Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 236 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Maj 2014 17:48 

Rejestracja: 27 Mar 2013
Posty: 28
Loty: 31
Kilometry: 39 277
Siema!

Sa tutaj jacyś fanatycy formuły1? Bo szukam tanich lotów dookoła kalendarza formuły, ale raczej wszystko w tych okresach dosyc drogie, budapeszt gdzie bilety F1 sa najtańsze ceny lotów sa rzędu 250 w tym okresie a leciałem juz na Węgry za 55zl w dwie strony wiec to przesada.


Ktos cos?
:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
 Temat postu: Re: Grand Prix Węgier
#2 PostWysłany: 05 Maj 2014 17:58 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3877
Loty: 39
Kilometry: 33 222
simonp napisał(a):
Siema!

Sa tutaj jacyś fanatycy formuły1? Bo szukam tanich lotów dookoła kalendarza formuły, ale raczej wszystko w tych okresach dosyc drogie, budapeszt gdzie bilety F1 sa najtańsze ceny lotów sa rzędu 250 w tym okresie a leciałem juz na Węgry za 55zl w dwie strony wiec to przesada.


Ktos cos?
:)

Takie czasy gdzie do Budapesztu latało się za 55 PLN raczej już nie wrócą... Spójrz sobie zresztą na mapę: z "ulubionych" linii tego forum lata tylko Wizzair i tylko z WAW. Więc wojna cenowa na tej trasie raczej uległa zakończeniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Grand Prix Węgier
#3 PostWysłany: 05 Maj 2014 18:14 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 548
Loty: 368
Kilometry: 611 597
niebieski
W tamtym roku udało mi się polecieć Ryanem za 230 RT (bilety kupowane 2 tygodnie przed wylotem). W poprzednich latach jeździłem autem.
W tym roku głęboko się zastanawiałem nad wyjazdem ze względu na marny dźwięk nowych silników i ostatecznie postanowiłem sobie odpuścić i zaklepałem sobie jednodniówkę w Helsinkach w tym terminie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Grand Prix Węgier
#4 PostWysłany: 06 Maj 2014 22:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2866
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
5 lat temu bylem w Budapeszcie,
połączenie noclegi w Siofoku nad Balatonem i dojazdy na Hungaroring wspominam bardzo dobrze :),
z południa dojazd samochodem wychodzi całkiem przyzwoicie,
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Grand Prix Węgier
#5 PostWysłany: 06 Maj 2014 23:09 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
no ale przecież Bergamo jest tanie, a Monza 5-7.09.2014 r. czeka na fanatyków ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Grand Prix Węgier
#6 PostWysłany: 20 Maj 2014 13:37 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 548
Loty: 368
Kilometry: 611 597
niebieski
Pomimo, że zapierałem się, że nie pojadę w tym roku, to jednak moja miłość do tego sportu jest silniejsza - Monza zaklepana :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Grand Prix Węgier
#7 PostWysłany: 20 Maj 2014 13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Runo-88 napisał(a):
Pomimo, że zapierałem się, że nie pojadę w tym roku, to jednak moja miłość do tego sportu jest silniejsza - Monza zaklepana :-)

Wez ze soba mp3 z nagranymi dzwiekami z zeszlego sezonu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Grand Prix Węgier
#8 PostWysłany: 06 Lip 2014 21:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Wczoraj zrodził się pomysł wyjazdu, nigdy na żadnym GP nie byłem, więc nie mam za bardzo punktu odniesienia:

Pytania w sumie do osób, które już były:

1) Po pierwsze czy bilety stojące są warte zachodu? Z tego co widzę na oficjalnym portalu z biletami F1 to kosztują 104€ i to chyba jedyne na jakie możemy sobie pozwolić, bo trybuny za są za minimum 200€ (a te i tak wyprzedane) a potem 300€, 400€ i więcej.
2) Czy może gdzieś da się kupić bilety taniej? Chodzi też o to żeby były pewne.
3) Czy może lepiej nie kupować biletów, bo na miejscu będą jakieś tańsze opcje? ;-)
4) Planuję jechać samochodem - po pierwsze przy 4 osobach jest dużo taniej, po drugie na miejscu samochód się przyda. Jak wygląda sprawa dojazdu w dniu wyścigu, parkowania w okolicy toru, korki itp? Trzeba rezerwować na to pół dnia czy da się jakoś w miarę sprawnie to ogarnąć?
5) Nigdy nie byłem też w Budapeszcie, czy warto rezerwować nocleg w centrum i planować wieczorne zwiedzanie, czy raczej przy pobycie piątek rano - poniedziałek rano - pobyt na torze, dojazdy i atrakcje wokół zabiorą tyle czasu, że lepiej odłożyć Budapeszt na inną wizytę?
6) Wszelkie inne dobre rady mile widziane :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Grand Prix Węgier
#9 PostWysłany: 07 Lip 2014 08:31 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 548
Loty: 368
Kilometry: 611 597
niebieski
Jeździłem na GP Węgier swoim samochodem w latach 2009-2012, a w 2013 leciałem samolotem.
Z biletów stojących, tzw. na trawkę korzystałem tylko raz - w 2009 r. Ogólnie można znaleźć dobre miejsce, nawet z widokiem na telebim, ale trzeba przyjść na tor wcześnie rano, żeby takie miejsce sobie zaklepać i trzeba go pilnować, żeby nikt inny go nie zajął :-) W kolejnych latach zawsze wybierałem miejsca na trybunach i chociaż faktycznie to droga zabawa (za najdroższy bilet dałem chyba 284 euro) to i tak uważam, że było warto. Ryk silników był niesamowity. Jak będzie teraz, z nowymi silnikami, przekonam się na Monzy :-)

Jeśli chcecie brać faktycznie bilety na trawkę, to spokojnie kupujcie je w kasach przy torze. Na internecie może być nieco taniej, ale trzeba się liczyć z kosztami przesyłki min. 15 euro.

Co do noclegów - jak jeździłem samochodem, to brałem kemping przy samym torze i rozkładałem się z namiotem. W tamtym roku mieliśmy hostel w Budapeszcie na 5 nocy (czwartek-poniedziałek). Na tor jeździliśmy darmowymi autobusami, które jeżdżą co kilkanaście minut. Potem ok. 16-18 wracaliśmy do Budapesztu, szybki prysznic i wypad na miasto. Budapeszt wieczorami jest bardzo klimatyczny, a podczas weekendu F1 panuje tam świetna atmosfera i na ulicach można spotkać wielu fanów :-) Odradzam codzienne jeżdżenie na tor samochodem z Budapesztu. Szczególnie w niedzielę jest masakrycznie...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Grand Prix Węgier
#10 PostWysłany: 07 Lip 2014 09:07 

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 13
Takie małe pytanie dla kibiców F1 z doswiadczeniem, czy preferujecie miejsca na prostej czy gdzies na zakretach (pomijam koszty)?. Planuję zaliczyc w koncu jakis wyscig F1, a byłem w ubiegłym roku na GT w Monza i przenieslismy się własnie w strefę zakretów, bo na prostej to tak lekko monotonnie to wyglądało, w zakretach za to działo się wiele....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Grand Prix Węgier
#11 PostWysłany: 07 Lip 2014 09:20 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 548
Loty: 368
Kilometry: 611 597
niebieski
Faktycznie prosta zaczyna się szybko nudzić - pomimo, że na początku jest niesamowicie, to ile razy można oglądać identycznie wyglądający przejazd bolidów z prędkością > 300km/h :-) Zakręty to inna bajka. Na żywo na torze można dostrzec pewne niuanse, których zazwyczaj nie widać w tv - różnicę w stylach jazdy poszczególnych kierowców, uślizgi, zapach spalonej gumy przy zblokowaniu kół itd.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Grand Prix Węgier
#12 PostWysłany: 07 Lip 2014 18:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2866
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
szymonpoznan1 napisał(a):
Wczoraj zrodził się pomysł wyjazdu, nigdy na żadnym GP nie byłem, więc nie mam za bardzo punktu odniesienia:

Pytania w sumie do osób, które już były:

1) Po pierwsze czy bilety stojące są warte zachodu? Z tego co widzę na oficjalnym portalu z biletami F1 to kosztują 104€ i to chyba jedyne na jakie możemy sobie pozwolić, bo trybuny za są za minimum 200€ (a te i tak wyprzedane) a potem 300€, 400€ i więcej.
2) Czy może gdzieś da się kupić bilety taniej? Chodzi też o to żeby były pewne.
3) Czy może lepiej nie kupować biletów, bo na miejscu będą jakieś tańsze opcje? ;-)
4) Planuję jechać samochodem - po pierwsze przy 4 osobach jest dużo taniej, po drugie na miejscu samochód się przyda. Jak wygląda sprawa dojazdu w dniu wyścigu, parkowania w okolicy toru, korki itp? Trzeba rezerwować na to pół dnia czy da się jakoś w miarę sprawnie to ogarnąć?
5) Nigdy nie byłem też w Budapeszcie, czy warto rezerwować nocleg w centrum i planować wieczorne zwiedzanie, czy raczej przy pobycie piątek rano - poniedziałek rano - pobyt na torze, dojazdy i atrakcje wokół zabiorą tyle czasu, że lepiej odłożyć Budapeszt na inną wizytę?
6) Wszelkie inne dobre rady mile widziane :)

byłem w 2008 roku
1) moim zdaniem są warte zachodu bo można z nimi obejść spora część toru, ciężko będzie oglądać walkę na torze z tymi biletami, ale na Wegrzech prawie nie ma wyprzedzeń więc jak nie siedzi na prostej start-meta to reszta biletów moim zdaniem nie ma aż takiego znaczenia
2) nic nie wiem na ten temat
3) jak wyżej
4) nam 2-3 h zapasu wystarczyło
5) my byliśmy w Siofoku od wtorku do niedzieli, nocleg znaleźliśmy na miejscu, na tor jechaliśmy tylko w czwartek (można było wejść do boksów oraz w sobotę i niedziele), w Siofoku też była jakaś impreza pokazowa i bodajźe we srode bolidy jeździły po mieście)
6) jeżeli macie zamiar spędzić tam kilka dni po kilka godzin a będzie upał to polecam krzesełka turystyczne
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
szymonpoznan1 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Grand Prix Węgier
#13 PostWysłany: 12 Lip 2014 17:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Dzięki za wszystkie info. Jeszcze jedno pytanie, jak jest z elektroniką. Na cały dzień na torze na pewno będę musiał wziąć iPada, ze dwa power banki, dodatkową baterię, ale przede wszystkim czy czepiają się lustrzanek jak na meczach NBA czy bez problemu można wnieść "profesjonalną lustrzankę" jak to na niektórych imprezach sportowym mówią o podstawowych modelach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Grand Prix Węgier
#14 PostWysłany: 12 Lip 2014 23:00 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
jak wrócisz to opisz relacje z wyjazdu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Grand Prix Węgier
#15 PostWysłany: 12 Lip 2014 23:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Gdyby ktoś jeszcze się zdecydował, a nie miał jak dotrzeć to: szukam-chetnych-pasazerow-na-gp-formula-1-w-budapeszcie,248,51654

Możliwy mały objazd jeśli ktoś z innego miasta ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Grand Prix Węgier
#16 PostWysłany: 17 Lip 2014 13:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Jeszcze jedno pytanie do ludzi, którzy byli... Na jakich trybunach byliście i co myślicie o opcji wyboru: trybuna brązowa vs. miejsca stojące? Brązowa od dawna jest wyprzedana, jednak dziś pojawiła się opcja odkupienia od kogoś biletów właśnie na brązową i sam już nie wiem co robić. Różnica w cenie niewielka: 100-150zł dopłaty w stosunku do miejsc stojących.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Grand Prix Węgier
#17 PostWysłany: 17 Lip 2014 17:29 

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 113
Ja byłem, co prawda kilka lat temu, bo w 2007 roku. Bilety na trawę (miejsca stojące), ale gdzieś po kilkunastu okrążeniach (może trochę później - pamięć szwankuje) postanowiłem spróbować wbić się na tą trybunę, która jest zaraz przy polach startowych (zadaszoną, chyba Gold/Super Gold). I spokojnie przez nikogo nie kontrolowany, nie pytany wszedłem sobie na tą trybunę, a tam mnóstwo wolnych miejsc. Można było spokojnie usiąść, nawet załapałem się na słuchawki, które były rozdawane dla ochrony uszu. Nie wiem, jak jest teraz, ale chyba warto spróbować.
Góra
 Profil Relacje PM off
ELBE lubi ten post.
ELBE uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Grand Prix Węgier
#18 PostWysłany: 23 Lip 2014 10:06 

Rejestracja: 07 Maj 2013
Posty: 179
Mam za soba 12 wyscigow F1 w tym jeden na Hungaroring i 3 na Monzie(najlepsza atmosfera i cudowna parkowa infrastruktura wokol toru).W tym roku mialem od dawna wykupione bilety na GP Austrii jakkolwiek ze wzgledu na zmiany technologiczne w kontekscie nowych jednostek napedowych zdecydowalem sie nie jechac.

Cala magia F1 to niesamowity łoskot silnikow i strzaly z wydechow przy dohamowaniach.Towarzystwo ktore zaliczylo GP Austrii bylo zdegustowane mizerna praca wydechow.Seria GP2 byla o wiele bardziej przyjemna do ucha.

Szymon,pytales sie o bilety.General admission za te 100 euro upowaznia Cie do wejscia na praktycznie wszystkie trybuny w trakcie piatkowych treningow i sobotnich kwalifikacji(chociaz do tych ostatnich nie jestem pewien-wynika to zapewne z ilosci fanow).Nasz plan byl taki,ze w piatek i sobote przed brama glowna odkupowalismy bilety na wzglednie dobre trybuny(ja na piatek i sobote zaplacilem 100 euro za Gold) i ten czas poswiecilem na focenie(bez problemu wnosisz sprzet foto kazdych gabarytow) a za wejscie na wyscig dalem 30 euro za GA.

Generalnie najbardziej optymalnym wyjsciem jest kemping.Nigdzie sie nie musisz przemieszczac,mozna sie zintegrowac z ludzmi z calej Europy i generalnie jest bardzo wesolo.

Mi na dzien dzisiejszy po kastracji wydechow i ograniczenia obrotow odeszla ochota na jakikolwiek wyjazd,ale tych emocji i wrazen jakich doswiadczylem w latach 2000-2013 nikt mi nie odbierze.

P.S Moi znajomi z flagowego Forum F1-www.f1ultra.pl wybieraja sie na Hungaro.Moge podac namiar w razie czego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Grand Prix Węgier
#19 PostWysłany: 28 Lip 2014 21:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3400
srebrny
Jak tam wrażenia z oglądania wyścigu na torze ? Musiało być nieźle bo był to jeden z nalepszych wyścigów ostatnich czasów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Grand Prix Węgier
#20 PostWysłany: 31 Lip 2014 19:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Nie mam zbyt dużego talentu ani w fotografowaniu, ani w opisywaniu, ale coś tam napisałem: grand-prix-formula-1-budapeszt-wegry,209,52855
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 236 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group