Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
#301 PostWysłany: 23 Lut 2019 10:46 

Rejestracja: 23 Lut 2019
Posty: 1
Gotogate to jedna wielka lipa. Lepiej kupić droższy bilet u zaufanego pośrednika. Wiele osób miało problem z wystawieniem e ticket oraz ze zwrotem pobranych z karty pieniędzy. Właśnie padłam ich ofiarą...chciałam kupić bilet do Japonii ale Gotogate nie było w stanie wystawić biletu z powodów technicznych. Pobrali już pieniądze z karty ..także finalnie jestem bez biletu i bez kasy...mogę co najwyżej kupić nowy bilet na stronie przewoźnika i modlić że , żeby Gotogate zwrócił mi pieniądze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#302 PostWysłany: 25 Lut 2019 08:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2017
Posty: 26
seal napisał(a):
@mojsmrod: rozbij loty na odcinki do miejsca postoju i z miejsca postoju. Inna sprawa czy taryfa dopuszcza stopover i ile to kosztuje.

Hm na właśnie ani na stronie przewoźnika ani na żadnym OTA mi tego nie znajduje. Widzę taką możliwość tylko w matrixie. Mógłbym Ci podesłać na pw, żebyś spojrzał?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#303 PostWysłany: 25 Lut 2019 11:14 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 584
niebieski
@mojamrod możesz podpowiedzieć gdzie obecnie szukać zniżek na G2G?

Ja kilka razy kupowałem na G2G i nigdy nie miałem problemów. Także z mojej strony polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#304 PostWysłany: 25 Lut 2019 11:30 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Trim napisał(a):
Gotogate to jedna wielka lipa. Lepiej kupić droższy bilet u zaufanego pośrednika. Wiele osób miało problem z wystawieniem e ticket oraz ze zwrotem pobranych z karty pieniędzy. Właśnie padłam ich ofiarą...chciałam kupić bilet do Japonii ale Gotogate nie było w stanie wystawić biletu z powodów technicznych. Pobrali już pieniądze z karty ..także finalnie jestem bez biletu i bez kasy...mogę co najwyżej kupić nowy bilet na stronie przewoźnika i modlić że , żeby Gotogate zwrócił mi pieniądze.

Pobrali a nie wystawili biletu, to zwrócą. Ja przerabiałem właśnie zwrot na kartę po niezaakceptowanej zmianie lotów - zwrot na kartę po równo 3 tygodniach od potwierdzenia anulowania rezerwacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#305 PostWysłany: 09 Mar 2019 19:54 

Rejestracja: 15 Sie 2017
Posty: 4
Mam takie pytanie odnośnie gotogate, które pokazuje mi cenę z odnośnikiem iż...

"Wskazana cena obejmuje zniżkę. Mają zastosowanie następujące zniżki według metody płatności:
VISA Credit 0 zł
MASTERCARD Credit 0 zł
Eurocard 0 zł
Maestro 0 zł
VISA Debit 0 zł
VISA Electron 0 zł
MASTERCARD Debit 0 zł
Dotpay -76,72 zł"

Czy to oznacza, że tę cenę uzyskam płacąc każdym środkiem poza Dotpay? Czy wręcz przeciwnie - uzyskam ją tylko, jeśli zapłacę Dotpay? Nie wiem, w którą stronę interpretować ten minus :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#306 PostWysłany: 09 Mar 2019 23:33 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Tylko jak zapłacisz dotpay

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#307 PostWysłany: 10 Mar 2019 00:14 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 584
niebieski
@robertomas możesz powiedzieć w jaki sposób znalazłeś taką płatność? Z jakiej multi robiłeś przekierowanie na G2G?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#308 PostWysłany: 10 Mar 2019 03:14 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@ted07 jeśli zaskoczyła cię wysokość zniżki, to pamiętaj że może dotyczyć łącznie kilku biletów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#309 PostWysłany: 17 Mar 2019 09:51 

Rejestracja: 27 Gru 2018
Posty: 8
Czy u tego pośrednika Gotogate zapłacę Revolutem? Bez problemu przejdzie płatność?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#310 PostWysłany: 17 Mar 2019 14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 965
Loty: 372
Kilometry: 561 898
srebrny
Tak
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#311 PostWysłany: 25 Mar 2019 07:40 

Rejestracja: 27 Gru 2018
Posty: 8
Czy przy rezerwacji warto brać dodatkowe płatne opcje?
Imiona i nazwiska piszemy z polskimi znakami czy bez?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#312 PostWysłany: 25 Mar 2019 09:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2018
Posty: 13
Jak to jest z płatnością Mastercard? Chcę zapłacić kartą, ale do ceny końcowej nie dolicza mi prowizji za płatność kartą Mastercard. Rozumiem, że ta opłata zostanie naliczona później, dodatkowo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#313 PostWysłany: 25 Mar 2019 09:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2012
Posty: 1516
srebrny
enulight napisał(a):
Czy przy rezerwacji warto brać dodatkowe płatne opcje?
Imiona i nazwiska piszemy z polskimi znakami czy bez?

ad 1. Kto bogatemu zabroni ? ;-) ja biorę bez
ad 2. Bez.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#314 PostWysłany: 25 Mar 2019 10:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sie 2011
Posty: 1260
Loty: 308
Kilometry: 415 800
srebrny
boomer napisał(a):
Jak to jest z płatnością Mastercard? Chcę zapłacić kartą, ale do ceny końcowej nie dolicza mi prowizji za płatność kartą Mastercard. Rozumiem, że ta opłata zostanie naliczona później, dodatkowo?

Jeśli w ostatnim kroku nie ma dopłaty za kartę, to widocznie prowizji za płatność danym rodzajem plastiku nie ma na tę chwilę. Wszystko zależy od wersji językowej i przekierowania.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#315 PostWysłany: 02 Kwi 2019 13:18 

Rejestracja: 12 Mar 2017
Posty: 302
Loty: 54
Kilometry: 160 144
robertomas napisał(a):
Mam takie pytanie odnośnie gotogate, które pokazuje mi cenę z odnośnikiem iż...

"Wskazana cena obejmuje zniżkę. Mają zastosowanie następujące zniżki według metody płatności:
VISA Credit 0 zł
MASTERCARD Credit 0 zł
Eurocard 0 zł
Maestro 0 zł
VISA Debit 0 zł
VISA Electron 0 zł
MASTERCARD Debit 0 zł
Dotpay -76,72 zł"

Czy to oznacza, że tę cenę uzyskam płacąc każdym środkiem poza Dotpay? Czy wręcz przeciwnie - uzyskam ją tylko, jeśli zapłacę Dotpay? Nie wiem, w którą stronę interpretować ten minus :D


Myślę, że tutaj niekiedy warto się zastanowić. Sam kupowałem ostatnio 4 loty przez Gotogate i żeby skorzystać ze zniżki płaciłem poprzez Dotpay, ale moje loty miały się odbyć za kilkanaście dni.
Nie wiem czy gdyby lot był za kilka miesięcy nie zastanowiłbym się nad zapłatą kartą żeby w razie czego mieć szansę odzyskać pieniądze mając na uwadze chociażby ostatni przykład WOW air.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#316 PostWysłany: 02 Kwi 2019 15:28 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Pod dotpay i tak w sumie chyba można płacić kartą, ale może ktoś bardziej obeznany w temacie podpowie, jaki to wtedy rodzaj transakcji?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#317 PostWysłany: 02 Kwi 2019 17:51 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2869
złoty
@Kashpir To ciekawa kauza, którą poruszyłeś. Zarówno przy płatnościach PayPal'em można podpiąć kartę kredytową.
Zadam takie pytanie.

---> Odpowiedź z Visa jest taka, że jeżeli PayPal jest podpięty pod kartę i cała płatność była wykonana PayPal/Visa to wszystkie usługi i np. ubezpieczenia zawarte w karcie są aktywne.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
#318 PostWysłany: 06 Kwi 2019 11:05 

Rejestracja: 30 Mar 2019
Posty: 2
Hej. Mam zakupiony bilet przez GoToGate z wylotem z Toronto. W potwierdzeniu rezerwacji jest godzina 10 rano w sobotę, sprawdziłem numer rezerwacji na stronie przewoźnika (Westjet) - wylot jest w piątek o 19. Ten czas nie jest nigdzie podany w mailach od GoToGate i z powodu dolotu do Toronto absolutnie mi nie odpowiada.

Czy ktoś przerabiał kiedyś taką sytuację i ewentualną reklamację i zwrot kosztów? Mam zakupiony goły bilet, bez żadnych dodatkowych opcji od OTA.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#319 PostWysłany: 06 Kwi 2019 12:07 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2266
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@gingerbread: zgodnie z regulaminem wielu OTA Twoim obowiązkiem jest sprawdzić bieżący czas odlotu - ten podany podczas zakupu jest na tamten czas a rozkłady się zmieniają. Musisz sprawdzić w regulaminie przewozu przewoźnika przy jak dużej zmianie rozkładu przysługuje Ci prawo rezygnacji - wtedy będziesz mógł ewentualnie wystąpić do pośrednika z takim wnioskiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
gingerbread uważa post za pomocny.
 
      
#320 PostWysłany: 06 Kwi 2019 13:27 

Rejestracja: 30 Mar 2019
Posty: 2
@seal Z regulaminu: Wszystkie godziny lotów określone są w czasie lokalnym. Przyjazd na drugi dzień jest oznaczony w harmonogramie symbolem „+1”. Podane godziny lotu są wstępne i mogą ulec zmianie w krótkim terminie po wydaniu biletu; na przykład z powodu ograniczeń kontroli lotów, pogody lub ograniczeń funkcjonalnych linii lotniczej. Prosimy o sprawdzanie bieżących godzin odlotów z dużym wyprzedzeniem przed swoim lotem.

Godziny lotów wskazane w twoim potwierdzeniu zamówienia mogą ulec zmianie w okresie od daty złożenia rezerwacji do daty twojej podróży. W przypadku zmian rozkładu lotów, poinformujemy cię gdy tylko otrzymamy taką informacje od linii lotniczej. Jednakże stanowczo zalecamy, abyś skontaktował się ze swoją linią lotniczą przynajmniej na 72 godziny przez planową godziną wylotu w celu upewnienia się, czy lot(y) (oraz wszelkie połączenia) odbywają się zgodnie z rozkładem. Nie mamy żadnej kontroli nad zmianami rozkładu linii lotniczej i nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za koszty poniesione w wyniku takich zmian.

Czyli raczej nic nie wskóram.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 32  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group