Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 187 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Berlin
#141 PostWysłany: 19 Kwi 2018 08:38 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
ind_globtroter napisał(a):
Jak cenowo wygląda teraz zachwalany tutaj kebab u Mustafy? Są lepsze miejsca na skosztowanie tej potrawy? Mogą być jakieś imigranckie enklawy.

Mustafa jest przereklamowany. Dobry, ale są lepsze. Idź do Imren, albo Ruyam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Berlin
#142 PostWysłany: 25 Lip 2018 21:11 

Rejestracja: 16 Sty 2018
Posty: 42
Czy w okolicy lotniska TXL znajdę jakiegoś kebsa, wursta czy inny imbiss, który będzie otwarty około 4-5 rano? Dojeżdżam samochodem, więc mogę się ewentualnie zatrzymać gdzieś wcześniej, ale wolałbym zostawić auto, pójść zjeść i wsiąść do samolotu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Berlin
#143 PostWysłany: 03 Paź 2018 20:41 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Miałem niedawno ten sam problem. Zatrzymałem się na Kreuzbergu , poczym pojechałem dalej na Tegel.
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Berlin
#144 PostWysłany: 05 Paź 2018 12:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2016
Posty: 66
Loty: 70
Kilometry: 93 616
Ktoś może polecić jakieś dobre restauracje na obiad/kolację w okolicy Alexanderplatz? Nie jakieś super drogie, ale zdecydowanie kebab itp odpadają. Kuchnia dowolna, ale najlepiej jakaś lekka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Berlin
#145 PostWysłany: 05 Paź 2018 12:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1629
niebieski
Trochę na północ od Alexanderplatz, w trójkącie stacji metra Rosa-Luxemburg Platz, Weinmeisterstrasse i Rosenthalerplatz jest w zasadzie knajpa na knajpie. Jeżeli lubisz kuchnię azjatycką, to mogę polecić m.in.Transit i Monsieur Vong
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off
Sareth4 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Berlin
#146 PostWysłany: 05 Paź 2018 14:51 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Przy Alexander Platz masz Galerie Alexa a na ostatnim piętrze całą galę restauracji fajnych kuchni z różnych stron swiata. Ceny lepiej niż dobre. Poza tym masz Galerię Kaufhof gdzie na parterze jest ciepła garmażerka za naprawdę niskie ceny. Jak wolisz chińską lub wietnamską kuchnię to po drugiej stronie ulicy od tej Galerii wysyp takich restauracji. :P :P :P
Góra
 Profil Relacje PM off
greg2014 lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Berlin
#147 PostWysłany: 09 Paź 2018 12:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2016
Posty: 66
Loty: 70
Kilometry: 93 616
Ostatecznie skończyliśmy w Monsieur Voung i sam również mogę polecić, jedzenie smaczne, klimat interesujący, szczególnie toalety :), lokal bardzo popularny więc trzeba o tym pamiętać - my poszliśmy w niedzielę wieczór, cały lokal był pełny, ale jak już odchodziliśmy to akurat ktoś wyszedł. Godzinę później kilkunastuosobowa kolejka przed.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Berlin
#148 PostWysłany: 30 Lis 2018 19:29 

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 84
Wróciłem. Ze swojej strony mogę polecić na pierwsze / drugie śniadanie Flamingo Fresh Food Bar. Jedzenie dobre, cenowo również, a poza tym bardzo dogodna lokalizacja i przyjemna atmosfera. Świetnych kawiarni jest w Berlinie bez liku, ja osobiście trafiłem do Milja Und Schäfa i też bardzo polecam. A jeśli komuś nie zależy na stricte niemieckim obiedzie / kolacji to propsuję za @Zeus Umami. Jeśli będziecie jeść na Knaackstrasse to przy okazji zahaczcie o Kollwitzplatz i Kulturbrauerei.

@metia Berlin dużo żywszy i wygodniejszy imo niż Wiedeń :) Żal było wracać.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Berlin
#149 PostWysłany: 09 Sty 2019 04:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 184
Kilometry: 334 002
platynowy
Ze swojej strony moge polecic 3 miejsca:
1. Rüyam Gemüse Kebab - Niebo w gebie, najlepszy kebs jaki jadlem w zyciu I darmowy turecki czaj. Kawalek od centrum, ale warto bylo.
Schönhauser Allee 44a lub 133 Hauptstraße
2. Yarok - syryjskie/arabskie zarcie niedaleko Checkpoint Charlie, podsmakowal mi zwlaszcza falafel sandwich
Wilhelmstraße 41A
3. Burgermeister - bardzo dobre burgery za 4-5 euro, fajna atmosfera w srodku, stalismy w kolejce chyba pol godziny I kolejne pol oczekiwania na zarcie.
U1 Schlesisches Tor, Oberbaumstraße 8
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
cypel uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Berlin
#150 PostWysłany: 09 Sty 2019 10:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
tego Rüyam Gemüse Kebab mam nadzieję, że niebawem przetestuje
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Berlin
#151 PostWysłany: 25 Lut 2019 18:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
Hejo hej,
W galerii handlowej Alexa - na 2 piętrze tam gdzie foodcourt - znajdziecie azjatycki bar samoobsługowy na ... talerze.
Mały talerz to ok 5,50 duży ok 6.70 euro - nabieracie co chcecie i ile chcecie (oczywiście musi się zmiescić na talerzu - jedna z osób, sprytnie układała sobie jedzenie piętrami).
Jedzenie po prostu przyzwoite.
Natomiast na coś smaczniejszego to faktycznie mogę polecić, polecany -> Monsieur Voung
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Berlin
#152 PostWysłany: 15 Mar 2019 17:45 

Rejestracja: 20 Paź 2018
Posty: 770
Zbanowany
Curry 36 jest rzeczywiście czynne do 05 00 rano?
_________________
Uważać na forumowych prawników, którzy bez umowy czy przyrzeczenia chcą jakieś pieniądze!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Berlin
#153 PostWysłany: 15 Mar 2019 17:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Skoro sami tak piszą...

el sueño de la razon produce monstruos
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Berlin
#154 PostWysłany: 15 Mar 2019 18:23 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
suszek...może i na ten większy talerzyk można nakładać ile dasz rady ale na ten mniejszy za 5.50 to nie za bardzo :mrgreen: Zakwestionowali moją piekną żywnościową piramidę za tą kasę i musiałem dopłacać do większego :lol: :lol: :lol: Ile poleciało inwektyw na Chińczyków czy inszych Vietkongów to już nie będę pisał
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Berlin
#155 PostWysłany: 15 Mar 2019 18:38 

Rejestracja: 24 Lut 2014
Posty: 627
Zbanowany
Na sam wierzch piramidy, nakładaj następnym razem dużo cebuli. :D
Wtedy przejdzie, bo będą od razu widzieli z kim tańczą. A po bokach buraki układaj.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Berlin
#156 PostWysłany: 17 Mar 2019 15:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Maj 2017
Posty: 308
Loty: 245
Kilometry: 294 341
niebieski
lista fajnych miejsc w moim ukochanym Berlinie wschodnim:

Trattoria Portofino - mała italnia! włoska restauracja. wieczorami czasami należy czekać

1990 Vegan living - tania veganska azjatycka knajpka :)
Viet Bowl - najlepsze wietnamskie jedzonko

Mustafa’s Gemüse Döner na WarschauerStr (po imprezie idealny!)

Cafe Creperie Melt - extra naleśniki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Berlin
#157 PostWysłany: 11 Kwi 2019 18:50 

Rejestracja: 27 Lut 2011
Posty: 59
Poleci ktoś jedzenie w okolicach Hauptbahnhof? Będę z 2 letnim dzieckiem, więc zależy mi czymś innym niż kebab

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Berlin
#158 PostWysłany: 11 Kwi 2019 19:41 

Nie ma nic ani na prawo ani na lewo od wyjścia z dworca. Miesiąc temu jak dojechałem z lotniska busem , postanowiłem też coś zjeść w okolicy.Poszedłem na prawo od dworca i do 1 km nic nie znalazłem, ani sklepu.Dopiero wracając z powrotem ,w lewo od dworca jakieś 0,5 km jest market Aldi .Jednak to nic nie zmienia w szukaniu jedzenia.Pozostają sklepiki i sieciówki typu MC Donald czy KFS na samym dworcu. W sklepikach i barach można zjeśc na miejscu różne sałatki,parówkę na śniadanie.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Berlin
#159 PostWysłany: 11 Kwi 2019 19:54 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
@Asior
A dlaczego nie chcesz zjeść na samym HBF? Mają spoko ofertę, to nie nasz centralny czy inne zapyziałe dworce PKP.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Berlin
#160 PostWysłany: 11 Kwi 2019 20:31 

Rejestracja: 01 Mar 2019
Posty: 8
Jawohl. Tam wszystko jest lepsze. A nawet koty i szczury dużo większe niż w Polsce. Tak im tam dobrze w tym Rajchu. :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 187 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group