Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Lut 2015 00:46 

Rejestracja: 04 Wrz 2012
Posty: 69
Loty: 146
Kilometry: 291 727
Cześć,
lecę na FIlipiny na początku września tego roku i chcę pojechać na kilka dni na Palawan. Jako że lubię być niezależny, chciałbym wynająć samochód tam na miejscu. Próbowałem szukać przez wyszukiwarki, ale nic nie można znaleźć. Przypuszczam że wypożyczalnie nie są tak bardzo nowoczesne, aby oferować swoje usługi w takich porównywarkach.

Poszukałem chwilę w google firm i znalazłem oferty po 1500-2500 PHP za dzień. Czy ktoś kto tam był i wypożyczał samochód może mi powiedzieć czy to dobra cena czy raczej można wypożyczyć samochód taniej?

http://palawancarrent.com/Palawancarrent-Rate.html

tutaj przykładowa strona gdzie znalazłem oferty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 12 Lip 2019 15:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2014
Posty: 396
Loty: 160
Kilometry: 348 799
srebrny
@jedrek minęło już kilka lat od Twojego posta, czy finalnie wypożyczałeś samochód na Palawanie?

Na Palawan wybieram się w styczniu wraz z żoną i dwójką dzieci i podobnie nie lubię tracić czasu na szukanie lokalnego transportu więc również zastanawiam się nad wynajęciem samochodu.

Czy ktoś z forum wynajmował samochód na Palawanie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Paź 2023 12:58 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2160
srebrny
Odświeżę troche temat, ktoś moze wynajmował ? Jak podejscie do tematu jak prowadzi turysta ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Paź 2023 15:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2014
Posty: 396
Loty: 160
Kilometry: 348 799
srebrny
Wynajmowałem w 2020. Samochód brałem na lotnisku w Puerta Princessa i zwracałem w El Nido.
Koszty to 6 dni x 1200 PHP + 3000PHP za zwrot w El Nido.
Rezerwowałem Mitsubishi Mirage g4 - samochód był w tragicznym stanie (całkowicie wybite zawieszenie).
Podczas odbioru skasowali mnie dodatkowo ok 1000PHP ponieważ w trakcie wynajmu zgubiłem światło przeciwmgielne.

Podejście do prowadzenia przez turystę mają takie same jak ogólnie do turystów czyli bardzo dobre.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Paź 2023 15:51 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2160
srebrny
Podpowiesz jeszcze jakja wypozyczalnia? i jak droga do El Nido?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 20 Paź 2023 22:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Paź 2014
Posty: 396
Loty: 160
Kilometry: 348 799
srebrny
Samochód rezerwowałem tu:
https://coolextremerentacar.com/

Rezerwacja przez maila, odpowiadali bardzo sprawnie.

Główna droga z PP do EL Nido jest betonowa, z dylatacjami co kilka metrów co przy samochodzie z niesprawnym zawieszeniem było bardzo uciążliwe. Przy sprawnym samochodzie będzie OK.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mateusz323 lubi ten post.
mateusz323 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group