Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 88 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Sty 2013 15:23 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
To może skus się na Charleroi z Cercle w sobotę 26 stycznia. Ja akurat będę.


Ostatnio edytowany przez lahcimmm2 20 Lip 2014 01:04, edytowano w sumie 2 razy
temat bardziej czytelny
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 12 Sty 2013 15:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
Teraz lecę na Roma-Inter, więc kieszeń będzie pusta.
Charleroi też brałem pod uwagę, na ile dni zostajesz? Ile zapłacisz za nocleg?
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Sty 2013 15:36 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Nocleg mamy za 100 zł z promocji Accora. Lot za 2 zł RT. Tam jesteśmy dwa dni - piątek i sobotę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Lut 2013 22:18 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 107
witam!
Wybiera się ktoś może 15 maja na finał Ligi Europy w Amsterdamie?czy tam jeszcze coffee shopy otwarte dla cudzoziemców? macie jakiś pomysł na rozsądny dojazd do Amsterdamu oprócz nocnego pociągu Jan Kiepura albo dolotu do Eindhoven?
a może ktoś miałby miejsce w samochodzie lub chciałby się dosiąść do autka dzieląc się kosztami?
pozdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Lut 2013 18:36 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 6
przygus napisał(a):
witam!
Wybiera się ktoś może 15 maja na finał Ligi Europy w Amsterdamie?czy tam jeszcze coffee shopy otwarte dla cudzoziemców? macie jakiś pomysł na rozsądny dojazd do Amsterdamu oprócz nocnego pociągu Jan Kiepura albo dolotu do Eindhoven?
a może ktoś miałby miejsce w samochodzie lub chciałby się dosiąść do autka dzieląc się kosztami?
pozdr


Ja się raczej wybieram.
Niestety nie mam samochodu, ale przy rozsądnych kosztach mogłbym się dosiąść.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 07 Lut 2013 18:40 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 107
Lucyfer13 napisał(a):
przygus napisał(a):
witam!
Wybiera się ktoś może 15 maja na finał Ligi Europy w Amsterdamie?czy tam jeszcze coffee shopy otwarte dla cudzoziemców? macie jakiś pomysł na rozsądny dojazd do Amsterdamu oprócz nocnego pociągu Jan Kiepura albo dolotu do Eindhoven?
a może ktoś miałby miejsce w samochodzie lub chciałby się dosiąść do autka dzieląc się kosztami?
pozdr


Ja się raczej wybieram.
Niestety nie mam samochodu, ale przy rozsądnych kosztach mogłbym się dosiąść.


zainteresowany w dalszym ciągu,czy masz inne opcje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Sie 2013 17:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
A czy ktoś był na meczu domowym Anderlechtu?czy trzeba miec jakies specjalne karty? Kurcze ich strona nie do konca dziala jesli chodzi o kwestie cen biletów i mozliwosci ich zakupu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 22 Wrz 2013 16:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Ponawiam pytanie byl ktoś na Anderlechcie? ew. Feyenordzie? Jak z kupnem biletów, jakies karty czy wolny dostęp. jest szansa na kupno przed meczem?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 12 Lis 2013 15:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3395
srebrny
Przed finałem LE w Amsterdamie kibice Benfiki robili świetną robotę na centralnym placu Dam. Głośno śpiewali przez parę godzin, wchodzili i wieszali flagi na wysokich pomnikach, jednym słowem tworzyli fajną atmosferę przedmeczową. Wypadli duuużo ciekawiej od kibiców Chelsea, w większości nawalonych jak wory. Oczywiście jak ktoś mierzy atrakcyjność imprezy liczbą podpalonych czy zniszczonych elementów, to można powiedzieć, że było raczej nudno. Ja osobiście jak chcę oglądać zwierzęta, to idę do zoo a nie na mecz :)
bilety-na-uefa-euro-2012,82,6927&start=32720
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 04 Gru 2013 17:12 

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 19
Czy ktoś wie jak wygląda sprawa z biletami na Ajax Amsterdam?
Potrzebna jest jakaś karta kibica?
W jakich cenach wejściówki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 04 Gru 2013 18:13 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 107
wejdź na ich stronę, tam jest wszystko, przecież nikt tego za Ciebie nie zrobi. ceny jak na każdy klub zróżnicowane na różne sektory i na klasę przeciwnika
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 06 Gru 2013 18:24 

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 19
przygus napisał(a):
wejdź na ich stronę, tam jest wszystko, przecież nikt tego za Ciebie nie zrobi. ceny jak na każdy klub zróżnicowane na różne sektory i na klasę przeciwnika


Jeśli włączam stronę w jęz. angielskim to nie ma ŻADNYCH informacji na temat biletów. Po holendersku owszem, ale wybacz - nie znam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 26 Gru 2013 20:28 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 11
Co do biletów na Ajax to rzeczywiście potrzeba karty(zresztą jak i na inne holenderskie zespoły).Jednak wyrobienie jej trwa około tygodnia.Jest ona potrzebna tylko do kupna biletów, do wejścia już nie.Posiadając ją można, z tego co się orientuję,kupić od 1-4 biletów, zależnie od kategorii meczu.Jeśli jej nie posiadasz to możesz poprosić jekiegoś znajomego w Amsterdamie (lub znajomego znajomego)aby ci kupił bilet.Pójścia pod stadion z zamiarem poproszenia pod kasami kogoś o zakup też można spróbować ale mała szansa.Ja w lutym byłem na meczu z DenHaag i pod kasami było dosłownie kilka osób, zdecydowana większość miała karnety lub e-bilety.Kilka lat temu udało mi się kupić 3 bilety na Willem II nie mając karty tylko z sms-em napisanym po holendersku że jesteśmy z Polski, nie mamy karty a bardzo chcemy zobaczyć mecz itp...i udało się kupić ale na Ajaxsie raczej to nie przejdzie(za duże przedsiębiorstwo).Możesz w końcu kupić przez różnych pośredników w sieci.Ja na w/w mecz w sieci znalazłem za 60 euro z dostawą co było najtańszą opcją.Przebitka duża bo bilet kosztował 28 euro na łuk za bramką ale jeśli kogoś stać lub jest zdeterminowany to...Tak to mniej więcej wygląda w Holandii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 27 Gru 2013 07:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1863
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Potwierdzam odnośnie Ajaxu. Sam byłem 4 lata temu na meczu Ajax-NAC Breda i do pomocy w zakupie biletu znalazłem polaka z polskiego forum Ajaxu mieszkającego w Holandii. Miał on kartę więc na swoje nazwisko kupił mi bilet, a potem poprostu spotkaliśmy się przed meczem i odebrałem bilet. Bilet był na jego nazwisko, ale przy kontroli w ogóle na to nie zwracali uwagi ;)
Tutaj mam nawet relację z tego wyjazdu: http://zyjipodrozuj.blogspot.com/2013/1 ... itaja.html ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 08 Sty 2014 14:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Ok. Pora podjąć kolejny temat meczowy. Może sportowo to już nie to co kiedyś, ale dawny sentyment każe zaliczyć Ajax. Kupował ktoś już bilety na Ajax, może coś o tym więcej napisać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 08 Sty 2014 19:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1863
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Byłem na meczu Ajax-NAC w 2009 roku. Korzystałem z pomocy polaka chodzącego regularnie na Ajax mającego kartę klubową. Na taką kartę można kupić chyba do 4 biletów. Pomocy szukałem na forum tego serwisu: http://www.ajax-amsterdam.pl/ , jak obecnie wygląda sytuacja nie wiem ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 09 Sty 2014 00:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Dzięki Panowie, przeglądnąłem 16 stron wątku, po to aby nie przeczytać ostatniej i na niej zadać pytanie na które już padły odpowiedzi.

Także sorry za nieroztropność i dzięki za info ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 12 Maj 2014 23:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2866
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
jak potwierdza się rewelacje z Milikiem to uderzam jesienią na Ajax (via. Eindhoven),
ciekawe czy Arek coś tam pogra,

Ps. jak z dopingiem w Amsterdamie ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 13 Maj 2014 13:08 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
na stadionie nie jest źle, ale na ważniejszych meczach atakuj wydarzenia przedmeczowe :)

_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 13 Maj 2014 19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2866
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
nice:0
to teraz tylko czekam na terminarz na jesień:),
ktoś wie kiedy/mniej więcej będzie stworzony ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 88 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group