Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Bilet z GotoGate
#221 PostWysłany: 27 Mar 2018 18:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Maj 2017
Posty: 343
Tak naprawdę powinien wystarczyć sam paszport, ale warto mieć numer rezerwacji.

Robiłem kiedyś rezerwację przez gotogate na lot Air Canada i też coś im nie działało jak sprawdzałem potem na ich stronie, ale na lotnisku nie było z tym problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off
urban lubi ten post.
urban uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: Bilet z GotoGate
#222 PostWysłany: 27 Mar 2018 23:00 

Rejestracja: 04 Lut 2018
Posty: 12
Nr biletu elektronicznego mam, w innym mailu przyszedł i sprawdzając rezerwację na stronie lufthansy również był numer
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bilet z GotoGate
#223 PostWysłany: 27 Mar 2018 23:55 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3524
srebrny
wrzuc nr rezerwacji do aplikacji, np tripcase albo checkmytrip i bedzie jasne. ewentualnie mozna sprawdzic na saudia jak masz nr etixa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#224 PostWysłany: 05 Cze 2018 23:37 

Rejestracja: 27 Gru 2017
Posty: 46
Loty: 119
Kilometry: 221 173
Kupiłem bilet przez gotogate (Moskwa - Warszawa liniami Belavia), nie dostałem jeszcze potwierdzenia z biletem (jest tylko numer rezerwacji i blokada na koncie) - można to jeszcze anulować / zmienić? Nie mam wykupione opcji zmiany rezerwacji itd
FAQ odsyła na infolinię, jutro zamierzam dzwonić i pytać, ale czy miał ktoś podobną sytuację i może napisać z doświadczenia?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#225 PostWysłany: 05 Cze 2018 23:41 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
GtG zazwyczaj bardzo szybko wystawia bilety, jak klikniesz w link z maila do zarządzania rezerwacją i tam "dokument podróżny" lub podobnie to znajdziesz tam bilet. Zapomnij o bezkosztowej anulacji.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#226 PostWysłany: 06 Cze 2018 11:08 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8850
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
Ja zwykle dostaję od nich nr etixa kolejnego dnia lub wcale.

Ale wystarczy wejść na stronę linii podając PNR i tam będzie nr biletu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#227 PostWysłany: 06 Cze 2018 14:03 

Rejestracja: 27 Gru 2017
Posty: 46
Loty: 119
Kilometry: 221 173
E-bilet już przyszedł, po rozmowie z panią na infolinii okazało się że zmiana rezerwacji lub anulowanie biletu są możliwe, pierwsza opcja to koszt ok 75% ceny biletu + dopłata różnicy między nowym biletem, anulowanie rezerwacji praktycznie przekracza koszt samego biletu ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#228 PostWysłany: 19 Cze 2018 22:14 

Rejestracja: 19 Cze 2018
Posty: 1
Witam wszystkich,
Mam taki problem z moimi rezerwacjami - kupiłam dwa dni temu bilety na loty Paryż - Fort de France - Paryż (dwa osobne bilety), stety lub niestety przez GoToGate. Tego samego dnia otrzymałam maila od przewoźnika (Iberia), że mój lot powrotny (drugi lot) został odwołany (wchodząc na ich strone jest info, że mam albo zmodyfikowac albo anulowac lot, dzwoniąc na infolinie w Hiszpanii).

Jednocześnie dzisiaj otrzymałam maila od GoToGate z danymi lotów, godzinami itd w skrócie - zaktualizowane 24h po zakupie karty pokładowe. Widnieją oba loty (nawet ten anulowany przez przewoźnika). Jest też adnotacja, że w razie zmian u przewoźnika, te info pojawi sie u nich w informacjach dla mnie - domyślam sie, że raczej dotyczy to zmian w godzinach lotów, niż odwołanych.

Dalej: wchodząc na strone przewoznika moge sie zalogowac jedynie na lot odwołany (tj. widze go u nich na stronie oraz info, ze "może został odwołany lub wynikły inne problemy" i że mam do nich dzwonic). Za to nie moge sprawdzic statusu pierwszego lotu, wyskakuje błąd :/

Napisałam dziś maile do GTG oraz do przewoźnika i opisałam całą sytuacje. Ale co dalej?

Ze mną leci mój mąż (kupował bilet u innego pośrednika) i z jego lotami jest wszystko ok - można sie zalogowac i sprawdzic oraz nie otrzymał info o żadnej anulacji. Dodam tylko, że loty są 5-12 lutego 2019.
Co robic?? Help.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#229 PostWysłany: 25 Cze 2018 13:23 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 359
niebieski
Waham się nad zakupem biletów poprzez Gotogate - z Warszawy do Kolombo z jedną przesiadką (qatar).

Różnica w cenie pomiędzy gotohate, a bezpośrednio linią lotniczą to niecałe 300 zł na osobie.

Czy mam się czego obawiać z gotogate na takiej trasie (wszystkie 4 loty ma obsługiwać qatar)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#230 PostWysłany: 25 Cze 2018 13:27 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
@totti GoToGate od dawna zaniża ceny na Qatar Airways w pierwszym wyszukiwaniu a w kolejnych krokach cena rośnie i zniżka wynosi max 100-150zł więc sprawdź dokładnie.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#231 PostWysłany: 25 Cze 2018 13:28 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Inne OTA?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#232 PostWysłany: 25 Cze 2018 13:55 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 359
niebieski
Macie racje, że tylko go to gate pokazuje cenę niższą (aż do samej płatności). Pozostali pośrednicy mają cenę zbliżoną do tej bezpośrednio na stronie qatar.

Czy naprawdę jest się czego bać przy kupnie na go to gate?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#233 PostWysłany: 25 Cze 2018 14:09 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Nie ma się czego bać, pośrednik mniej-więcej ze średniej półki. Jedyne komplikacje mogą wystąpić przy zwrotach, możesz czekać na nie miesiącami.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#234 PostWysłany: 25 Cze 2018 14:49 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 359
niebieski
Powiedzcie jeszcze proszę, jak traktować widniejącą przy płatności informację:
- przy płatności każdą kartą zniżka 0,00 zł;
- przy płatności kartą visa debit zniżka 93,00 zł?

Rzeczywiście od końcowej ceny zostanie odliczona jeszcze taka zniżka? I pytanie odwrotne, czy potrafią doliczyć jakieś ukryte koszty poza kwotą wskazaną do zapłaty?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#235 PostWysłany: 25 Cze 2018 15:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2939
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Wpisz numer i się dowiesz. OTA stosują dwie możliwości. Na etapie płatności może pokazywać się cena już po zniżce za tę jedną jedyną kartę, a po wpisaniu innej cena rośnie - z tym spotykam się najczęściej. Druga możliwość to oczywiście taka, że po wpisaniu owej wymaganej karty, cena zostanie jeszcze pomniejszona. Wpisz inną i zobaczysz co się stanie i dostaniesz odpowiedź z 90% pewnością.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#236 PostWysłany: 27 Cze 2018 14:30 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Podłączę się z pytaniem o Visa debit - czy mBankowa Visa z delfinem "załapie" się na zniżkę? Widzę, że mBank wydaje teraz karty Visa debit, ale moja wydana jakiś czas temu jest bez oznaczenia "debit".
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#237 PostWysłany: 27 Cze 2018 14:35 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@Kashpir: raczej tak być powinno ale jak pisał @Tom K dopiero po wpisaniu będzie widać czy ją przyjęło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#238 PostWysłany: 27 Cze 2018 15:11 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Po wpisaniu numeru karty kwota do płatności się nie zmieniła (tzn. uwzględniała zniżkę), ale przy próbie płatności komunikat "Niestety, nie udało się dokonać płatności. Spróbuj ponownie, korzystając z innej karty lub formy płatności."
Cofam, cofam - oczywiście zapomniałem o limicie kwotowym transakcji kartowych :oops:
Zwiększyłem odpowiednio limit i zwykła Visa z delfinem przeszła jako Visa Debit.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Kashpir, 27 Cze 2018 15:20, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#239 PostWysłany: 03 Lip 2018 19:57 

Rejestracja: 03 Lip 2018
Posty: 3
Witam serdecznie, jestem tu nowy i mam kilka pytań. Planuję w najbliższych tygodniach lecieć do USA i chciałbym zapytac czy polecacie tego posrednika, bo nie ukrywam ze troche poczytalem i jest lekki strach aczkolwiek znalazlem bardzo fajne polaczenie w dobrych pieniadzach.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc i pozdrawoam ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#240 PostWysłany: 03 Lip 2018 20:01 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Przeczytaj minimum 2-3 strony z tego tematu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 32  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group