Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Kwi 2010 11:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 350
niebieski
Witam,
jako że FR z Krakowa lata do Reus, a nie do Girony, a w dodatku ceny stają się znośne (~100 zł RT dla jednej osoby), opcja wycieczki do Barcelony staje się coraz bardziej nęcąca. Ma ktoś więc może jakieś doświadczenia z transportem do Barcelony?

Sam znalazłem coś takiego: http://www.spanish-fiestas.com/barcelon ... irport.htm
Cytuj:
There is a bus stop in front of the airport arrivals area from where you can take a bus to Reus Coach Station (20 mins). From Reus there are train connections to Barcelona which take 90 minutes and cost about €5. There is also a bus which goes to Barcelona's Estació Sants station in about 1½ hours and costs 11 € for a single and 18 € for a return. Bus times depend on flight arrivals. You can check the train timetable on the RENFE website.


Może ktoś potwierdzić?
_________________
Image
Relacja z Maroka (2018)


Ostatnio edytowany przez mashacra, 21 Lut 2015 17:03, edytowano w sumie 1 raz
aktualizacja tytułu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#2 PostWysłany: 02 Kwi 2010 11:47 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 505
Kilometry: 1 169 390
Sam przez Reus nie latałem, ale jestem ciekaw możliwości dojazdu, bo dość łatwo złozyć lot tam Reus, powrót Girona (lub odwrotnie) z i do Poznania. Dzięki za temat i czekam na wpisy :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 21 Kwi 2010 11:38 

Rejestracja: 24 Mar 2010
Posty: 132
...Potwierdzam lotnisko - Reus pkp (2,20 euro)...pociąg do BCN ( 6,20 euro)...lipiec 2009...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Maj 2010 16:09 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 505
Kilometry: 1 169 390
Po lądowaniu w Reus: autobus do miasta (linia 50) kursuje co godzinę, kosztuje 2,2 euro (5 km) (reustransport.com)

Z Reus do Barcelony pociąg Renfe (renfe.es) kosztuje 6,5-7,4 euro, zależnie czy trafimy na Regional czy Express (czas jazdy 90 minut do 2h). Warto jednak pojechać tylko do Tarragony (15 min, 1,6-1,8 euro) zobaczyć pozostałości okresu rzymskiego: wpisane na listę UNESCO (m.in. amfiteatr i akwedukt).

Z Tarragony kursuje też autobus do pobliskich miejscowości plażowych: La Pineda, Salou, Cambrills (busplana.com). Nolcegi w tej okolicy nie są drogie. w Salou osoba w pokoju 4-osobowym płaci 10 euro, w Tarragonie w bungalowie 2-osobowym na kampingu 20 euro. Ceny noclegów pochodzą z www.fly4free.pl/noclegi.

Pociąg z Terragony do Barcelony kosztuje 6,4 euro – Regionale lub Express. Tą trasą kursują też superszybkie pociągi AVE, bilety na nie są znacznie droższe (2-3 razy).

http://www.fly4free.pl/barcelona-plaze- ... -warszawy/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Cze 2010 13:48 

Rejestracja: 25 Cze 2010
Posty: 8
Witam,

mam pytanie co do przystanków w Barcelonie. Strona renfe jest po hiszpańsku i jako przystanek można ustawić Barcelonę, ale poza tym nie ma żadnych informacji co do samych przystanków w Barcelonie. Może ktoś pamięta,albo zna stronę najlepiej z mapką i nazwami przystanków albo wie gdzie mogę takowe znaleźć.
Jak na razie znalazłam na portalach tyrystycznych, że są te: Estacio i Passeig de Gracia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 25 Cze 2010 23:05 

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 157
http://www.aboutbarcelona.com/barcelona ... in-big.gif

Większość pociągów zatrzymuję się na stacji Barcelona Sants (można powiedzieć głowna stacja w Barcelonie, jest jeszcze Barcelona Franca.) "Estacio" to Sants Estacio, która jest połączona z Barcelona Sants.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 31 Lip 2010 12:36 

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 65
moze ktos byl i wie,czy z Reus jezdzi pociag,bus,cokolwiek do Tarragony po godz.23? na rozkladzie renfe.com ostatni pociag odjezdza o 21.13 :/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 17 Sie 2010 23:45 

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 157
martFa napisał(a):
moze ktos byl i wie,czy z Reus jezdzi pociag,bus,cokolwiek do Tarragony po godz.23? na rozkladzie renfe.com ostatni pociag odjezdza o 21.13 :/


Może pomoże ta strona: www.igualadina.com
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 20 Sie 2010 16:17 

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 15
Zbanowany
Mam maly problem....... na stronie igualadina ( ten od busow ) jest rozklad do konca sierpnia ja wybieram sie na mecz ktory moze byc 2-4 pazdziernika wiec pt-niedz jesli bedzie w niedz to bede musial w nocy dostac sie do reus na lotnisko ( wylot do eindhoven 6:40 rano ) na razie w rozkladzie jest idealny bus o 3:15 i tu pytanie jakie mam opcje jesli wycofaja tego busa?? :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 27 Sie 2010 21:08 

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 157
Ten bus jest dopasowany do tego lotu i myślę, ze dopóki będą loty o tej godzinie to będą i busy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 24 Wrz 2010 14:12 

Rejestracja: 02 Mar 2010
Posty: 15
Zbanowany
oni sa zajebisci ten Igualadina.... teraz dali rozklad do 30 wrzesnia a akurat wtedy lece do barcelony i nie wiem czy w poniedzialek o 3:15 dalej bedzie ten bus.... :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 03 Paź 2010 21:27 

Rejestracja: 21 Wrz 2010
Posty: 17
Ktoś kojarzy może jaki jest koszt tego busa z Barcelony do Reus airport, ze strony Igualadina? Nie mogę znaleźć żadnej informacji na stronie niestety..

I jeszcze chciałabym się dowiedzieć ile czasu trzeba żeby zobaczyć Tarragonę?
Thx :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 07 Paź 2010 15:21 

Rejestracja: 07 Paź 2010
Posty: 4
Witam,

Kupował ktoś bilet na połączenie autobusowe Reus Airport - Barcelona poprzez stronę www.igualadina.com ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 15 Maj 2011 09:15 

Rejestracja: 15 Maj 2011
Posty: 3
Witam,
lece z KR do Reus 24.05 i jestem przed północą.
Strona busów pokazuje, że najwcześniejszy autobus do BR mam o 5.55
http://www.igualadina.com/pdfs/reu_bcn.pdf

to samo z pociągami.

Lotnisko zamykają, więc się nie przespie na nim. Ma ktoś jakieś pomysły?
Dziękuje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 15 Maj 2011 09:29 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
minesotta napisał(a):
ten link wygląda na rozkład z miasta R ,
(które jest godne zwiedzenia, jesli z powrotem będzie Ci po drodze )
zobacz ten z lotniska http://www.igualadina.com/pdfs/REUS%20AIRPORT.pdf?
i odpowiedni dzień tygodnia


Karola napisał(a):
Ktoś kojarzy może jaki jest koszt tego busa z Barcelony do Reus airport, ze strony Igualadina? Nie mogę znaleźć żadnej informacji na stronie niestety..

I jeszcze chciałabym się dowiedzieć ile czasu trzeba żeby zobaczyć Tarragonę?
Thx :)

obecnie 12,50 eu (rezerwowany 14)
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 15 Maj 2011 09:34 

Rejestracja: 25 Mar 2010
Posty: 10
Lotnisko Reus nie zamykają i dobrze się tam śpi! Przetestowane 30.09.10 i 4.04.11
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 18 Maj 2011 10:14 

Rejestracja: 15 Maj 2011
Posty: 3
Witam,
Abcn i David - dziękuje bardzo za te cenne wskazówki!
Napisze na forum jak nasze doświadczenia będa wygladały.

Jeśli można spać na lotnisku, to ułatwia znacznie sprawe :)
czytałem, że małe jest, założyłem, że pewnie zamykają.

Ktos miał doświadczenia w Hostelu Lami? wyczytałem że autobus 5A zabierze nas tam z centrum..

Dziękuje i pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 18 Maj 2011 11:51 

Rejestracja: 18 Gru 2010
Posty: 452
5a to nie jest nr linii w systemie zintegrowanego transportu w bcn, takze sprawdz zawczasu jakie bilety musisz kupic i gdzie
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 18 Maj 2011 13:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 546
niebieski
minesotta napisał(a):
Witam,
lece z KR do Reus 24.05 i jestem przed północą.
Strona busów pokazuje, że najwcześniejszy autobus do BR mam o 5.55
http://www.igualadina.com/pdfs/reu_bcn.pdf

to samo z pociągami.

Lotnisko zamykają, więc się nie przespie na nim. Ma ktoś jakieś pomysły?
Dziękuje


W ubiegłym roku nocowałem na lotniksu w Reus bez problemu. Rano autobusem do dworca kolejowego i pociagiem do Barcelony i wyszło taniej niż bezpośrednim autobusem igualadina.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 22 Maj 2011 20:12 

Rejestracja: 15 Maj 2011
Posty: 3
Dzięki domencio!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group