Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 463 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 03 Sty 2019 11:07 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
Jaka jest korzyść z zakładania konta premium? Ja wnioskowałem o kartę kredytową bez konta Premium i nie musiałem nic robić oprócz udowodnienia ile zarabiam.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#62 PostWysłany: 03 Sty 2019 11:15 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
Wygląda na to, że żadna. Chyba ludzie liczyli na uproszczenie procedury przyznania kk, np. na podstawie oświadczenia o uzyskiwanym dochodzie. Na razie nikt nie potwierdził takiej możliwości.

Tapatalkowane
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 03 Sty 2019 11:45 

Rejestracja: 26 Lut 2013
Posty: 870
Loty: 138
Kilometry: 189 850
HON fly4free
Mówimy tutaj o aktualnej promocji w ING, a tam zgodnie z regulaminem widnieje:

"Jeżeli chcesz skorzystać z Promocji to musisz spełnić poniższe warunki:
- na dzień przystąpienia do promocji jesteś klientem Premium, Private Banking
oraz Wealth Managment."

Korzyścią z Premium jest więc w tym przypadku możliwość zwolnienia z pierwszej opłaty rocznej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 03 Sty 2019 12:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
Może inaczej postawię pytanie otrzymał ktoś kartę ING nie posiadając zaświadczenia o zarobkach na kwotę 10 k netto i nie prowadząc DG ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 03 Sty 2019 12:31 

Rejestracja: 01 Maj 2018
Posty: 218
Yaszczyk napisał(a):
Mówimy tutaj o aktualnej promocji w ING, a tam zgodnie z regulaminem widnieje:

"Jeżeli chcesz skorzystać z Promocji to musisz spełnić poniższe warunki:
- na dzień przystąpienia do promocji jesteś klientem Premium, Private Banking
oraz Wealth Managment."

Korzyścią z Premium jest więc w tym przypadku możliwość zwolnienia z pierwszej opłaty rocznej.

Bingo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 03 Sty 2019 12:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2010
Posty: 354
niebieski
a czy ktos z was orientuje się jak to jest w przypadku zarobków w Unii Europejskiej w EUR.
Czy wtedy też jest szansa na otrzymanie karty?
_________________
Image
http://www.facebook.com/lifetripblog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 03 Sty 2019 15:12 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
Czyli, brak dochodu 10k, przelewy na konto w tej wysokości i 150k depozytu można między bajki włożyć?

Tapatalkowane
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 03 Sty 2019 15:30 

krzychfra napisał(a):
.....150k depozytu można między bajki włożyć?



Czy aby na pewno? Jakoś nikt póki co nie pisał o odmowie w przypadku lokat w ING czy posiadania w Biurze Maklerskim ING akcji czy środków w wys. co najmniej 150 000 zł
Góra
 PM off  
      
#69 PostWysłany: 03 Sty 2019 15:59 

Rejestracja: 02 Sty 2016
Posty: 141
Czy mogę prosić o wydzielenie karty platynowej w ING z tematu? Wtedy może uda się jakoś zebrać wiarygodne informacje na temat tej karty. Bo mnie na przykład interesuje fakt, czy co miesiąc trzeba mieć przelew 10k na to konto (nawet z innego własnego konta) żeby utrzymać bezpłatnie status premium. Widzialem to w którejś tabeli opłat i prowizji w grudniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 03 Sty 2019 16:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 776
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Aby otrzymać kartę platynową bez potrzeby dokumentowania 10k dochodów, można poprzez ING zainwestować 200k np. w fundusze inwestycyjne. Prz takiej kwocie inwestycji klient "awansowany" jest do Private Banking, gdzie z automatu przysługuje "platyna".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 03 Sty 2019 16:50 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
zolty napisał(a):
Czy mogę prosić o wydzielenie karty platynowej w ING z tematu? Wtedy może uda się jakoś zebrać wiarygodne informacje na temat tej karty. Bo mnie na przykład interesuje fakt, czy co miesiąc trzeba mieć przelew 10k na to konto (nawet z innego własnego konta) żeby utrzymać bezpłatnie status premium. Widzialem to w którejś tabeli opłat i prowizji w grudniu.


Tak, co miesiąc musi być przelew na minimum 10 tys.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
zolty lubi ten post.
 
      
#72 PostWysłany: 03 Sty 2019 16:50 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
150k mogę wycisnąć, ale 200 i to końca stycznia nie

Tapatalkowane
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 03 Sty 2019 18:58 

Rejestracja: 16 Gru 2011
Posty: 1148
Loty: 58
Kilometry: 63 777
niebieski
zolty napisał(a):
Czy mogę prosić o wydzielenie karty platynowej w ING z tematu? Wtedy może uda się jakoś zebrać wiarygodne informacje na temat tej karty. Bo mnie na przykład interesuje fakt, czy co miesiąc trzeba mieć przelew 10k na to konto (nawet z innego własnego konta) żeby utrzymać bezpłatnie status premium. Widzialem to w którejś tabeli opłat i prowizji w grudniu.



Tak, możesz z własnego konta przelewać ;) Tylko najlepiej, żeby było 1x 10 tys, a nie po kilka przelewów.
_________________
Zapraszam do obserwowania mnie na twitterze https://twitter.com/zakino4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 03 Sty 2019 19:12 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3560
złoty
Nawet mln oszczędności zdeponowany w produktach ING nie daje platyny bez wykazania dochodu i koniec. Oszczędności powiększają zdolność kredytową, ale są to jakieś marne kwoty typu 800 złotych. To nie jest Millenium, gdzie przy utrzymywaniu takich oszczędności na koncie otrzymuje się kartę WE.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 03 Sty 2019 19:19 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5132
srebrny
Przy jakiej kwocie w milenium otrzymuje sie world elite ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 03 Sty 2019 19:20 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3560
złoty
1 mln złotych ktoś tu opisywał.
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#77 PostWysłany: 03 Sty 2019 19:23 

@greg1291 no właśnie, ktoś coś, mi nie itp itd

Już samo to co napisałeś wyżej wzajemnie się wyklucza...

Generalnie i tak jak jest na stronie ING TRZEBA podejść do oddziału, jeżeli ktoś spełnia warunek depozytu zostanie na 1000% odpowiednio pokierowany, ze zwykłym pracownikiem nie będzie rozmawiał

To są produkty premium, a że sytuacja każdego z tu piszących jest różna to i rady można sobie....
Góra
 PM off  
      
#78 PostWysłany: 03 Sty 2019 19:26 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3560
złoty
@gorny77
Rozmawiałem z konsultantem premium, który tym się zajmuje w ING. 1 mln dotyczy MILLENIUM a nie ING.
1 mln w Millenium też sprawdzona informacje od osoby która ją otrzymała w ten sposób. Sprawdź w wątku o MWE. - jest wpis. Nawet zabawny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 03 Sty 2019 19:30 

Ja mam stabilny od lat w innej większej kwocie depozyt czy kilka razy większą kwotę w akcjach czy funduszach, ty inny depozyt np. wczoraj założoną lokatę na równe 150 tys zł - ty bawisz się w sztuczny ruch na koncie, ja mam nieco mniejsze ale rzetelne wpływy itp itd

Zrozum subtelną różnicę, nie ma "wujka jedyna słuszna rada"
Góra
 PM off  
      
#80 PostWysłany: 03 Sty 2019 19:39 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3560
złoty
Nie wykluczam, że takie sytuacje mogą mieć miejsce. Drogi do celu mogą być różne. Rzecz w tym, że nie ma na forum osoby, która bez wykazanego dochodu 10.000 złotych lub zbliżonego dostała platynę w ING na same produkty czy lokaty w ING w ostatnim czasie. Rozmowa z konsultantem ING mnie w tym tylko upewniła, z uwagi na prowadzoną ocenę zdolności kredytowej i jej elementy, gdzie te produkty się praktycznie nie liczą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 463 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: analyst_pl oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group