Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Paź 2018 23:30 

Rejestracja: 24 Paź 2018
Posty: 9
Cześć, na początku przyszłego roku, planuję wypad do Tajlandii. Marzy mi się coś na kształt work and travel. Sama pracuję zdalnie, dlatego kilka godzin (1-4) dziennie chciałbym poświęcić pracy (coworking lub miejsce zakwaterowania). Fajnie, gdybym trafiła na osobę/y, której taki tryb podróżowania nie przeszkadza.

Czas wyprawy? Być może one way ticket, a potem ahoj przygodo. 3 tygodnie? 3 miesiące? Kto wie :-) Nie wykluczam też zwiedzenia innych zakamarków Azji, jak Wietnam lub Filipiny. Fajnie byłoby mieć jakąś uczynną duszę przy boku :-)

Kilka słów o mnie. 34 lata. Kilka mil już przemierzyłam, osiedlając się m.in. na kilka miesięcy w Australii. Otwarta, przebojowa, bezkonfliktowa, ale odłączona od źródła kawy zamieniam się w potwora ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#2 PostWysłany: 04 Lis 2018 11:34 

Rejestracja: 04 Lis 2018
Posty: 1
-- 04 Lis 2018 11:12 --

Hej, interesuje mnie również Tajlandia w terminie luty/marzec 2019. Jakieś konkrety gdzie w Tajlandii chcesz zacząć?

-- 04 Lis 2018 11:34 --

szymon.zymankowski@gmail.com
napisz na maila, jeśli wyjazd dalej jest aktualny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 07 Sty 2019 09:32 

Rejestracja: 08 Lis 2016
Posty: 1
Loty: 45
Kilometry: 92 501
Szukam towarzyszki lub towarzyszy podróży do Tajlandii. Sytuacja wygląda tak, że ekipa mi si wysypała. a w grupie zawsze się raźniej podróżuje. Bilety mam w terminie 21.02.2019-10.03.2019 r. Wylot z Warszawy do Bangkoku przez Kijów. Jeśli sprawa nadal aktualna chętnie się dołączę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 11 Sty 2019 01:14 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 5
Poszukuję podróżniczki od 20 stycznia 2019
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 15 Sty 2019 22:35 

Rejestracja: 08 Lip 2016
Posty: 17
Loty: 2
Kilometry: 2 910
Cześć, także szukam towarzystwa do wspólnego zwiedzania Tajlandii, lecę 28 stycznia. Jestem osobą spokojną, bezkonfliktową i niewybredną :) Zapraszam do kontaktu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Lut 2019 11:09 

Rejestracja: 24 Paź 2018
Posty: 9
cześć przepraszam, dawno mnie tu nie było :-) Finalnie zdecydowałam się jednak na bilet w obie strony, przed pozostaniem na dłużej chcę zrobić mały rekonesans. W Tajlandii jestem na przełomie lutego i marca. Oczywiście chętna na wspólne zwiedzanie lub piwko :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group