Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
LonDynia napisał(a):
Moze komus sie przyda jak podejrzec rezerwacje kupiona gdzie indziej niz na CA stronie:
1) Sciagnac apke CA poprzez kod kreskowy z dolu tej strony i zainstalowac (musialem odblokowac instalacje aplikacji z nieznanego zrodla)
2) Zarejestrowac sie jako OverSeas uzytkownik (bedzie mozna podac nie chinski numer telefonu)
3) Potwierdzic email ktory przyszedl, wystarczy kliknac na link w nim
4) Zalogowac sie do aplikacji uzywajac maila i 6 cyfrowego kodu
5) Na dole w opcji trip mozna dodac swoj lot poprzez wpisanie numer eticket 999....


Trochę modyfikacji.
Warto podczas zakładania konta w aplikacji podać prawdziwy numer paszportu.
Gdy nasze konto jest aktywne, to na stronie
Cytuj:
http://www.airchina.com.cn/vaservice/loginAction/loginIndex?language=en

Uzupełniamy dane:
E-ticket number: 999xxxx
ID type: Passport
ID number:podajemy numer paszportu

I mamy wgląd do naszej rezerwacji. Gdzie możemy dodać transfer hotel oraz transfer loung.
PS.
Działa na rezerwacje z OTA i nie tylko jak wspomniał/a @LonDynia

@administrator prosiłbym o przyklejenie tego postu w wiki.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 651 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 33  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#341 PostWysłany: 03 Lip 2019 20:16 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 704
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
Na biletach niekoniecznie, ale nie zaszkodzi, bo rzeczywiście chińskie low costy mają takie zalecenia na swoich stronach nawet. Tylko ta zasada tyczy się low costów bardziej wlasnie. Natomiast na wizie i promesie koniecznie muszą być dwa imiona.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#342 PostWysłany: 05 Lip 2019 19:45 

Rejestracja: 09 Cze 2019
Posty: 4
Loty: 15
Kilometry: 29 445
Dzięki chłopaki za odpowiedź! Uspokoiliście mnie. W międzyczasie napisałem do supportu europejskiego Air Chiny i dostałem taką odpowiedź: "Family name and first given name are mandatory and middle name is optional as it’s a European name."
Tak zostawiam dla potomnych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#343 PostWysłany: 16 Lip 2019 09:23 

Rejestracja: 16 Lip 2019
Posty: 3
Drodzy, mam pytanie dotyczace opuszczenia jednego z segmentow lotu air china. Aktualnie jestem w Szanghaju przylecialem tutaj Air China Warszawa Pekin i nastepnie Pekin Szanghaj. Powrot mam Szanghaj - Pekin i kolejny segment Pekin Warszawa. Mysle o tym zeby zamiast wylatywac z Szanghaju jechac wczesniej do Pekinu na zwiedzanie i stawic sie tylko na 2 segment Pekin - Warszawa. Moje pytanie jest nastepujace czy moge to zrobic czy tez nie stawienie sie na segment szanghaj pekin spowoduje anulowanie calego biletu ? bilet kupowalem przez gotogate odprawa jest 24h wczesniej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#344 PostWysłany: 16 Lip 2019 09:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Spowoduje anulowanie.
Góra
 Profil Relacje PM off
shinden uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#345 PostWysłany: 31 Lip 2019 18:12 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
LonDynia napisał(a):
Moze komus sie przyda jak podejrzec rezerwacje kupiona gdzie indziej niz na CA stronie:
1) Sciagnac apke CA poprzez kod kreskowy z dolu tej strony i zainstalowac (musialem odblokowac instalacje aplikacji z nieznanego zrodla)
2) Zarejestrowac sie jako OverSeas uzytkownik (bedzie mozna podac nie chinski numer telefonu)
3) Potwierdzic email ktory przyszedl, wystarczy kliknac na link w nim
4) Zalogowac sie do aplikacji uzywajac maila i 6 cyfrowego kodu
5) Na dole w opcji trip mozna dodac swoj lot poprzez wpisanie numer eticket 999....


Trochę modyfikacji.
Warto podczas zakładania konta w aplikacji podać prawdziwy numer paszportu.
Gdy nasze konto jest aktywne, to na stronie
Cytuj:
http://www.airchina.com.cn/vaservice/loginAction/loginIndex?language=en

Uzupełniamy dane:
E-ticket number: 999xxxx
ID type: Passport
ID number:podajemy numer paszportu

I mamy wgląd do naszej rezerwacji. Gdzie możemy dodać transfer hotel oraz transfer loung.
PS.
Działa na rezerwacje z OTA i nie tylko jak wspomniał/a @LonDynia

@administrator prosiłbym o przyklejenie tego postu w wiki.
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#346 PostWysłany: 31 Lip 2019 22:49 

Rejestracja: 31 Lip 2019
Posty: 3
Korzystając z informacji na fly4free kupiłem za pośrednictwem GOTOGAT bilet Air China z Budapesztu do Rangun z przesiadką w Pekinie i z powrotem. Na stronie przewoźnika nie mogłem znaleźć tego biletu, natomiast na http://www.travelsky.com/tsky/validate. rezerwacja jest, ale wszystko w chińskich znakach i trudno jest mi się w tym połapać.Czy ktoś wie, czy można tam wydrukować e - bilet, jak wygląda odprawa w Air China i czy wystarczy pojawiić sie przed lotem z dokumetem podróży wystawionym prze GOTOGATE? .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#347 PostWysłany: 01 Sie 2019 12:42 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
odprawa na lotnisku, mozesz wydrukowac, jesli potrzebne, albo zainstaluj apke w stylu tripcase i tam wszystko powinno byc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#348 PostWysłany: 02 Sie 2019 13:22 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2160
srebrny
Mam lądowanie o 04:50 chciałem wziąć transport do centrum autobusem ale najwcześniejszy na liście jest o 10:00, wszyscy tak mieli czy tylko mi coś źle przypisali do rezerwacji ? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#349 PostWysłany: 12 Sie 2019 12:39 

Rejestracja: 12 Sie 2019
Posty: 4
Witam, mam pewne pytanie czy istnieje możliwość sprzedaży biletu AC, a co za tym idzie zmiany danych na bilecie zakupionym u OTA (mytrip)?

Ewentualnie czy mogę zwrócić bilet zakupiony u OTA, czy ta refundacja na stronie AC dotyczy tylko biletów zakupionych na stronie AC?

Z góry dziękuję za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#350 PostWysłany: 12 Sie 2019 13:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
AC to Air Canada

Jak kupiles na OTA to wszystko zalatwiasz przez OTA, jak kupiles na mytrip.com - to nie spodziewal bym sie niczego dobrego - tj. jakakolwiek zmiana czy zwrot bedzie cie kosztowac tyle ze raczej sie nie bedzie oplacac tego ruszyc.
To jest powód czemu sa tansi nawet od lini.. odbijaja sobie w takich przypadkach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#351 PostWysłany: 12 Sie 2019 13:16 

Rejestracja: 12 Sie 2019
Posty: 4
Sorki, telefoniczny słownik jak zwykle płata figle.
No cóż w takim razie zobaczymy czy cokolwiek uda się ugrać.

Dzięki wielkie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#352 PostWysłany: 22 Sie 2019 08:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2017
Posty: 26
Hej znalazł ktoś może opcje zmiany ID paszportu? Czy możliwe jest to dopiero po odprawie?
Bilet kupiony bezpośrednio u CA nie przez OTA.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#353 PostWysłany: 29 Sie 2019 19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2018
Posty: 87
Kiedy można najwcześniej rezerwować lounge? Mam lot w marcu na Tajwan i z powrotem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#354 PostWysłany: 30 Sie 2019 09:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
Wejdź na stronę ca, wpisz nr biletu i jak salonik będzie dostępny to go zarezerwuj, a jak nie to będzie data dostępności
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#355 PostWysłany: 02 Wrz 2019 11:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2017
Posty: 26
mojsmrod napisał(a):
Hej znalazł ktoś może opcje zmiany ID paszportu? Czy możliwe jest to dopiero po odprawie?
Bilet kupiony bezpośrednio u CA nie przez OTA.


Jako, że nie było odpowiedzi a pewnie pytanie się kiedyś powtórzy zostawiam dla potomnych:
Bezpośrednio przez system zmiana numeru dokumentu jest możliwa dopiero przy check-inie.
Można jednak wysłać nowy numer dokumentu wraz z numerem biletu na email kontaktowy i Air China darmowo zmienia numer przed odprawą.
Możliwe jest to oczywiście jedynie gdy zmiana dokumentu nie była podyktowana zmianą innych danych (np. nazwiska)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#356 PostWysłany: 09 Wrz 2019 12:46 

Rejestracja: 11 Cze 2011
Posty: 561
Loty: 169
Kilometry: 441 450
niebieski
Lece w marcu do AKL. W Pekinie ląduje o 6:30 i następny lot mam o 01:05 czy mogę liczyć na hotel ? Aktualnie po wykonaniu procedury @JIK nie mogę rezerwować nic. Dostaje informację "You do not have to view order information" oraz wyświetla mi się podróż tylko do AKL bez powrotu. Czy to wszystko normalne ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#357 PostWysłany: 10 Wrz 2019 05:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2018
Posty: 87
Ja jeszcze nie miałem do wyboru lounge, może jest jeszcze za wcześnie i godziny lotów mogą się zmienić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#358 PostWysłany: 10 Wrz 2019 07:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
celll19 napisał(a):
Lece w marcu do AKL. W Pekinie ląduje o 6:30 i następny lot mam o 01:05 czy mogę liczyć na hotel ? Aktualnie po wykonaniu procedury @JIK nie mogę rezerwować nic. Dostaje informację "You do not have to view order information" oraz wyświetla mi się podróż tylko do AKL bez powrotu. Czy to wszystko normalne ?


Mialem podobnie, napisalem do ich lokalnego biura sprzedazy ( w Monachium) i bez problemu potwierdzili mi nocleg. Czlowiwk z CA na lotnisku mial juz nasze nazwiska na swojej "liscie". Wylot z Pekinu do Hanoi mialem o 2:00.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kostek966 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#359 PostWysłany: 10 Wrz 2019 10:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
Potwierdzam, wystarczy że wylot jest w nocy i hotel się należy, warto skorzystać, można się wykąpać, chwilę odpocząć, coś zjeść w restauracji i na lotnisko
Góra
 Profil Relacje PM off
Petey lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: [CA] Air China
#360 PostWysłany: 10 Wrz 2019 10:56 

Rejestracja: 11 Cze 2011
Posty: 561
Loty: 169
Kilometry: 441 450
niebieski
Ile mniej więcej czasu trzeba liczyć na procedurę wyjścia z lotniska + dotarcie do hotelu ? Planuje wybrać się na Wielki Mur i zastanawiam się czy nie załatwić sobie auta właśnie z hotelu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 651 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 33  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group