Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Gru 2018 18:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
Skąd
  • Gdańsk

Dokąd
  • Gdziekolwiek

Data wylotu
  • 01.01.2019

Data powrotu
  • 28.02.2019

Długość pobytu
  • 1 dzień

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • Dortmund za 140 zł / Wiedeń za 160 zł.

Dodatkowe informacje
  • Ogólnie szukam jakiejś jednodniówki dla 2 osób w okresie styczeń-luty z Gdańska. Sam Azair'a molestowałem i wyrzucił mi na 3-4 godziny Turku, więc bez sensu i Alesund na wieczór, do tego krótko i drogo. Nie oczekuje wylot powrót do GDN, może być tak że wylot np. z Warszawy lub powrót do Poznania, byle bym zdążył w nocy wrócić do Gdańska, tak aby na uczelni/pracy stracić tylko 1 dzień, a nie dwa. Sam znalazłem co mnie zaciekawiło to Dortmund i Wiedeń.

    Image
    Image

    Liczę na waszą pomysłowość, przyjmę z otwartymi rękami wszystkie propozycje, nawet jakieś durnoloty. ;) Ze względu na druga osobę mile widziane kierunki południowe, ale niekoniecznie. Sandefjord, Nykoping, Bergamo i przerobione. ;)
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
#2 PostWysłany: 29 Gru 2018 18:33 

Rejestracja: 01 Wrz 2017
Posty: 96
W Londynie byli?

Załączniki:
lon.png
lon.png [ 35.39 KiB | Obejrzany 6072 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
macio106 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 29 Gru 2018 18:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
A tu można trochę pozwiedzać i wódeczki taniej przywieźć ;)

Załączniki:
wmi_kbp_gdn.png
wmi_kbp_gdn.png [ 51.13 KiB | Obejrzany 6058 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 29 Gru 2018 18:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
@zzeke Był, dziękuje za propozycje.
@Hose O takie coś chodzi. Super!
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 29 Gru 2018 18:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
Tutaj też UK, ale ciut taniej niż w Lądku.

Załączniki:
wmi_lpl_dga.png
wmi_lpl_dga.png [ 45.35 KiB | Obejrzany 6039 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
macio106 lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 29 Gru 2018 18:55 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
Eindhoven

Załączniki:
ein.JPG
ein.JPG [ 49.92 KiB | Obejrzany 6012 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
macio106 lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 29 Gru 2018 18:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
Hose napisał(a):
A tu można trochę pozwiedzać i wódeczki taniej przywieźć ;)


Plus 2 sztangi fajek co zwraca koszt podróży :D
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 29 Gru 2018 19:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3058
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
@macio106 wpadnij, na któreś ze spotkań 3city, to wyjdziesz z całą masą pomysłów ;)
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#9 PostWysłany: 29 Gru 2018 22:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 747
niebieski
@macio106
Możesz poczytać tutaj. Wątek stary i pewnie już większość opcji nie wchodzi ale posprawdzać warto.

Od siebie dodam pomysł na jednodniówkę w... Kutaisi. No niecodzienny kierunek jak na jednodniówki. Co prawda nie są one do zrealizowania w styczniu/lutym ale warto napisać. Będzie dla potomnych :D Można od kwietnia we wtorki i soboty.

WRO / WAW - KUT - GDN /// południe Polski też może coś takiego zrealizować z powrotem do KTW

Z Wrocławia wylot jest o 6:25, przylot 11:55 - wychodzi ładnie 10h na miejscu, powrót do GDN o 22:00 no ale wiadomo, dla kogoś kto mieszka na północy dojazd do WRO to uciążliwa sprawa.
Ewentualnie w Warszawy. Tu wylot jest o 9:00, przylot 14:20 - wychodzi 7.5h między lotami.

Ceny na razie raczej słabe. Nawet jak stanieje to na 80zł nie ma co liczyć.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 30 Gru 2018 12:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3058
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
W kończącym się 2018 można było polecieć na 1dniówkę bez dodatkowych przesiadek (z tych, które sam robiłem lub znajomi):
- LTN ;)
- TRF
- przylot DTM >od razu ucieczka pociągiem i cały dzień oraz wylot z CGN
- LWO na 5h
- VIE też kilka h
- SVG ale bardziej z opcją pobliskiej plaży niż Preikestolen ;)
- BGY
- NYO
- AES

polecam śledzić w społeczności profil @Djorkaeff szukając inspiracji :D
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 31 Gru 2018 00:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 78
Loty: 112
Kilometry: 321 538
To może ja się podepnę pod temat. Jakieś ciekawe pomysły na jednodniówki z Krakowa na luty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 31 Gru 2018 11:40 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 680
niebieski
azair.eu znajdziesz jakąś inspirację :)

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Nowitzki uważa post za pomocny.
 
      
#13 PostWysłany: 31 Gru 2018 12:59 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
@macio106

Na "jednodniówce" tzn. 4 godzinach w Turku byłem i w sumie... Czasu jest tyle, że można zobaczyć jedną atrakcję Turku; zamek (na tę zdecydowałem się ja) lub katedrę/centrum. Autobus jedzie z lotniska ok. 30 minut do centrum, 40-45 do zamku. Sam zamek nie powala, obejście z zewnątrz i wewnętrzny dziedziniec to max. 10 minut. Obok jest też port gdzie stoi słynny S/S Bore (statek stoi jakieś 200 metrów od zamku).

Przejazd autobusem z lotniska najpierw przez las, potem przez miasteczko. Można się naoglądać na siedząco. Gdybym miał wybór, zostałbym w Turku 2-2,5 godziny więcej, ale nie dłużej, bo liczba atrakcji nie zachwyca.

Jeśli chcesz zobaczyć z grubsza jak wygląda przeciętne miasteczko w Finlandii, lubisz latać i dostaniesz loty tanio, to polecam. Jeśli chcesz pozwiedzać, to raczej nie za bardzo jest co, ani kiedy, bo w mieście masz realnie ok. 1-1,5 godziny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 31 Gru 2018 16:18 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1376
Loty: 804
Kilometry: 1 204 355
srebrny
Eindhoven odradzam - tam nie ma nic wartego większej uwagi.
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 31 Gru 2018 16:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2217
złoty
To fakt, ale autor chciał się po prostu gdzieś przelecieć na jeden dzień, jak mu się nie spodoba w EIN to pójdzie do Primarka na zakupy ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 31 Gru 2018 17:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 435
srebrny
A ja bym Eindhoven nie skreślał. Nie jest to na pewno metropolia światowa, ale... wszędzie znajdzie się coś interesującego. W Eindhoven widziałem np. scenkę, jak pod coffeeshop podjechał samochód ekipy budowlanej, panowie na chwilę wpadli do środka a potem pojechali do roboty. Co kraj to obyczaj, u nas na budowie dzień zaczyna się od piwa ;) .
Tak na poważnie: jest trochę ciekawej architektury: Blob, Evoluon, dworzec kolejowy, jest stadion PSV dla fanów sportu. Mają też tam muzeum sztuki współczesnej, niestety byłem w poniedziałek i było zamknięte:
https://vanabbemuseum.nl/en/programme/programme/the-collection-now/
No i znajdzie się coś do sfotografowania:

Załączniki:
rowery_.jpg
rowery_.jpg [ 330.96 KiB | Obejrzany 5312 razy ]
_________________
Image

Naprawdę pisze się razem. Naprawdę!
Zresztą zresztą też.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 31 Gru 2018 23:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Ehh @Stasiek_T, a byłby taki ładny ponton... :mrgreen:
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 31 Gru 2018 23:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2014
Posty: 747
niebieski
Ja co prawda byłem na jednodniówce w Turku, gdy były dwie rotacje dziennie, miałem jakieś 8-10h, nie pamiętam dokładnie ale mogę potwierdzić słowa @silvershark. W Turku nie ma z zasadzie nic konkretnego. Miasto zostawiłem sobie na popołudnie, a od razu po dojeździe do centrum zmieniłem autobus i pojechałem do Naantali. Wioska Muminków była zamknięta ale otwarta :D W zasadzie nikogo poza ekipą remontową tam nie było, a brama otwarta. Nie sądzę, aby akurat mi sie poszczęściło, byli tam miejscowi z wózkiem i z dzieckiem. Budynki wszystkie były zamknięte. Wioska jest na wyspie na którą można spokojnie wejść i chodzić, trwały jakieś remonty, a poza mną było dosłownie kilka osób. Dzieciom może by się podobało ale 23 euro za wstęp (21 online) jest stanowczo za wysoką ceną nawet latem, gdy wszystko jest otwarte. Po powrocie do Turku chodziłem po mieście, a i tak zdążyłem się wynudzić. Teraz i tak nie da rady tego zrobić przez te 4h, a zostawać specjalnie na nocleg? Według mnie nie warto.

Załączniki:
777.jpg
777.jpg [ 178.15 KiB | Obejrzany 5211 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
macio106 lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 01 Sty 2019 22:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
Dziękuje wszystkim za odpowiedzi, i jednak wygrała propozycja @Hose z WMI-KBP-GDN trafił w sendo idealnie. Co nie oznacza że wasze wszelkie pomysły się nie przydadzą, bo to nie prawda. Zostaną wykorzystane przy innych okazjach, jeszcze raz serdeczne dzięki.
@wojtol @DMW W Eindhoven byłem 2 razy, nie pradwa jest co zwiedzać chociażby Primark i Philips Stadion, a jak nie to chociażby zjeść stroopwafel.
@SJK @silvershark z tym Turku to jest tak że niby 4 h, ale macie rację że to może wystarczyć tym bardziej jak Ja szybko chodzę, a na plus to zdecydowanie cena i nowy kraj na mapce.
@marcino123 Dzięki, większość z tego znałem i byłem, nie mniej Wiedeń ktoś na forum już opisywał i ta wieczorna rotacja pozwala zwiedzić najważniejsze atrakcje i nie powiem jest to na 2 miejscu w celach. Alesund też jest tam gdzieś wysoko, ale tam to tylko wzgórze Aksla i tylko tyle, a cena nie zachęca.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off
vivere lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 04 Paź 2019 14:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1327
Loty: 132
Kilometry: 155 272
niebieski
Ostatnio bardzo mi pomogliście, teraz potrzebuje znowu waszej pomocy. Nie chodzi tutaj o to że jestem leniwy i sam mogę przecież azair używać, ale czasami inny człowiek wyłapie coś ciekawszego co Ja pominąłem. Obecnie mam już zarezerwowaną rotacje GDN-CPH z nocką na lotnisku. Turku zwiedzone, Londyn też itp. Nie zwiedziłem natomiast niedzielnej rotacji na Hamburg, ale jakoś nie przekonuje mnie on do tego. Alesund na wieczór, do tego krótko i drogo, odpada. Wracając do meritum: Szukam jakiejś jednodniówki dla 2 osób w okresie październik-styczeń z Gdańska. Nie oczekuje wylot powrót do GDN, może być tak że wylot np. z Warszawy lub powrót do Poznania, byle bym zdążył w nocy wrócić do Gdańska, tak aby na uczelni/pracy stracić tylko 1 dzień, a nie dwa. W weekendy natomiast nie ma problemu z nocką na lotnisku. Sam znalazłem co mnie zaciekawiło to co podał @SJK viewtopic.php?p=1258811#p1258811 ale odpada z racji robionej nocki w Kopenhadze.
Liczę na waszą pomysłowość, przyjmę z otwartymi rękami wszystkie propozycje, nawet jakieś durnoloty. ;) Ze względu na druga osobę mile widziane kierunki południowe, ale niekoniecznie. Jednak za Skandynawię dziękuje. ;)
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 50 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group