Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Pocztówki booking :arrow: pocztowka-od-booking-com,81,134957

numer telefonu do obsługi booking.com: 22 3060857


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200 ... 297  Następna
Autor Wiadomość
#3921 PostWysłany: 25 Mar 2019 10:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
czarekz napisał(a):
I nie jesteśmy ze sobą "na ty".


I to by było tyle w temacie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#3922 PostWysłany: 25 Mar 2019 10:22 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Ma rację . Do...księdza nie powinno się pisać na TY :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#3923 PostWysłany: 25 Mar 2019 10:39 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
czarekz napisał(a):

Nie zaśmiecam, i nie frustracjami. Poświęcam swój czas, by inni nie wpadli w podobną sytuację, która mnie się przydarzyła.


Dobrze więc, ostrzegłeś innych, pojechałeś po konkurencji, Twoja misja zakończona.
Na pewno szukając jakiegoś apartamentu ktoś wcześniej sprawdzi o nim opinie na naszym forum. Teraz pozwól na EOT i nie generuj proszę więcej niepotrzebnych postów.
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#3924 PostWysłany: 25 Mar 2019 11:16 

Rejestracja: 28 Sty 2019
Posty: 12
@ opo:
"...ostrzegłeś innych, pojechałeś po konkurencji..."
to zdanie sugeruje, że jestem konkurencją do AB czy booking. Bardzo miłe, i jakże trafne. Będę musiał moją nominowaną działalność hotelarsko-pośredniczącą zalegalizować.
A na serio: co dla kogo trafne, a co nie - to sprawa indywidualna. Część osób z tego forum, uznała moje wpisy za użyteczne. Administrator też mnie nie zablokował. Na pewno będą natomiast odpowiadał na komentarze podważające czystość moich intencji oraz rzeczywistość sprawy, którą sygnalizuję.

@ eskie: nie jestem na ty, z osobami uważającymi innych ludzi za robactwo; zadziwiające zresztą, że administrator nie usunął tego - na cały ekran - zdjęcia owada.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3925 PostWysłany: 25 Mar 2019 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
czarekz napisał(a):
Jako autor (czarekz) odpowiem "dlaczego": otóż dlatego, żeby przestrzec potencjalnych przyszłych klientów zarówno przed booking.com,

zadam jedno pytanie
czy jako klient przed założeniem rezerwacji sam poszukałeś informacji na temat booking.com?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
boots lubi ten post.
 
      
#3926 PostWysłany: 25 Mar 2019 11:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
czarekz napisał(a):
@ eskie: nie jestem na ty, z osobami uważającymi innych ludzi za robactwo

Kończę wymianę myśli z Szanownym Panem, albowiem mogę na niej zbyt dużo stracić.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
boots lubi ten post.
 
      
#3927 PostWysłany: 25 Mar 2019 11:27 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
czarekz...tak tylko BTW. Ten na foto to nie owad. To jeden z modów tego forum.Nie chciej go poznac osobiście :lol: :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
Tufli lubi ten post.
 
      
#3928 PostWysłany: 25 Mar 2019 22:17 

Rejestracja: 28 Sty 2019
Posty: 12
@ e-prezes: bardzo dziękuję za wsparcie; chciałbym tylko wyjaśnić, że ja nie "wklejałem tego samego tekstu"; raz podałem dokładny opis zdarzenia, a następnie uściślałem - albo w odpowiedzi na pytania, albo prostując komentarze przeinaczające mój wpis.

Powtórzę raz jeszcze: z booking korzystałem od kilkunastu lat, głównie rezerwując apartamenty z aneksem w kilku krajach europejskich (i byłem zadowolony zasadniczo). W Polsce od mniej niż 5 lat, i w ostatnich dwu zdarzyły się wspomniane wpadki (Białystokx2, Biała Podlaska, inne drobiazgi też). Napisałem więc także o pogarszającej się jakości serwisu booking. Być może powinienem zrezygnować wcześniej.

Natomiast szczerze mówiąc absolutnie nie rozumiem, dlaczego na forum - raczej użytkowników niż właścicieli hoteli - mój opis zdarzenia, które w nieco innym wariancie może dotknąć każdego, spotyka się z taką agresją i niezrozumieniem.

Co do chamskich w części uwag personalnych wobec mnie - cóż, autorzy sami sobie wystawiają świadectwo.

Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3929 PostWysłany: 25 Mar 2019 22:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
@czarekz
moja rada
nie korzystaj więcej z Booking.com
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3930 PostWysłany: 25 Mar 2019 23:01 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Image

czarekz napisał(a):

I nie jesteśmy ze sobą "na ty".


Chyba ktoś nie ogarnia idei forum ^^
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#3931 PostWysłany: 26 Mar 2019 17:31 

Rejestracja: 03 Mar 2018
Posty: 72
Hej,
Parę dni temu na wyjazd w maju zarezerwowałam nocleg przez booking.com i zapłaciłam, gdyż była to oferta bezzwrotna Teraz z ciekawości, czy ceny się nie zmieniły zbytnio weszłam na stronę bookingu i nie znalazłam mojego apartamentu (nawet jako zarezerwowany) w ofercie. Po nazwie apartamentu znalazłam w wyszukiwarce ten obiekt na stronie booking z informacją:
" Przykro nam, ale tego obiektu nie można obecnie rezerwować przez naszą stronę. Nie martw się, mamy wiele innych opcji dostępnych w pobliżu."
Mam się bać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3932 PostWysłany: 26 Mar 2019 17:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Pewnie jak obiekt ureguluje zaległości prowizyjne wobec Booking, to przywrócą go na strony.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
greysi uważa post za pomocny.
 
      
#3933 PostWysłany: 26 Mar 2019 17:48 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Raczej obawiać,że twoja rezerwacja może nie dojść do skutku.Co do ew.zwrotu pobranej kwoty w razie czego zawsze w ostateczności jest chargeback.Zadzwoń do Booking a dowiesz się czy to jakaś chwilowa wpadka obiektu czy na stałe przestał z nimi współpracować.
Góra
 Profil Relacje PM off
greysi uważa post za pomocny.
 
      
#3934 PostWysłany: 26 Mar 2019 18:02 

Rejestracja: 05 Lis 2018
Posty: 45
Można również skontaktować się bezpośrednio w obiektem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3935 PostWysłany: 26 Mar 2019 18:50 

Rejestracja: 03 Mar 2018
Posty: 72
Dzięki, zadzwonię jutro do Bookingu (telefon do biura +48 (0)22 324 5400 w godzinach urzędowania -jest aktualny?, chyba, że jest jakiś inny kontakt 24h) Kurczę, bardzo bym nie chciała anulacji mojej rezerwacji -bardzo mi pasiła - i cena i lokalizacja i warunki i opinie i jeszcze zwrot z programu polecenia - szkoda by było :(
Góra
 Profil Relacje PM off
miriam lubi ten post.
 
      
#3936 PostWysłany: 26 Mar 2019 18:53 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Jest dostępny teraz 22 3060857
Góra
 Profil Relacje PM off
greysi uważa post za pomocny.
 
      
#3937 PostWysłany: 26 Mar 2019 19:18 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 569
niebieski
Byłam w podobnej sytuacji, Booking zakończyło współpracę z hotelem w Rzymie, gdzie zrobiłam rezerwację. Wysłali do mnie e-maila (dzwonili wcześniej, ale nie odbierałam) z ofertą zmiany na inny hotel, podobny standard, choć trochę droższy, ale generalnie tylko kilkanaście euro, i zobowiązali się do zwrotu nadpłaty. Naiwnie czekałam, aż hotel zwróci mi kasę sam z siebie, ale oczywiście nic z tego, nawet nie było w Internecie kontaktu do nich, na kontakt przez Booking nie reagowali. Po interwencji w Booking kazali mi zwrócić się do banku, którego kartą płaciłam za nocleg, i zrealizować procedurę chargeback - niestety jest trochę papierkowej roboty i potem trzeba czekać, ale w końcu dostałam zwrot. Dostałam też zwrot z Booking tych paru euro, jednak dopiero po interwencji, więc radzę ewentualnie trzymać e-maila jako dowód.

Pozdrawiam
K.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3938 PostWysłany: 26 Mar 2019 20:34 

Rejestracja: 03 Mar 2018
Posty: 72
Ok, dodzwoniłam się do Booking i dowiedziałam się, że faktycznie może to być chwilowe wstrzymanie przez Booking oferty obiektu z powodu niezapłaconej faktury (bo jest przy obiekcie info po włosku i coś z fakturą) i na razie muszę czekać.
A jeszcze jedno: jestem pewna prawie na stówę, że wliczone w cenę były wszystkie opłaty, łącznie z podatkiem miejskim. Teraz na potwierdzeniu rezerwacji mam jeszcze do zapłaty podatek miejski. Czy jest możliwe, że wystąpił jakiś błąd -oczywiście nie z mojej strony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3939 PostWysłany: 26 Mar 2019 20:50 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Mi, na kilkadziesiąt (blisko setki) rezerwacji nigdy się to nie zdarzyło.
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#3940 PostWysłany: 26 Mar 2019 22:43 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Podatek miejski w Rzymie płacony jest wyłącznie gotówką na wejściu, więc nie ma opcji opłacić go przy rezerwacji i na 99% był wliczony w cenę przy wyświetlaniu, ale ściągają odpowiednio mniej bez tego podatku

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
greysi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200 ... 297  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group