Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 12 Lip 2019 11:16 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Całkiem ładna cena jak na czerwiec. :) Dostępność jest również w maju. Pewną niedogodnością są nocne loty z powrotem (godz. 2:40) - może koś znajdzie lepsze połączenie, bo nie przeglądałem całego kalendarza. Przesiadki w Zurychu. Przykładowa rezerwacja poniżej.

Załączniki:
LHLizbona382VI20.JPG
LHLizbona382VI20.JPG [ 35.02 KiB | Obejrzany 1758 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
5 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 12 Lip 2019 11:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2019
Posty: 36
Loty: 22
Kilometry: 21 899
niebieski
Coś dla mnie, ale waham się jeszcze, bo mogę być za mało kumata na przesiadkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 12 Lip 2019 11:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5617
HON fly4free
Ileż można powtarzać tematy z tą samą ofertą... że dostępność w czerwcu? No jest dostępność w czerwcu bo kalendarz postępuje i w naturalny sposób otwierają się nowe terminy. Za miesiąc będzie dostępność w lipcu, wtedy kolejny nowy temat?
Ewentualnie może ktoś założyć nowy temat na Malagę w analogicznej ofercie, tam aktualnie też już są dostępne terminy na czerwiec za 370 PLN.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 12 Lip 2019 11:48 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6179
HON fly4free
widzę, że kolega @kemot bardzo nerwowy, jeśli idzie o ten kierunek ;) a przecież wszystko już było...

bo ile razy można pisać o biletach po 39/59 zł w W6/FR? kiedy będzie jakaś nowa trasa? bo chyba już wszystkie kierunki "po taniości" były wrzucone na forum...
albo o nowej puli Flixa, czy promocji ibis budget?
nie zauważyłem tam takiej nerwowości...
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 12 Lip 2019 12:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2014
Posty: 783
złoty
Jak ten powrót 02:40 ma się do Core Night na Okęciu? Coś się zmieniło i przegapiłem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 12 Lip 2019 12:14 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
2:40 wylot z LIS, nie przylot do WAW
Góra
 Profil Relacje PM off
Konrad_PL lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 12 Lip 2019 12:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5617
HON fly4free
pemat napisał(a):
widzę, że kolega @kemot bardzo nerwowy, jeśli idzie o ten kierunek ;) a przecież wszystko już było...

bo ile razy można pisać o biletach po 39/59 zł w W6/FR? kiedy będzie jakaś nowa trasa? bo chyba już wszystkie kierunki "po taniości" były wrzucone na forum...
albo o nowej puli Flixa, czy promocji ibis budget?
nie zauważyłem tam takiej nerwowości...

Czym innego jest informacja o nowej promocji nawet na tej samej trasie i w takiej samej cenie jak wcześniej czy tez informacja o nowej wrzutce tanich noclegów przez Budget, która z założenia nie wiemy kiedy nastąpi więc taka informacja podana na forum jest bardzo cenna, a czym innym jest powielanie tematów o dokładnie tej samej ofercie, w której z góry wiadomo że z biegiem czasu będą się "odkrywały" kolejne terminy.

To jest analogiczny schemat i analogiczna sytuacja jak first minute w UIA gdzie też przez pewien okres forum było zalewane nowymi tematami o tym samym ale z czasem się to uspokoiła a dyskusja skupiła na ten temat skupiła się wewnątrz jednego wąku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 12 Lip 2019 13:27 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Ja wiem, że kalendarz się przesuwa, ale nie na wszystkie kierunki znajdziesz dobre ceny. Wydawać by się mogło, że skoro jest Lizbona, to będzie i Porto, ale jednak nie. W zeszłym roku przy kumulacji takich ofert, wrzuciłem informację zbiorczą.
Sprawdziłem też Malagę - 370 zł fajna cena, przyznaję, ale dostępne bodajże dwa terminy wylotu na 3 dni i jeden na 10 dni. W przypadku Lizbony kalendarz daje dużo więcej możliwości.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 12 Lip 2019 14:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5617
HON fly4free
Za 370 PLN rzeczywiście jest bardzo mało terminów bo to jest najniższa możliwa do uzyskania cena tylko w przypadku gdy w obie strony będziemy lecieli Swiss a tam tych terminów z najniższą taryfą rzeczywiście nie jest wiele, ale jest z kolei całkiem spora dostępność terminów dla lotów Lufthansą w cenie o zaledwie 20-30 PLN wyższej w jedną stronę więc jeśli złożymy Swiss+Lufthansa lub Lufthansa+Swiss to w dalszym ciągu będziemy mieli podróż w obie strony na jednym bilecie z gwarantowanymi przesiadkami za bardzo dobre 400 PLN. W przypadku głównej aktorki tego tematu czyli Lizbony działa to analogicznie.

Może nie należę do większości ale sam zdecydowanie bardziej wolę polecieć do takiej Malagi za 400 PLN przewoźnikiem tradycyjnym niż 2x taniej albo i jeszcze trochę jakimś low costem, co zresztą za kilka miesięcy uczynię gdyż bilety są już od pewnego czasu w kieszeni. Bo żeby była jasność sama oferta, czy to Lizbona czy Malaga, z mojego punktu widzenia jest na prawdę świetna a w poprzednim wpisie chodziło mi wyłącznie o pewne zasady.


Ostatnio edytowany przez kemot, 12 Lip 2019 15:57, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
seal lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 12 Lip 2019 14:19 

Rejestracja: 06 Gru 2015
Posty: 1754
srebrny
Redakcja F4F jak widać uznała, że temat jest na tyle ciekawy, że zasługuje na miejsce na głównej stronie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 12 Lip 2019 17:45 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1565
niebieski
jakby nie patrzeć to straszna posucha jest ostatnio więc temat dobry na SG...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: brusli, carpetcrawler, Kian oraz 13 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group