Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Kontakt z Wizzair – stan na 26 czerwca 2023 r.

Kontakt w sprawie istniejących rezerwacji za stroną Wizzair
"Jeśli Twoje pytanie dotyczy istniejącej rezerwacji, skontaktuj się z nami za pośrednictwem numeru Telecentrum Wizz Air dla Istniejących Rezerwacji (+48 32 213 29 16, numer telefonu o stawce lokalnej), który jest dostępny na stronie Kontakt."

W godz. 9-17 działa polska obsługa pod zwykłym krajowym numerem telefonu 22 128 49 05.
W pozostałych godzinach pozostaje kontakt w jęz. angielskim. Jak pisze forumowicz dg72: „Praktycznie wszystko do załatwienia pod tym numerem”.

Jeśli jednak pod tym numerem nie są w stanie nam pomóc, to standardowo Wizzair ma dedykowane infolinie do kontaktu dla poszczególnych krajów. Pełne zestawienie tutaj https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... sie-z-nami
UWAGA! Polska infolinia jest droga (4,92 zł/ minuta). Opisywany wcześniej na forum sposób na tanie rozmowy przez aplikację toolani i dzwonienie „na Maltę” już nie działa. Część numerów, które w zestawieniu nie mają stawki, lecz opis „international”, to obecnie numery węgierskie (kierunkowy +36) – na niektórych jest możliwość połączenia się z polskimi konsultantami. Za takie połączenie międzynarodowe zapłacimy wedle stawek stosowanych przez operatora sieci, z której dzwonimy.

dg72 napisał(a):
Darmowy Czat Wizzair:
Wchodzimy na stronę
https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... sie-z-nami

Klikamy na różowe kółko na dole, z białym znakiem zapytania :?:

Osoby wchodzące przez smartfon z przeglądarki Firefoks: polecam kliknąć na 3 pionowe kropki i wybrać wersję na komputer

Na czacie piszemy Talk to human
Wybieramy czy klikamy w różowy napis Talk to agent
Wpisujemy po kolei:
Nr rezerwacji Wizzair
Data lotu do zmiany
E-mail i nr telefonu przypisany do rezerwacji

Gdy jest dostępny konsultant dołączy się do Czatu, należy napisać po angielsku o co prosimy
Kto nie pisze i nie czyta swobodnie po angielsku warto przygotować czy otworzyć Tłumacz Google.


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 374 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 19  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 04 Wrz 2018 12:47 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8
Ale własnie o to chodzi, że edycja imienia i nazwiska jest wyłączona (pola są wyszarzone podczas edycji - mimo że są puste) i pojawia się komunikat:

"Zmiana nazwiska nie jest możliwa przy aktywnym członkostwie w programie WDC."

To co udało mi się ustalić na pomocy specjalnej, to jedynie można złożyć skargę - a tam mają 30 dni na jej rozpatrzenie. Albo mogę dzwonić na płatną infolinię i chyba tak się to skończy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#142 PostWysłany: 04 Wrz 2018 12:49 

To dzwoń przez maltański numer, a wskazówki jak to zrobić czy naprawić otrzymałeś prawidłowe
Góra
 PM off  
      
#143 PostWysłany: 04 Wrz 2018 13:03 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8
Zrobione

Dzwoniłem na numer maltański tam babka coś wpisała i powiedziała że teraz już powinienem umieć to zedytować - nadal nie działało - wkońcu powiedziała "dobra podaj pan dane" po czym sama to zmieniła i jest okej ;D

Dzięki za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 04 Wrz 2018 20:36 

Rejestracja: 04 Wrz 2018
Posty: 3
Masz szczęście. Na partyline trafiłem na pana, który po konsultacji z kierownikiem stwierdził, że nie może sam wprowadzać danych i skierował do wypełnienia skargi. Nic nie wspominałem, że w innych przypadkach wpisywali dane.

A problem wygląda tak: pole Imię i Nazwisko szare, bez możliwości edycji Image.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 14 Wrz 2018 13:44 

Rejestracja: 28 Lis 2017
Posty: 1
@TwójNick co ostatecznie zrobiłeś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 16 Wrz 2018 09:33 

Rejestracja: 04 Wrz 2018
Posty: 3
Napisałem skargę/reklamację 4 września i nadal czekam. Pola nadal szare, nikt się nie odezwał.


Ostatnio edytowany przez Zeus, 16 Wrz 2018 09:50, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 17 Wrz 2018 22:08 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8
Nie wiem czy tak było wcześniej, ale moja radość była przedwczesna. W polu Imię mam wpisane moje nazwisko, a w polu nazwisko mam wpisane moje imie. To jakaś komedia jest. Skargę pisałem z 3 tygodnie temu i do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi. Jutro znowu bede dzwonił przez maltańską infolinię - obym tylko trafił na kogoś kto coś może zmienić
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 17 Wrz 2018 23:01 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@tomjam To już w ostateczności nie powinno stanowić problemu by polecieć.Bardzo często bilety wystawiane przez pośredników mają zmienioną kolejność imienia z nazwiskiem i jest to tolerowane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 17 Wrz 2018 23:11 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8
Miriam dzięki za informację. Chyba tak to zostawię.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 03 Sty 2019 19:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Paź 2016
Posty: 10
Loty: 53
Kilometry: 68 884
W jaki sposób połączyć się przez ten program z tą maltańską infolinią w j. polskim?
Raz mnie połączyło ale z infolinią w jezyku angielskim i na prośbę przełączenia podał mi tylko numer polskiej infolinii.
Wciskałem trójkę w programie i w 'telefonie' w normalnej apce
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 04 Sty 2019 14:58 

Rejestracja: 17 Gru 2018
Posty: 5
Zbanowany
super, przydatne info:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 05 Lut 2019 11:34 

Rejestracja: 23 Sty 2013
Posty: 32
Czy ten numer wg stanu na luty 2019 działa?
Pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 05 Lut 2019 12:30 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Powinien działać. Aktualne info znajdziemy na stronie Wizzair - telecentrum i z listy krajów wybieramy Maltę https://wizzair.com/pl-pl/informacje-i- ... t-z-nami#/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 05 Lut 2019 13:59 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Ja niedawno dzwoniłem na ten maltański i usłyszałem "nie ma takiego numeru".
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 05 Lut 2019 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2014
Posty: 594
Loty: 180
Kilometry: 222 599
srebrny
działa: Łelkam do Łizer, język polski wciśnij 3
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 08 Lut 2019 09:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lip 2015
Posty: 38
w ogóle nie mówili po polsku pod tym numerem, byla mozliwosc przelaczyc jezyk na angielski, rosyjski, i chyba rumunski...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 13 Lut 2019 22:17 

Rejestracja: 13 Lut 2019
Posty: 4
Witam. Czytalam tu na temat problemu jaki mam ale zapytam ponownie. Robiłam rezerwację biletu dla siostrzenicy z aplikacji telefonicznej. Wpisywalam jej dane wszystko do samego końca było na nią po naciśnięciu zapłać i opłaceniu wchodzę a tam moje dane na bilecie. Powiedzcie mi czy uda mi się coś załatwić z tym biletem. Bilet kupiony w 2 strony z Islandii do Polski i odwrotnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 13 Lut 2019 22:23 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@ewela8233 Tu masz pomocowy temat bledy-i-pomylki-podczas-rezerwacji-i-odprawy-online,225,7994?start=2220 Postaraj się szybko skontaktować z W6 może da się to jeszcze sprostować,jeśli nie to zmiana danych pasażera dodatkowe 200zł za każdy odcinek.
Góra
 Profil Relacje PM off
ewela8233 lubi ten post.
 
      
#159 PostWysłany: 13 Mar 2019 07:38 

Rejestracja: 13 Mar 2019
Posty: 4
@ewela8233 daj znać czy udało Ci się rozwiązać problem. Ja właśnie wczoraj wieczorem kupiłam bilety dla rodziców, wszystkie dane się zgadzały, kiedy dokonałam płatności i pokazała mi się moja rezerwacja, okazało się że zamiast danych matki są moje! Niestety różnią się więcej niż 3 znakami więc sama bezpłatnie nie mogę zmianić danych. Będę dziś próbować dzwonić na te maltanską infolinię.
Cieszyłam się, że znalazłam bilety w fajnej cenie, A teraz muszę jeszcze 402zl dopłacić do interesu... Cena robi się już mało fajna...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 13 Mar 2019 08:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Dane jako pasażera czy płatnika?
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 374 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Proximic [Bot] oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group