Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Lip 2013 10:09 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 4
mam pytanie tj. w sierpniu razem z żoną i 3 dzieciaków lecimy do hiszpanii. czy bagaż podręczny bezpłatny do 10 kg przysługuje tylko na dorosłych czy na dzieci również. z góry dzięki za odpowiedź
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
 Temat postu: Re: ILOŚĆ BAGAZU
#2 PostWysłany: 22 Lip 2013 10:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Zgaduję że Ryanair. Wszystko jest na ich stronie. Polecam poszukać najpierw przed zadaniem pytania na forum.
http://www.ryanair.com/pl/warunki-dotyc ... binbaggage

I jeszcze na przyszłość prośba o niepisanie tytułów capsem.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ILOŚĆ BAGAZU
#3 PostWysłany: 22 Lip 2013 10:24 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 4
mam rozumieć że dzieci w wieku 5,7,9 (na pewno nie niemowlaki) mogą również przewieź bagaż do 10 kg bezpłatnie. poproszę o konkretną odpowiedź osoby zainteresowane chęcią pomocy.pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: ILOŚĆ BAGAZU
#4 PostWysłany: 22 Lip 2013 10:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Tak.

Cytuj:
Dozwolona jest tylko jedna sztuka bagażu podręcznego na osobę (z wyjątkiem niemowląt)
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Lip 2013 11:14 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 4
dzięki bardzo za odpowiedź i pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 16 Lut 2014 13:32 

Rejestracja: 16 Lut 2014
Posty: 1
Na podróz z dzieckiem fajnie jest zafundować maluchowi jakąś kolorową i pojemną torbę (np. Roncato Kids) żeby również czuł się jak mały podróżnik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 20 Lut 2014 08:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10936
HON fly4free
Moja córka ma walizkę Trunku i jest nią zachwycona.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 31 Mar 2014 09:41 

Rejestracja: 14 Kwi 2011
Posty: 73
Nastał czas na walizkę dla małego zbója, więc bardzo Was proszę o wskazówki i porady!
Patrzę na te zwierzowalizki Trunki, bardzo fajne, ale szukam czegoś stricte pod wymiary Ryana, a ta ma 21 cm szerokości - nie przywalą się do tego na kontroli? Bo jest chyba jednak dosyć sztywna i do koszyka kontrolnego jej na siłę nie upchnę:)
Jest jeszcze tak tańsza opcja:
http://allegro.pl/walizka-dla-dziecka-n ... 05717.html
Ma to ktoś? Jak z trwałością i jakością wykonania?

Ewentualnie polecacie może coś innego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 31 Mar 2014 10:20 

Rejestracja: 23 Lut 2014
Posty: 149
My z walizek dla dzieci nigdy nie korzystaliśmy. Każde dziecko ma swój plecaczek z decathlona na podróż, mały, leciutki, tani, w razie czego można go zwinąć i schować do bagażu dorosłego.
Ale z tego co rozumiem, Twoje dzieci mają się spakować w taki plecak/walizkę więc pewnie będzie gorzej.
Wpisz w wyszukiwarkę interesujące Cię frazy i dowiesz się czego chcesz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 31 Mar 2014 10:24 

Rejestracja: 10 Sie 2011
Posty: 487
Loty: 12
Kilometry: 12 344
niebieski
nasze dziecko ma trunki i nie ma problemu we FR - te koszyki są trochę większe niż wymagane wymiary bagażu
walizka jest b. wygodna, bo jak taki dwulatek się zmęczy bieganiem, to siada i jedzie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 31 Mar 2014 10:26 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 459
Loty: 86
Kilometry: 126 541
Jeszcze nigdy nie spotkalem sie, zeby komus sprawdzali te walizki Trunki, wiec chyba nie powinno byc problemu. Moze sa delikatnie szersze, ale na pozostalych wymiarach maja zapas i na oko wygladaja na male.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 02 Kwi 2014 23:51 

Rejestracja: 02 Sie 2012
Posty: 179
Loty: 33
Kilometry: 36 038
Moja kuzynka lata dosyć często z dzieckiem i także nie miała problemów w FR z Trunkami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 04 Kwi 2014 11:33 

Rejestracja: 14 Kwi 2011
Posty: 73
Wielkie dzięki za odpowiedzi - kupuję Trunki i w drogę:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 07 Lis 2018 12:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2013
Posty: 191
niebieski
Poproszę o aktualną sytuacje z walizką "Trunki", bo ostatnia odpowiedź jest z przed 4 lat, a wiadomo że zasady bagażowe non-stop się zmieniają. Wkrótce mam lot z WizzAir, później z RyanAir. Walizka reoretycznie jest większa o kilka centymetrów niż "mały podręczny". Czy kupować duży podręczny na trunki, czy nie będą robić problemów?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 16 Cze 2019 14:36 

Rejestracja: 28 Lip 2011
Posty: 34
Loty: 25
Kilometry: 36 774
Podpinam się pod pytanie. Kupiłam lot na lipiec (Ryanair) i zdziwiłam się, że bagaż podręczny tak zmalał 40x20x25. Wcześniej używałam walizki Trunki a teraz mam wątpliwości. Na stronie producenta całkowite wymiary to 46x21x31. Torba jest mniejsza, ale ma wystające elementy (a na stronie przewoźnika jest napisane, że pod uwagę brane są wszystkie wystające elementy). Teoretycznie ta torba jest za duża. A praktycznie? Ktoś ryzykował? Albo ma tak duże doświadczenie, że może na 99% potwierdzić, że będzie ok?
Z góry wielkie dzięki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group