Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Pocztówki booking :arrow: pocztowka-od-booking-com,81,134957

numer telefonu do obsługi booking.com: 22 3060857


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 297  Następna
Autor Wiadomość
#3281 PostWysłany: 06 Lip 2018 19:58 

Rejestracja: 06 Lip 2018
Posty: 12
Znalezienie obiektu o tej porze roku i wyjazd za 1.5 miesiąca w tej cenie to rzecz malo realna, juz szukalem na innych portalach

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
#3282 PostWysłany: 06 Lip 2018 20:03 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Załóż sobie revoluta.
Góra
 Profil Relacje PM off
d-t-x lubi ten post.
 
      
#3283 PostWysłany: 06 Lip 2018 20:12 

Rejestracja: 06 Lip 2018
Posty: 12
Zalozylem i tam kupowalem euro.
Pierwotnie chcialem zaplacic ich karta, ale ostatnie problemy i brak możliwości kontaktu z nimi. Powoduje że traktuje ich jako kantor rl

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3284 PostWysłany: 06 Lip 2018 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1049
Loty: 271
Kilometry: 540 311
niebieski
Masz Revoluta to już masz alternatywę dla Pekao. Nie przejdzie tamta, to doładowujesz Revolut i płacisz nim. Problem rozwiązany.
_________________
Relacje na forum: Izrael | Tajlandia | Korea Południowa | Grecja | Portugalia | Teneryfa i Gran Canaria | Palau
Zapraszam na bloga: olus blog
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3285 PostWysłany: 06 Lip 2018 20:18 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Zadziwijąco szybko i bezpodstawnie się zniechęcasz. Rozważyłeś wszystkie potencjalne problemy z dojazdem, zakwaterowaniem, wyżywieniem, pogodą i innymi niebezpieczeństwami? Może jednak nie warto ryzykować wyjazdu?
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3286 PostWysłany: 06 Lip 2018 22:36 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@dominikzw masz opcję przeszukania tematu: ja na szybko znalazłem bodajże 3 opisane przypadki problemu z kartą Pekao. Na 165 stron wątku to raczej problem marginalny. Nie twierdzę, że masz 100% pewności, ale zakładam, że w razie czego masz inną kartę w rezerwie. W ostateczności nawet rozliczaną w PLN.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3287 PostWysłany: 06 Lip 2018 23:22 

Rejestracja: 06 Lip 2018
Posty: 12
Dziękuje Ci za sugestie. Przeszukałem temat. Znalazłem przykłady z 2017, czy z 2016 - choć tutaj podany jest przykład że osoba miała karte debetową ale bez kodu cvv, ja natomiast mam. Nie wiem czy juz pisałem ale autoryzacja (sprawdzenie bez kwotowe) karty przeszła pozytywnie, potwierdzil to zarówno booking jak i bank.
Niestety przykładów jak na lekarstwo i dość dawnych
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3288 PostWysłany: 07 Lip 2018 09:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
d-t-x napisał(a):
W ostatnich 5 latach odbyłem 78 noclegów zarezerwowanych na tym portalu i jakieś drobne problemy (chyba ze 3 albo 4) zawsze rozwiązano z korzyścią dla mnie.

Ja wykonałem 62 rezerwacje i raz tylko raz miałem problem bo islandzki hotelarz próbował oszukać mnie i booking. I podobnie jak w przypadku @d-t-x booking zachował się bardzo dobrze z korzyścią dla mnie.

Poza tym sporo problemów robią sami rezerwujący:
1. portal prosi się o sprawdzenie poprawności danych, więc trzeba to zrobić, można się zalogować podać swoje dane poprawnie i mieć pewność.
2. oferta bezzwrotna - no sorry, ale ona jest jasna dajemy najniższą cenę ale kasujemy od razu. Czego tu można nie rozumieć? Dostajesz zysk w postaci zaoszczędzonych pieniędzy ale i ryzyko, że przepadają jak się nie stawisz. Klasyczna inwestycja podwyższonego ryzyka.
3. Podawanie numerów kart przy rezerwacji nie mających pokrycia no to już jest nieuczciwość i oszustwo, zaczynają cierpieć ci uczciwi. Booking zaczyna wprowadzać obostrzenia.
4. Nie spotkałem nigdy na booking jakichś ukrytych opłat, które nie były by wypisane na portalu. Trzeba uważnie czytać do końca to co jest w opisie.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#3289 PostWysłany: 07 Lip 2018 09:39 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Od ponad 10 lat robię płatności na Booking kartami z Pekao SA i nie pamiętam jakichkolwiek problemów poza tymi kiedy wpisywałem numery karty kilka miesięcy wcześniej a expire niestety był na bliższy termin . Poza tym jak pisze zulu...security. Bank czasami informuje klienta o transakcjach wg niego typu podejrzanego więc warto samemu Bank poinformować , że takowe będą występować. :P :P :P
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#3290 PostWysłany: 07 Lip 2018 09:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1392
niebieski
A co sądzicie o takiej sytuacji?Szukam na bookingu apartamentu.Znalazłem piękny z ceną połowę niższą niż pozostałe.Podjarany przeglądam zdjęcia, czytam opis,udogodnienia itp i nagle gdzieś tam drobnym drukiem pojawia się opłata dodatkowa :podatek lokalny 70Eur za noc.W innym przypadku podatek lokalny 10Eur/osoba/noc.Rozumiem, że tym sposobem chcą ominąć prowizję dla booking.Teoretycznie nic mi do tego.Ale zapewne od czasu do czasu ktoś nie zauważy,zarezerwuje i robi się nie fajnie. Booking takie akcje toleruje?Czy po prostu nie wychwytuje takich cwaniaków?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3291 PostWysłany: 07 Lip 2018 10:01 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
ZENNNEK napisał(a):
Ale zapewne od czasu do czasu ktoś nie zauważy

No ale to żaden argument, skoro było napisane.
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#3292 PostWysłany: 07 Lip 2018 10:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lip 2015
Posty: 1392
niebieski
Ok.Tylko czy ma prawo żądać 70Eur podatku lokalnego ,gdy podatek lokalny wynosi pewnie 0,5-1 Eur.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3293 PostWysłany: 07 Lip 2018 10:13 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Tego nie wiem, ale masz też prawo olać tą ofertę i wziąć coś innego, bez ukrytych podatków. To podstawa bezproblemowej współpracy z booking.com - odrzucać wszystkie podejrzane oferty.
Góra
 Profil Relacje PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#3294 PostWysłany: 07 Lip 2018 10:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Żądam dostępu Polski do Morzą Śródziemnego!!!

i co zabroni mi ktoś żądać, mam do tego prawo. A Ty nie musisz od razu lecieć na podbój Grecji tak jak nie musisz płacić tych 70 Euro.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
d-t-x lubi ten post.
 
      
#3295 PostWysłany: 07 Lip 2018 10:28 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Szybko się nauczyłem , że oferty na Booking zaczynam czytac od...końca :lol: :lol: :lol: czyli sprawdzam wszystkie ,,dodatki'' typu podatek, sprzątanie po kliencie czy inne duperele. Im bardziej rajcująca oferta tym bardziej trzeba sprawdzać szczegóły. To jak z babami czyli życie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#3296 PostWysłany: 08 Lip 2018 08:05 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
dominikzw napisał(a):

Podczas rozmowy telefonicznej z bookingiem podałem że wpisałem karte debetową i czy mogą być problemy - miły Pan poinformował że nie, ale mają problemy z dwoma bankami gdzie często transakcje są odrzucane i nie jest to spowodowane winą bookinga.
Są to banki Mbank oraz Pekao SA.

Najczęściej występujące problemy pewnie wynikają ze statystyki, pewnie to po prostu najczęściej wykorzystywane karty na bookingu.

dominikzw napisał(a):
Uzyskuje zapewnienie że nie, ale Pani pyta o jakie płatności chodzi - informuje że booking - tutaj Pani mówi wprost. DOstają sygnały od klientów że płatności z ich banku często/czasami nie przechodzą właśnie do bookinga, Znają temat ale nie wiedzą jak go rozwiązać.....Szczerze ręce opadają.


Podejrzewam że to jakaś niezbyt kompetentna konsultantka, której ktoś niedawno zgłaszał problem z booking i nie bardzo wiedziała jak go rozwiązali. Coś dzwoniło ale nie wiedziała w którym kościele. Gdyby problem był powszechny, na pewno bank by sprawę zbadał i rozwiązał problem. Nie ma tak że coś nie działa i nikt nic nie wie. W Pekao jak już transakcja nie przejdzie (co się zdarza sporadycznie), dzwonisz na infolinię i od ręki podają przyczynę.

Szukasz problemów tam gdzie ich nie ma, nie szkoda ci czasu i energii na to?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3297 PostWysłany: 08 Lip 2018 09:21 

Rejestracja: 06 Lip 2018
Posty: 12
Obys mial racje, tez tak pomyslalem ze trafiłem na niezbyt kompetentna osobe, ale dzwonilem dwa razy na infolinie pekao i dwa razy mi potwierdzili ze zdarzaja sie problemy z płatnościami do booking i innych hotelarzy i ma zwiqzek z kodem cvv, raz ze moze zostac nie wyslany przez system booking dwa ze mógł ulec zniekształceniu. To jest wersja banku, nie moja.
Ja nie szukam sobie problemów, po prostu zastanawia mnie czy to sporadyczne przypadki czy nagminne i tyle

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3298 PostWysłany: 08 Lip 2018 11:49 

Rejestracja: 03 Mar 2014
Posty: 484
niebieski
Pekao już od dawna akceptuje bezproblomwo transakcje bez cvv/cvc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3299 PostWysłany: 09 Lip 2018 11:40 

Rejestracja: 11 Mar 2016
Posty: 65
https://www.booking.com/hotel/de/art-ot ... ity_target
Mam pytanie odnośnie rezerwacji w tym hotelu. W regulaminie napisane jest że wymagane jest okazanie karty kredytowej na miejscu. Czy w razie braku takiej karty jest możliwość zapłaty debetówką, jeśli ma ona możliwość płatności w internecie. Czy nie będzie jakichś problemów z rezerwacją?



.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 09 Lip 2018 15:35, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3300 PostWysłany: 09 Lip 2018 11:44 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22324
Spytaj się źródła

https://www.artotels.com/customerservice/contactus.do
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168 ... 297  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group