Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 15 Wrz 2014 19:08 

Rejestracja: 08 Kwi 2013
Posty: 101
Resorthoppa? Jakie miasto?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#22 PostWysłany: 15 Wrz 2014 20:12 

Rejestracja: 21 Wrz 2013
Posty: 66
dansci napisał(a):
Resorthoppa? Jakie miasto?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 19 Wrz 2014 12:36 

Rejestracja: 21 Wrz 2013
Posty: 66
dansci napisał(a):
Resorthoppa? Jakie miasto?


Tak, Malaga.
Czy ktoś dostał kiedyś zwrot środki z resorthoppa?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 01 Paź 2014 10:42 

Rejestracja: 21 Wrz 2013
Posty: 66
michał_wro napisał(a):
dansci napisał(a):
Resorthoppa? Jakie miasto?


Tak, Malaga.
Czy ktoś dostał kiedyś zwrot środki z resorthoppa?


Na rozpatrzenie reklamacji czekałem 14 dni, decyzja pozytywna. Środki po 2 dnia zwrócone.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 01 Paź 2014 11:26 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 704
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
michał_wro napisał(a):
ja opiszę swoją sytuację. Zarezerwowałem, zapłacił, dostałem fax do hotelu z terminem i miejscem odbioru, potwierdziłem transport. (...)


Tzn. jak potwierdziłeś transport ? Na Resorthoppa ? U przewoźnika ?
Mailem ? Telefonem ?
Pytam, bo niedługo mój pierwszy raz z nimi.

Z tego co wyczytałem w FAQ jak ma się prywatny transport to i podany pickup time od razu po zapłacie to nie trzeba niczego już potwierdzać prawda ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 01 Paź 2014 15:02 

Rejestracja: 21 Wrz 2013
Posty: 66
Manuel napisał(a):
michał_wro napisał(a):
ja opiszę swoją sytuację. Zarezerwowałem, zapłacił, dostałem fax do hotelu z terminem i miejscem odbioru, potwierdziłem transport. (...)


Tzn. jak potwierdziłeś transport ? Na Resorthoppa ? U przewoźnika ?
Mailem ? Telefonem ?
Pytam, bo niedługo mój pierwszy raz z nimi.

Z tego co wyczytałem w FAQ jak ma się prywatny transport to i podany pickup time od razu po zapłacie to nie trzeba niczego już potwierdzać prawda ?

Powinni mnie zabronić


ja potwierdzałem mailowo i telefonicznie u przewoźnika.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 09 Paź 2014 16:36 

Rejestracja: 09 Paź 2014
Posty: 1
Ja z moim chlopakiem czesto korzystamy z Resorthoppa I do tej pory mamy bardzo pozytyzwne doswiadczenie. Raz tylko mielismy opoznienie lotu,ale I tutaj ich obsluga nie zawiodla. Z tego co wiem, to maja teraz polskojezyczna asystentke wiec kazdy moze sie dogadac, na ich tronie tez mozesz wybrac wersj jezykowa po polsku.

Z ich ostatniego maila wynika,ze kombinuja z programem lojalnosciowym wiec im czesciej z nich bedziesz korzystac, tym lepsze znizki bedziesz uzyskiwac.

Niektore transfery maja drogie,ale Hiszpania, Grecja, Turcja, Malta, Wyspy Kanaryjskie, itd to naprawde tanizna. My polecamy goraco Resorthoppe I w swieta wybieramy sie z nimi na Kube :D

Pozdrawiam

PS. Jak macie jakies pytania, to dajcie znac:)
Góra
 Profil Relacje PM off
Emirka uważa post za pomocny.
 
      
#28 PostWysłany: 16 Gru 2014 11:20 

Rejestracja: 10 Lut 2014
Posty: 16
Robiliscie cos z zagubiona rezerwacja z resorthoppa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 17 Sty 2015 12:59 

Rejestracja: 16 Maj 2011
Posty: 123
Witam,

np https://www.suntransfers.com wybieram sobie kierunek - teneryfa z lotniska do puerto santiago - cena 30 e około

teraz pytanie czy to jest za osobe czy za 2? Jade w 2 os. Czy jest to za cale auto i jesli beda jeszcze inne 2 osoby to koszt jest dzielony? Czy kazdy placi 30 e?

Co w sytuacji jesli nie ma innych chetnych?

Czy to jest pewne ze jesli zamawiam podajac nr lotu czy tam godzine to beda na mnie czekali na lotnisku nawet jesli bedzie opoznienie? Trzeba placic przed czy mozna gotowka na miejscu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 19 Sty 2015 01:25 

Rejestracja: 09 Sty 2012
Posty: 256
Loty: 38
Kilometry: 72 453
niebieski
Nolimit napisał(a):
Witam,

np https://www.suntransfers.com wybieram sobie kierunek - teneryfa z lotniska do puerto santiago - cena 30 e około

teraz pytanie czy to jest za osobe czy za 2? Jade w 2 os. Czy jest to za cale auto i jesli beda jeszcze inne 2 osoby to koszt jest dzielony? Czy kazdy placi 30 e?

Co w sytuacji jesli nie ma innych chetnych?

Czy to jest pewne ze jesli zamawiam podajac nr lotu czy tam godzine to beda na mnie czekali na lotnisku nawet jesli bedzie opoznienie? Trzeba placic przed czy mozna gotowka na miejscu?


Jeśli to "private taxi", to jest to prywatny transfer, samochód do wyłącznej Waszej dyspozycji, podana cena jest za cały przejazd, bez względu, czy jedzie jedna osoba, czy maksymalna liczba czyli 4 osoby. Co do opóźnienia lotu, przeczytaj warunki umowy. Płatność, wydaje mi się, że wyłącznie już przy rezerwacji, a nie gotówką.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 19 Lut 2015 07:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 152
Loty: 31
Kilometry: 69 563
czy ktoś z Was korzystał z transferu alpharooms.com ?
kupiłem u nich hotel na Gran Canarii z transferem i ciekaw jestem jak to wygląda
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 27 Mar 2015 20:54 

Rejestracja: 05 Wrz 2014
Posty: 118
W warunkach resorthoppa jest napisane że o dostępności i opłaty za rezerwację fotelika dla dziecka należy pytać po dokonaniu i opłaceniu transferu. Dla mnie to trochę za późno bo nie zamierzam targać 2 fotelików i w przypadku braku fotelików albo ich zawyżonej ceny będę zmuszona wybrać komunikację miejską (Majorka).
Czy ktoś przerabiał ten temat w resorthoppa albo innej firmie transferowej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 01 Kwi 2015 09:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Znacie jakieś porównywarki transferów lotniskowych? Jest w ogóle coś takiego?
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 01 Kwi 2015 10:07 

Rejestracja: 05 Wrz 2014
Posty: 118
Emirka napisał(a):
W warunkach resorthoppa jest napisane że o dostępności i opłaty za rezerwację fotelika dla dziecka należy pytać po dokonaniu i opłaceniu transferu. Dla mnie to trochę za późno bo nie zamierzam targać 2 fotelików i w przypadku braku fotelików albo ich zawyżonej ceny będę zmuszona wybrać komunikację miejską (Majorka).
Czy ktoś przerabiał ten temat w resorthoppa albo innej firmie transferowej?


Może na przyszłość komuś się przyda - otrzymałam odpowiedź bezpośrednio z firmy :
Na Majorce fotelik dla dziecka to koszt 10 euro w każdą stronę, dostępny wyłącznie w opcji transportu prywatnego czyli cena niekoniecznie atrakcyjna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 01 Kwi 2015 10:10 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Emirka napisał(a):
W warunkach resorthoppa jest napisane że o dostępności i opłaty za rezerwację fotelika dla dziecka należy pytać po dokonaniu i opłaceniu transferu. Dla mnie to trochę za późno bo nie zamierzam targać 2 fotelików i w przypadku braku fotelików albo ich zawyżonej ceny będę zmuszona wybrać komunikację miejską (Majorka).
Czy ktoś przerabiał ten temat w resorthoppa albo innej firmie transferowej?


Nie bardzo rozumiem kwestii fotelika. Nikt nie zmusza i nie wymaga jego wykupienia. Z tego co pamiętam autokar miał pasy i kto chciał używał, ale nikt tego nie sprawdzał.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 09 Kwi 2015 19:00 

Rejestracja: 05 Wrz 2014
Posty: 118
greg1291 napisał(a):
Emirka napisał(a):
W warunkach resorthoppa jest napisane że o dostępności i opłaty za rezerwację fotelika dla dziecka należy pytać po dokonaniu i opłaceniu transferu. Dla mnie to trochę za późno bo nie zamierzam targać 2 fotelików i w przypadku braku fotelików albo ich zawyżonej ceny będę zmuszona wybrać komunikację miejską (Majorka).
Czy ktoś przerabiał ten temat w resorthoppa albo innej firmie transferowej?


Nie bardzo rozumiem kwestii fotelika. Nikt nie zmusza i nie wymaga jego wykupienia. Z tego co pamiętam autokar miał pasy i kto chciał używał, ale nikt tego nie sprawdzał.



W regulaminie Resorthoppa i Shuttlebus jest informacja ze fotelik obowiązkowy. Zastanawia mnie jednak jaka jest różnica czy pojadę miejskim bez fotelika czy transferowym - i to i to autobus :?:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 10 Kwi 2015 11:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1307
niebieski
Podobnie jak w przypadku poszukiwania biletów lotniczych pożądane jest odwiedzenie jak największej liczby stron językowych resorthoppa - różnica na dziś dla 4 osób RT na Malcie w czerwcu to blisko 8e (*fr 26,32e, *es-be-pl 34,48e). Minus dostępny kod.
Góra
 Profil Relacje PM off
makdeb lubi ten post.
makdeb uważa post za pomocny.
 
      
#38 PostWysłany: 21 Kwi 2015 08:42 

Rejestracja: 23 Sty 2013
Posty: 22
Witam Was, mam pytanie o resorthoppa, W tej chwili mam zamówiony transfer ale dopiero na niedzielę 26.04. Czy miejsce odbioru pojawia się dopiero na 24h przed odlotem ? W warunkach czytałem ze jeśli wylot jest w niedzielę należy potwierdzić najpóźniej w piątek, generalnie to jak mam to potwierdzić, chciałbym już potwierdzić aby na miejscu nie szukać dostępu do internetu itd Jest tam na stronie "Check your pickup online 24 hours prior to departure" i tam wpisuję ten nr rezerwacji , jednak wyświetla mi się wiadomość "Unfortunately on this occasion your pick up time is only available directly from our representative in your destination. Please call.... or email"
I co teraz ? Hepl me please
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 21 Kwi 2015 13:19 

Zazwyczaj każą dzwonić 48h przed planowanym wylotem do lokalnego dostawcy usługi, robiłam tak wielokrotnie i zawsze działało bez problemu. Nr telefonu otrzymywałam podczas transferu z lotniska


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 PM off  
      
#40 PostWysłany: 15 Cze 2015 22:32 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Jakiego przewoźnika możecie polecić w Portugalii, w Porto na przykład i na Algarve? Czy jakiś przewoźnika specjalizuje się w Portugalii? Resorthoppa znam/razu wyciekły mi dane z karty i mi ją wyczyścili/ i generalnie zawsze na czas i sprawnie. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group