Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 26 Sie 2016 10:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 433
Loty: 54
Kilometry: 85 890
niebieski
@Zeus dziękuję Ci serdecznie!
@gecko to w sumie jest niezły pomysł, Santorini jest piękne, może rzeczywiście wybierzemy się tam na jeden dzień. Widzę, że wylot z Aten jest o 7 rano i powrót o 19:45 to w sumie 8h na zwiedzanie. Czy komunikacja miejska daje radę?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#42 PostWysłany: 26 Sie 2016 10:33 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
Tak, beż problemu dojedziecie na najważniejsze atrakcje. Jak jesteście poza sezonem, to ja bym został jedną noc, żeby na spokojnie zobaczyć zachód słońca w Oia i pochodzić po wulkanie.
Góra
 Profil Relacje PM off
orchidea04 lubi ten post.
orchidea04 uważa post za pomocny.
 
      
#43 PostWysłany: 09 Lut 2017 14:31 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
Zeus napisał(a):
Chania i Saloniki, będą następne ;)

Skandal!! :mrgreen: Żeby moderator był tak niesłowny!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 09 Lut 2017 14:34 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
Moderator jest zakochany i oblegani :P
Góra
 Profil Relacje PM off
Maciek78 lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 09 Lut 2017 14:54 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
To dużo wyjaśnia ,ale miej umiar bo może
Zeus napisał(a):
będą następne ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Maciek78 lubi ten post.
 
      
#46 PostWysłany: 14 Lut 2017 15:51 

Rejestracja: 14 Lut 2017
Posty: 1
Hej czy bilety na prom na Eginę można kupić bezpośrednio przed kursem w porcie w Pireusie?
Kupiłbym przez internet ale nie będę im płacił 7 euro booking fee ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 14 Lut 2017 16:14 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
Kupisz w porcie bez problemów. Pierwszy chyba odpłwa/odpływał ok. 7
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 04 Mar 2017 10:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
Korzystał ktoś może na Eginie z wypożyczalni samochodów? Jeśli tak to byłbym zainteresowany informacją jak to wygląda w praktyce. Tzn. czy są to takie bardziej formalne wypożyczalnie, że karta kredytowa, kaucja, jakieś protokoły czy bardziej takie małe wypożyczalnie gdzie zapłacę gotówką i zostawię dowód w zastaw:D? A zmierzam też do tego czego spodziewać się w temacie uszkodzeń samochodu. Tzn. zakładając, że sam nic nie spowoduję to czy muszę jakoś specjalnie uważać? Robić zdjęcia i zaznaczać wszystkie rysy bo mogą mnie próbować naciągnąć przy zwrocie czy nie ma co się martwić? Nie mam żadnego dodatkowego ubezpieczenia i nie wiem jak to rozegrać, a jednak bym chciał na Eginie być niezależny (ew. w grę wchodzi też skuter chociaż nigdy nie jeździłem na zmotoryzowanych dwóch kołach).
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 21 Mar 2017 23:40 

Rejestracja: 30 Cze 2015
Posty: 19
@‌Zeus‌

Możesz wrzucić jakiś rozkład tych autobusów z dworca Kifisos do Isthmos i powrotnych ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 21 Mar 2017 23:46 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
http://www.ktelkorinthias.gr/gr/routes/winter-routes
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 17 Lip 2018 09:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 285
Loty: 147
Kilometry: 219 847
niebieski
@Zeus @ewaolivka
Ile czas potrzeba na zwiedzenie Sounio? Mamy do zagospodarowania czas w niedzielę, a że chcielibyśmy obejrzeć w Atenach uroczystą zmianę warty, to pewnie dopiero na autobus o 13 byśmy zdążyli. Warto o tej godzinie jeszcze tam ruszać, czy według Was to już za późno? Z tego co widzę na rozkładzie, ostatnie powrotne autobusy mamy o 20 i 21.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 17 Lip 2018 10:01 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
Jak najbardziej. Liczne tawerny tam są, więc na spokojnie możecie pojechać.
Zobaczyć zachód słońca i wrócić
Góra
 Profil Relacje PM off
maciek89 uważa post za pomocny.
 
      
#53 PostWysłany: 17 Lip 2018 14:49 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1022
niebieski
Czy takie liczne, to akurat bym nie powiedziała :) , w 2014 na górze, po wyjściu z autobusu , była tylko jedna, duża Naos-Cafe-Restaurant. Ale może się zmieniło.
Pamiętam, że makaron z sosem carbonara (wiem, mało greckie, ale z morskimi stworzeniami raczej się nie lubię) był fantastyczny. I porcja ogromna. Ceny nie najmniejsze, ale z takim widokiem było warto. Ogólnie-Sounio jak najbardziej nawet na pół dnia. Zachód słońca pewnie koncertowy :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 23 Lip 2018 23:18 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
Dwa pożary niszczą zachodnie i północne okolice Aten. Świadkowie mówią o płomieniach sięgających nawet 20 metrów.

Pierwszy pożar wybuchł w lesie sosnowym w pobliżu nadmorskiej miejscowości Kineta oddalonej o 50 kilometrów na zachód od Aten. Na miejscu pracuje ponad 150 strażaków ze stolicy wspomaganych z powietrza przez kilkanaście samolotów i śmigłowców. Strażakom w walce z żywiołem przeszkadza jednak bardzo silny wiatr.

http://www.polonorama.com/index.php/akt ... lisko-aten
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 24 Lip 2018 13:25 

Rejestracja: 21 Paź 2015
Posty: 35
Witam, w październiku lecę na Santorini ale mam postój kilku godzinny w Atenach ATH , przylecę wizz air z Katowic o godzinie 9.30 , natomiast wylot na Santorini mam liniami Volotea o godz 20.30 , mam cały dzien do dyspozycji w Atenach , z racji tego chciałabym spędzić ten dzień na ładnej plaży blisko lotniska , czy może ktos polecić jakieś konkretne miejsce ? aby mozna było dojechać komunikacją miejską z lotniska tam i spowrotem, od razu zaznaczam ze Akropol i inne miejsca archeologiczne mnie nie interesują do oglądania, szukam tylko kawałka... sensownej plaży na odpoczynek aby nie marnowac dnia na lotnisku -)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 24 Lip 2018 13:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1448
Loty: 108
Kilometry: 150 766
srebrny
Poszukaj informacji o jeziorze Vouliagmeni w wątkach o Atenach i okolicach. To jezioro termalne, więc woda powinna być dostatecznie ciepła ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 24 Lip 2018 13:57 

Rejestracja: 21 Paź 2015
Posty: 35
Cicha_Woda napisał(a):
Poszukaj informacji o jeziorze Vouliagmeni w wątkach o Atenach i okolicach. To jezioro termalne, więc woda powinna być dostatecznie ciepła ;)


Jezioro to mam przy samym domu w PL -)) to jakoś mnie średnio kręci..:roll: haha.. lecę w pierwszym tygodniu października więc morze powinno być chyba jeszcze w miarę ciepłe ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 24 Lip 2018 16:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1392
niebieski
W 2016 byliśmy w połowie października. Woda byla ciepła (cieplejsza niż w Bałtyku w lipcu) i mnóstwo plażowiczow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 26 Sie 2018 21:25 

Rejestracja: 06 Gru 2016
Posty: 92
Loty: 31
Kilometry: 49 848
Czy na tym dworcu (?) przy stacji metra Wiktoria można kupić powrotne bilety na Sounio? W sensie, żeby mieć gwarancje miejsca w autobusie powrotnym. Zasadzam sie na zachód słońca, ale jakoś nie uśmiecha mi sie pocalowanie drzwi autobusu, a coś czuje, że może być oblegany :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 30 Sie 2018 23:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Maj 2017
Posty: 308
Loty: 245
Kilometry: 294 341
niebieski
tak, zaraz po starcie autobusu pani zaczyna sprzedawać bilety.
można poprosić bilet powrotny.
tylko, że nie jest to bilet na daną godzinę, tylko na przejazd danego dnia.

będąc w maju nie było żadnych problemów z powrotem. autobus nie były przeładowane

milego wyjazdu! ja jestem zakochany w Sounio.
jedno z najpiękniejszych miejsc jakie widziałem
Góra
 Profil Relacje PM off
kat_lee uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group