Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
https://immi.homeaffairs.gov.au/visas/g ... isitor-651


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 254 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#221 PostWysłany: 30 Maj 2019 23:32 

Rejestracja: 30 Maj 2019
Posty: 2
Nie widzę podobnego przypadku opisanego, więc zapytam. Zawnioskowalismy z mężem i dzieckiem 27.05 o wizę 651, moja i syna przyszła automatycznie, mąż swojej nie otrzymał do tej pory. Bilety na interesujący nas lot drożeją z dnia na dzień... Jest szansa, że dostanie odmowę? Jeśli nei dostał jej z automatu, to na 100% będą wymagać od niego jakichś dokumentów?
Dodam, że 5 lat temu oboje dostaliśmy wizę turystyczną bez problemu i opuscilismy Australię w wyznaczonym czasie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#222 PostWysłany: 31 Maj 2019 12:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
wizę możesz zrobić po kupnie biletów, dostaje się ją automatycznie... Może jakiś błąd w mailu ? zaloguj się do konta i pobierz wizę.

https://online.immi.gov.au ( login to mail i ustawione hasło) na stronie masz wszystko :)

Załącznik:
wiza_aus.PNG
wiza_aus.PNG [ 62.69 KiB | Obejrzany 4174 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#223 PostWysłany: 31 Maj 2019 23:24 

Rejestracja: 30 Maj 2019
Posty: 2
Wszyscy wnioskowalismy z tego samego konta na evisitor, moja i dziecka wiza przyszła i wnioski maja status zakończonych, a męża nie. Dziś dzwoniłam do ambasady w Australii, powiedzieli ze okres oczekiwania może wynieść do 2tyg... Ale nie mogłam wyciągnąć informacji z jakiego powodu


Ostatnio edytowany przez marcino123, 01 Cze 2019 09:39, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#224 PostWysłany: 02 Cze 2019 09:59 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 169
Loty: 218
Kilometry: 674 180
Dla tych co potrzebuja wizy australijskiej (male moje doswiadczenie ) ....otoz majac bilet do Australii musialem postarac sie o wize...wchodze na google i szukam odnosnikow ...wyswietla sie oficjalna strona Ambasady ETA pod www.australiaetaonline.com i wypelniam wniosek az do momentu platnosci - jednak ciekawosc sklonila mnie aby sprawdzic czy rzeczywiscie jest taka oplata i szukam informacji odnosnie tego , natrafiam na strone www.australianevisa.com i tam natrafiam na wniosek w jezyku polskim i wypelniam go, place odrobine mniej (50 Euro )....co sie okazuje..... ten drugi adres jest to agencja posredniczaca w zalatwaniu wizy (wiem o tym dopiero pozniej) ....zostaje poproszony o wiele detali mojego wyjazdu i statusu osobistego , wymieninam kilka emaili z nimi proszac aby sie pospieszono gdyz podroz jest bliska (trwa to 2 dni)...w tym samym czasie z pierwszego wniosku wypelnionego (z ambasado australijskiej) ale nie zaplaconego informuja mnie ze wiza jest oczekujaca ale brakuje platnosci ...w sumie po 3 dniach otrzymuje wize z adresu www.australianevisa.com (biuro posredniczace)........dla tych co beda zalatwiac powyzszy dokument aby uniknac nerwow i niepewnosci sugeruje wybrac oficjalna strone ambasady australijskiej, . w pewnym momencie rozniez rozmyslalem ze jest to jakies oszustwo (falszywa strona internetowa i ze ktos nabija ludzi w butelke) ....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#225 PostWysłany: 02 Cze 2019 10:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
dzięki za dobre rady ale nie każdy popełnia głupoty
wiec unikaj nerwów i załatwiaj wizy w przyszłości bezpośrednio
w goglu znajdziesz co i jak
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
boots lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#226 PostWysłany: 02 Cze 2019 13:50 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
@cx8sp

Obawiam się że dałaś się nabrać pośrednikom dwukrotnie.
Wiza turystyczna (evisitor 651) dla obywateli polskich jest bezpłatna i zazwyczaj jest wydawana w ciągu kilku minut.
To jest właściwa strona:
https://immi.homeaffairs.gov.au/visas/g ... isitor-651
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
JIK uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#227 PostWysłany: 02 Cze 2019 16:03 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 169
Loty: 218
Kilometry: 674 180
@splider
dzieki ...gdybym to wiedzial wczesniej ...coz ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#228 PostWysłany: 02 Cze 2019 16:24 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Wiedziałbyś, gdybyś pomyślał trochę...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#229 PostWysłany: 04 Cze 2019 01:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2620
Loty: 194
Kilometry: 512 596
złoty
Nie musiał myśleć, wystarczyło przecież poświęcić 5 min. na przeczytanie tego wątku... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#230 PostWysłany: 25 Cze 2019 17:26 

Rejestracja: 08 Maj 2014
Posty: 6
Cześć:)
Czy ktoś się orientuje jak wygląda proces sprawdzania wizy po przylocie do Australii?
Chodzi mi o przypadek gdzie wybieramy się tam z narzeczoną miesiąc po ślubie przez co chyba nie będziemy mieli wystarczająco czasu na wyrobienia paszportu z nowym nazwiskiem, nowej wizy itd. Chcemy jechać na jej nazwisku panieńskim (na bilecie i wizie takie jak w aktualnym paszporcie). Polski paszport traci ważność po 60 dniach od ślubu (powrót dopiero po tym terminie). Czy w związku z tym nie będzie problemu na lotnisku? Czy urzędnicy widza tylko daty ważności i nazwisko zapisane czy zakodowane w chipie paszportu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#231 PostWysłany: 07 Sie 2019 20:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2014
Posty: 350
Loty: 302
Kilometry: 525 302
niebieski
@zlyyyy To ciekawe pytanie. Z wjazdem do Australii nie powinno być problemu skoro bilet, wiza i paszport się zgadzają. Ciekawe co z powrotem do Polski, u nas moga widzieć że paszport jest juz nei ważny. Byliście już? Czy to dalej przyszłość?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#232 PostWysłany: 08 Sie 2019 00:04 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Powrotem do Polski nie ma się co przejmować , bo nieważny (przeterminowany) paszport uprawnia do wjazdu do kraju rodzinnego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Problem z wiza
#233 PostWysłany: 14 Sie 2019 13:07 

Rejestracja: 14 Sie 2019
Posty: 1
Dzień dobry,
Mam problem, starałam się o wizę do Australii . W nerwach nie wpisałam drugiego imienia. Chwilę po złożeniu wniosku złożyłam przez formularz zmianę danych. Dostałam maila ,że dane zostały zmienione . Jak mi ja przyznano sa napisane dwa imiona ale po otwarciu wizy w pdf nie ma tych dwóch imion.
Czy muszę składać nowy wniosek wizowy czy to nie problem , czy oni widzą tę zmianę ?
Proszę o pomoc bo spać nie mogę serio.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 14 Sie 2019 13:11, edytowano w sumie 1 raz
Doklejam .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#234 PostWysłany: 14 Sie 2019 15:55 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@Garadliela - my nie wiemy co oni widzą. Ale skoro masz oficjalnego maila, że zmienili, to sobie go wydrukuj i jakby co na granicy pokaż. Ewentualnie napisz jeszcze jednego maila, że mieli dopisać, ale ci się nie pokazuje i niech sprawdzą czy jest w systemie w porządku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#235 PostWysłany: 15 Sie 2019 00:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2014
Posty: 258
Loty: 57
Kilometry: 163 516
niebieski
W Australii są całkiem wyluzowani co do danych, gorzej z zawartością plecaków.

Wyślij ewentualnie jeszcze jednego maila w celu upewnienia się i opisz sytuację. Oni odpisują całkiem sprawnie.

Pozdrawiam!
_________________
Podróżowanie to mój styl życia. :) Odwiedzone 6 kontynentów, ponad 50 państw. Życie w 6 różnych państwach świata: Australia, Nowa Zelandia, Chiny, Portugalia, Islandia i Polska.
Więcej o podróżach na moim Facebook'u. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#236 PostWysłany: 10 Paź 2019 09:59 

Rejestracja: 10 Paź 2019
Posty: 1
Dzień Dobry,
Mam pytanie bo tego błędu jeszcze nie było. Pomyliłem się w dacie urodzenia, głupi błąd o 5 dni - wiza została przyznana z błędną datą.
Online nie ma możliwości poprawienia tego błędu, niby formularz 929 ale tylko wysłany na maila - przyszła odpowiedz ze mają na zmianę 60dni... dzwoniliśmy tez na numer pomocy/Australia/ ale niewiele pomogli poza tym naprawdę ciężko się tam dogadać:)

Próbować złożyć nowy wniosek czy tylko zrobię zamieszanie?

Ktoś miał podobny przypadek - wylot za 15dni, koszty ewentualnego cancelu duuuuze no i szkoda by było.

Z góry dziękuję za wszystkie rady
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#237 PostWysłany: 11 Gru 2019 10:25 

Rejestracja: 11 Gru 2019
Posty: 2
Hej mam pytanie złożyliśmy wniosek o wizę turystyczną 651 do Australii dla mnie i narzeczonego. Oboje otrzymaliśmy zgodę w potwierdzieniu Maila narzeczonego jest informacja cytuje

  Podklasa: 651; Obywatelstwo: POLSKA; Kraj zamieszkania: POLSKA; Biuro Przetwarzania: Globalne Centrum Przetwarzania eVisitor

  rezydent się NIE ZGADZA powinno być Norwegia bo tutaj mieszkamy A jest Polska.Po sprawdzeniu wysłanej aplikacji dane przez niego podane odnośnie rezydencji są poprawne, więc to chyba błąd systemu czy mam się tym martwić? Moje potwierdzone przyszło, że jestem rezydentem Norwegi ...

Podklasa: 651; Obywatelstwo: POLSKA; Kraj zamieszkania: NORWEGIA; Biuro Przetwarzania: Globalne Centrum Przetwarzania eVisitor

I kolejne pytanie dwie aplikacje wysłaliśmy z jednego profilu czy to nie będzie kłopot? Bo gdzieś wyczytałam, że musi być założone 2 osobne profile dla osobnych osób?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#238 PostWysłany: 12 Gru 2019 06:44 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 965
Loty: 198
Kilometry: 437 840
Hej,

Niby banał ale nie widzę jakiejś jednoznacznej odpowiedzi. Otrzymałem e-wizę (ważna od listopada br.) - czy odprawiając się na lot do Australii, w moim przypadku z Kuala Lumpur, muszę się okazać czymś jeszcze poza wydrukiem tego .pdf (z napisem 'granted')? Oczywiście poza paszportem :)

p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#239 PostWysłany: 12 Gru 2019 07:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
@puhacz wydruk .pdf miej na wszelki wypadek ale prawdopodobnie nikt nie będzie go oglądał. Informację o wizie linie mają w systemie. Leciałem i z KUL i z HNL do SYD i za każdym razem informacja o wizie była widoczna dla lini lotniczej.

Potrzebny jest tylko paszport.
Góra
 Profil Relacje PM off
puhacz lubi ten post.
puhacz uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Wiza australijska
#240 PostWysłany: 17 Gru 2019 10:21 

Rejestracja: 10 Mar 2015
Posty: 6
Witam wszystkich i proszę o pomoc.
Chcę uzyskać wizę do Australii,a posiadam już ImmiAccount bo byłem w Australii 4 lata temu.
Nie mogę się zalogować na ImmiAccount,bo nie pamiętam hasła,a przy jego odzyskaniu trzeba odpowiedzieć na pytania gdzie na pierwsze z nich już podałem złą odpowiedź 5-krotnie imam zablokowaną możliwość odzyskiwania konta jak na razie na 60 minut.Myślę ,że nadal będę miał problemy z odpowiedziami i nie wiem co dalej zrobić.
Proszę o pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 254 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group