Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Wrz 2015 09:42 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Info z LL: pod tym linkiem SM do Sixt Platinium http://no.sixt.com/sixt-cards/platinum-sixt-card/

Status Match jest bardzo prosty bo lista programów, z których wykonują ogromna m.in. Club Carlson Gold, BW Diamond (tylo do SM się nadaje).
Góra
 Profil Relacje PM off
cekace lubi ten post.
 
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 01 Wrz 2015 10:06 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Na jak długo jest ważny status po SM?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 01 Wrz 2015 10:10 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Jak dobrze pójdzie to na zawsze :) , nie ma daty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 01 Wrz 2015 10:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Karta chyba jest bez daty, ale:
Cytuj:
The possibility of receiving an upgrade is only valid for up to 12 months from the issue date of the card. This advantage remains valid when you rent more than 10 times per 12 months with Sixt.

Robiłem taki status match w zeszłym roku w sierpniu, w kwietniu dostałem w USA fajny podwójny upgrade do Suburbana i dosyć wyjątkowe traktowanie - babka naciskała na ludzi na parkingu że ma tu "platinum customer who has been waiting for 10 minutes already". Dbają o tych platynowych, chociaż limit 10 wypożyczeń to jak się jest w USA to raczej łatwo wyrobić i pewnie sporo klientów ma taką kartę.

Mam nadzieję że po tych 12 miesiącach dalej będzie można liczyć na upgrade odpowiednio zagadując w okienku.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
ane.wald lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 01 Wrz 2015 10:18 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Z tego co czytałem nikt nie sprawdza i po kilku latach ciągle jest upgrade :)
Góra
 Profil Relacje PM off
zbyhu lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 14 Wrz 2015 22:24 

Rejestracja: 03 Wrz 2015
Posty: 311
Zbanowany
0. SM jest wazny 12 miesiecy.

1. Karta SIXT Platinium jest bez daty, ale w ich systemie jest data waznosci statusu i jesli nie wyrobisz normy lub z wpolpracujacego programu nie bedziesz mial statusu to stracisz uprawnienia (jesli jakies wg. istnieja dla tego statusu) nikt nie musi patrzec na karte, nie zadazylo mi sie aby wogole ja wyciagac w wypozyczalni jak rezerwacje robisz online.

2. Obecnie walcza o klienow w USA bo weszli niedawno na rynek amerykanski (duzo czlonkow i tak narzeka ze obsluga jest nie najlepsza) wiec wprowadzili promocje podwojny upgrade dla kart Platinium w miare dostepnosci ale wmiare sie wywiazuja, w pozostalych rejonach swiata moza liczyc na pojedynczy upgrade w miare dostepnosci o ktory ciezko sie doprosic bo w wiekszosci odpowiedz jest brak dostepnych samochodow. Zbywaja nawet status Diamond ktory ma zapisany w T/C gwarancje upgradu, jedyna zaleta niektorych kart Platinum jest dodatkowy upust 20% od ceny wypozyczenia a reszta to belkot marketingowy.

3. SIXT Platinum to jak HH Gold rozdaja wszedzie do innych stowarzyszonych programow, tak naprawde niewiele wart.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 27 Wrz 2015 12:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 522
niebieski
A robił już ktoś z forumowiczów SM z Sixt do innej sieci wypożyczalni samochodów?

Wysłane z mojej Nokii 3310
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 17 Sty 2016 12:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
Podbijam temat - wrzuci ktoś linka do strony z SM - ten z pierwszego postu nie działa, zależy mi na SM do Hertza jest opcja jakoś to zrobić?mam statusy w LCAH i HH. Z góry dzięki za info
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 06 Lip 2016 15:57 

Rejestracja: 14 Cze 2016
Posty: 6
obawiam sie ze ten link działa wylacznie dla senatorów. ja pol roku temu dostałem Platyne z Sixt.
W USA sprawdza sie najlepiej.. 3 x upg
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 07 Sty 2019 21:25 

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 274
niebieski
https://www.sixt.com/php/profile/cardrequest/start

Kazdy moze otrzymac status match, wystarczy z listy dostepnych programow wybrac najwyzszy status i wyslac jakies zdjecie karty z netu, albo byle zdjecie.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 12 Lut 2019 14:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Dzięki @imdbmi, właśnie dostałem platynę, ładna, taka czarna :)
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 12 Lut 2019 15:38 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Co daje ta platyna?

Up to 15%** discount on Sixt rent a car and Sixt rent a truck.

Up to 20%** discount on Sixt limousine service in Germany, Austria, Switzerland and France. Up to 10%* in all other countries.

Free upgrade to the next car group and a double upgrade in U.S. locations.***

No Rental Formalities: Your personal data is stored behind the card, no waiting time at the arrival location

Low Self Service rates: Ask about special rates when booking or have your company rates stored.

Additional attractive discounts.

For each rental with Sixt, collect valuable****:
Miles with our airline partners
Points with our hotel partners
Bonus points with other participating programs

Free additional driver(s) for all rentals in the United States*****

SixtMobile with no limits: iPhone, iPad, Android
With the SixtMobile application you can reserve your car anytime, anywhere. Additional information available at Mobile reservation.

Preferred Mobility: Forgot to book your rental car? No problem. Sixt prioritizes your reservation when calling up to 24 hours prior to your rental start.

4 hours mobility guarantee in case of Breakdown.



Tapniete z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 12 Lut 2019 15:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
hmm google i to :

https://www.sixt.com/rental-services/sixt-cards/platinum-sixt-card/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 12 Lut 2019 17:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
no tak, tylko, że dzięki patentowi @imdbmi nie musisz mieć 10 wypożyczeń w roku
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 12 Lut 2019 18:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
jak długo ona jest wazna? rok?
dzieki
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 25 Mar 2019 11:25 

Rejestracja: 28 Sie 2018
Posty: 31
Chyba tyle co ważność statusu SEN, przynajmniej mi nigdy Sixt Golda and Platinimum nie chciał zabrać po roku. Tak czy inaczej ta karta niewiele daje, może prędkość odbioru w lokalizacjach gdzie są większe kolejki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 25 Mar 2019 11:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Ja mam platyne od pieciu lat chyba nawet nie pamietam skad robilem status match. Ciagle sie trzyma.

Nie wypozyczam w Sixt w ogole to ciezko mi sie wypowiadac na ile to honoruja, ale warto wiedziec, ze:
Cytuj:
The possibility of receiving an upgrade is only valid for up to 12 months from the issue date of the card. This advantage remains valid when you rent more than 10 times per 12 months with Sixt. Applies to residents of Belgium, Spain, France, UK, Luxembourg, the Netherlands and the USA only. For residents of all other countries, 20 or more rentals apply.


Czyli de facto mamy tylko plastik. No dobra - znizki i dodatkowego kierowce w USA, to tez jest cos warte. Mysle ze w wielu miejscach przejdzie upgrade nawet jak wypozyczamy raz do roku.

Ja raz bralem od nich auto kilka lat temu, ale ten status byl dosyc swiezy - dostalem Chevroleta Suburbana zamiast sredniego SUVa i bylem bardzo zadowolony. Drugi raz 2 lata temu rezerwowalem Chevroleta Silverado a dostalismy Tahoe bo nie mieli pickupow - powiedzmy ze sa podobne, tez nie wiem na ile tu mogli podzialac z upgradem - nie za bardzo moglo byc do czego upgradowac.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 25 Mar 2019 11:45 

Rejestracja: 27 Sty 2018
Posty: 242
Zbanowany
Karta niewiele daje bo express wypozyczenie to tylko chyba w Niemczech, realnie obnizka od cen to jakies 11-12%, realnie upgrady to najlepiej wypadaja w Polsce gdzie indziej to raczej zawsze znajda powod aby nie dawac upgradu.

Sam Sixt rozroznia status Platyny uzyskany z 'status match' lub przydzielony jako gratis przy innych programach kart kredytowych lub hotelowych a FAKTYCZNYM wypozyczeniem rocznie wymaganej ilosci samochodow i nie chce dawac upgradow tym 'okazjonalnym' Platynowym.

Ogolnie sa tani wiec nie ma na co narzekac ale sam status niewiele znaczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: SIXT RIDE -50%
#19 PostWysłany: 12 Cze 2019 18:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2342
platynowy
Do końca czerwca 2019 r. z kodem RIDESPECIAL zniżka 50% na stronie:

https://www.sixt.com/ride

SIXT RIDE to międzynarodowe TAXI, transfery z/na lotniska i serwis limuzyn.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#20 PostWysłany: 12 Cze 2019 19:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Znalezione za Odrą.

Trzeba ściągnąć aplikację Sixt (ogólną), zarejestrować się, znaleźć interesujący nas przejazd Sixt Rides, zastosować kod RIDESPECIAL i otrzymujemy 50% zniżki :)
Trochę trudno znaleźć miejsce na wpisanie kodu, ale potwierdzam, że działa.
Więcej szczegółów tu:

https://travel-dealz.de/blog/mydriver-gutschein

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
eskie uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group