Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Sty 2019 21:47 

Rejestracja: 05 Wrz 2016
Posty: 20
Loty: 57
Kilometry: 149 562
Plan:
Birma 14.03 - 28.03
Wietnam 29.03 - 21.04
Indonezja 22.04 - 10.05
Singapur 10.05-12.05
Bangkok 13.05-16.05
Razem 65 dni. Wylot 13 marca, powrót 17 maja
Jakby ktoś chciał połączyć siły lub częściowo towarzyszyć to zapraszam. Plany póki co dość mgliste, wiadomo że w Birmie na pewno Bagan, Jezioro Inle i Kalaw, w Wietnamie SaPa, Mui Ne, Hue i Ha Long, w Indonezji Rinjani i Ijen, oprócz tego trochę Lombok i wyspy Gili. Singapur kto to wie, a po Bangkoku chętnie się po prostu powłóczę. Generalnie jeszcze nie zaplanowałam sobie kiedy plażing i gdzie zostanę dłużej żeby odpocząć i naładować baterie. Jestem nastawiona na zobaczenie jak najwięcej ale też nie wykluczam takiej opcji że jak gdzieś spodoba mi się bardziej to zostanę dłużej i odpuszczę kolejne miejsce, tudzież lot do kolejnego kraju.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#2 PostWysłany: 04 Lut 2019 17:10 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 13
Cześć,

Lecę do Azji a dokładnie Bangkoku 7go marca z dwoma kolegami i również rozważamy podróż do Wietnamu, Indonezji i Singapuru. Wstępnie chcemy być w podróży ok. 2-3 miesiące, na razie nie mamy ani biletów powrotnych ani wewnątrz Azji.

Wyjazd raczej niskobudżetowy, oczywiście nie chodzi o spanie z karaluchami i odmawianie sobie przyjemności ale też bez przesady w drugą stronę i spania w drogich hotelach. Nie chcę planować każdej minuty, ważna jest spontaniczność w takiej przygodzie.
Masz już jakiś towarzyszy? Interesuje Cię wspólna podróż na jakimś odcinku?:)

Pozdrawiam,
Tomek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group