Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 27 Mar 2019 11:56 

Rejestracja: 27 Gru 2015
Posty: 41
Czy ktos sie przypadkiem wybiera na Eintracht- Benfica i posiada jakis wolny bilet ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#22 PostWysłany: 29 Mar 2019 19:35 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Są już pierwsze maile o wylosowaniu biletów na finał.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 29 Mar 2019 19:47 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Image

potwierdzam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 02 Kwi 2019 12:49 

Rejestracja: 14 Cze 2017
Posty: 19
Czy ktoś może mi wytłumaczyć filozofię biletów na finał LE?

Dostanę bilety na jakąś aplikację ... czy mogę te bilety wysłać na meila i mieć je w formie e-biletu czy tylko na aplikacji??
A co jeśli wyjazd mój do Baku nie dojdzie do skutku i chciałbym oddać znajomemu 2 bilety, co wtedy? Mam dać koledze swój telefon z biletami?

Coś przekombinowali to wszystko.

Proszę o pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 02 Kwi 2019 16:18 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Chyba komuś można przesłać linka do pobrania aplikacji ale niech ktoś potwierdzi kto miał z tym doczynienia przy ubieglorocznym finale czy przy superpucharze Europy ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 02 Kwi 2019 17:18 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 328
Dampe napisał(a):
Czy ktoś może mi wytłumaczyć filozofię biletów na finał LE?

Dostanę bilety na jakąś aplikację ... czy mogę te bilety wysłać na meila i mieć je w formie e-biletu czy tylko na aplikacji??
A co jeśli wyjazd mój do Baku nie dojdzie do skutku i chciałbym oddać znajomemu 2 bilety, co wtedy? Mam dać koledze swój telefon z biletami?

Coś przekombinowali to wszystko.

Proszę o pomoc


W zeszłym roku wygrałem taki bilet w wyniku losowania UEFA. Choć wielu ludzi miało też bilety kartonikowe (nie wiem od czego to zależało).
Mój bilet to była aplikacja, która we wskazanym terminie (na jakiś tydzień, dwa przed finałem) przyszła SMS-em na mój telefon jako link do pobrania. Trzeba było z tego linku pobrać aplikację na telefon.
Przed stadionem trzeba było uruchomić lokalizację w telefonie.
Dobrze pamiętam, że dopiero jak przeszedłem pierwszą kontrolę bezpieczeństwa, dopiero za płotem stadionu ta aplikacja (chyba z uwzględnieniem lokalizacji) wygenerowała właściwy bilet, z kodem kreskowym.
Ten kod kreskowy trzeba było przyłożyć do kołowrotka na sektor (analogicznie przykładali kod kreskowy ludzie, którzy mieli bilety kartonikowe).

A jak z oddaniem biletu koledze?
Przypuszczam (choć nie mam pewności !!!), że jak mu prześlesz ten link np. przez SMS i on uruchomi na swoim telefonie aplikację to też zadziała.
Mi nikt dowodu w Lyonie nie sprawdzał, ale teoretycznie te bilety z losowania są imienne i chyba nie ma teoretycznie możliwości oddawania (sprzedawania) biletów koledze. A jak jest w praktyce - wiadomo.
Taki sposób biletu ma chyba na celu ukrócić handel biletami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 09 Kwi 2019 20:15 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
Jakby się ktoś jeszcze zastanawiał nad wyjazdem na finał do Baku to własnie do sprzedaży trafiły nieopłacone bilety - są dostępne pierwsza i druga kategoria.
Góra
 Profil Relacje PM off
lahcimmm2 lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 29 Kwi 2019 21:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Mar 2013
Posty: 823
Loty: 8
Kilometry: 8 761
niebieski
Co? Mam rozumieć, że nie ma chętnych i jest wolna sprzedaż gdzie każdy może kupić ot tak bez losowania?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 01 Maj 2019 13:27 

Rejestracja: 14 Wrz 2015
Posty: 78
Loty: 53
Kilometry: 76 727
W Warszawie tak było (nie było kompletu), to tym bardziej nic dziwnego, że i na finał Baku ludzie nie wykupili wszystkiego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 01 Maj 2019 14:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Kolega ma bilet na Finał (przyjdzie niebawem kurierem)
To ma darmo wizę czy nie ?
Jak ma o to wnisokować ? (Czy w ogole)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 02 Maj 2019 11:01 

Rejestracja: 30 Sie 2011
Posty: 872
niebieski
DonCorrado napisał(a):
Co? Mam rozumieć, że nie ma chętnych i jest wolna sprzedaż gdzie każdy może kupić ot tak bez losowania?


Tak ale jest to dziwna sprawa bo bilety są tylko dostępne pod linkiem, który przesłali do osób, które brały udział w losowaniu ale nie wylosowały biletów.
Ja wchodzę pod ten adres -> https://europaleague-sales.tickets.uefa ... =548692095
Ciągle są dostępne tam bilety drugiej i pierwszej kategorii.

Co do wizy to nie ma darmowej, trzeba aplikować tutaj -> https://www.evisa.gov.az/en/apply-step1
Kosztuje 23 dolary i jako powód przyjazdu trzeba podać finał Ligi Europy - mi przyznali ją w ciągu jednego dnia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 31 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group