Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 06 Gru 2018 16:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Nie zniknie, po prostu ulepsza ja, wprowadza ograniczenie do ilosci adresów i tyle.

A co do sensownosci tematu to jak ktos kupuje cos malego za 5zl to opcja super, z kolei jak chce kupic TV za 5000zl to raczej nie ma sensu korzystac, ale to juz kazdemu we wlasnym zakresie zostawmy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#22 PostWysłany: 06 Gru 2018 16:35 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
Przy zakupie za 5 zł. nie można skorzystać z tej oferty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 06 Gru 2018 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Nie chcesz - Nie korzystaj - Nie komentuj
Chcesz przyoszczędzić to pisz do założyciela tematu i korzystaj z oszczędności kilku zł.

Proste i bez zbędnej dyskusji w tym temacie bo idąc tym tokiem rozumowania niektórych osób korzystanie np z dobrodziejstwa tego tematu: https://www.fly4free.pl/forum/noclegi-jednoterminowe-watek-zbiorczy,81,43049 albo innych błędów systemowych, ludzkich i mega promocji jest beee i fuuuj bo tak nie wolno.

Ze swojej strony mogę polecić autora i jego inicjatywę.
Góra
 Profil Relacje PM off
Marco Manno lubi ten post.
Marco Manno uważa post za pomocny.
 
      
#24 PostWysłany: 08 Gru 2018 00:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Jakoś Decathlon i inne firmy nie zrezygnowały z usługi darmowych dostaw przez paczkomat, a ludzie nagminnie zamawiali za pobraniem na paczkomaty i płacili BLIKiem, odejmując 5zł od pobrania po czym oddawali towar i byli 5 zł do przodu.
Allegro nie zrezygnuje z tego, bo coraz mniej ludzi kupowało od sprzedawców dogadując się że darmowa dostawa w zamian za płatność poza Allegro :)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Abcn, 13 Lut 2019 16:58, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 12 Lut 2019 19:05 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 795
niebieski
@Marco Manno

Czy z oferty Smart u Ciebie nadal można korzystać;)?

Dzięki za wieści i do miłego, Artek.
Góra
 Profil Relacje PM off
rafal100_2004 uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 12 Lut 2019 19:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Jak najbardziej :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 12 Lut 2019 21:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3399
Loty: 418
Kilometry: 723 234
platynowy
Można prościej niż zawracać głowe forumowiczowi, przelewać kase itd.

Robimy zakup + dokupujemy opcję smart za 8,99zł. Następnego dnia możemy ja zwrócić (zajmuje to 2min a jak to zrobić przychodzi na maila przy zakupie). Oddają proporcjonalnie do wykorzystanego czasu czyli 1 dzień kosztuje 30 groszy. A i tak oddają całe 8,99
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
5 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#28 PostWysłany: 13 Lut 2019 00:11 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 795
niebieski
Ja akurat rzadko robię większe dla mnie zakupy na powyżej 40 zł, aby skorzytać z oferty, tym razem chyba zbiorę akurat taką kwotę, więc zawracam gitarę, a skoro kol. ma dobre serce, to pozwolę sobie skorzytać;)

Ukłony i pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off
Marco Manno lubi ten post.
 
      
#29 PostWysłany: 02 Mar 2019 12:13 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 795
niebieski
Muszę z wielką radością publicznie podziekować i zarazem pochwalić naszego forumowego Ziomka - Marco Manno - za pomoc, chęć i serce okazane z racji możliwości skorzystania z jego oferty na "przyjanuszowanie" na wysyłce zakupów z Allegro SMART!

Kolega Marco wszystko błyskotliwie załatwił i ogarnął (i chyba się zbytnio przy tym nie napocił - przynajmniej taką mam nadzieję;), i mimo, że praktycznie w ciemno wysłałem niejako "obcej" osóbce "W PYTĘ KASY", to nie zostałem zrobiony na szaro - to tak informacyjnie dla tych, którzy by się bali skorzytać z Jego ewentualnej pomocy;)

REVELATION;)!

Pozdrówka, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off
Marco Manno lubi ten post.
 
      
#30 PostWysłany: 02 Mar 2019 12:15 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
Podzielam Twoją ogromną radość i wdzięczność za zaoszczędzenie co najwyżej 30 groszy. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 02 Mar 2019 12:55 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 795
niebieski
Ogarnij się, jak nie masz pojęcia:).

A zaoszczędziłem przynajmniej 20zł na wysyłce 400 kopert i 5 kg książek, bo to gabaryty;)

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 02 Mar 2019 13:18 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
Przeczytaj ze zrozumieniem #27. Zaoszczędziłeś teoretycznie 30 groszy, a praktycznie nic.
Góra
 Profil Relacje PM off
wojtol lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 02 Mar 2019 13:27 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 795
niebieski
Ale to nie ja wykupiłem tę usługę za dzienny koszt 30 gr.

Dzięki Marcowi uniknąłem mojej potencjalnej wysyłki książek na paczkomat za 8,99 zł oraz kopert kolejne minimum 8,99 zł x 2, bo przyszły dwie osobne paczki z gabarytem.
Tak więc ja nie wydałem tych (potencjalnych) 3x 8,99 zł - które normalnie bym im musiał dołożyć, niezależnie jak Allegro sobie to liczy/mnoży/dzieli/ogarnia dla siebie i dla użytkowników kupujących usługę;). Być może nadal źle coś rozumiem;)?

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 02 Mar 2019 13:30 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
Cytuj:
Ale to nie ja wykupiłem tę usługę za dzienny koszt 30 gr.

Ale mogłeś to zrobić. I pytanie retoryczne: dlaczego nie zrobiłeś? ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 02 Mar 2019 13:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3399
Loty: 418
Kilometry: 723 234
platynowy
@ciachu25 dalej zle rozumujesz. Nie wykupuje sie smarta do kazdej kolejnej paczki, tylko inwestujesz raz bo kolejne paczki sa w pakiecie. Potem oddajesz i jestes na zero. Mi za teoretyczne 30gr oszczednosci a w praktyce na zamrozenie 8.99 na dwa dni nie chcialo by sie komus dupy zawracac, no ale to ani nie moja dupa ani nie moje zamrozone 8.99
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 02 Mar 2019 14:52 

Rejestracja: 07 Sty 2015
Posty: 1632
niebieski
ciachu25 napisał(a):
A zaoszczędziłem przynajmniej 20zł na wysyłce 400 kopert i 5 kg książek, bo to gabaryty;)


Naprawdę przy zamówieniu 5kg książek nie miałeś darmowej wysyłki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 02 Mar 2019 15:15 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 795
niebieski
-- 02 Mar 2019 14:10 --

Miałem już raz SMART! na starcie i miesiąc korzystałem, ale akurat zamawiałem dużo drogich cześci i płynów eksplotatcyjnych do aut, więc wtedy mi się opłacało, nawet nie wycofywałem się z usługi celem zwrotu tych 8,99 zł, tym bardziej, że kupowałem gabaryty, gdzie faktycznie większość produktów była za sporo więcej niż 40 zł.

Natomiast teraz zazwyczaj kupuję jakies groszowe pozycje, typu brakujące mi do księgarni tytuły, która wiele nie kosztują i niestety nie zapłacę za nie SMART! (bo przeciętnie jest to wartość 10-20 zł), więc nie kalkuluje mi się "utrzymywanie usługi" i "zachęcenie mnie" przez Allegro jej taniością i tym, że będzie za darmo 365 paczek, jeśli muszę dla niej specjalnie robić zakupy na minimum 40 zł (a przez to zwiększać wydatki - no bo przecież wykupiłem usługę i warto z niej korzystać, jak już ją mam, zatem zamawiam ciągle te towary po minimum 4 dychy).

Nadal wydaje mi się, że jednak tym razem mi się opłaciło (brałem "hurt" dla paru osób naraz), ale to już każdy rozumie i czuje po swojemu, więc sorry za ten off-top.

Jak Marco uzna to za zawracanie gitary, to po prostu nie zgodzi się na kolejne korzystanie i tyle. Sadzę, że dziennie mamy tu więcej postów z realnym "zawracaniem dupy", niż taka miła i łatwa przysługa dla bliźniego.

Pzdr, Art.

-- 02 Mar 2019 14:15 --

kumkwat_kwiat napisał(a):
ciachu25 napisał(a):
A zaoszczędziłem przynajmniej 20zł na wysyłce 400 kopert i 5 kg książek, bo to gabaryty;)


Naprawdę przy zamówieniu 5kg książek nie miałeś darmowej wysyłki?


To grube i ciężkie atlaso-albumy, sprzedawca z Łodzi - korob_pl nie oferuję w żadnym wypadku darmowej wysyłki - nawet w sytuacji, gdy zrobię zamówienie za 199 i więcej zł, po prostu jeszcze na to nie wpadł, albo im się nie opłaca, albo słaba strategia marketingowa.

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 25 Sie 2019 18:42 

Rejestracja: 26 Maj 2015
Posty: 136
Z chęcią moge komuś coś zamówić na allegro jak będzie potrzebował skorzystać z darmowej wysyłki allegro smart. PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 04 Lis 2022 10:43 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
zmienimy minimalną kwotę zakupów od jednego sprzedającego, która gwarantuje bezpłatną dostawę

z 40 zł na 45 zł – w przypadku dostawy do automatów paczkowych i punktów odbioru
z 40 zł na 65 zł – dla przesyłek kurierskich
zmienimy cenę rocznej subskrypcji – z 49 zł na 59,90 zł
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#40 PostWysłany: 04 Lis 2022 10:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Kwi 2014
Posty: 476
Loty: 150
Kilometry: 312 832
złoty
Warto doprecyzować, że "Nowe zasady Allegro Smart! będą obowiązywać dla subskrypcji przedłużonych na kolejny okres lub kupionych od 21 listopada, od godziny 9:00."

Czyli jeśli komuś kończy się subskrypcja w niedługiej perspektywie to warto na innym koncie zakupić nową (zwłaszcza, że jeszcze można zrobić to po starej cenie) i połączyć konta w ramach rodziny. Wtedy opóźnimy sobie zmiany o cały rok :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group