Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Cze 2014 08:57 

Rejestracja: 16 Lut 2012
Posty: 108
Hej,
Widzę ze bilety u posrednika GotoGate (znalezione na Skyscanner) sa na interesujacej mnie mnie trasie do Chin z obecnej promocji KLM sa odrobinę tańsze anizeli na stronie KLM czy innych biur. Czy ktoś z was miał do czynienia z tym pośrednikiem ??

Jakie są wasze opinie?

Dzięki za info
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: [Opinie] - gotogate.pl
#2 PostWysłany: 10 Cze 2014 02:18 

Rejestracja: 10 Cze 2014
Posty: 4
Witam,
wylatuje na początku lipca do Sydney. Najtańsze bilety po ok. 3870 przez skyscanner na esky.pl i gotogate.pl. Pierwsza jest znana i zaufana, jednak pobiera opłatę transakcyjną 130 zł. Na drugiej zaś nie ma wzmianki o żadnej opłacie, jednak nie ma też żadnych informacji o tej stronie, żadnych opinii itp. ani w jęz. polskim ani angielskim :? Nie działa też dział obsługi klienta. Dodatkowe 130 zł na pewno by się przydało, ale nie chce dwa razy stracić z zachłanności...Ktoś z was może korzystał z gotogate.pl i może rozwiać moje wątpliwości?

Z góry dziękuje za odpowiedź.


Ostatnio edytowany przez Zeus, 19 Kwi 2016 17:48, edytowano w sumie 1 raz
poprawa tematu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Cze 2014 08:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 1061
Loty: 94
Kilometry: 122 440
niebieski
Ciężko mi uwierzyć, że na esky jest najtaniej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 10 Cze 2014 09:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 464
niebieski
Moze podrzuc wiecej informacji o locie (daty, miasta) to postaramy sie poszukac czegos na tanszych stronach niz esky.pl czy gotogate :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Cze 2014 10:16 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
Na interesujący mnie ostatnio lot właśnie na gotogate.pl via skyscanner wyszło najtaniej (kayak pokazywał drożej).
Lot w przyszłym tygodniu (jednodniówka z Warszawy do Moskwy Air Baltic via Ryga, przylot do DME, wylot z SVO).
Byli najtańsi, za Visę nie doliczają opłaty, obciążenie w PLN (może i na airfasttickets.de byłoby taniej, ale kłopoty z zakupem I ryzyko anulacji powstrzymują mnie od zakupów u nich).
Zakupiłem, rezerwacja w systemie widoczna, problemów się nie spodziewam (przesiadki w Rydze raczej bezproblemowe, bo 55 minut i 45 minut przy powrocie).
Jak wrócę, to dam znać czy rzeczywiście wszystko zgodnie z planem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Cze 2014 10:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 750
Loty: 264
Kilometry: 273 201
Zbanowany
niebieski
To marka etraveli
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 10 Cze 2014 17:15 

Rejestracja: 10 Cze 2014
Posty: 4
Dziękuje za szybki odzew :)

indy napisał(a):
Moze podrzuc wiecej informacji o locie (daty, miasta) to postaramy sie poszukac czegos na tanszych stronach niz esky.pl czy gotogate :)


Image

^ to szczegóły z gotogate.pl
Interesują mnie terminy 1-4.07. wylot i 10-15.08. powrót, 2 osoby dorosłe + dziecko 9 lat. Kupuje na ostatnią chwilę niestety...


Ostatnio edytowany przez faf 10 Cze 2014 17:29, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 10 Cze 2014 17:20 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Ja bym kupował na GoToGate, rzeczywiście mają najtaniej jeśli porównywać serwisy sprzedające bilety w PLN.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 18 Cze 2014 12:12 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
Tulio napisał(a):
Na interesujący mnie ostatnio lot właśnie na gotogate.pl via skyscanner wyszło najtaniej (kayak pokazywał drożej).
Lot w przyszłym tygodniu (jednodniówka z Warszawy do Moskwy Air Baltic via Ryga, przylot do DME, wylot z SVO).
Byli najtańsi, za Visę nie doliczają opłaty, obciążenie w PLN (może i na airfasttickets.de byłoby taniej, ale kłopoty z zakupem I ryzyko anulacji powstrzymują mnie od zakupów u nich).
Zakupiłem, rezerwacja w systemie widoczna, problemów się nie spodziewam (przesiadki w Rydze raczej bezproblemowe, bo 55 minut i 45 minut przy powrocie).
Jak wrócę, to dam znać czy rzeczywiście wszystko zgodnie z planem.


Wróciłem, był mały problem, ale raczej nie było to związane z tym, że zakup przez gotogate (nie było możliwości internetowej odprawy na lot powrotny z Moskwy, na Okęciu też nie mogli sobie z tym poradzić, ale w Rydze mi to od ręki za darmo zrobili).
Byli najtańsi, dla mnie wybór gotogate był opłacalny.
Pośrednika można polecać jak się wie jak sobie on poradzi w przypadku wystąpienia problemów. A tego na własnej skórze nie doświadczyłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 18 Cze 2014 14:05 

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 314
mucha napisał(a):
Ja bym kupował na GoToGate, rzeczywiście mają najtaniej jeśli porównywać serwisy sprzedające bilety w PLN.


Piszą tam na swojej stronie o zakupie "Pakietu usług"
http://www.gotogate.pl/zasady-warunki

i jeśli się go nie chce, to ostrzegają że nie będą mogli znaleźć innego połączenia, że nie będą mogli pomóc w razie anulowania biletu, etc. OTA nie mogące pomóc w razie anulowania lotu? WTF? To chyba jest ich psi obowiązek.
Góra
 Profil Relacje PM off
Klebek uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 20 Cze 2014 19:41 

Rejestracja: 10 Cze 2014
Posty: 4
Zdecydowałam się kupić u nich, ale teraz mam mały problem, tzn nie mogę sprawdzić tego lotu na stronie Singapore Air ani Lufthansy. Otrzymałam mail z potwierdzeniem, w nim numer rezerwacji, na CheckMyTrip.com wyświetla wszystko, ale już na stronach przewoźników mnie nie przepuszcza... :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 23 Cze 2014 05:53 

Rejestracja: 29 Lis 2012
Posty: 29
Kupiłem bilet na gotogate.pl ale teraz widzę że nie mam wliczonego bagażu w cenę biletu... Czy bagaż podstawowy jest wliczony?

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 23 Cze 2014 06:04 

Rejestracja: 10 Maj 2011
Posty: 137
US Airways na trasach krajowych ma płatny bagaż rejestrowany. Sprawdź rezerwację i warunki na ich stronie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 23 Cze 2014 09:39 

Rejestracja: 29 Lis 2012
Posty: 29
miek napisał(a):
US Airways na trasach krajowych ma płatny bagaż rejestrowany. Sprawdź rezerwację i warunki na ich stronie.


Wygląda na to że oprócz haraczu za opłatę kartą 98zł będę musiał dopłacić za bagaż 25$



Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 23 Cze 2014 10:08 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1376
Loty: 804
Kilometry: 1 204 355
srebrny
Wczoraj kupowałem przez nich bilet paroodcinkowy. Bez problemu, a co do opłaty transakcyjnej za kartę to owszem pokazało mi 98zł za MC ale zmieniłem na Vise i nie było już żadnych dopłat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 24 Cze 2014 14:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 50
Loty: 17
Kilometry: 22 587
Potrzebuję Waszej pomocy, moj szef kupił bilet na gotogate na jutrzejszy lot do Zurychu. Przyszło tylko potwierdzenie na maila z numerem zamówienia i numerem rezerwacji. A e-ticket? Jak to u nich wygląda? Jakoś nie wydaje mi się, żeby ten wydrukowany mail wystarczał przy odprawie. Czy może eticket mogę pobrać? Kompletnie nie widzę takiej informacji w mailu. Jest tylko napisane "podczas odprawy na lotnisku należy okazać poniższy numer potwierdzenia **** i paszport" a na stronie gotogate "Potwierdzenie rezerwacji wysyłane przez Gotogate na skrzynkę e-mail osoby podróżującej po zakończeniu rezerwacji jest dokumentem podróży i należy je mieć przy sobie w ciągu całej podróży. Potwierdzenie to zawiera wszystkie ważne informacje, takie jak numer rezerwacji, numer lotu, godziny i czas lotu. ".

Jakoś nie jest to dla mnie do końca jasne, pomóżcie dobre dusze :-) Jak mój szef nie poleci do tego Zurychu przez jakąś głupotę, to polecą ja, ale z roboty :D
_________________
Image

"Podróżuje­my więcej niż kiedy­kol­wiek, ale choćbyśmy poświęci­li de­gus­tacji całe życie, skosztu­jemy za­led­wie ok­ruchów de­lic­ji roz­sy­panych po Bożym stole. "
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 24 Cze 2014 14:21 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Spróbuj się odprawić online na stronie przewoźnika. Jak pójdzie ok to znaczy że bilet jest ok :)
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
Milag92 lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 24 Cze 2014 15:08 

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 314
Milag92 napisał(a):
Jakoś nie jest to dla mnie do końca jasne, pomóżcie dobre dusze :-) Jak mój szef nie poleci do tego Zurychu przez jakąś głupotę, to polecą ja, ale z roboty :D


Spróbuj sprawdzić numer rezerwacji na stronie checkmytrip.com - numer rezerwacji i nazwisko masz, na tej stronie będzie numer eTicketu także, więc już jesteś do przodu. Plus sprawdź rezerwację na stronie przewoźnika.
Góra
 Profil Relacje PM off
Milag92 lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 24 Cze 2014 16:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 50
Loty: 17
Kilometry: 22 587
Dobra udało mi się ściągnąć eticket ze strony Swiss. To już teraz chyba luz i obojętnie czy się odprawi online czy na lotnisku? Ticket jest to najważniejsze, poleci a ja nadal mam pracę :D
_________________
Image

"Podróżuje­my więcej niż kiedy­kol­wiek, ale choćbyśmy poświęci­li de­gus­tacji całe życie, skosztu­jemy za­led­wie ok­ruchów de­lic­ji roz­sy­panych po Bożym stole. "
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 17 Sie 2014 21:26 

Rejestracja: 17 Sie 2014
Posty: 1
Wszystko w porzadku, mozna polecac.
Tez szukalem tutaj informacji przed moim wylotem. Juz wtedy kilka z podpowiedzi pomoglo mi sie przygotowac. Pierwszy raz rezerwowalem przez Gotogate i obawialem sie komplikacji bo dodatkowo mialem lot z miedzyladowaniem i kilkoma zmianami linii. Ale najtaniej jak mozna bylo.
Moge smialo wszystkich uspokoic. Cala podroz przebiegla perfekcyjnie!
Na dodatek jeden z odcinkow, obslugiwany przez linie, ktore zwyczajowo wymagaly oplaty za bagaz, ku mojemu zaskoczeniu mial juz uregulowana oplate i nie musialem tego robic dodatkowo. Czasu na przesiadki bylo wystarczajaco i wszystko bylo dograne. Odprawilem sie przed wylotem, przekierowywany ze strony operatora do odpowiednich linkow.

Wylot na przelomie lipca i sierpnia: Nicea-Zurych-Warszawa-Diseldorf-Nicea
Linie: Swiss, Eurowings, Lufthansa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 32  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group