Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 18 Mar 2011 14:21 

Rejestracja: 18 Mar 2011
Posty: 13
Znacie jakieś godne polecenia noclegi w Sozopolu ( lub inne okolice Bourgas ).
Najlepiej, żeby nie bylo daleko do nadmorskiej plazy + lazienka w pokoju ;) :?:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 19 Mar 2011 08:32 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
Spokojnie możesz jechać w ciemno.
W Sozopolu w sezonie można było znaleźć masę kwater.I to zarówno na starówce jak i w nowej części miasta.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 19 Mar 2011 10:40 

Rejestracja: 18 Mar 2011
Posty: 13
No to spoko. Jakby ktoś miał jakieś ulubione miejsca to proszę się pochwalić :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 12 Wrz 2012 17:06 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 1
Hej,serdecznie polecam noclegi w "pensjonacie u Pawła" w Sozopolu. Super warunki,niedaleko centrum,tanio i właściciel b.miły.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Lis 2012 11:32 

Rejestracja: 18 Mar 2011
Posty: 13
Jak się kształtują ceny aktualnie ? Jest jakiś kontakt mailowy do właściciela ?
Jak wyglądają plaże w tamtym miejscu ? (czystość, wielkość, tłum itd ?)
Nie wszystko zawsze idzie z fotek wywnioskować, a chętnie posłucham coś o tym miejscu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 19 Lis 2012 17:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 460
srebrny
Cen aktualnych nie znam, popatrz na booking.com.
Noclegi widzę w 2 opcjach - jeżeli lubisz klimat, ciasne uliczki, knajpki z prawdziwym bułgarskim jedzeniem - weź kwaterę na Starym Mieście (raczej pensjonaty i kwatery niż hotele. z hoteli kojarzę Diamanti). Jeżeli wolisz imprezy - hotel na tzw,. nowym mieście. Ja jechałam w ciemno i kwatera znalazła mnie po 10 minutach.

Plaże są 2 - ta bliżej starego miasta, chyba trochę mniejsza i plaża Harmanite -bliżej hoteli. W pierwszej linii brzegowej masz hotele Coral i bodajże Selena.

Jeżeli chodzi o plaże czasem na obu pojawiają się glony - zależy skąd wieje ;)
Na większości płatne parasole/leżaki, chociaż spokojnie znajdziesz miejsce gdzie możesz się rozłożyć ze swoim sprzętem.
_________________
Ніночка
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 19 Lis 2012 22:30 

Rejestracja: 10 Gru 2011
Posty: 180
Nie polecam wyjazdu w ciemno w sezonie. Ja tak straciłem 6 godzin żeby znaleźć cokolwiek.

Co do plaży: główne w Sozopolu są średnie (tłoczne, pojawiają się glony, mimo iż sprzątane czystość może pozostawiać wiele do życzenia).
Polecam wybrać się na plaże „Kavacite”. Plaża szersza, mniej zatłoczona, czystsza…
Dojeżdża się tam taką śmieszną kolejką dla dzieci (koszt niewielki).

Zaznaczam że byłem tam 5 lat temu więc moje informacje nie są pierwszej świeżości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 12 Gru 2012 21:46 

Rejestracja: 31 Paź 2012
Posty: 150
Sozopol jak i Bułgaria jest piękna:) Byliśmy dwa razy w Bułgarii, pierwszy raz Obzor a drugi raz Sozopol.
W Sozopolu polecam hotel http://www.tabanovhotel.com/index_en.html. Jest to hotel rodzinny, blisko na plaże i do starej części Sozopola. W pobliżu mnóstwo restauracji większych i mniejszych, mini targ warzywno-owocowy, sklepy spożywcze, wszystko co potrzeba. Pokoje bardzo ładne z łazienkami, czyściutko, jest też basen. W cene noclegu wliczone jest śniadanie. Na prawdę polecam!
Z Sozopola łatwo można dojechać do Neseberu (piękne miasteczko) i innych miejscowości. Do Sozopola jechaliśmy autem więc też dużo zwiedziliśmy i zobaczyliśmy, nie tylko plaże;)
_________________
http://nasze-lepsze-ja.blogspot.com/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 14 Kwi 2014 00:16 

Rejestracja: 19 Sty 2014
Posty: 4
Ja wybieram się w tym roku z mężem do Bułgarii, zastanawiamy się jeszcze nad konkretnym miejscem naszego pobytu więc to również weźmiemy pod uwagę zależy mi na dość cichym i spokojnym miejscu i pięknym hotelu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 15 Lip 2018 01:35 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Odświeżając temat: co nieco o pobycie w Sozopolu poza sezonem.
Zakupiliśmy taniuchne bilety Ryanaira do Burgas na kwiecień. :D I zacząłem szukać noclegów – szybko okazało się, że mimo zwiększonego ruchu turystycznego kreowanego przez Ryanaira, sezon w Bułgarii zdecydowanie zaczyna się później. Noclegów dostępnych w Sozopolu jak na lekarstwo, ostatecznie zdecydowaliśmy się na

Hotel More, Stara Planina St. 29

Rezerwowałem przez expedię z kodem zniżkowym i za pokój dwuosobowy z łazienką zapłaciliśmy niecałe 46 USD za dwie noce.

Ryanair z Modlina przylatuje do Burgas dosyć późno, bo po północy – skontaktowałem się więc wcześniej mailowo z hotelem, żeby ich uprzedzić. Żaden problem, przyjęli nas w środku nocy, bo oczywiście musieliśmy poczekać na bagaż, odstać chwilę w kolejce po odbiór wynajętego samochodu i jeszcze kawałek po nocy do Sozopolu dojechać…
Pokój oceniliśmy więc dopiero z rana. Całkiem spory, na dodatek z balkonem, z którego widzieliśmy również morze. W pokoju było co trzeba – duże łóżko, szafa, krzesła, stolik, lodówka, lustro. Łazienka tylko ok – taki bałkański standard z prysznicem bez kabiny i zasłonki oraz z minimalistyczną umywalką. Ale ciepła woda była. Całość nie jest najnowsza, ale jak ktoś potrzebuje tylko łóżka do spania i łazienki, a resztę czasu spędza poza hotelem, to w zupełności wystarczy.

Jako że okolica w kwietniu nie tętniła życiem, to wzięliśmy śniadania w hotel za 8 lewa (ok. 4 euro) od osoby – proste, ale bardzo smaczne, robione specjalnie dla nas – tosty, omlet, pomidor, jakieś dżemy, kawa/herbata. Drugiego dnia dostaliśmy również banicę domowego wypieku. :)

Lokalizacja: w nowej części na wzgórzu górującym nad Sozopolem. Do historycznego centrum 10-15 minut na piechotę w zależności od trasy, którą wybierzemy. Z powrotem może być nieco więcej, bo pod górę. Niedaleko mały sklepik, gdzie kupowaliśmy wodę, napoje czy piwko. Na jedzenie trzeba się było niestety udać do historycznej części miasta – jedyna knajpa w najbliższej okolicy miała się otworzyć dopiero w czerwcu. Hotel nie ma parkingu, parkowaliśmy więc na ulicy – w kwietniu nie było to problemem, ale w sezonie może być gorzej.

Właściciel bardzo fajny, uśmiechnięty, z radochą przygotowywał nam śniadania.

Jeśli nie macie parcia na nocowanie w starej części miasta, to Hotel More (nie czytajcie z angielska ;) ) jest w porządku.

Załączniki:
HotelMore_Sozopol.jpg
HotelMore_Sozopol.jpg [ 422.74 KiB | Obejrzany 6896 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group