Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 223 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Pociag na Mundial
#221 PostWysłany: 23 Cze 2018 21:58 

Rejestracja: 23 Cze 2018
Posty: 6
-- 23 Cze 2018 21:57 --

i moze byc zonk bo mam inny bilet we wniosku a na inny mecz jade :(

-- 23 Cze 2018 21:58 --

a mowiles ze jechali ludzie z Toba na inne mecze do innych miast? nie mieli oni problemow z konduktorem ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
 Temat postu: Re: Pociag na Mundial
#222 PostWysłany: 23 Cze 2018 22:05 

Rejestracja: 26 Mar 2018
Posty: 48
Co mam Ci powiedzieć. Zależy na kogo trafisz. Ja miałem wpisany we wniosku inny nr paszportu, bo musiałem nowy wyrobić. Poprawiłem nr w systemie, ale oczywiście pdf przysłali mi ze starym. Maile wracały, bo skrzynkę mieli przepełnioną. To były 4 cyferki na końcu numeru zamówienia, myślałem, że nikt się nie doczepi. Ale na wszelki wypadek wziąłem też stary, nieważny paszport.
No i konduktorka, która wpuszczała do pociągu się o to przyczepiła jednak. Ale po pokazaniu starego paszportu zrozumiała i odpuściła.
Więc sprawdzają dokładnie, ale wiedzą też że system nie działa perfecyjnie. No i mają chyba odgórny prikaz, żeby raczej pomagać kibicom, niż przeszkadzać, żeby obraz Rosji w świecie był dobry. Przynajmniej urzędnicy, policja itd.
Bo już hotelarze to mają klientów gdzieś.

Wysłane z mojego SM-N9208 przy użyciu Tapatalka


Ostatnio edytowany przez Abcn, 23 Cze 2018 23:14, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
#223 PostWysłany: 26 Cze 2018 15:49 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
Czy ktoś z Was kontaktował się z supportem?

Mój mail wysłany na support@transport2018.com 3 tygodnie temu (i kolejny 10 dni temu) pozostały bez odpowiedzi, z wyjątkiem autorespondera, że dotarł i sprawie nadano numer.
Próbowałem także dzwonić na +7 (495) 741-18-18, ale "number is suspended".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 223 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group