Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Panathinaikos

Stadion Apostolos Nikolaidis, inaczej nazwana Leoforos.
Adres: Leoforos Alexandras 160
Przystanek metra: Ampelokipoi (niebieska linia)
Pojemność: 16620

Cena biletów: od 10€

Miejsca zakupu:

Stadion Panathinaikosu, Brama 13, biuro 4 (Θύρα 13 τομέας 4/ thira 13 tomeas 4) od 09:30 - 17:30 codziennie

Druga opcja to strona internetowa: http://www.viva.gr/tickets/sports/
Można kupować za pomocy polskiej karty płatniczej (polecamy walutową kartę Fly4free Alliora http://kantor.fly4free.pl/) na wszystkie Greckie mecze. Na międzynarodowe (kwalifikacyjne do LE/LM i na mecze LE/LM) to tylko grecką kartą płatniczą, ale mogę pomóc w tym, jako ze posiadam 2.
Do biletu potrzebny jest nr Paszportu/Dowodu

Olympiakos

Stadion Georgios Karaiskakis, inaczej nazwana Naos
Adres: Faliro
Przystanek Kolejki miejskiej: Faliro (zielona linia)
Przystanek tramwajowej: Neo Faliro (linia Thukididis T3 i Aristotelis T4)
Pojemność: 33296

Cena biletów: od 10€

Miejsca zakupu:

Uwaga: Do kupienia biletu na mecz Olympiakosu, potrzebna jest karta kibica (10€). Można ją wyrobić w biurze kibiców Olympiakosu, w brami 19 (Θύρα 19/thira 19) albo przez neta: http://buy.tickethour.com/osfp-www/show ... guageTo=en
Karta zostaje wysłana za darmo do Polski w ciągu 3 tygodni.

Stadion Olympiakosu, Brama 25 (Θύρα 25/thira 25) od 10:00 - 18:00 codziennie, w dniu meczu od 10 aż do pierwszego gwizdka

Druga opcja to strona internetowa: https://buy.tickethour.com/olympiacos/s ... tickethour

Można kupować za pomocy polskiej karty płatniczej (polecamy walutową kartę Fly4free Alliora http://kantor.fly4free.pl/) na wszystkie Greckie mecze ale i LM/LE.
Do biletu potrzebny jest nr Paszportu/Dowodu

Kibice Olympiakosu ale i Panathinaikosu uwielbiają polaków (Uważają Górskiego za mistrza)

Olympiakos miał Zewłakowa a Panathinaikos Krzysztofa Warzychy (legenda, polecam:

) Olisadebe, Józefa Wandzika i Jacka Gmocha.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 117 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Liga grecka
#101 PostWysłany: 09 Maj 2018 15:33 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Sporo. AEK wygrało mistrzostwo więc tłumy będą na mecz - double.

Ludzie stali od 4 rano po bilet
Góra
 Profil Relacje PM off
Itietee uważa post za pomocny.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Liga grecka
#102 PostWysłany: 01 Wrz 2018 00:42 

Rejestracja: 27 Gru 2014
Posty: 4
Loty: 36
Kilometry: 49 556
Będę w ATENACH podczas 5 kolejki Ligi Mistrzów. Chciałem się wybrać na mecz AEK-Ajax. Czy na mecze Ligi Mistrzów potrzebuje karty kibica? I jak ją mogę założyć przez internet bo wpisuje swoje dane i numer AMKA i dalej nie mogę przejść do zakupu biletów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#103 PostWysłany: 03 Wrz 2018 20:12 

Rejestracja: 12 Lis 2016
Posty: 112
Nie ma takiej mozliwosci, aby AEK wyprzedal stadion olimpijski, a wiec spokojnie kupisz na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#104 PostWysłany: 30 Wrz 2018 15:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 146
Kilometry: 246 015
niebieski
Czy dobrze widzę, że karta kibica Olympiakosu kosztuje 50€? Właśnie dowiedziałem się, że dzisiaj Olympiakos gra z PAOK, a że jestem 3 km od stadionu to chętnie bym się przeszedł :D Bilety na stronie są do kupienia, ale wymagają podania ID membership. Czy da się kupić bilet bez karty kibica? Może @Zeus coś doradzisz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#105 PostWysłany: 02 Lis 2018 19:47 

Rejestracja: 08 Lut 2016
Posty: 3
Witam. Czy jest ktoś z Was w stanie pomóc mi w zdobyciu biletów na mecz Aris Saloniki - Panathinaikos Ateny ? Mecz 2 grudnia o 18 ? Za wszelką pomoc dziękuję ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#106 PostWysłany: 06 Lis 2018 19:36 

Rejestracja: 18 Paź 2017
Posty: 8
Loty: 24
Kilometry: 24 893
Panathinaikos wszystkie mecze w tym sezonie rozgrywa na Stadionie Olimpijskim czy tylko derby?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#107 PostWysłany: 28 Gru 2018 15:56 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
Jako, że w lutym wybieram się na mecz w Atenach, zainteresowało mnie z jakiego powodu odwołano ostatnią grudniową kolejkę Superleague.
https://www.polskieradio24.pl/5/4147/Ar ... arska-lige
https://www.bbc.com/sport/football/46639189
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 09 Sty 2019 10:47 

Rejestracja: 09 Sty 2019
Posty: 1
Witam,
20.01 - będę w Atenach i chciałbym wybrać się z na mecz AEK - Asteras.
głównie swój post kieruje do @Zeus, oczywiście jeżeli ktoś inny mógłby mi pomóc to z góry bardzo dziękuje!

Gdzie można kupić bilet online lub czy istnieje możliwość zakupu biletu przed meczem?
jaka cena biletu?

Z góry jeszcze raz dziękuje każdej osobie która mi pomoże :)

Pozdro! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#109 PostWysłany: 11 Sty 2019 23:57 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 21
Loty: 107
Kilometry: 107 830
Cześć, w następny weekend jestem w Atenach i wypada, ze można przejść się na AEK. Czy ktoś z Was ma może informacje o tym, jak obecnie wygląda sytuacja? Czy do zakupu biletu potrzebna jest karta kibica, czy można zrobić to online (jakie ewentualnie są ceny biletów)? Na oficjalnej stronie AEK-u oraz na greckim ticketmaster na razie pustki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#110 PostWysłany: 10 Lut 2019 19:12 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
Zastanawiam się nad meczem derbowym PAOK Saloniki - Aris Saloniki 24.02.2019 r. Jeszcze nie weszło do sprzedaży

Teoretycznie są dwa kanały sprzedaży: paok.gr i ticketmaster.gr.

Ale chyba nie da rady kupić zdalnie bez tego numeru AMKA?

Na paok.gr udało mi się zarejestrować jako Poland bez numeru AMKA (ciekawe, czy uda się kupić bilet, jak wejdzie do sprzedaży), na ticketmaster.gr nie trzeba było numeru AMKA przy rejestracji, ale przy kupnie biletu na jakiś przykładowy mecz już trzeba go podać.

https://www.paokfc.gr/en/news/20190206- ... lympiakos/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#111 PostWysłany: 10 Lip 2019 13:15 

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 53
Mam pytanie odnośnie biletów na spotkania derbowe w Atenach. Prześledziłem cały temat i wynika z tego, że na AEK bilety dostanie się bez problemu(Stadion Olimpijski), a na Olympiakos i Panathinaikos może być problem i to duży. Stwierdzenia są jednak mocno "zdawkowe" ;) W skrócie rozumiem, że nie ma szans dorwać wcześniej, przez internet biletów na jakiekolwiek spotkanie derbowe rozgrywane na stadionie PAO lub Olympiakos? Z tego co widzę, PAO rozgrywa aktualnie swoje mecze na Olimpijskim; czy to oznacza, że w tym wypadku będzie luz(chodzi mi dokładnie o mecz 9.11 z AEK)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#112 PostWysłany: 23 Sie 2019 23:15 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
"No pyro, no party" czyli krótka relacja z meczu Olympiakosu Pireus :)

Kiedy i z kim mecz? w połowie lutego 2019, mecz z AEK Ateny.
Co i jak? jeśli chcemy kupić bilety na mecz Olympiakosu, musimy najpierw wyrobić kartę kibica za 10 euro - można oczywiście przez internet. Sam bilet kupiony na mecz kupowany również przez internet kosztował nas 30 euro plus bodajże 1 euro opłaty transakcyjnej. Sektor 135, rząd 12, miejsce 2 - prawie naprzeciwko jednej z bramek, po lewej stronie widok na trybunę ultrasów. Widoczność była jednak nieco zaburzona przez siatki zawieszone przy sektorach za bramką i na łuku.
Z Aten łatwy dojazd metrem do stacji Faliro. Stadion w porządku, wejście bezproblemowe, nikt nie sprawdzał plecaków. Mecz z AEK przyciagnął sporo kibiców, ale koło nas było trochę wolnych miejsc.

Kibice Olympiakosu znani są z organizowania oprawy pirotechnicznej - przed meczem było rzeczywiście strzelająco, jaskrawo, głośno i sporo dymu nad całym stadionem. Widok na te fajerwerki mieliśmy znakomity - nie ma problemu, żeby zejść na dół sektora bliżej środka boiska (stamtąd lepsze fotki, bo bez siatki). Po bramkach dla gospodarzy - Olympiakos wygrał 4:1 - również trochę strzelania było, no i oczywiście głośno do bólu. Przyśpiewki stadionowe również były. Co prawda poziom czołowych drużyn ligi greckiej nie był jakiś wybitny, ale generalnie polecam.

PS przy okazji pozdrowienia dla wszystkich, z którymi 16 lutego spotkałem się w Savvas 8-)

Załącznik:
9E8A5094.JPG
9E8A5094.JPG [ 273.42 KiB | Obejrzany 6442 razy ]
Załącznik:
9E8A5136.JPG
9E8A5136.JPG [ 311.89 KiB | Obejrzany 6442 razy ]
Załącznik:
9E8A5147.JPG
9E8A5147.JPG [ 333.95 KiB | Obejrzany 6442 razy ]
Załącznik:
9E8A5151.JPG
9E8A5151.JPG [ 335.76 KiB | Obejrzany 6442 razy ]
Załącznik:
9E8A5160.JPG
9E8A5160.JPG [ 209.46 KiB | Obejrzany 6442 razy ]
Załącznik:
9E8A5167.JPG
9E8A5167.JPG [ 313.49 KiB | Obejrzany 6442 razy ]
Załącznik:
9E8A5197.JPG
9E8A5197.JPG [ 348.33 KiB | Obejrzany 6442 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#113 PostWysłany: 09 Maj 2023 16:48 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Nie myślałem ze coś takiego dożyje, ale finał Pucharu Grecji, ma się odbić na stadionie Sosnowca

https://twitter.com/wlodar85/status/1655936551522828289
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#114 PostWysłany: 09 Maj 2023 22:32 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 331
Niby wszystko OK, ale:

- po pierwsze, potrzebuję paszport do Sosnowca 8-)

- po drugie " Jak udało nam się ustalić, PZPN wydał już zgodę na rozegranie tego spotkania. Odbędzie się ono jednak prawdopodobnie bez udziału publiczności, jedynie z zaproszonymi gośćmi"
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#115 PostWysłany: 30 Wrz 2023 17:41 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Ostatnie wiadomości o greckiej lidze

Tylko w ciągu ostatnich kilku tygodni Stadion Olympyjski (OAKA) został zamknięty ze względu na zagrożenie (w trakcje meczu z dachu spadł 80-kilogramowy kawałek żelaza),

Kaftanzoglio (Saloniki) jest zalany wodą, nawet drzewa urosły i nie może przyjąć kibiców

Mecz pucharowy został przełożony na 3 godziny przed jego rozpoczęciem, ponieważ dowiedzieli się, że stadion w Kozani nie ma pozwolenia, a stadion na Rodos nie miał pozwolenia przeciwpożarowego na początku meczu, ale na szczęście się udało znaleźć ochronę przeciwpożarowy w trakcje drugiej połowie, gdzie drzwi zostały otwarte, aby kibice mogli wejść na stadion

Z innych wiadomości wynika, że ​​boisko na Evros (beż murawy) otrzymało zgodę na organizację meczów w 2023 r.,

Rozważa się, że niektóre mecze w Grecji będą rozgrywane na drogach o ograniczonym ruchu, przy użyciu kamieni jako słupków bramkowych.

Goal nie został uznany dla Atromitosa, z w meczu w AEK, bo trawa została zle ucięta i nie uznano VARu

A do tego drużyna z Salonik gra z lokalną drużyną na Lesbos i żeby się tam dostać musieli skorzystać z opcji autobusowej do Ayvalik (w Turcji) i dopłynąć promem.

Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#116 PostWysłany: 10 Mar 2024 20:11 

Rejestracja: 10 Mar 2024
Posty: 1
Cześć. Szybkie pytanie, fan kartę wyrabiam przez internet, do Grecji wybieramy się 18.04, czy do tego czasu karta dojdzie pocztą do Polski ? Jeżeli jest ryzyko, że jednak może nie dotrzeć to czy jest szansa na wyrobienie fan karty przez neta i odebrania np dzień przed meczem pod stadionem ? No i czy bez posiadania karty fizycznie mogę normalnie kupić bilet ?

Mecz Olympiakosu, więc ich kartę będę wyrabiał
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Liga grecka
#117 PostWysłany: 31 Mar 2024 10:54 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22455
Od 9 kwietnia bilety na mecze piłkarskie Super league, pucharu Grecji i reprezentacji po zakupie na stronie drużyny będą musiały być weryfikowane danymi właściciela przez stronę rządową

https://tickets.gov.gr/

Jak to będzie wyglądać dla obcokrajowców to sprawdzę dopiero w wtorek, bo niestety padł mi laptop
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 117 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group