Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1157 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 58  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Lut 2012 18:25 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 1
Witam . W Sierpniu 2012 mam zamiar polecieć na wycieczkę do Tajlandii . I z tond moje pytanie do osób które się orientują lub kiedyś były na wycieczce w Tajlandii . Do jakiej sumki można zejść gdybym znalazł jakiś ciekawy tani lot na fly4free i przez internet zarezerwował bym sobie hotel 3 gwiazdkowy na 7-10 dni ? Robiłem taką wstępną analizę jakiś czas temu i znalazłem lot z Pragi Do Bankoku i z powrotem (podróż w dwie stony) za 2000 zł i 10 dni w całkiem ładnym 3 gwiazdkowym hotelu w Bankoku w przeliczeniu na złotówki za 1600 zł .To daje w sumie jakieś 3600 zł . Proszę o jakieś tipsy&tricki na zejście z kosztów . Interesuje mnie hotel w Bankoku lub w jakiejś części Tajlandii gdzie miałbym blisko na plaże . Z góry dziękuje za odpowiedź .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
#2 PostWysłany: 07 Lut 2012 18:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1416
niebieski
Ni z tond ni z owond może pojawić się promocja zarówno na lot, jak i hotel. Zdarzały się cuda typu 700 zł na lot w dwie strony do Azji czy hotel za dolara. Ale jeśli serio planujesz wyjazd, 2000 za bilet do Bangkoku jest przyzwoita kwotą a nocleg znajdziesz z pewnością taniej w sierpniu na miejscu.
Pamiętaj, że sierpień to szczyt sezonu w Europie - promocje zanikają na ten czas i można liczyć tylko na błędy w systemach informatycznych i uznanie ich przez pośrednika/linie lotnicze. Błędy się zdarzają, ale raczej trudno optymistycznie zakładać, że akurat na interesujący Cię kierunek i termin zdarzy się taki cud a Ty będziesz wtedy akurat polować w necie i załąpiesz się na "super deala".
Bierz lot i obserwuj oferty hotelowe, zniżki - coś wpadnie albo zaklepiesz na miejscu. Popularne miejsce nad oceanem w pobliżu Bangkoku to np. Pataya - drugie po Patong (Phuket) miejsce w zakresie usług seksualnych i pedofilli - plaża brzydka, ale co tam...
Sam Patong ma ładna plażę, ceny jak w Europie.
Więcej o ciekawych miejscach w Tajlandii dowiesz się choćby na tym forum, wystarczy poszukać za pomocą przycisku "szukaj" w prawym górnym rogu ekranu. Powodzenia!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 08 Mar 2012 11:18 

Rejestracja: 01 Lis 2011
Posty: 6
Na miejscu nocleg znajdziesz samemu najtaniej bez problemu (nam nie zajelo to w zadnym miejscu dluzej niz ok 20min a bylismy w szczycie ich sezonu, sierpien to sezon u nas a tam pora deszczowa, wiec ceny powinny byc jeszcze nizsze). Oczywiscie cena zalezy od poszukiwanego standardu - zawsze ogladasz pokoj/bungalow zanim go wynajmiesz, wiec wiesz czy ci pasuje. My nie szukalismy luksosow ale wszedzie dbl bed, wlasna lazienka i aircon na wyspach, na polnocy fan.
Placilismy od 250b za pokoj do 700b za bungalow przy plazy z aircon na wyspach w Tajlandii.
W Kambodzy 10$ za fajny hotel i 5$ za bungalow na wyspie u lokalasow ;)
[ceny z lutego 2012]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Sie 2012 15:14 

Rejestracja: 19 Mar 2012
Posty: 971
niebieski
Wybieramy sie do Tajlandii i szukamy kto byś przyłączył
Koszt to 3,5 tyś.zł na 14 dni z wszystkim
Samolot to koszt 2100zł są dwa terminy
10-24,10,2012 wylot z warszawy liniami na całej trasie KLM ( 1,5H na przesiadkę )
lub
15-29,10,2012 wylot z Krakowa na całej trasie liniami emirackimi ( tak jest 1,5na przesiadkę a w drodze powrotnej 3H )

-------------------
Mam kilka pytań
1. Czy w 1500zł - 2000zł zamieszce się w transporcie, hotel,pociągi 2clasa , vip bus.
2.Czy ktoś jakiś plan podroży z Tajlandii
3. Nie chce jechać na Phuket tylko na mała fajna wyspę ( jak jest fajna )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Sie 2012 18:25 

Rejestracja: 06 Gru 2011
Posty: 281
Loty: 2
Kilometry: 9 598
niebieski
Witam,
pisałem już wiele odnośnie Tajlandii i planowania: 3-miesiace-azja-porady,136,3609&start=20

1) spokojnie, to nawet za dużo.
2) My mieliśmy taka trasę i bylismy zadowoleni: Bangkok-Ajuthaja(pół dnia zwiedzania rowerem i tego samego dnia pociag do Lop Buri)-wspomniane Lop Buri(rewelacja)-z Lop Buri Pociąg do Phitsanulok, w Phitsanulok musisz podjechac miejskim busem nr 1 z okolic stacji kolejowych na dworzec autobusowy i tam złapać busa do Sukothai. W Sukothai zwiedzanie kompleksów rowerem(polecam nocleg w Banthai Guesthouse 300 bahtów za dwójkę w pięknych domkach). Dalej Z Sukothai autobus (6h) do Chiang Mai(polecam hotel Kham Kaew lub Mango GH, obydwa na Moon Muang Soi 9). Obowiązkowe zwiedzanie Wat Phrathat Doi Sutep. Z Chiang Mai polecam jechac do Chiang Rai a tam zrobiś sobie jedniodniowa wyprawę motorem pod złoty trójkąt i zobaczyć muzeum Hall of Opium.
Po powrocie do Chiang Mai mieliśmy lot za ok. 150pln na Phuket. Przylot zazwyczaj jest w nocy więc polecam wczesniejszą rezerwacje w hotelu AirPort Hotel-facet z pickupem będzie czekał na was z tabliczka na lotnisku. Rano na spokojnie wrócić pod lotnisko i za 150 bahtów wziąźć busika do miasta Patong. Tam mozecie se zatrzymac ale nie polecam bo atmosfera jak na wczasach w Turcji czy Egipcie i wziąźć autobus/ciężarówkę z Prachankuhro Rd. do miasta Phuket, i stamtąd prom na Phi Phi.


Jak masz jeszcze jakies pytania to pytaj.
3) Ko Phi Phi (promy z miasta Phuket, powrót do Krabi a stamtąd północnym autokarem do Bangkoku). Na wyspie plaża Long Beach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 26 Sie 2012 20:54 

Rejestracja: 19 Mar 2012
Posty: 971
niebieski
Dziękuje bardzo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Wrz 2012 12:24 

Rejestracja: 06 Lis 2011
Posty: 6
Witam! wybieramy sie z chłopakiem na początku października do Tajlandii - na miejscu spędzimy 19 dni (przylot i wylot z Bangkoku). Jako że to pierwsza nasza tak długa i egzotyczna podróż prosiłabym o rady. Wiem, że tajlandia to dość popularny kierunek i sporo osób z forum już miało okazję go zwiedzić. podróż ma mieć charakter niskobudżetowy z plecakami i raczej pociągi i autobusy niż samolot, ale przez te 19 dni jest czas zeby pozwiedzac i pojezdzic. Pytanie właśnie co radzicie? wschodnie czy zachodnie wybrzeże? jakich miejsc nie mozemy ominać i co nas doszczętnie nie spłucze z wszystkich oszczednosci? chcielibysmy pogodzic zwiedzanie z typowym byczeniem sie na rajskich plazach. bede bardzo wdzieczna za azda wskazowke i moze jakas propozycje trasy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 02 Wrz 2012 13:28 

Rejestracja: 06 Lis 2011
Posty: 6
witam wstępny plan już powstał i prosiłabym o rady czy sensownie to wygląda.
przylot i dwa dni w bangkok
dalej 1 dzień Ayutthaya
1 dzien Lopburi i nocny pociag do Chiang Mai (słyszałam ze taki jest, ktos wie jak mozna go zarezerwowac)
3 dni w Chiang Mai (czy w pazdzierniku mimo pory deszczowej warto tam jechac? czy jest mozliwy jakis krotki trekking?)
z Chiang Mai przejazd na wschodnie wybrzeze i reszta pobytu na ko samui i okolicznych wyspach powrot na 1 dzien do bangkoku i wylot do europy

mam prosbe dotyczaca transportu. czy ktos moglby poradzic jak dostac sie z chiang mai na poludnie? zadnego sensownego samolotu nie znalazlam, komunikacja ladowa to kawal drogi. czy najlepiej wrocic do bangkoku i stamtad autokarem lub pociagiem na poludnie czy jakos bezposrednio z Chiang Mai jest jakies sensowne polaczenie. czy ktos dysponuje linkiem do strony na ktorej mozna rezerwowac badz kupowac bilety kolejowe. Czytalam rowniez rozne opinie na temat pory deszczowej czy faktycznie jest tak dokuczliwa? i czy w tym przypadku lepiej wybrac wschodnie wybrzeze tak jak pierwotnie planujemy czy tez zachodnie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 02 Wrz 2012 14:19 

Rejestracja: 01 Wrz 2011
Posty: 89
Witam

Bilety na pociąg kupisz na stacji lub za pośrednictwem biur podróży których jest pełno - troszkę drożej ale nie musisz jechać na stacje - polecam kupić za pośrednictwem biura.

Z północy na poludnie najlepiej przedostać się samolotem. Podróż pociągkiem, autobusem i tak odbywa się przz Bangkok i bedzie trwała ponad 24 godziny.
Poszukaj na AirAsia - to najlepsza opcja.


Pozdrawiam

ps.polecam jakiś 2,3 dniowy treking
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 02 Wrz 2012 15:15 

Rejestracja: 03 Kwi 2012
Posty: 343
niebieski
manik123 napisał(a):
witam wstępny plan już powstał i prosiłabym o rady czy sensownie to wygląda.
przylot i dwa dni w bangkok
dalej 1 dzień Ayutthaya
1 dzien Lopburi i nocny pociag do Chiang Mai (słyszałam ze taki jest, ktos wie jak mozna go zarezerwowac)
3 dni w Chiang Mai (czy w pazdzierniku mimo pory deszczowej warto tam jechac? czy jest mozliwy jakis krotki trekking?)
z Chiang Mai przejazd na wschodnie wybrzeze i reszta pobytu na ko samui i okolicznych wyspach powrot na 1 dzien do bangkoku i wylot do europy

mam prosbe dotyczaca transportu. czy ktos moglby poradzic jak dostac sie z chiang mai na poludnie? zadnego sensownego samolotu nie znalazlam, komunikacja ladowa to kawal drogi. czy najlepiej wrocic do bangkoku i stamtad autokarem lub pociagiem na poludnie czy jakos bezposrednio z Chiang Mai jest jakies sensowne polaczenie. czy ktos dysponuje linkiem do strony na ktorej mozna rezerwowac badz kupowac bilety kolejowe. Czytalam rowniez rozne opinie na temat pory deszczowej czy faktycznie jest tak dokuczliwa? i czy w tym przypadku lepiej wybrac wschodnie wybrzeze tak jak pierwotnie planujemy czy tez zachodnie?


Pamietaj, ze bedziecie zmeczeni dlugim lotem. Do tego dochodzi aklimatyzacja. Bangkok zostawilbym na koniec.
Loty wewnetrzne nie beda duzo drozsze jak pociag(te potrafia byc opoznione nawet do kilku godz) jesli odpowiednio wczesniej zabookujecie.
Poszukaj na airasia, bangkokairways.
Koh samui to bardziej resort. Miejsce dla calych rodzin. Na Koh Phangan i Koh Tao ciagna mlodzi ludzie(jest tam duzo mniej 4i5* hotel jak na Koh Samui, jest to jednak budget destination)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 03 Wrz 2012 10:13 

Rejestracja: 03 Wrz 2012
Posty: 1
Zasadnicze pytanie w ile osób jedziesz. Ja podróżowałem razem w 5 osób co sprawiało, że większość wycieczek mogliśmy organizować sobie sami, ew. dogadać się z taksiarzem, który nas zawoził we wskazane miejsca. Jeżeli podróżujesz w mniejszej grupie pozostają biura z wycieczkami - ceny są w miarę rozsądne (po odpowiednim targowaniu).



Moje sugestie:
Bangkok możesz podzielić na dwa razy - np. jak lądujesz, przeznacz 2-3 dni na aklimatyzację i zwiedzanie samego Bangkoku, a potem w drodze powrotnej z Chiang Mai zrób pit stopa na 2 dni na zwiedzanie okolic (floating market, tiger temple, wodospady erawan). Ja jechałem pociągiem nocnym z kuszetkami do i z Chiang Mai - stosunek cena/jakość/zaoszczędzenie na noclegu całkiem ok. Bilet kupisz na dworcu z tym że w sezonie lepiej kupić z wyprzedzeniem.


Ayuttayah (mnóstwo świątyń, posągów do zobaczenia,naprawdę warto) można połączyć z niedaleko położonym Lop Buri (w którym w sumie jest tylko jedna warta uwagi świątynia opanowana przez małpy, reszta to stracony czas jak dla mnie, na pewno nie jest to miejsce na cały dzień pobytu).

Chiang Mai - jeden dzień warto poświęcić na zwiedzanie miasta gdzie znajduje się mnóstwo pięknych świątyń, 2-3 dniowy trekking (koniecznie), my byliśmy w porze deszczowej, ale mieliśmy dobrą pogodę podczas 3 dniowego marszu - jedna kilkugodzinna ulewa przy przemierzaniu dżungli raczej nadawała klimatu niż przeszkadzała.

Przy wyborze wybrzeża stawiałbym bardiej na wschód niż na wybrzeże andamańskie(zachód) przy czym głównym kryterium dla mnie to natężenie ruchu turystycznego - im mniejszy tym lepiej.
1-2 dni starczy na koh samui i na twoim miejscu uciekałbym na koh tao tak na 6-8 dni - bardziej klimatycznie, kameralnie, jak tylko zejdziesz z łodzi zaczną zaczepiać Cię o noclegi więc z tym nie problem.

W razie czego służę informacją.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 03 Wrz 2012 14:28 

Rejestracja: 06 Gru 2011
Posty: 281
Loty: 2
Kilometry: 9 598
niebieski
Witaj,
mój plan którym sie kierujesz jest dobry, ale polecam poszukanie biletów z Chiang Mai na lotnisko Phuket. Ja leciałem Airasia za niecałe 200pln/os. Ew. gdybyś nie miała sensownych połaczeń na Phuket prosto z Chiang Mai to wróć tak jak wspominasz do Bangkoku samolotem(powinien być lepiej skomunikowany niz z Phuket) i w pierwszej lepszej agencji turystycznej kupisz bilety nocnym autokarem do np. Krabi. I polecam, bo Krabi to przyjaźniejsze i lepsze miasto niż np. cholerny Patong :)


Bilety na pociąg spokojnie kupisz na stacji dzień przed podróżą

Porą deszczowa się nie martw, jak ja byłem to polewało czasami ale bez sensacji. Jednak z tego co pamiętam to po naszym powrocie, na początku października była dosyć duza powódź w środkowej i północnej Tajlandii o ktorej głośno informowały nawet media w Polsce.

Sprawdzaj na miejscu na bieżąco informacje dot. pogody i stanu wód, gdyż może ale nie musi Ci to pokomplikowac podroż lądem. Także nie wierz jak w każdej agencji będa Ci mówili że "pociąg do Lop Buri jest niemożliwy. Nie czytacie gazet?? tam jest powódź". W 98% przypadków jest to blef mający na celu wysłać Was na jakąs droga wycieczke w inne miejsce.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 03 Wrz 2012 15:36 

Rejestracja: 03 Kwi 2012
Posty: 343
niebieski
blantomat napisał(a):

Sprawdzaj na miejscu na bieżąco informacje dot. pogody i stanu wód, gdyż może ale nie musi Ci to pokomplikowac podroż lądem. Także nie wierz jak w każdej agencji będa Ci mówili że "pociąg do Lop Buri jest niemożliwy. Nie czytacie gazet?? tam jest powódź". W 98% przypadków jest to blef mający na celu wysłać Was na jakąs droga wycieczke w inne miejsce.

Tak jak nie sluchaj naciagaczy w bangkoku, ktorzy beda Wam wciskac, ze dzis "wielkie swieto" i swiatynie zamkniete. :lol:
Na koh san road jest ich pelno. Beda Wam oferowac tuk-tuk za 10Bht a po drodze maly postoj na zakupy gdzie wyciagna od Was pieniadze.
Takze przestrzegam!
Po miescie podrozowac tylka taxa(przy wsiadaniu kazac driverowi wlaczyc meter) albo BTSem. Tuk-tuk tylko na krotkie odcinki do pamiatkowego zdjecia.

Hotele moga miec nizsze stawki przez strony do bookowanie jak Agoda i inne jak tzw walk-in rate.
Przyklad: Kupilismy nocleg w hotelu Koh San Palace(b czysty hotel z basenem na dachu i mocne 3*) za 80zł/noc.
Kiedy zapytalismy o mozliwosc przedluzenia o kolejna noc powiedziano nam, ze pokoj kosztuje wg ich cennika 150zl.
Wrocilismy wiec do pokoju i zabookowalismy noc za 90zl przez internet. 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 04 Wrz 2012 15:08 

Rejestracja: 23 Cze 2011
Posty: 128
miałem to samo w malezji / tajlandii - często okazywało się że zabookowanie przez neta - Agoda jest tańsze niż wykupienie bezposrednio - przykład Rambutrii na Khao San. Hotele których nie ma na booking i Agoda są tańsze - gorszy standard ale klimat prawdziwie azjatycki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 10 Wrz 2012 14:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Wrz 2012
Posty: 82
Loty: 163
Kilometry: 445 033
Serdecznie pozdrawiam,

Qatar Airways uwiódł Nas, ( małżonkowie, sto lat w sumie, 30 lat razem ) swoją promocją i
kupiliśmy bilety do Bangkoku. Wylatujemy w listopadzie, będziemy tam niestety tylko 10 dni.
Bylibyśmy bardzo wdzięczni, gdyby ktoś z Was, znający Indochiny, poświecił chwile czasu i podał
rozsądny plan, lub choćby jego szkic na nasza podróż. W kondycji jesteśmy dobrej, niewygód
się nie boimy, kochamy przyrodę i zabytki. Uciechy miasta pozostawiamy młodszym i naszej pamięci.
Na pewno dwie rzeczy: Angkor Wat i parę dni na ładnej plaży (dla mnie najmniej 3 dni - Kasia)
( dla mnie max 1 - Zbyszek). Powinno być tanio i bogato we wrażenia.

Z góry dziękujemy,

Kasia i Zbyszek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 10 Wrz 2012 14:52 

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 459
do podróżowania po azji polecam tanie linnie AirAsia albo JetStar.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 10 Wrz 2012 16:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lis 2011
Posty: 264
niebieski
Witam,
10 dni to bardzo niewiele, ale da sie cos zorganizowac.
Proponuje trase Bangkok - Siem Reap (Ankor) - Koh Samui - Bangkok.
Ewentualnie mozliwa jest tez trasa Bangkok - Siem Reap (Ankor) - Krabi - Bangkok.
Loty mozna zakupic przez AirAsia lub Tiger, po dobrych cenach.
Jezeli zarezerwujecie opcje lotu wczesnie rano, nie tracicie dni na przeloty (ktore i tak beda krotkie).

Załączniki:
trip2.jpg
trip2.jpg [ 178.67 KiB | Obejrzany 32826 razy ]
trip.jpg
trip.jpg [ 188.62 KiB | Obejrzany 32826 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 10 Wrz 2012 16:33 

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 459
http://www.flyertalk.com/forum/hotel-de ... t-dec.html

Jeżeli rozumiecie angielski to oferta może się spodobać. Novotel w Bangkoku za 11 USD ze sniadaniem. Wiele dat w Listopadzie dostępnych, trzeba szybko bookować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 10 Wrz 2012 16:50 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Macie bardzo mało czasu. Nie liczę dnia przylotu, będziecie zmęczeni podróżą. Pierwszy i ostatni dzień przeznaczyłbym na Bangkok. Nie będziecie się nudzić. Poza głownymi atrakcjami (Wat Po, Wat Arun, Wielki Pałac Królewski) polecam choćby przejście się nad rzekę i rejs tramwajem wodnym od stacji do stacji. Od biedy da się to wepchnąć w jeden dzień, ale to tempo, które dla mnie, mimo że ciut mniej mam na karku, było by męczące. Trzeba pamiętac, jak cholernie gorąco tam jest. Jeśli będziecie mieli nadmiar czasu można go wytracić na spacer po Khao San Road i smakowanie lokalnych przysmaków, albo zakupy w klimatyzowanym MBK.

Dzien pierwszy i ostatni, by być w BKK dzień przed lotem - tak dla bezpieczeństwa, gdyby plany podróżne się pokrzyżowały i podróż do BKK zajęła więcej niż byście chcieli.

Ponieważ Angkor wpisujecie jako punkt obowiązkowy, w tym kierunku szukałbym miejsca do relaksu i poznania lokalnego życia. Osobiście podróż lokalną samolotem odradzam. Rejsy do Siam Reap są drogie, do tego macie mało czasu i szkoda go na zwiedzanie lotnisk, a z okien autobusu, przynajmniej coś zobaczycie.

Dlatego mój wybór trafiłby na archipelag Ko Chang. Albo główną wyspę Ko Chang, albo jedną z sąsiadek, na przykład Ko Kood. Dla mnie Ko Kood to idylla. Jesli macie ochotę pobyć sam na sam ze sobą w rajskiej scenerii, to idealne miejsce. Natomiast z Ko Chang łatwo o zorganizowany transport do Angkoru.

Gdy ułoży wam się już plan pobytu i będziecie potrzebować porad dotyczących transportu na konkretnych odcinkach, albo miejsc do spania, piszcie śmiało.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 10 Wrz 2012 18:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Wrz 2012
Posty: 82
Loty: 163
Kilometry: 445 033
Dziękuję wam bardzo, plan Kamila trzymania się pogranicza T-K bardzo mi się podoba
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1157 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 58  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group