Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 15 Cze 2015 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Robiąc rezerwację, przez melia w potwierdzeniu mamy link przekierowujacy do hotelbeds (link jest aktywny dalej).
Korzystałem na Mallorce, bardzo sprawnie polecam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#42 PostWysłany: 05 Lip 2015 20:52 

Rejestracja: 06 Cze 2015
Posty: 25
Loty: 5
Kilometry: 7 434
Korzystałam z rodziną z Resorthoppa w czerwcu na Majorce. Wszystko przebiegło ok. Lądowaliśmy w Palmie przed północą w sobotę, czekał na nas wygodny autokar, kierowca miał nas na liście, zapakował nasze bagaże. Czekaliśmy prawie godzinę na pozostałych pasażerów i wyruszyliśmy. Pech chciał, że nasz hotel był na szarym końcu, więc jechaliśmy prawie 2h-tyle czasy zajęło kierowcy rozwiezienie pozostałych ludzi. Trochę ten czas długi, ale co zrobić, jak się ląduje w weekend w nocy, kiedy nic już nie jeździ.....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 17 Sty 2016 17:41 

Rejestracja: 16 Maj 2011
Posty: 123
a2btransfers.com - radzę uważac.

Lokalizacja: gran canaria. Jesli chodzi o transfer z lotniska mozna powiedziec ze odbyl sie ok. Niestety nie odpowiadaja na maile, strasznie maja nieczytelne maile ktore wysylaja, za duzo informacji itd. Dostalem tez jeszcze informacje ze mimo ze zamowilem (poprzez mozio.com) transfer, dostalem potwierdzenie na maila oraz platnosc przeszla bez problemu musze dodatkowo cos potwierdzic. Wiec staralem sie to zrobic na kilka adresow - nikt nie odpisal. Wiec do konca nie wiedzialem czy ktos bedzie czekal na lotnisku po przyjezdzie a godzina przylotu byla nocna... okazalo sie ze bus jest - wszystko ok. Odpowiedz na moje maile otrzymalem kilka dni po przylocie z informacja ze nie odpisali ale maja nadzieje ze wszystko bylo ok i nie trzeba nic potwierdzac bo mam potwierdzenie na emailu.

Niestety w droge powrotna juz bez stresu zamowilem znowu przez mozio.com wpisalem nr lotu godzine wylotu i o ktorej chce byc zabrany z hotelu. Dostalem maila z potwierdzeniem i ze platnosc ok.

Wychodze wiec 15 min przed umowionym transportem przed hotel i czekam. Nikt nie przyjechal. Z uwagi na to ze to Hiszpania czekam jeszcze 15 min po umowionym czasie. Niestety nikt sie nie pojawil- wiec dzwonie do firmy od ktorej dostalem maila czyli a2btransfers.com oni mowia ze mialem transfer o 6 rano i niestety nie skorzystalem. Tlumacze ze wybralem godz 9 oraz dodatkowo byly informacje o locie oraz otrzymalem maila z potwierdzeniem godziny 9. Upierali sie ze nie. Nikt juz po mnie nie przyjedzie bo nie skorzystalem z przewozu ktory mialem o 6 oraz dodatkowo informacja ze skargi to nie do nich tylko gdzies tam indziej - do konca nie wiem gdzie bo mowila tylko ze mam dzwonic do agencji turystycznej - ciekawe jakiej jak zamawialem przez mozio. Dzwonie do mozio oni ze mam dzwonic bezposrednio do firmy przewozowej czyli a2btransfers.com. Dzwonie wiec na nr angielski (chyba siedziba firmy) oni ze mialem transfer o 6 rano i sie pyta czy czekalem w hotelu w recepcji. Mowie ze nie - przed hotelem i nikt nie przyjechal, ale godzine mam 9. Mowie wysle wam maila z potwierdzeniem - oni ze zadnych maili nie wysylaja itd. Ktoras osoba mowi to samo ze nie wysylaja potwierdzen... jak wysylaja. Musialem wiec wziac taxowke na ostatnia chwile i oczywiscie zabulic niezla sumke - ledwo zdazylem na samolot. Myslalem ze dzwoniac wyjasnie problem i ktos po mnie przyjedzie bo te busy jezdza co 5 min. Niestety nikt nie chcial ze mna gadac podajac bledne informacje i odsylajac do nie wiadomo kogo.

wyslalem z taxowki mail do firmy a2btransfers.com ze beda musieli oddac za taxowke i maja blad w formularzu. Przeslalem im rowniez maila z potwierzeniem. Wczoraj odpisali ze to nie do nich skarga tylko musze pisac do agencji turystycznej...

Wie ktos w jaki sposob zlozyc reklamacje oraz do kogo w koncu? Przewoz organizowala firma a2btransfers.com (tak mysle, bo od nich sa potwierdzenie i tez tak wybralem na mozio.com - oni uwazaja ze to nie ich sprawa. Mozio uwaza ze mam zwrocic sie do a2btransfers.com. Okazuje sie ze nikt nie organizowal mojego transferu oraz nie wysylaja zadnych potwierdzen...)

Dziwna sprawa. Wg mnie jest to ewidentny blad w formularzu ktory otrzymali. Dziwne ze ja wpisalem co innego i mam potwierdzenia a oni maja co innego - moze sciemniaja.

Jak zalatwic te sprawe zeby oddali za taxowke albo chociaz za oplacony z gory transfer?

Podsumowujac - radze omijac te firme, chyba ze to faktycznie mozio.com sie pomylilo. Oni w ogole nie chca gadac i na maile nie odpisuja. Na infolini ostatnio czekalem po opisie sprawy 20 min 'na dzwonkach' znudzilo mi sie czekanie i sie rozlaczylem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 18 Sty 2016 02:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
Bardzo dziwna sprawa. Moim zdaniem powinieneś załatwić to z moizo (info@moizo.com).
Swoją drogą przeleciałem ich terms of use i mam wrażenie, że są mega nieczytelne i raczej za nic nie odpowiadają. Swoją drogą dlaczego akurat wybrałeś ta firmę a nie hoppa czy travelrepublic?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 18 Sty 2016 14:50 

Rejestracja: 16 Maj 2011
Posty: 123
pierwszy raz zamawialem transfer z lotniska. Zwykle biore od razu samochod. Innej firmy nie bylo do wyboru. Do mozio napisalem, odpisali ze czekaja na wersje firmy. Znaczy mozio tez nie odpisywalo - dopiero wczoraj 15 min po wystawieniu opinii nagle cos odpisali.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 18 Sty 2016 16:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
Patrząc po 1000 lajków na ich fanpage na FB to szału nie ma. Spróbuj pospamować na ich profilu. Może to przyspieszy załatwienie sprawy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 10 Lis 2016 11:31 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 223
Loty: 35
Kilometry: 22 862
Sprawdzone:

www.terravision.eu

Warszawa Mercury Airport i Warszawa Novotel Airport - darmowy shuttlebus - odbiór z i do hotelu
La Gare Hotel Venezia MGallery by Sofitel - odbiór z i do hotelu na wyspie Murano, a także na plac św. Marka - przejazd motorówką - zamawiać trzeba dużo wcześniej - około miesiąca prędzej.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 24 Sie 2017 20:35 

Rejestracja: 24 Sie 2017
Posty: 4
Czy ktoś zna jakiegoś przewoźnika poza uberem na Bali?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 24 Sie 2017 20:37 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6217
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
80% hoteli/hoteli ma transfer do siebie za jakies smieszne pieniadze. Z Denpasar airport do Ubud placilem chyba 26 pln 100 000 idr
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 11 Lut 2018 13:38 

Rejestracja: 01 Cze 2013
Posty: 39
Loty: 47
Kilometry: 88 078
Na Dominikanie korzystałem z www.mozio.com i smialo mogę polecić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 11 Maj 2018 14:21 

Rejestracja: 14 Mar 2013
Posty: 44
Loty: 12
Kilometry: 17 794
A czy korzystając z hoppa.com zamawiał ktoś transfer z fotelikiem dla dziecka?
Lecimy 10-osobową ekipą do Burgas, przylot o 00:50, więc tylko transfer wchodzi w grę. Podczas rezerwacji nie ma konkretnej informacji czy fotelik jest dostępny. Po kontakcie mailowym też nic się nie wyjaśniło :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 11 Maj 2018 14:53 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 785
niebieski
Can I book a child seat?

We recommend you bring your own baby or booster seats for children or infants. Our partners will be able to provide them in some areas to meet the required local standards, but may vary in quality.

A supplement may be required for baby and booster seats, and you will be expected to fit the seat yourself.

To book a baby or booster seat please post your query at talktous.hoppa.com and we will advise if available.


Tutaj zalecają, żeby pisać w uwagach przy rezerwacji:
https://hoppa.freshdesk.com/en/support/ ... hild-seat-
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 09 Cze 2018 12:52 

Rejestracja: 09 Cze 2018
Posty: 1
Witam, 15 czerwca lecę do Bourgas, chciałam zarezerwować transfer mozio.com. Pojawił się jednak problem, którego nawet panie z obsługi (na czacie) nie potrafiły rozwiązać. Otóż system nie znajduje lotu... jest to lot liniami Small Planet, na tej rozwijanej dropliście nie pojawiają się żadne propozycje, natomiast po wpisaniu nru lotu ręcznie pojawia się komunikat: "Flight P78339 does not exist or does not fly on the given date.". Numer na pewno jest poprawny, nie widzi ani lotu tam, ani powrotnego, a bez podania numerów dalej nie puszcza. Czy ktoś miał podobny problem? Przyszło mi jeszcze do głowy... dokumenty podróży otrzymam 10 czerwca (lot czarterowy z TUI), możliwe że dopiero po tym czasie te loty zaczną być widoczne w ich systemie? Chociaż to byłoby chyba bez sensu... ale już nie wiem jak rozwiązać ten problem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 10 Cze 2018 12:51 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 416
srebrny
http://taxiburgas.ru/solnechnyi-bereg.html wziałem u nich. Kontakt w języku polskim, w ciągu kilkunstu minut odpisują,płatne u kierowcy. Transfer do Słonecznego Brzegu dla 12 osób , bus 15-to osobowy cena 65 euro.Powrót to samo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 17 Lip 2018 21:59 

Czy strona oferująca transfery https://www.hoppa.com/en jest elastyczna w swoich ofertach? Chodzi o to,czy jak teraz zaklepię konkretne przejazdy na określąną godzine z minutami to czy w przypadku opóżnienia lotu lub zmian w godzinach wylotu póżniej będę mógł skorzystać z przejazdów? , czy po, powiedzmy 2-3 godzinach nikt już nie będzie na mnie czekał na lotnisku.
Góra
 PM off  
      
#56 PostWysłany: 28 Lip 2018 11:34 

Rejestracja: 27 Cze 2018
Posty: 37
Loty: 58
Kilometry: 88 873
Witam, polecicie jakąś stronę najlepiej z prywatnym i niedrogim transportem z lotniska Chopina na Modlin (2 osoby z dwoma walizkami do 10kg)? 25.09 ląduję na Chopina o 17 (planowanie), a następnie mam kolejny samolot o 20.35 na Modlinie. Mam nadzieję, że nic nie się nie opóźni z powrotnym lotem na Chopina (Ryanair Sun) i chciałbym być najpóźniej 19.30 na Modlinie. Ewentualnie może ktoś jakimś cudem również będzie musiał się dostać w tym terminie i godzinie na Modlin i byłby tak miły zabrać nas ze sobą?

Jeśli post niezgodny z tematem to przepraszam, nie znalazłem bardziej odpowiedniego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 29 Lip 2018 21:27 

https://www.modlinbus.pl/reservations/t ... nfants%5D=

Jeżeli liczysz ,ze Ryan Sun przyleci planowo to możesz się ostro zdziwić. zapewnie będzie to jego powrotny rejs i na bank bedzie opóżnienie. na twoim miejscu kupił bym sobie ten bilet na busa nawet na 18,30 za 9 zł i liczył się z opóżnieniem lotu z Modlina a może zdążysz.
Góra
 PM off  
      
#58 PostWysłany: 29 Lip 2018 23:11 

Rejestracja: 27 Cze 2018
Posty: 37
Loty: 58
Kilometry: 88 873
Jak zapytałem o opinie dotyczące Ryanaira Sun to ktoś odpisał, że akurat Ryanair Sun jest prawie punktualny.
ryanair-sun-nowa-linia-czarterowa,191,126915
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 06 Sie 2018 23:38 

Rejestracja: 15 Gru 2016
Posty: 82
W Burgas korzystałem z serwisu mozio.com.
Transport z Aheloy do Burgas zamówiłem i opłaciłem 3 dni przed wylotem.
Mimo pewnych kłopotów w samym dniu wylotu (spóźniony busik, musiałem budzić kierowcę) wszystko zakończyło się pomyślnie.
Samo działanie serwisu jest nienaganne i mogę go polecić.
Każdy nowy użytkownik otrzymuje rabat w wysokości 10% (kod).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 25 Wrz 2018 21:41 

Rejestracja: 26 Sie 2017
Posty: 12
Ostrzegam przed Mozio. Bardzo często zmieniają wg uznania godzinę rezerwacji. Jeśli np. rezerwujesz 14:00 to w mailu masz później potwierdzenie, że odjazd o 16:00 (chyba ich system dopasowuje do wolnych miejsc)
Miałem dwa takie przypadki w Meksyku i Irlandii. Przy próbie wyjaśnienia z nimi tego błędu, odpowiadają, że nic nie mogą zrobić i wszystko jest ok ? OK, chyba dla nich, bo kasę wzięli, a ja nie mam transferu, tak jak rezerwowałem. Zdecydowanie lepiej rezerwować przy zakupu biletów (np. Ryanair) lub jakiś inny pośrednik. Szczerze nie polecam !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group