Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 11 Cze 2019 19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2011
Posty: 380
niebieski
Mam 2 bilety (30.06.) na Igrzyska Europejskie Mińsk 2019.
Będę jechał z Warszawy pewnie 28 lub 29 czerwca.
Mój plan to pobyt ze 3-5dni na Białorusi głównie Mińsk, dokładny plan do ustalenia, ale jestem raczej elastyczny, nastawiony na zwiedzanie.

Jeden bilet na zbyciu, noclegi też taniej wychodzą w 2 osoby.
Odpadła mi osoba z którą miałem jechać.
Ktoś chętny?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 11 Cze 2019 20:09 

Rejestracja: 11 Cze 2019
Posty: 7
Cześć, Ja także wybieram się na igrzyska. Bilety mam kupione na 30.06 na Karate. Niestety podobnie jak Tobie KrzYchuu wysypała mi się ekipa. Jak coś możemy coś razem ogarnąć, zawsze łatwiej i bezpieczniej :) Jeśli ktoś chciałby dołączyć to także mam jeszcze bilety na zbyciu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Dzoanaa lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 11 Cze 2019 21:54 

Rejestracja: 11 Cze 2019
Posty: 7
Jest to ostatni dzień w którym można bez wizy przekroczyć granicę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Cze 2019 22:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3980
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
A jak jedziesz ? Samochodem ?

Ja pierwotnie miałem jechać 28.06 z samego rana, ale pozmieniały mi się plany i mogę dopiero 29.06 po południu tak, żeby przed północą przekroczyć granicę.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Cze 2019 00:28 

Rejestracja: 11 Cze 2019
Posty: 7
Najprawdopodobniej autobus, bądź pociąg. Autem nie za bardzo się opłaca jechać, większe problemy mogą być z przekroczeniem granicy i innymi. Ecolines są bilety z Warszawy Zachodniej do Mińska za 100 PLN na 28 i 29 czerwca w godzinach wieczonych więc możesz coś jeszcze ogarnąć bądź dołączyć do nas.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 17 Cze 2019 10:24 

Rejestracja: 17 Cze 2019
Posty: 1
Cześć,
Dafo masz jeszcze wolne bilety?
Na jakie dyscypliny i jaka cena?
Pozdrawiam
Joanna :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 17 Cze 2019 23:09 

Rejestracja: 11 Cze 2019
Posty: 7
Cześć, Tak mam wolne bilety, Wszystkie na karate 30.06.2019 r. godz. 9:00 (bo miałem ze znajomymi jechać więc chcieliśmy razem być). Kupiłem za 15 zł, ale mogę też za darmo oddać, bo i tak przepadną :) chyba że chcesz mnie wspomóc ;d
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group