Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 275 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#41 PostWysłany: 08 Mar 2019 16:02 

Rejestracja: 16 Mar 2017
Posty: 9
@fevlad Masz pewnie to samo co ja. Poczekałem 2 dni i już nic było doliczane - cena zgodna z wyświetlaną wstępnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
fevlad lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#42 PostWysłany: 10 Mar 2019 13:02 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
Kupowałem wczoraj krajówkę LOT i poszło sprawnie - uwaga tylko bo faktycznie etixy wrzuca do spamu u mnie w mailu.
Revoult niezmiennie nie przechodzi, ale kredytówka z mBanku z 3D secure, bez problemów - nawet z doliczeniem kosztów przewalutowania, wyszło taniej niż u innych pośredników.
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#43 PostWysłany: 06 Kwi 2019 00:38 

Rejestracja: 25 Sie 2018
Posty: 15
Loty: 25
Kilometry: 54 583
Hej, zamierzam kupić bilet lotniczy u tego pośrednika i mam pytanie. Jest jakaś różnica po za ceną między "Velg Standard Booking" i "Velg Light Booking"?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#44 PostWysłany: 06 Kwi 2019 01:36 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
@L04d1nG
Taryfa light to brak bagażu rejestrowanego - czyli zazwyczaj zabierasz ze sobą tylko rzeczy na pokład.
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#45 PostWysłany: 06 Kwi 2019 16:57 

Rejestracja: 25 Sie 2018
Posty: 15
Loty: 25
Kilometry: 54 583
-- 06 Kwi 2019 10:39 --

Rozumiem, czyli sam podręczny

-- 06 Kwi 2019 16:57 --

Pisałem dzisiaj do supportu ticket.no i okazało się, że jednak, że standard i light różnią sie tym, że w standard mamy pakiet pomocy od nich, pomoc w bookowaniu miejsc itd. Wiec sie zastanawiam, czy kupując pakiet light mozna liczyć na dodatkowe koszty? Miał ktoś jakieś niemiłe doświadczenie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 08 Kwi 2019 10:46 

Rejestracja: 25 Sie 2018
Posty: 15
Loty: 25
Kilometry: 54 583
Witam, niestety na innych tematach nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na moje wątpliwości.

Otóż, chciałbym kupić bilet na ticket.no, jest jednak to mój pierwszy raz kiedy kupuje od jakiegoś pośrednika. I pytanie jest następujące - czy jest to bezpieczne? Czy wybierając opcje bez żadnych dodatkowych kosztów mogę liczyć na to, ze w późniejszym czasie przed lotem nie będzie żadnych problemów czy tez dodatkowych opłat?
Jest to dość ważny temat, jestem osoba ucząca się i nie mogę sobie pozwolić na bardzo wysokie koszta biletów bezpośrednio czy tez na jakieś dodatkowe opłaty.

Z góry dxiekuje za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#47 PostWysłany: 08 Kwi 2019 10:56 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@L04d1nG: jest to bezpieczne. Zapewne zapłacisz kartą więc jeszcze chroni Cię chargeback. Za dodatkowe usługi - np bagaż lepiej już płacić bezpośrednio w linii lotniczej. Jeśli do wylotu masz dużo czasu i w między czasie nastąpiła by zmiana rozkładów lotów to te sprawy załatwiasz z pośrednikiem nie z linią lotniczą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#48 PostWysłany: 08 Kwi 2019 13:23 

Rejestracja: 25 Sie 2018
Posty: 15
Loty: 25
Kilometry: 54 583
Super dzieki wielkie za pomoc, jest to lot do Chin wiec chyba bagaż będzie wliczony


Ostatnio edytowany przez marcino123, 08 Kwi 2019 13:31, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#49 PostWysłany: 08 Kwi 2019 15:00 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Kwestia czy jest bagaż nadawany czy tylko podręczny zależy od zakupionej taryfy danej linii lotniczej, a nie od miejsca docelowego. Musisz sprawdzić to sam w warunkach przy zakupie biletu.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#50 PostWysłany: 08 Kwi 2019 17:00 

Rejestracja: 25 Sie 2018
Posty: 15
Loty: 25
Kilometry: 54 583
Przy próbie zakupu biletu było napisane, że bagaż wliczony w cenę, niestety ostatecznie nie wiem czy faktycznie jest, gdyż czekam aż dojdzie przelew z revoluta na kartę. A gdzie dokładniej takie informacje poszukać przy zakupie biletu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#51 PostWysłany: 10 Kwi 2019 23:47 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 501
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
Kupilem dzis u nich bilet zapłacilem dostalem numer zamowienia. Teraz wracam do domu i mam maila z godziny 20 ze mam do godziny 20:30 (jest 23:43 dopłacić 900 koron do ceny biletu bo inaczej mi anuluja. Juz widzę, że nie moge nawet dopłacić tylko jest anulacja..... słabo to wyszło..... Dodam tylko, że na multi cena ta dalej jest widoczna i mozna kupic ten bilet, a z ich dopłatą jest 300 zł drozej niz na stronie KLM :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#52 PostWysłany: 11 Kwi 2019 06:03 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Przejdz z multi na stronę i przeklikaj do płatności, to zobaczysz czy cena jest nadal aktualna.
Ew. spróbuj przez inne OTA, skoro nadal jest taniej niż w KLM.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#53 PostWysłany: 11 Kwi 2019 13:01 

Rejestracja: 10 Lut 2016
Posty: 501
Loty: 115
Kilometry: 138 119
niebieski
Cena na OTA aktualna na KLM lekko więcej. Poczekam najpierw tutaj nie chce blokować kolejnych 2k nie wiadomo na jak długo plus strata na przewalutowaniu :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 15 Kwi 2019 16:40 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 141
L04d1nG napisał(a):
Witam, niestety na innych tematach nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na moje wątpliwości.

Otóż, chciałbym kupić bilet na ticket.no, jest jednak to mój pierwszy raz kiedy kupuje od jakiegoś pośrednika. I pytanie jest następujące - czy jest to bezpieczne? Czy wybierając opcje bez żadnych dodatkowych kosztów mogę liczyć na to, ze w późniejszym czasie przed lotem nie będzie żadnych problemów czy tez dodatkowych opłat?
Jest to dość ważny temat, jestem osoba ucząca się i nie mogę sobie pozwolić na bardzo wysokie koszta biletów bezpośrednio czy tez na jakieś dodatkowe opłaty.

Z góry dxiekuje za pomoc


Ja bym light bookingu nie ryzykowal przy odleglych w czasie podrozach:
Załącznik:
light booking.PNG
light booking.PNG [ 10.57 KiB | Obejrzany 6709 razy ]


Ten zapis moze oznaczac, ze przy zmianie godzin lotu o 10 minut ticket.no kaze sobie zaplacic za przeslanie nowychg biletow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#55 PostWysłany: 15 Kwi 2019 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
A zmienia się wtedy coś z id rezerwacji? Bo bilety do niczego niepotrzebne jeżeli masz id i możesz się odprawić u przewoźnika.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#56 PostWysłany: 16 Kwi 2019 13:51 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 141
Moze nie chodzic o zmiane ID rezerwacji. Przy zmianie godzin linia sie pyta, czy Ci pasuje czy maja anulowac. No i mam obawy, czy ticket.no przy light booking nie chcialby kasy za "przekazanie" linii, ze akceptujesz zmiany i moga wystawic nowy bilet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#57 PostWysłany: 16 Kwi 2019 15:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
Rezerwowałem tą lightową taryfę przez siostrzany serwis ticket.dk (KLM), rezerwacje mam podpiętą do swojego konta w KLM/AF, dane kontaktowe są moje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#58 PostWysłany: 19 Maj 2019 14:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sie 2013
Posty: 61
Loty: 31
Kilometry: 49 469
zolty napisał(a):
Moze nie chodzic o zmiane ID rezerwacji. Przy zmianie godzin linia sie pyta, czy Ci pasuje czy maja anulowac. No i mam obawy, czy ticket.no przy light booking nie chcialby kasy za "przekazanie" linii, ze akceptujesz zmiany i moga wystawic nowy bilet.


Czy dowiedziałeś się może czegoś więcej o tym light bookingu? Też się zastanawiam czy można spokojnie wybrać tą opcję w przypadku odległych lotów (bo przecież zmiana godziny lotu przez linię nie wynika z naszej winy, więc dlaczego właściwie my mielibyśmy być czymkolwiek obciążani).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#59 PostWysłany: 19 Maj 2019 20:23 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 141
Niestety, nie wiem jak dziala to w praktyce. Nie mialem zadnych zmian w lotach kupionych w ticket.no więc nie musiałem jeszcze tego sprawdzać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [OPINIE] Ticket.no
#60 PostWysłany: 24 Cze 2019 23:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2011
Posty: 234
Loty: 330
Kilometry: 690 493
niebieski
Kupiłem przez Ticket.no bilet levelem do Stanów. Było sporo taniej niż na stronie przewoźnika (ok.150-200zł). eTix po kilku minutach na mailu, loty bez żadnych przygód. Polecam. Płatność tak jak już było wspomniane tylko kartą z 3d secure.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 275 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group