Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 222 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ecolines
#1 PostWysłany: 21 Lis 2011 11:06 

Rejestracja: 20 Kwi 2011
Posty: 312
niebieski
Ktoś korzystal z uslug łotewskiej firmy Ecolines? Jakie macie doświadczenia?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 08 Sie 2020 11:14, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
 Temat postu: Re: Ecolines
#2 PostWysłany: 31 Sty 2012 13:26 

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 87
Podbijam pytanie, jechał ktoś z nimi?

Wybieram się do Wilna i widzę, że bilet jest za 37 zł, to jednak sporo taniej niż polecany tu na forum Simple Express.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ecolines
#3 PostWysłany: 31 Sty 2012 13:39 

Rejestracja: 11 Lis 2010
Posty: 121
Jechałem z nimi pod koniec sierpnia ubiegłego roku z Wilna też za 37 zł.

Wszytko ok, wygodne, pietrowe autobusy. Żadnych sensacji, punktualnie i spokojnie. Mozna kupić kawe, herbate i jakieś przekąski. Wydaje mi sie ze maja wygodniejsze siedzenia niż Simple Express.

Polecam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ecolines
#4 PostWysłany: 31 Sty 2012 14:16 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lip 2011
Posty: 575
Loty: 70
Kilometry: 83 301
W Silmpe Express odcinek Warszawa - Wilno kosztuje 12 zł.
Na każdy kurs w tej cenie jest po 5 biletów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ecolines
#5 PostWysłany: 20 Sie 2012 16:10 

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 65
pomocy! przy rezerwacji biletow dla 3 osob,wpisalam wszedzie ten sam kod BONUS,i na rezerwacjach wszedzie jest moje nazwisko... czy musze zmienic pozostale 2 rezerwacje czy przy odprawie w autobusie,jesli znajomi beda mieli wydrukowane "karty pokladowe" to to przejdzie? <gUpota nie boli> :oops:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ecolines
#6 PostWysłany: 20 Sie 2012 16:37 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
martFa napisał(a):
pomocy! przy rezerwacji biletow dla 3 osob,wpisalam wszedzie ten sam kod BONUS,i na rezerwacjach wszedzie jest moje nazwisko... czy musze zmienic pozostale 2 rezerwacje czy przy odprawie w autobusie,jesli znajomi beda mieli wydrukowane "karty pokladowe" to to przejdzie? <gUpota nie boli> :oops:


Niestety musisz to odkrecic. Jechalem z nimi i skrupulatnie sprawdzali nazwiska z paszportu ze swoja lista.

Co do samej linii - Simpleexpress o wiele lepsze IMVHO. W Ecolines wiekszosc autobusow to stare pietrowe Neoplany bez klimatyzacji przynajmniej na trasie Tallinn-Ryga.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ecolines
#7 PostWysłany: 09 Paź 2012 17:12 

Rejestracja: 20 Kwi 2011
Posty: 312
niebieski
http://travel.groupon.pl/d-11420720-War ... n-Warszawa

Kupon na przejazd za 25 zł Warszawa Berlin. Promocja dotyczy tylko połączenia dziennego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ecolines
#8 PostWysłany: 09 Paź 2012 17:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Paź 2012
Posty: 49
Loty: 56
Kilometry: 81 095
Jechałam na trasie Warszawa-Tallin. Wsiadaliśmy z chłopakiem w Suwałkach i nasze miejsca były już zajęte - poinformowaliśmy o tym obsługę i jedyne co usłyszeliśmy, to że mamy usiąść gdzie się da, a w Wilnie może zwolnią się nasze fotele. Czyli ogólnie nie polecam - traktują ludzi trochę jak bydło.
Nie jechałam nigdy z Simple Express, ale w porównaniu z Polskimbusem, Ecolines wypada gorzej jeśli chodzi o komfort.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Ecolines
#9 PostWysłany: 09 Paź 2012 22:08 

Rejestracja: 20 Kwi 2011
Posty: 312
niebieski
Z Ecolines jest różnie. Raz trafisz na miła stewardese a za drugim razem jest nieco gorzej. Ja jeździłem z nimi trasy Warszawa Ryga oraz oddzielnie Ryga - Tallin. Pod względem jakości autokarów to SE i PB biją na głowę to nie da się ukryć. Ja ogólnie wspominam dobrze moje przejazdy pomimo, że w drodze powrotnej autokar był pełny,a stewardesa ewidentnie przemęczona i zła.

Co wyróżnia Ecolines na plus:
-> skomunikowania pomiędzy innymi liniami w ramach tej samej firmy. Procedura skomunikowań jest bardzo płynna. W SE tak pięknie nie ma. Czas przesiadki pomiędzy autobusami to nawet 12 godzin. Przykład trasa Warszawa Tallin i przesiadka w Wilnie.
-> bogate menu z przekąskami i piciem. (płatność w Euro, Złotówki, Łaty)
-> pomiętam, że jedna koleżanka sie specjalnie przesiadała, bo na wcześniej wyznaczonym miejscu nie było możliwości odhylenia do tyłu siedzenia. Stewardesa bez zawahania pomogła i znalazła inne miejsce w autokarze.
-> stały cennik biletów. Ceny nie ulegają wahaniom zależnie od terminu.

Dla mnie linie są dobre. Szału nie ma, ale są na przyzwoitym poziomie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ecolines
#10 PostWysłany: 10 Paź 2012 00:19 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 2090
Mialem niemila okazje jezdzic Ecolines na trasie Tallinn-Ryga, Ryga-Tallinn. TRAGEDIA i wrogowi nie zycze. Tyle moge napisac. Stare Neoplany, nierzadko smierdzace, zero klimatyzacji czy sensownego nawiewu, okna oczywiscie nieotwierane. W lecie w autokarze bylo ponad 30 stopni! Stewardessy rozne.
Simpleexpress na tej samej trasie (a takze St. Petersburg<->Ryga) o wiele wyzszy komfort. Luxexpress zdecydowanie najlepszy. Wygodniejsze siedzenia, wifi, darmowe cieple napoje z automatu i woda mineralna.
_________________
"Podróżować to żyć." (H.Ch.Andersen)

Przyjazna wyszukiwarka tanich lotów SamolotemTaniej.pl
Dyskusja na forum o wyszukiwarce tutaj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ecolines
#11 PostWysłany: 08 Sty 2013 17:14 

Rejestracja: 08 Sty 2013
Posty: 3
Ja tam polecam. Wygrałam u nich bilety dla dwóch osób do Paryża na Facebooku. Długa podróż, ale komfortowa. Co do autobusów nie miałam zastrzeżeń. Siedzenia wygodne, jest obsługa autokarowa. Poza tym z tego, co sparwdziłam mają sporo fajnych kierunków. Kolejny wyjazd planujemy do Moskwy. Polecam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ecolines
#12 PostWysłany: 19 Lut 2013 12:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
http://travel.groupon.pl/d-17820667-1-z ... _50&a=2041
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ecolines
#13 PostWysłany: 15 Kwi 2013 23:16 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
a jakie macie opinie z czasem przyjazdu do Wawy z Wilna? Kupilem przed chwila bilety, i mam przyjazd o 0510 w Wawie, i o 0545 pociag do Krakowa, i mam nadzieje ze zdążę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ecolines
#14 PostWysłany: 28 Wrz 2013 23:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
Czy ktoś kojarzy, czy konkretne miejsca mają więcej miejsca na nogi?
Wybieram się z Rygi do Tallina i z powrotem, Ecolines jest sporo tańsze od Simple Express. Oprócz miejsc 1-4 wszystkie są do wyboru. Czytałem, że siadanie na swoich miejscach jest przestrzegane, więc zastanawiam się, czy któreś są bardziej komfortowe niż inne.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ecolines
#15 PostWysłany: 29 Wrz 2013 19:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Paź 2012
Posty: 196
Donovaninho napisał(a):
Czy ktoś kojarzy, czy konkretne miejsca mają więcej miejsca na nogi?
Wybieram się z Rygi do Tallina i z powrotem, Ecolines jest sporo tańsze od Simple Express. Oprócz miejsc 1-4 wszystkie są do wyboru. Czytałem, że siadanie na swoich miejscach jest przestrzegane, więc zastanawiam się, czy któreś są bardziej komfortowe niż inne.

Jechałem czteroma autokarami oczywiście najwięcej miejsca było w pierwszych rzędach na górze.Poza tym nie zauważyłem że gdzieś jest więcej miejsca a gdzieś mniej.Generalnie jest dość komfortowo problemu nie ma.Numery miejsc są raczej przestrzegane ale jak raz wsiadałem "na trasie" musiałem i nie miałem z tym problemu usiąść na innym miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ecolines
#16 PostWysłany: 04 Lut 2014 02:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 117
Loty: 17
Kilometry: 31 857
Próbuje ustalić kilka spraw i trudno mi znaleźć informacje na stronie przewoźnika, a może ktoś coś już wie z doświadczenia:

1. Z jakim wyprzedzeniem pojawiają się bilety na stronie. Wydaje mi się, że jest to 130 dni, ale nie mam pewności, jutro sprawdzę, czy pojawi się 17 czerwca, jeśli tak, to sprawa jest w miarę jasna.


2. Czy bilety kupione od razu są jakoś tańsze? Na tripadvisorze, ktoś wyraził takie zdanie, ale to stary post i nie wiem, czy jest to aktualne. Tego typu informacji nie znalazłem nigdzie na stronie.

To chyba wszystkie pytania, dziękuję bardzo ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ecolines
#17 PostWysłany: 04 Lut 2014 12:09 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
Warszawa - Berlin 35 PLN – ECOLINES

Okres sprzedaży do 2014-02-07
Podróż w terminie od 2014-02-05 do 2014-02-28
Cena: 35 PLN


http://ecolines.net/pl/oferta-specjalna ... dium=email
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ecolines
#18 PostWysłany: 04 Lut 2014 13:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 117
Loty: 17
Kilometry: 31 857
Mnie interesuje Tallin - Ryga ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ecolines
#19 PostWysłany: 04 Lut 2014 18:34 

Rejestracja: 18 Gru 2013
Posty: 873
złoty
Warto się pobawić różnymi walutami. Bo np. normalny WAW-BER kosztuje 69 PLN, ale w innych walutach kompletnie inaczej - tj. w Rublach w okolicach 200zł, w litach 120zł...
Nie wiem jak jest na innych trasach, ale jeżeli tak kombinują to pewnie gdzieś można znaleźć jakiś błąd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Ecolines
#20 PostWysłany: 04 Lut 2014 23:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 194
Zbanowany
Tak jak na trasie Kijów - Warszawa, w złotówkach: 222 zł. w euro i funtach, rublach ok. 320 zł. w koronach czeskich ok. 206 zł. a w hrywnach około 190 zł. :D
Jaki klient - taka cena. ;)
_________________
Zostałem zbanowany bo nie przestrzegałem regulaminu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 222 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group