Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 236 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 30 Sie 2017 22:42 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 64
Miejsca na trybunkach wewnątrz toru na który upoważniają bilety General Admission (od czwartku do niedzieli za 100Euro) zajmowane są już w sobotę(lub wcześniej) przez fanów którzy piknikują i śpią wewnątrz toru.Bardzo w tym piknikowaniu pomagają flagi, koszulki,czapeczki z logo Ferrari.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 31 Sie 2017 10:20 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 149
Chan napisał(a):
Miejsca na trybunach są numerowane.
Chyba piszesz o General Admission?


dokładnie tak - chodzilo mi o general admission. ale generalnie wejścia na wszystkie trybuny są otwierane o tej samej porze :) nawet na numerowanej wole siedzieć na torze od rana i czuc ten klimat niz przyjechac o 13:58 :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 26 Lis 2017 20:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Gru 2014
Posty: 32
Szukam ludzi na wyjazd do Budapesztu, wrzuciłem ogłoszenie na grupie podróżniczej, ale wklejam również tutaj:)
Jestem z Leszna (WLKP)

Miałem z tym poczekać do oficjalnego info, ale..."Tickets for the Hungarian F1 Grand Prix 2018 are selling fast this year! ? Few categories are sold out already ?"
Dlatego zaczynamy działać już! Tym bardziej, że bilety są 20% tańsze.
Wyjeżdżamy wstępnie 25-lipca, wracamy 30-lipca.
Paliwo - 250zł/os
Bilety na weekend wyścigowy - 330zł/os
Plus oczywiście spanko ok.500zł/os, ale to jest kwota orientacyjna, plus wydatki.
Sam Budapeszt jest podobno bardzo piękny także, poza wyścigami nudzić się nie będziemy:)

Zachęcam!
Forza Kubica!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 22 Lis 2018 12:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 481
niebieski
W związku z tym, że Polak Rodak znowu jest w F1 i nie bylem jeszcze na wyścigu F1 to w najbliższym czasie lepszej okazji aby to nadrobić może już nie być.

I tu pytanie do znawców. Który wyścig/tor jest najciekawszy pod względem atrakcji (mam na myśli wszystkie atrakcje towarzyszące wyścigowi), widoczności (przy najtańszych wejściówkach - to chyba często te na trawie) oraz cenach biletów?

Dodatkowo fajnie byłoby gdyby wyścig odbywał się w jakiś ciekawym miejscu.

Po głowie chodzią mi wyścigi w Azerbejdżanie, Singapurze, Kanadzie natomiast znalazłem sporo dobrych opinii o GP Belgi. Czy ktoś coś doradzi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 22 Lis 2018 13:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Myślisz o GP w Kanadzie, Azji itd a rozumiem, że chcesz by było tanio. Trochę to nie pasuje.

Co mogę doradzić ze swojej strony mimo iż F1 nie śledzę od długiego czasu. Odpuść na pewno GP Walencji oraz GP Monako. Pierwszy jeden z najnudniejszych wyścigów z najgorszymi warunkami do jego oglądania. Monako zaś kosmicznie drogi, widoczność również kiepska, straszny ale to straszny hałas.

Gdzie będzie najtaniej? Na pewno GP Węgier
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 22 Lis 2018 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
mordek napisał(a):
W związku z tym, że Polak Rodak znowu jest w F1 i nie bylem jeszcze na wyścigu F1 to w najbliższym czasie lepszej okazji aby to nadrobić może już nie być.

I tu pytanie do znawców. Który wyścig/tor jest najciekawszy pod względem atrakcji (mam na myśli wszystkie atrakcje towarzyszące wyścigowi), widoczności (przy najtańszych wejściówkach - to chyba często te na trawie) oraz cenach biletów?

Dodatkowo fajnie byłoby gdyby wyścig odbywał się w jakiś ciekawym miejscu.

Po głowie chodzią mi wyścigi w Azerbejdżanie, Singapurze, Kanadzie natomiast znalazłem sporo dobrych opinii o GP Belgi. Czy ktoś coś doradzi?

Austria - bardzo krótki tor czyli więcej okrążeń więc częściej widzisz kierowców, mocno pagórkowaty teren dzięki czemu z pewnych wzniesień widać całą nitkę toru, blisko z Polski.
Jeśli chodzi o czystą cenę to najtańsze będzie na pewno GP Węgier z pięknym Budapesztem w bonusie, sam tor nie jest natomiast zbyt ciekawy i wyścig tam zazwyczaj są nudne.
Baku - ciężko mi powiedzieć o kosztach ale sam tor jest absolutnie genialny i dotychczasowe wyścigi bywały tam na prawdę świetne, co jak na tor stricte uliczny jest ewenementem.
Montreal - świetny event na świetnym torzem, tanio na pewno nie będzie.
Singapur - spektakularny nocny event natomiast na torze raczej procesja.
Monako - ostatni wyścig, na który bym się wybrał z całego kalendarza.
Góra
 Profil Relacje PM off
mordek lubi ten post.
 
      
#47 PostWysłany: 22 Lis 2018 13:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
Wybiera się ktoś w przyszłym sezonie na F1 , ale poz kontynent ? Najlepiej coś z siatki LO /LH..
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jolkah lubi ten post.
 
      
#48 PostWysłany: 22 Lis 2018 14:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 481
niebieski
@peta o cenie myślałem ponieważ kiedyś sprawdzając ceny biletów zauważyłem, że różnice w cenach potrafią być naprawdę duże. Z tego co pamiętam kiedyś najtańsze było GP Malezji którego obecnie w kalendarzu nie ma. W sprawie kosztów miałem na myśli właśnie same bilety wstępów. Oczywiście nie chodzi mi o znalezienie tego najtańszego tylko o te które są bardziej przystępne cenowo. Posprawdzam później ceny i spróbuje zrobić jakieś zestawienie.

@kemot dzięki za informacje. Odnośnie Singapuru czytałem opinie, że ogólnie dość średnio jest z widocznością na tym torze. Walencja to sam wyścig widziałem, że lipa - dobrze pamiętam, że to tam jakiś czas temu był wyścig gdzie nie było ani jednego manewru wyprzedzania (na pewno gdzieś w Hiszpanii)?

Pozytywne opinie widziałem jeszcze o Australii i Japonii ale tam tanich biletów to na pewno nie będzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 22 Lis 2018 15:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Walencji (tak, to ten tor na którym pewnego razu nie było ani jednego udanego manewru wyprzedzania) już od ładnych kilku lat nie ma w kalendarzu. Większość obecnych torów pozaeuropejskich jest bardzo dobrych (tak na szybko tylko Bahrajn i Szanghaj przychodzą mi do głowy jako słabe tory, z kolei GP Chin samo w sobie bez uwzględniania przelotu bardzo tanie) no ale miało być nie tylko fajnie ale też niedrogo ;)

Rozwijając wypowiedź jeszcze o kolejne europejskie obiekty obecne w kalendarzu F1:
Barcelona - nudny tor pod miastem, osobiście nie polecam
Monza - świetny tor z piękną historią, położony w dogodnej lokalizacji (tuż pod znanym nam wszystkim Bergamo i Mediolanem) i fantastyczną atmosferą tworzoną przez fanów Ferrari. Wyjazd można ładnie połączyć z jakimś meczem Interu lub Milanu na San Siro. Zdecydowanie jedna z najlepszych europejskich opcji po uwzględnieniu wszystkich aspektów takiego wyjazdu.
Spa w Belgii - sam tor świentny i wyścigi na nim są zawsze bardzo ciekawe, poza samym torem/wyścigiem raczej brak innych plusów wyjazdu.
Niemcy, Wielka Brytania, Francja - drogo i średnio.
Góra
 Profil Relacje PM off
mordek lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 22 Lis 2018 15:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Abu Dhabi

Zaczynasz oglądać w dzień - kończysz w nocy. Widok z Obu stronu Abu Dhabi Hill w miarę dobry - jest także telebim.

Na inne trybuny nie chciałem bo już na górkę drogo ( bilet sob-nie - 700 pln)

Do ogarnięcia by W6 z KTW , BUD

Załącznik:
AD1.jpg
AD1.jpg [ 332.91 KiB | Obejrzany 9113 razy ]


Załącznik:
AD2.jpg
AD2.jpg [ 234.41 KiB | Obejrzany 9113 razy ]


Załącznik:
AD3.jpg
AD3.jpg [ 205.97 KiB | Obejrzany 9113 razy ]


Załącznik:
AD4.jpg
AD4.jpg [ 225.02 KiB | Obejrzany 9113 razy ]


Hungaroring

Tylko miejsca Silver (oprócz S5) oraz GOLD mają dobry widok G4 najlepsze - pierwszy zakręt po najdłuższej prostej. jedne z droższych - ok 250 EUR.

Załącznik:
HUN.jpg
HUN.jpg [ 150.79 KiB | Obejrzany 9113 razy ]


Załącznik:
G3.jpg
G3.jpg [ 463.05 KiB | Obejrzany 9113 razy ]


Załącznik:
g4.jpg
g4.jpg [ 439.11 KiB | Obejrzany 9113 razy ]


I nasz Kubica :) podczas tegorocznych testów:

Załącznik:
G4 kub.jpg
G4 kub.jpg [ 548.65 KiB | Obejrzany 9113 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#51 PostWysłany: 22 Lis 2018 19:08 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
ogolnie wyscigi f1 live to .....nuda

bylem,widzialem. chce wrocic ale tylko na kwalifikacje z dobrym miejscem,a wyscig obejrzec w knajpie :D
Góra
 Profil Relacje PM off
samaki9 lubi ten post.
 
      
#52 PostWysłany: 22 Lis 2018 19:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
Na Abu Zhabi na 2019 jeszcze tiketów nie znalazłem , ale chyba moja rodzinka spędzi dłuższy weekend w emiratach w grudniu za rok :)
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 22 Lis 2018 20:09 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1743
Loty: 106
Kilometry: 170 376
niebieski
Może i nuda ale za to wciągająca :) A jaka atmosfera i ten warkot :D
Ja byłam na Węgrzech. Sektor B1. Brakowało tam jakiegoś telebimu i nagłośnienie było do bani.
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 22 Lis 2018 20:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
Ja byłem na Nurburingu na T3 na wprost padoku i linii start /meta, było super, szkoda tylko że Kubi wtedy już nie jeździł ;(. Tylko prawdziwy miłośnik zrozumie różnice miedzy byciem na GP a transmisją telewizyjną. Choć szanuje opinie tych którzy nie przepadają za tym sportem bo tylko w kółko jeżdżą i nic nie widać, ja mam taka sama opinię o żużlu :twisted:
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 22 Lis 2018 21:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lip 2012
Posty: 3699
srebrny
Może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega to jeżdżenie wokół komina drogimi wozidłami?
_________________
"Ten, kto znalazł się za drzwiami, pokonał najtrudniejszy etap podróży" - przysłowie duńskie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
makdeb lubi ten post.
 
      
#56 PostWysłany: 22 Lis 2018 21:27 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
tom971 napisał(a):
Wybiera się ktoś w przyszłym sezonie na F1 , ale poz kontynent ? Najlepiej coś z siatki LO /LH..

SIN tylko drogie bilety.,..
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
#57 PostWysłany: 22 Lis 2018 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 4146
Loty: 1
Kilometry: 282
platynowy
@oskiboski A to dobre :) nie rozsmieszaj .. :D
My nie ubijemy Sin? ;)
Bardziej bym się martwił wysokim LF +- 3 dni od wyścigu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 22 Lis 2018 22:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
cypel napisał(a):
Może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega to jeżdżenie wokół komina drogimi wozidłami?


Na tym samym co granie w piłkę w podartych gaciach i trampkach, bieganie ultramaratonów na pograniczu ekstremalnego wycieńczenia organizmu i utraty życia i zdrowia, Wingsuit (ekstremalne latanie w kombinezonie) po granie w szachy pod wodą.
Wszystko daje mniejszą bądź większą adrenalinę, rywalizację, pieniądze wydane bądź zdobyte i satysfakcję.

Podsumowując jednego cieszy siedzenie na dupie z paczką chipsów za 3zł w ciszy i spokoju a innego wpakowanie w siebie i swoje hobby setki tysięcy albo i miliony złotych by spełniać swoje cele i marzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off
MichalKu lubi ten post.
 
      
#59 PostWysłany: 23 Lis 2018 01:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Czy ktoś może był na GP Azerbejdżań?
Ktoś coś podsunie/ jakieś pomysły/ protipy/
ceny?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 23 Lis 2018 02:19 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
@tom971 przeciez ja nie mowie o dolocie tylko o bilecie na GP :roll:
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
tom971 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 236 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group