wydaniach na śniadania.
Hotel jednak trochę schowany o głównej ulicy ,ale szybko można go dostrzec. Za hotelem jakieś 150 m w stronę niby obwodnicy SB mała Bułgarska knajpka z tradycyjnym jedzeniem i kufelkiem 0,5 Kamenitcy po 1 Leva.Nazywa się CHUCHURA.

W hotelu mozna kupić obiadokolacje za 15 lewa i jeszcze dopłacać do napoi.W tej knajpce za 30 lewa to można pojeść ,popić w 3 osoby.
Góra
 PM off  
      
#6 PostWysłany: 17 Wrz 2014 17:22 

Rejestracja: 18 Lut 2011
Posty: 185
Szkoda,ze o tej knajpce nie wiedziałam.Wykorzystam info w przyszłym roku.
Mnie doba z dwoma posiłkami (sniadanie+kolacja) kosztowala dokładnie 47,50zl.
Za 15 lv tez bym wolała isc do knajpki.
Jajom też mowie stanowcze NIE w najbliższym czasie!
Dobre drinki i jedzenie w restauracyjce naprzeciwko glownego wejścia do hotelu (20metrow ).
Kaszkawał panierowany i smażony rozplywal się w ustach.
Ale mowię to w oparciu o jedną wizytę (bo ile można jeść, jak się ma wikt hotelowy).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 17 Wrz 2014 17:42 

Zawsze byłem przeciwny wykupowaniu obiadokolacji w hotelach. Z jednej strony ma to plusy ,że można do woli się najeść,ale niestety, wtedy jakoś na kosztowanie miejscowych specjałów już nie ma miejsca w żąładku. Obłaziłem wiele knajp w SB i wszystkie od głównej ulicy do deptaku przy plaży najdroższe. Tam zjedzenie czegoś sytego w restauracji to ok 15 lewa plus sałatki i napoje.
Tym co jeszcze są w SB proponuje typowy Bułgarski taniutki gril schowany w uliczce za dworcem autobusowym obok hotelu Bumerang. Tam Pork Stek 250 gr za 3,5 lewa lub kawałki innego mięsa prosto z grila za 1,8 leva za 150 gr. Do tego sałatka ,frytki lub coś innego z piwem wychodzi 6 lewa.
Jednak ceny w SB w porównanu z tymi z Sofii są i tak zawyżone. Po powrocie przedwczoraj, w restauracji w Sofii obok hotelu Akord zamówiłem 2x staropramen 0,5 za 1,9 leva, Swieżo grilowany karczek 200 gr z frytkami za 5,9 lewa i sałatkę owczarską/bogatsza o pieczarki,jajko ,szynkę/ od szopskiej, za 4,8 lewa 600 gr. Kebabcze które w SB nie kupisz taniej jak za 1,2 leva ,w Sofii można znależść za 0,6.
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group