Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 177 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: amoma.com [BANKRUT]
#1 PostWysłany: 12 Mar 2014 11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2013
Posty: 248
Loty: 88
Kilometry: 201 994
niebieski
Witam

Czy ktoś korzystał z w/w serwisu? Jakieś zastrzeżenia, uwagi?


dzięki.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#2 PostWysłany: 12 Mar 2014 17:26 

Rejestracja: 21 Kwi 2013
Posty: 3
Byłbym ostrożny. Zastanawiałem się nad rezerwacją poprzez ich serwis, ale jest to nowo działający pośrednik (od jesieni 2013), niby siedziba w Szwajcarii, ale call center w Bukareszcie, poczytałem że są problemy z komunikacją i potwierdzaniem noclegów. Ja odpuściłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#3 PostWysłany: 12 Mar 2014 17:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 437
Amoma.com to system rezerwacyjny nie warty większej uwagi, był nawet kiedyś na ten temat spory wątek na AWD, nie pozostawiający większych złudzeń co do jakości ich usług
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#4 PostWysłany: 14 Mar 2014 15:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2013
Posty: 248
Loty: 88
Kilometry: 201 994
niebieski
Zarezerwowałem jednak nocleg poprzez ten serwis, po czym napisałem maila do hotelu z prośbą o potwierdzenie rezerwacji i po niespełna godzinie je dostałem. Wszystko wydaje się być w porządku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#5 PostWysłany: 19 Mar 2014 08:58 

Rejestracja: 28 Wrz 2012
Posty: 95
@bobo77 sorry jeśli to noobowskie pytanie, ale co to jest AWB? :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#6 PostWysłany: 19 Mar 2014 23:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2014
Posty: 437
Skiper napisał(a):
@bobo77 sorry jeśli to noobowskie pytanie, ale co to jest AWB? :)


AWD to skrót nazwy bardzo fajnego rosyjskojęzycznego forum stworzonego przez Sergieja Vinskyi'ego... to taki prawdziwy wzór do naśladowania dla F4F pełen praktycznej wiedzy dla osób podróżujących
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#7 PostWysłany: 26 Mar 2014 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 222
Loty: 97
Kilometry: 221 758
niebieski
Zarezerwowałem kilka nocy na Cyprze na Amomie, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Jest certyfikat Thawte na stronie, więc powinna to być sensowna (albo przynajmniej nie tragiczna) firma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#8 PostWysłany: 03 Maj 2014 22:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10935
HON fly4free
Właśnie przed chwilą wróciłem z Barcelony, gdzie miałem zarezerwowaną jedną nockę przez serwis Amoma w 4* hotelu Barcelo Sants i z powodu overbookingu w tym hotelu, zmienili mi na 5* Gran Princesa Sofia (3 stacje metra dalej). Różnicę w cenie wzięli na siebie :)
To był mój pierwszy "kontakt" z tym serwisem, nie wiem czy w hotelu był rzeczywiście overbooking, czy to oni zawinili, ale nie wyszedłem na tym gorzej niż zaplanowałem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#9 PostWysłany: 13 Cze 2014 23:00 

Rejestracja: 01 Paź 2012
Posty: 8
Up, Ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia z amoma.com ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#10 PostWysłany: 14 Cze 2014 00:19 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 242
Zbanowany
Mi ta strona smierdzi AFT, cos maja ze soba wspolnego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#11 PostWysłany: 14 Cze 2014 00:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 327
Loty: 31
Kilometry: 52 322
Ostatnio rezerwowałem przez tą stronę 2 pokoje w hotelu w Pradze. Napisałem później do hotelu. Wszystko w porządku, rezerwacja przyjęta i opłacona po 1 dniu od zamówienia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#12 PostWysłany: 17 Cze 2014 09:47 

Rejestracja: 15 Kwi 2014
Posty: 23
Właśnie wróciłem.
Zarezerwowałem przez amoma.com w kwietniu hotel w Paryżu.
Pobierają 8 euro za płatność kartą kredytową i ściągają od razu całą
kwotę za noclegi (tego byłem świadomy.)
Przysłali voucher po polsku. Mailowo poprosiłem o voucher po francusku żeby obsługa w hotelu nie miała wątpliwości - przysłali od ręki.
Na miejscu wszystko było ok !
W stosunku do oferty booking.com kilkanaście procent taniej.
Pozytyw.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#13 PostWysłany: 05 Sie 2014 23:05 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 77
Ja również zarezerwowałam za pośrednictwem amoma.com hotel we wrześniu na Kos. Ceny mają bardzo konkurencyjne ;-). Po dokonaniu rezerwacji otrzymałam maile z potwierdzeniem rezerwacji i voucher z informacją że mam go wydrukować i okazać w hotelu. Trzeba zapłacić całą kwotę za pokój. Po 3 dniach napisałam maila do hotelu z zapytaniem czy amoma przesłał moją rezerwację - potwierdzili, więc chyba ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#14 PostWysłany: 05 Sie 2014 23:31 

Rejestracja: 21 Kwi 2014
Posty: 83
Witam!
Ja rezerwowałem nocleg na początek lipca (3-10 lipca 2014) na Karpathos.
Wszystko bez problemu - kasę ściągnęło z karty po przybyciu do hotelu. Nie było głupiej sytuacji jak czasem przez booking, gdy nie wiesz, czy Ci ściąga kasę, czy musisz płacić na miejscu; rok temu przez booking miałem np. Marakesz i zapłaciłem dwa razy (tzn. ja zapłaciłem i mi ściągnęli pieniądze z karty) - później musiałem pisać do banku.

A, i przez Amoma wyszło sporo taniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#15 PostWysłany: 17 Wrz 2014 22:21 

Rejestracja: 17 Wrz 2014
Posty: 6
Przyłączam się do pozytywnych opinii. Zarezerwowałam u nich w tym roku na wrzesień 7 dni w jednym z hoteli w Nicei, właśnie niedawno wróciłam. Mieli na ten hotel najtańszą ofertę ze wszystkich ogólnie znanych pośredników internetowych. Pieniądze z karty ściągnęli od razu. Trochę się bałam jak to będzie, bo w tzw. międzyczasie naczytałam się szereg negatywnych opinii w sieci. Ale wszystko poszło wyśmienicie. W hotelu nawet nie patrzyli na voucher. Zapytali tylko o nazwisko i od razu w systemie wyskoczyło im, że rezerwacja jest i że wszystko mam zapłacone, nawet jakieś tam taksy klimatyczne.

Ogólnie rzecz biorąc - polecam. A wpadki zdarzają się i będą się zdarzać, nawet portalom rezerwacyjnym działającym o wiele dłużej na rynku i bardziej znanym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#16 PostWysłany: 18 Wrz 2014 01:10 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1375
Loty: 804
Kilometry: 1 204 355
srebrny
Niedawno rezerwowałem nocleg w Madrycie przez Anoma, żadnych problemów nie było. Ale jeden raz to za mało aby ich ocenić. Wybrałem ich bo cenę mieli niższą niż booking.com.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#17 PostWysłany: 18 Wrz 2014 01:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
W lipcu rezerwowalismy 3 pokoje w 5 gwiazdkowym hotelu w Pradze. Bylem pelen obaw bo cena byla 2x nizsza niz kolejna tansza opcja. Caly pobyt przebiegl bez zastrzezen.

Wysłane z mojego GT-I9195 za pomocą Tapatalk 4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#18 PostWysłany: 18 Wrz 2014 07:08 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 42
Loty: 219
Kilometry: 448 013
Ja też dorzucam pozytywną opinię. W sierpniu rezerwowałem na tydzień hotel w Kapsztadzie. Cena u nich była szokująco niska. Płacić trzeba z góry, więc trochę obaw było. Na miejscu jednak wszystko było w porządku. Rezerwacja opłacona, pokój i dodatki dokładnie jak w opisie na stronie amomy.
W kwestii języka vouchera - wystarczy na stronie, gdzie się go drukuje po zapłaceniu zmienić u góry język, automatycznie zmienia się ten na voucherze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#19 PostWysłany: 24 Lis 2014 11:05 

Rejestracja: 24 Lis 2014
Posty: 22
Właśnie wróciłam z Wilna, hotel (Mikotel) rezerwowałam przez amoma.com. Wszystko ok, polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: amoma.com - opinie
#20 PostWysłany: 24 Lis 2014 11:09 

Rejestracja: 05 Sty 2014
Posty: 118
Witam
W maju zeszłego roku rezezrwowałem hotel w Miami i wszystko zgodnie z opisem
Polecam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 177 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group