Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Lista obecności na naszym golden dealu :)
https://www.fly4free.pl/forum/lista-obecnosci-deal-paryz-ory-martynika-fdf-za-477-pln-rt,232,135742
Prosimy dopisywać się
kto i kiedy i ile osób,
dd.mm., nick, (liczba osób), ew. inne sprawy
przepisując całą, zaktualizowoną listę w nowym poscie.

Dzięki
i jeśli się utrzyma - do zobaczenia na szlaku.

informacje od @kuba1306 :
Nasze wakacje na Martynice dobiegły niestety końca dlatego pozwolę sobie wrzucić garść informacji dla zainteresowanych. Jeden z użytkowników zadał mi kilka pytań dlatego na tej liście oprę swoją wypowiedź. A więc po kolei:

1. czy odprawa przebiegała bezproblemowo - czy można się wcześniej odprawić online ?
W Corsairze odprawić można się na 2 dni przed wylotem i faktycznie tak było. I teraz uwaga jeżeli chodzi o bagaż, przy odprawie pojawiają się 2 rubryki. Baggage allowance( nie ma tam możliwości zmian) i number of hold bags (tam można zadeklarować ilość). My przy swojej rezerwacji w baggage allowance mieliśmy po 1 sztuce na głowę i zakładałem, że był to bagaż podręczny dlatego każdemu dodałem po 1 sztuce bagażu rejestrowanego. O dziwo nie wyskoczyło żadne podsumowanie z kwotą i na końcu wyświetliły się karty gdzie przy bagażu nadawanym było zapisane 1pcs (sztuka). Godzinę przed odprawą rozmawiałem z konsultantem na czacie i mówił mi, że bagaż rejestrowany nam nie przysługuje ale możemy go nadać za 100 euro. Z kolei nasi znajomi przy odprawie w rubryce baggage alowance mieli 0 na głowę, dodali po 1 a na karcie pokładowej i tak nie mieli żadnej sztuki. Szwagier z dziewczyną mieli tak jak my. Stwierdziłem, że ryzykujemy i bierzemy duże bagaże i zobaczymy na lotnisku jak to będzie. Podszedłem do okienka z bagażem, pokazałem paszport, kartę pokładową - Pani przyjęła bagaż, wydrukowała swoje karty i życzyła miłego lotu :). Znajomym, którzy nie mieli bagażu na karcie nadaliśmy bagaż jako nasz. Po nadaniu bagażu przy okienku droga do bramek trochę trwa. Orly to jednak duże lotnisko i z bagażami podręcznym i dziećmi szliśmy dobre 30 min. W drodze powrotnej ten sam scenariusz. Także jeśli w tabelce z baggage allowane przy odprawie macie 1 to na karcie pokładowej też będziecie mieli i to jest właśnie bagaż rejestrowany. Po co się deklaruje tę drugą rubrykę nie wiem i tak nic się nie zmienia.

W Liacie odprawić można się na 24h przed odlotem ale jest tam informacja, że jeżeli chce się nadać bagaż rejestrowany to należy zrobić to na lotnisku. Z racji tego, że chcieliśmy nadawać bagaże to zrobiliśmy to na lotnisku i nikt z naszej grupy nie miał z tym problemów(nawet ci znajomi, którzy w Corsairze jako jedyni nie mieli bagażu rejestrowanego). Bagaże do 23kg, pani pytała o końcową destynację to poprosiliśmy o nadanie bagaży na Gwadelupę(przesiadka na Barbadosie) i doleciały bez problemu.

2. czy można bezpłatnie zmienić miejsce ? Które byś polecał ?
Tak, bezpłatnie można zmieniać miejsca. Polecić coś ciężko zależy od preferencji jedni lubią patrzeć przez okno, inni nie lubią prosić o przesunięcie się dlatego biorą skrajne miejsca dla jeszcze innych bliskość toalety jest ważna a kolejnych to wkurza jak masa ludzi chodzi im nad głową. My mieliśmy miejsca w 61 rzędzie abc i byliśmy zadowoleni.

3. jakim samolotem leciałeś oba long haule ? Jaki jest w nich układ siedzeń ?
Odcinek do FDF lecieliśmy Boeingiem 747(3-4-3). A w drogę powrotną Airbus A330-343(3-3-3)

4. jak z jedzeniem i alkoholem na pokładzie ?
ORY --> FDF
B747 nigdy nie leciałem także zrobił na mnie wrażenie. W środku widać, że już wysłużony. Wielkość foteli standardowa. Rozrywki bez szału i niestety słabo działający ekran. Jedzonko mi smakowało, do wyboru kurczak z ryżem lub makaron z ciepłych dań. Do tego bagietka z serkiem, jakiś makaron, ciasteczko. Do obiadu piwko/soki/cola/woda/kawa/herbata. Przed lądowaniem 2 ciasteczka(brownie) i ciepłe napoje. W międzyczasie zimne napoje można było sobie samemu nalewać(brak alkoholu) i przekąski(słone ciasteczka itp.)

FDF ---> BGI brak napojów i przekąsek
BGI --> PTP Podają napoje kawa/herbata/Cola/Sprite

PTP --> ORY
Tak jak w pierwszą stronę z tym, że nie było open baru i możliwości aby sobie samemu nalewać lub zabierać przekąski. Dla dzieci było osobne danie główne - lasagne i fajnie, że podali dzieciom jedzenie najpierw dopiero później całej reszcie(Punkt widzenia rodzica :))

5. czy wypożyczaliście samochód na Martynice ? Jeśli tak to gdzie, czy rezerwowaliście wcześniej i jaki koszt ?

Gdyby ktoś chciał wypożyczyć samochód to budki wypożyczalni znajdują się poza terminalem. Trzeba przejść przez ulicę i po 20 metrach po prawej stronie powinniście je zobaczyć. Ja wypożyczyłem samochód z keddy przez europcara. Za 13 dni wyszło mi 1350pln z pełnym ubezpieczeniem za obśrupaną ale stosunkowo nową Dacię Sandrero. Po podpisaniu dokumentów Pani powiedziała, żeby przejść na tył budek i tam mieli wydać samochód. Odbyło się to w ten sposób, że przyjeżdża Pan dużym busem po grupę turystów i zawozi do właściwego miejsca. Tam znowu kolejka, ale po odczekaniu swojego w końcu dostałem kluczyki. Wszystko robią w iście karaibskim klimacie dlatego to wszystko tyle trwa no i niestety nie zawsze mówią po angielsku. Ze zwrotem nie było problemu. Faktura szybko na mailu i zdjęta blokoda.

6. czy jeździliście komunikacją publiczną ?

Komunikacją publiczną nie jeździliśmy także ciężko mi cokolwiek podpowiedzieć. Mogę tylko powiedzieć, że ichniejszy autobus wygląda jak tramwaj i kursuje między lotniskiem a FDF na pewno.

7. gdzie mieszkaliście ? Nie klepnąłem jeszcze kwatery i zastanawiam się, które miejsce jest najlepsze jako baza - stawiam raczej na zwiedzanie niż na leniuchowanie
My mieszkaliśmy w Sainte Luce/Gros Raisins dokładnie w tym miejscu https://www.google.pl/maps/place/Unname ... 8736?hl=pl
I mogę śmiało polecić tą miejscówkę jako główną bazę ponieważ do większości punktów, które chcieliśmy zobaczyć było poniżej godziny jazdy, zazwyczaj 1/2h starczała. Część z naszej ekipy lubiła plażowanie to też mogli iść się pokąpać i plaże faktycznie ładne były.

8. jaki jest na miejscu poziom cen podstawowych artykułów (posiłki, piwo, woda)
Najtaniej wychodziło robić zakupy w Lider Pricie. woda 1,5l 0.64 EUR, piwo 24x0,33l 12 euro, bagietka 1 euro, Rum biały od 6 euro za litr się zaczynał ale dla mnie osobiście był obrzydliwy a ciemny od 10-12 euro za litr i już był całkiem przyjemny. W knajpach się nie stołowaliśmy raczej w domu wszystko gotowaliśmy


9. o coś jeszcze zapomniałem zapytać ?

a) Telefon - Martynika należy dla Francji także wszystkie rozmowy/SMS/internet jest tak jak w UE. Ważna informacja jest taka, że jeśli ktoś ma Playa to nie działa. My mieliśmy Orange i bez problemu śmigał i telefon i internet(niestety tylko tydzień bo przy wyprawie na Didier waterfall żona wpadła do rzeki z plecakiem i oba telefony padły :P) natomiast znajomy, który ma Playa musiał sobie kupić starter na miejscu, żeby mieć kontakt ze światem (40euro).

b) atrakcje

1) Grande Anse d'Arlet - zatoka gdzie pływają żółwie morskie. Niezapomniane przeżycie popływać z żółwiem, który naprawdę jest duży. Widziałem wcześniej żółwie ale pływanie z nimi to coś niesamowitego tym bardziej, że one w ogóle się nie boją ludzi. Obok znajduje się plaża ansenua z czarnym piaskiem ale tam żółwi nie widzieliśmy.

2) Didier WaterFall i okolice - piękna dżungla i sam wodospad. Napierw zrobiliśmy sobie treking 1,5h w jedną stronę ponieważ poszliśmy nie tam gdzie trzeba ale za to zobaczyliśmy prawdziwą dżunglę i ładne widoczki(też warto, szlak znajduje się na końcu drogi, którą dojeżdża się do początku szlaku na wodospad). Dla osób chcących zobaczyć wodospad info - nie dojeżdżacie do końca drogi tylko trzeba wcześniej zatrzymać się przy przepompowni i charakterystycznym miejscem wejścia na szlak jest metalowy łańcuch, który trzeba przeskoczyć. Najlepiej wziąć ze sobą też latarkę ponieważ jest do przejścia 100m tunel i wygodne buty, które można w całości pomoczyć. Idąc tunelem bardzo łatwo wpaść do błota ponieważ idzie się po rurze, która jest bardzo śliska i na pewnym odcinku nie ma poręczy. Późniejszy odcinek prowadzi w górę rzeki i można się i pobrudzić i pomoczyć i uwaga niektórzy mylą docelowy wodospad z kaskadą. Pierwszy znaczący spadek wody to kaskada z której czasami ludzie skaczą ale aby dotrzeć do głównego wodospadu należy bokiem się wspiąć i iść dalej. Tam już na pewno nie da się przejść bosą stopą. My mieliśmy wody w niektórych miejscach sporo powyżej kolan i niestety tam też moja żona się poślizgnęła i wpadła z plecakiem z telefonami do wody także oba dokonały tam swojego żywota. Także jest mokro/ślisko/można się zmęczyć ale polecam. My szliśmy tam z 6 letnim dzieckiem ale gdybym wcześniej wiedział jak wygląda ta trasa to bym się nie zdecydował wcześniejszy treking tak ale delikatne wspinaczki, mokre skałki dla takiego dziecka nie.

3)ST. Anne https://www.google.pl/maps/@14.4465722, ... 5120?hl=pl - Zatoczka ze zdecydowanie najlepszą plażą. Piękna krystaliczna woda, biały piasek, palmy kokosowe - jak na pocztówkach. Najlepiej iść wzdłuż publicznej plaży i przejść sobie przez te hotelowe. Jest tam ładny pomost a na samym końcu klub oferujący możliwość przejażdżki na nartach wodnych.

4)Balata Jardin - Bardzo zadbany ogród botaniczny. Roślinność robi wrażenia, możliwość przejścia trasą na mostkach pomiędzy drzewami, przy wejściu dozowniki dla ptaszków gdzie czasami podlatują koliberki.

5)FDF(stolica) - Dla mnie największą atrakcją w mieście były Iguany biegające niedaleko fortu. A tak to miasto jak miasto z ciekawszych budynków to kościół i biblioteka

6)Grande anse les Salines i jezioro - plaża opisywana jako najładniejsza ze wszystkich na wyspie. Wg mnie wcale taka nie była, owszem długa szeroka ale dużo glonów i takiego wrażenia jak ta z tym pomostem na mnie nie zrobiła. NA jeziorku też zrobiony pomost gdzie można się przejść i poczytać o faunie i florze na miejscu. Dużo krabów na miejscu(nie na pomoście tylko przy brzegu). Jakby ktoś się zastanawiał co to za rezerwat na mapie na południu to wam powiem, że nie ma sensu jechać. Chcieliśmy tam się przedostać ale teren ogrodzony i wozy wojskowe jeżdziły także nie wiem czy poligon sobie tam zrobili czy jakąś bazę ale wjechać nie wjedziecie. Za to na samym południu też fajnie się przespacerować. Ładna szeroka plaża i pochyłe palmy nadają klimat.

7) https://www.google.pl/maps/place/anses- ... 3786?hl=pl - charakterystyczna miejscowość z folderów z pomostem wychodzącym na przeciwko wyjścia z kościółka. Ładniewarto zobaczyć

8) Destylarnie rumu
Ja byłem tylko w destylarni Trois Rivieres i można tam się fajnie zaopatrzyć. Duży wybór i dobre ceny. Możliwość degustacji i możliwość oprowadzenia przez przewodnika. Przewodnik 3 Eur za osobę ale z językiem angielskim tylko w określone dni

9)Saint Piere - Stara stolica, zniszczona kiedyś przez wulkan. Znajduje się tam muzeum świeżo odnowione w tym roku.

10) Trasa na północ - ładne widoczki

11) Treking na wulkan - tego nie zrobiliśmy, ale nie było dnia aby wulkan nie był przysłonięty przez chmury. Podobno bardzo rzadko zdarza się aby było inaczej

12) Pomniki upamiętniające rozbicie statku https://www.google.pl/maps/place/Cap+11 ... 3905?hl=pl

13) Stara ceglarnia - miejsce gdzie można kupić najróżniejsze pamiątki. Mocno komercyjne ale dla wielbicieli sklepów i zakupów na pewno coś fajnego. Dużo drobnych sklepików gdzie mają ciekawe i fajne pamiątki.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 383 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  Następna
Autor Wiadomość
#181 PostWysłany: 07 Gru 2018 20:50 

Rejestracja: 20 Cze 2017
Posty: 209
Loty: 73
Kilometry: 189 084
@tasma Widzę, że to Ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem. W którym momencie napisałem, że chcę się skontaktować z przewoźnikiem? Wiem jakie zasady obowiązują na tym forum. Pytałem czym się różni jeden bilet od drugiego i czy są możliwości zmian w momencie kiedy te bilety będą już zaakceptowane. Nie chcesz wnieść nic do dyskusji to się nie wypowiadaj. Jak chcesz tylko hejtować osoby, które są ciekawe lub chcą się czegoś dowiedzieć, żeby można było później taką wiedzę wykorzystać to proponuję abyś to Ty zmienił forum.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 07 Gru 2018 22:39, edytowano w sumie 1 raz
T
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#182 PostWysłany: 07 Gru 2018 20:51 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
a jak chciales pozmieniac loty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#183 PostWysłany: 07 Gru 2018 21:12 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2183
złoty
@kuba1306
Oczywiście. Ty nie chciałeś się kontaktować z przewoźnikiem, ale taka zmiana wymaga telefonu na infolinię lub spotkania w cztery oczy z pracownikiem linii lotniczej. Pracownik dokonujący zmiany będzie miał wgląd w historie biletu z zapłaconą ceną włącznie. Taki kontakt może doprowadzić nawet do skasowania biletów wszystkim, którzy kupili bilety z tego błędu. Dlatego na tym forum walczy się z tego typu postawami.

@Kian
Pewnie telepatycznie ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#184 PostWysłany: 07 Gru 2018 21:14 

Rejestracja: 20 Cze 2017
Posty: 209
Loty: 73
Kilometry: 189 084
@KianTego właśnie nie wiem na razie próbuję ustalić czy bilet, który mam z opcją fully flexible daje możliwość zmiany lotów. Jeżeli on takową daje to wtedy kolejne pytanie jakie są bezpieczne możliwości zmiany odcinków bo może ktoś taką sytuację przerabiał i może się w tym temacie wypowiedzieć.

@tasma Pisaliśmy w tym samym czasie
Cytuj:
Pracownik dokonujący zmiany będzie miał wgląd w historie biletu z zapłaconą ceną włącznie. Taki kontakt może doprowadzić nawet do skasowania biletów wszystkim, którzy kupili bilety z tego błędu

Tego nikt nie chce dlatego pytam tutaj na forum czy w taryfie tego biletu jest taka możliwość a jeśli faktycznie by była to czy wtedy można jakoś z niej skorzystać. A jeśli tak to jak żeby nikomu szkody nie wyrządzić.

Cytuj:
Dlatego na tym forum walczy się z tego typu postawami.

Na siłę próbujesz mi wmówić co i kiedy chciałem zrobić zupełnie niepotrzebnie.

Cytuj:
@Kian
Pewnie telepatycznie

Czy tego typu sarkazm podnosi Twoją samoocenę, upuszcza trochę ciśnienia, spełniasz się w takich wypowiedziach? Nie rozumiem, wystarczy normalnie odpowiedzieć tak jak w 1 twoim cytacie ułatwia to wiele rzeczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#185 PostWysłany: 07 Gru 2018 22:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Jest takie ładne przysłowie.
Cytuj:
Głupota pcha do przodu, by być widoczną. Mądrość zostaje w tyle, by widzieć.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.
Góra
 Profil Relacje PM off
danziger lubi ten post.
 
      
#186 PostWysłany: 07 Gru 2018 22:04 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
masz bilety za darmo i jeszcze kombinujesz? bierz co daja i dziekuj jak sie uda
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#187 PostWysłany: 07 Gru 2018 22:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
Nie za darmo. Całe 135$/os. W full flex :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#188 PostWysłany: 07 Gru 2018 23:02 

Rejestracja: 20 Cze 2017
Posty: 209
Loty: 73
Kilometry: 189 084
@macq91 Sok z buraka się ulewa :)

@Kian Oczywiście mam bilety w super cenie i się z tego bardzo cieszę. Po prostu pytam ponieważ to jest dopiero 2 error fare z którego mam okazję polecieć w dodatku jestem pierwszy wg terminarza i się zastanawiam czy są takie możliwości. Nikomu krzywdy swoimi pytaniami nie wyrządziłem. Może ktoś tak kiedyś robił i ma z tym doświadczenie, że można i to nie skutkuje żadnymi niepożądanymi konsekwencjami. Albo tak jak kolega napisał kilka postów wyżej po prostu żeby nic nie kombinować bo nawet jeżeli jest tam teoretyczna możliwość to grozi tym, że bilety uwalą wszystkim i tyle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#189 PostWysłany: 07 Gru 2018 23:14 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Cytuj:
to jest dopiero 2 error fare z którego mam okazję polecieć

Polecieć, mówisz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#190 PostWysłany: 07 Gru 2018 23:19 

Rejestracja: 20 Cze 2017
Posty: 209
Loty: 73
Kilometry: 189 084
@boots Ciebie i twojego podejścia do różnych tematów nigdy nie rozumiałem( kilka wątków z twoim udziałem miałem okazję przeczytać). I tak też jest tym razem, nie wiem o co Ci chodzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#191 PostWysłany: 07 Gru 2018 23:31 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2871
złoty
Ironia – sposób wypowiadania się, oparty na zamierzonej niezgodności, najczęściej przeciwieństwie, dwóch poziomów wypowiedzi: dosłownego i ukrytego, np. w zdaniu Jaka piękna pogoda wypowiedzianym w trakcie ulewy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#192 PostWysłany: 07 Gru 2018 23:42 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Cytuj:
nie wiem o co Ci chodzi.

Wytłumaczę Ci prosto: opłacić rezerwację nie oznacza polecieć. :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#193 PostWysłany: 07 Gru 2018 23:50 

Rejestracja: 20 Cze 2017
Posty: 209
Loty: 73
Kilometry: 189 084
Nie napisałem, że poleciałem tylko, że będę miał okazję - czas przyszły. Czy do tego momentu nie uwalą nie wiem? Minęły prawie 2 tygodnie,żadnych dodatkowych informacji nie ma, bilety na skrzynce. Wydaje mi się, że z informacjami na chwilę obecną mogę sobie tak zakładać a jak będzie zobaczymy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#194 PostWysłany: 10 Gru 2018 23:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 3981
Loty: 451
Kilometry: 660 334
platynowy
U mnie w piątek w końcu zniknęły blokady Rumbo z nieudanej rezerwacji na Lastminute.

Tak-że mam już po bożemu - tylko rezerwację z Expedii dawno już rozliczoną.

Czekamy cierpliwie jeszcze ze 2-3 miesiące i wiosną będzie można zastanawiać się nad dolotami.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."


Ostatnio edytowany przez Abcn, 11 Gru 2018 01:10, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#195 PostWysłany: 11 Gru 2018 01:25 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Ja mam z poprzedniego błędu, kasy nie pobrali, a rezerwacja potwierdzona.
Ciekawe, czy ściągną należnośc, czy pozwolą polecieć za darmo, a może skasują po całości na lotnisku :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#196 PostWysłany: 11 Gru 2018 07:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Mar 2015
Posty: 1193
niebieski
Jak przez tyle miesięcy nie pobrali z karty pieniędzy to już pewnie tego nie zrobią. Szanse, że na lotnisku będziesz musiał zapłacić są niewielkie tym bardziej jeśli kupowałeś przez OTA. Zdarzyło mi się, że kasa z konta nigdy nie została pobrana (lot po kilku miesiącach od zakupu), a lot odbył się bez najmniejszych problemów.
_________________
If you reject the food, ignore the customs, fear the religion and avoid the people, you might better stay at home.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 15 Gru 2018 00:47, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#197 PostWysłany: 11 Gru 2018 07:46 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Zakup jakoś w wiosną, a lot w przyszłym roku. Kupowane przez xp.
Teraz to nawet im się nie uda, bo nie trzymam już kasy na revolucie, po tym jak przez nieuwagę nie skasowałem rezerwacji hotelu i mi ściągnęli z tej karty należności.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#198 PostWysłany: 14 Gru 2018 21:06 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Czy ktoś się czegos dowiedział w sprawie zmiany dat na loty liatem? Chciałbym zarezerwawac z 2 noclegi na Barbadosie , a kupony z bookingu niedługo się skończą :)


@kuba1306 poniżej
Wiem , czytałem....ale , zawsze moze ktos czegos sie dowiedział albo dostał maila od ota


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Gru 2018 04:46, edytowano w sumie 1 raz
2w1
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#199 PostWysłany: 14 Gru 2018 22:23 

Rejestracja: 20 Cze 2017
Posty: 209
Loty: 73
Kilometry: 189 084
@samaki9 Próbowałem się dowiedzieć od forumowiczów czy są realne szanse na uatrakcyjnienie takiego wyjazdu poprzez zmianę lotów obsługiwanych przez liata ale spotkałem się z falą hejtu, że w ogóle o to pytam. Możesz przeczytać kilka postów wyżej :) Niemniej jednak jakbyście mieli pomysły czy ten temat da się ugryźć dajcie znać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#200 PostWysłany: 15 Gru 2018 16:42 

Rejestracja: 06 Paź 2014
Posty: 173
Loty: 186
Kilometry: 476 983
samaki9 napisał(a):
Czy ktoś się czegos dowiedział w sprawie zmiany dat na loty liatem? Chciałbym zarezerwawac z 2 noclegi na Barbadosie , a kupony z bookingu niedługo się skończą :)

Jak dla mnie to jedynym rozwiązaniem jest rezerwacja z możliwością bezpłatnej anulacji. Nikt gwarancji nie da, że polecicie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 383 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Gadekk oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group