Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 117  Następna
Autor Wiadomość
#1461 PostWysłany: 06 Lip 2018 15:45 

Rejestracja: 20 Sty 2011
Posty: 353
Loty: 200
Kilometry: 409 881
niebieski
-- 06 Lip 2018 15:45 --

A co w przypadku Avios.com i zbierania z Booking? Ja mam rezerwacje dopiero na listopad. Czy myślisz, że te Aviosy w ogóle gdzieś wejdą czy przepadną bez śladu?

Aga_podrozniczka napisał(a):
Jak mieliscie konto w avios.com i byly tam jakies mile, to nalezalo przelac wszystkie przed konkretna data. Inaczej otwierali nowe konto i przelewali tam te avios.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#1462 PostWysłany: 06 Lip 2018 17:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 989
Masz konto na avios.com?
Jeśli tak to zaloguj się i zapytaj na czacie konsultanta. Lub napisz do booking.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1463 PostWysłany: 07 Lip 2018 21:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Mam nadzieję, że nikt z forumowiczów nie dostał z IB maila o tresci, jak w tym artykule (w skrócie: "figa z makiem, ale możemy zwrócić pieniądze"):

https://loyaltylobby.com/2018/07/07/the ... s-offered/

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
billabong lubi ten post.
 
      
#1464 PostWysłany: 07 Lip 2018 22:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
Podobnie jak historie na FT o ludziach, którzy dostali mile na (stare) konta Iberii, a teraz bilety zostały skasowane i mile cofnięte.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#1465 PostWysłany: 07 Lip 2018 22:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Oj, to nie brzmi dobrze. Przestałem śledzić watek na FT, gdy dostałem swoje aviosy. Ciekawe, czy IB podała jakieś konkretne powody? Moje konto jest stare, ale w tej sytuacji nie mogę czuć się bezpieczny...

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1466 PostWysłany: 09 Lip 2018 10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Czytajac historie na FT, to chyba faktycznie lepiej zarezerwowac jakies bilety i miec z glowy. Ja nie dostalam 9000 mil, ale nie spodziewam sie, ze je zobacze, a nie chce zeby wszystkie zniknely po sprawdzeniu moich rezerwacji przez Iberie. Problem jest tylko taki, ze nie wiem kiedy chcialabym wykorzystac te mile i na co dokladnie.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1467 PostWysłany: 09 Lip 2018 11:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Wychodzi na to, że się trochę pośpieszyłem z tym chwaleniem IB. U mnie na razie wszystko ok, ale faktycznie, są też doniesienia o anulowaniu i aviosów i wykupionych lotów nawet u tych, którzy mają "stare" konta. Najgorsze, co można sobie wyobrazić, to anulowanie przez nich w przyszłości zarezerwowanego już biletu-nagrody (w ekstremalnym wypadku - na chwilę przed lotem), więc najlepiej mają ci (jak w klasycznych EF), którzy lecą na dniach.
Do tego, kompletnie nie wiadomo, jakim kluczem się posługują przy tym cofaniu aviosów, skoro w grę weszły też "stare" konta, a nie tylko te założone w czasie promocji. Być może przez te słynne "nieprawidłowości", na które się powołują, rozumieją przypadki (chyba dość powszechne) 10 rezerwacji one way. Ja też tak mam, choć zrobiłem je w takich odstępach, że są spokojnie wykonalne. Poza tym, sami wielokrotnie pisali, że skorzystanie z lotów nie jest konieczne (byle nie zostały anulowane przez pasażera).
Ja ze swoją rezerwacją nagrody muszę poczekać jeszcze co najmniej miesiąc, więc mam nadzieję, że do tego czasu sytuacja się ustabilizuje...

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1468 PostWysłany: 09 Lip 2018 23:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
Gdzie (i czy w ogóle można podejrzeć) rezerwację hotelu zrobioną za aviosy na stronie Iberia? Z szybkości i przez przypadek zamknęłam stronę tuż po zrobieniu rezerwacji i teraz nigdzie nie mogę jej znaleźć. E-maila z potwierdzeniem też nie dostałam, ale aviosy zeszły z konta.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1469 PostWysłany: 09 Lip 2018 23:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
chester0 napisał(a):
Mam nadzieje, że zadziała bo inaczej mój plan legnie w gruzach tzn świeżo zdobytych avios nie wystarczy mi na upatrzoną nagrodę, z tym combined to chyba im bardziej chodzi o przelewanie ich do BA i Avios.com -przynajmniej ja to tak rozumiem. Użyć jeszcze nie użyłem bo napisałem do nich w kwestii brakującego 9k za jedną z rezerwacji i czekam, aż się określą w razie co przeleje dodatkowo ;)
Jeszcze co do przelewania aviosów z BA do IB - u mnie poszło bezproblemowo online (najwyraźniej problem z kontem household pojawia się tylko w drugą stronę). Przelałem 3 tyś. z haczykiem, których na IBPlus brakowało do 100k. Całość zajęła jakieś 3 minuty :)

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1470 PostWysłany: 10 Lip 2018 00:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Ja tez zrobilam dzisiaj transfer z BA do Iberii i zadzialalo od razu.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1471 PostWysłany: 10 Lip 2018 04:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lip 2013
Posty: 1607
platynowy
travelerka napisał(a):
Gdzie (i czy w ogóle można podejrzeć) rezerwację hotelu zrobioną za aviosy na stronie Iberia?

@travelerka Sprawdź w zakładce Your Flights >> Bookings >> Manage Your Booking - powinno być gdzieś słabo widoczne w środkowo-dolnej części strony.
Hotel, nie lot - ale oni wszystko wrzucają w jedno miejsce.
Góra
 Profil Relacje PM off
travelerka lubi ten post.
 
      
#1472 PostWysłany: 10 Lip 2018 08:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
A transfer do BA z Iberii ktoś próbował w ostatnich dniach? Tydzień temu dokładnie robiłem standardową ścieżkę Iberia - Avios - BA bo mam konto rodzinne.
Dzisiaj próbuje i zarówno transfer Iberia - Avios jak i Iberia - BA krzyczy mi, że jest możliwy tylko w jedną stronę i to na Iberię, co mnie akurat w tej chwili nie interesuje.

EDIT:
Działa, ale tylko przez stronę AVIOS.com - najpierw Iberia na Avios, potem Avios - BA, wychodzi na to, że na stronię Iberii Plus można zrobić transfer tylko w jedną stronę tj. na konto Iberii
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1473 PostWysłany: 10 Lip 2018 10:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2013
Posty: 659
niebieski
@billabong niestey nie ma. Ale potwerdziłam rezerwację bezpśredniu w hotelu, więc chyba jest ok :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1474 PostWysłany: 12 Lip 2018 14:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
66 funtow znizki dla czlonkow BAEC w UK: https://www.britishairways.com/en-gb/ex ... /football#

"To help us celebrate and remember all the great memories from the last four weeks, all UK Executive Club Members can now save £66 per person off their next long haul flight with the code: STILLPROUD"
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#1475 PostWysłany: 18 Lip 2018 21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
90k Aviosów zostało dzisiaj dodane do mojego, nowego konta, o dziwo bez jakiegokolwiek szarpania się z nimi, żadnych "inconsistencies". Polski paszport, polski adres na koncie, amerykański adres IP, amerykańska strona użyta do rezerwacji 10x SDR-MAD.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1476 PostWysłany: 19 Lip 2018 00:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Moje 9K ciagle zaginione w akcji. To juz 2 tygodnie jak nie odpowiedzieli na to zgloszenie.

Aktualizacja 19/07 - dostalam maila, ze rozpatrzyli moje zgloszenie i dostane brakujace mile.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1477 PostWysłany: 22 Lip 2018 10:24 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
Aviosy po raz kolejny na hiszpańskim grouponie https://www.groupon.es/deals/avios-12
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1478 PostWysłany: 25 Lip 2018 09:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Posprawdzajcie swoje konta na iberia plus, trochę ich poleciało w ostatnim czasie bez żadnego kontaktu, jedynie przy próbie logowania dostajemy komunikat: An error has occurred in the Login.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1479 PostWysłany: 25 Lip 2018 09:28 

Rejestracja: 20 Maj 2014
Posty: 1284
Loty: 253
Kilometry: 427 726
srebrny
Ten błąd przy logowaniu to u nich chyba standard już parę razy coś takiego mi wyskakiwalo i po paru godzinach dało się zalogowac .

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1480 PostWysłany: 25 Lip 2018 09:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2014
Posty: 111
Loty: 195
Kilometry: 406 713
Oni tam teraz mają komputer... cokolwiek mu wpiszesz on i tak się pomyli

A na poważnie to z logowaniem do Iberii bujałem się sam kilka miesięcy. System działał inaczej na www, inaczej na aplikacji, inaczej w różnych przeglądarkach i przy różnych wersjach językowych. Ale pewnego dnia, po wielu kombinacjach udało mi się wszystko tak zestawić, że wszędzie działa... wręcz boję się ruszać cokolwiek na stronie póki działa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2332 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 117  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group