Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Ten temat służy do informowania o większych akcjach rozdawania kodów/cashbacków
Temat do oddawania kodów -> oddam-kod-na-flixbusa-szukam-kodu-kosz,1528,141258

ŻEBRANIU STOP - czyli "konkurs" z nagrodami ;)

zebraniu-stop-czyli-konkurs-z-nagrodami,19,64594


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 553 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna
Autor Wiadomość
#501 PostWysłany: 12 Cze 2018 21:40 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
I starczyło ;) Dziś już mało kto pisał, rynek się nasycił :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#502 PostWysłany: 12 Cze 2018 21:50 

no, na jutro napewno też starczy w takim razie :P Dziwne że do mnie już piszą...

Cytuj:
wyliczał dyrektor zarządzający Polonusa Piotr Pogonowski.

Stracił pracę w PB, biedaczek :mrgreen:
Nie ma co liczyć, że w tej firmie będzie lepiej z obsługą klienta....
Góra
 PM off  
      
#503 PostWysłany: 13 Cze 2018 09:40 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Po tym jak złożyłem reklamacje na zniszczony przez kierowcę bagaż i poproszono mnie bym uczynił to jeszcze raz poprzez zakładkę "zgubiony, znaleziony bagaż" (nie wiedzieć czemu!), dzisiaj otrzymałem odpowiedż, że niestety moj bagaż nie został znaleziony.
Metr poniżej poziomu mułu ta dziadowska firma działa.

Załączniki:
image.png
image.png [ 109.35 KiB | Obejrzany 4813 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#504 PostWysłany: 13 Cze 2018 10:29 

jak tylko któryś raz z rzędu zobaczyłem na facebooku post o bagażniku zalanym fekaliami, zacząłem kategorycznie odmawiać oddawania bagażu do luku w czymkolwiek obsługiwanym przez PB (SH).
Dotychczas nie było problemów bo I kierowcom w PB zazwyczaj było wszystko jedno. Teraz dodatkowy bagaż jest płatny, za rok, pół, można oczekiwać wyrywania pasażerom bagażu przed wejściem do pojazdu. A dotychczas to było domeną lotnictwa... :mrgreen:
Góra
 PM off  
      
#505 PostWysłany: 13 Cze 2018 11:13 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
U mnie własnie sytuacja była podobna.
Dziewczyna która doprawiała na ZOB pozwoliła mi wejść z plecakiem do autobusu, a kierowca na SXF przechodząc przez autobus go zauważył i kategorycznie zarządał, bym umieścił go w luku. Po czym szarpnął za górną kieszeń, wyrywając ją prawie w całości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#506 PostWysłany: 13 Cze 2018 11:23 

Niemcy bywają gorsi, wierz mi :P
Ze mną się raz taki szarpał I przestał właściwie już szarpać za torbę, bo ją podarł (ta "za duża" /nie była wcale duża/ była plastikowa, do głôwnego bagażu nie miał zastrzeżeń) więc zaczął szarpać... mnie.
Mam filmik, chwilę mu zajęło żeby się skapnąć że jest nagrywany ale jak tylko zauważył to się uspokoił, 'spokojnie' krzyczał I zadzwonił na Policję... Oczywiście nie zabrał mnie, flixbus nie lrzeprosił ani nie zaoferował rekompensaty.

Polecam wszystkim serdecznie flixbusa ??
Góra
 PM off  
      
#507 PostWysłany: 13 Cze 2018 14:48 

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 632
srebrny
Na francuskim profilu Flixbusa ponownie dostępne kody rabatowe o wysokości 5 EUR. Do wykorzystania w aplikacji, na całą sieć Flixbusa. Możliwe też damowe przejazdy, jeżeli cena przejazdu jest niższa niż 5 EUR.

https://www.facebook.com/FlixBusFR/post ... 8113110073

EDIT: Już po kodach, szybko poszło.


Ostatnio edytowany przez xkr, 13 Cze 2018 15:39, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
piotrek_ lubi ten post.
piotrek_ uważa post za pomocny.
 
      
#508 PostWysłany: 13 Cze 2018 15:19 

Rejestracja: 16 Lut 2017
Posty: 26
po kodach. Wyczerpane.. przynajmniej u mnie taki widok... :/ szkoda, bo by się przydały ;p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#509 PostWysłany: 13 Cze 2018 15:40 

nie jest chyba wyczerpane, co prawda flixbus słynie z takich akcji na pokaz żeby zrobić wokół siebie dużo szumu, ale w tym przypadku Niemcy natychmiast by przypuścili shitstorm na flixbusa na wzór tego na polskim fb.

poproście jakiegoś forumowicza aby sprawdził z terenu Niemiec poprzez niemieckie wifi czy działa. Przy czym nie wiem kto się bawił linkiem I podmienił DE na FR... I czy nie podmienił jeszcze czegoś doprowadzając do zpartaczenia odnośnika.
Góra
 PM off  
      
#510 PostWysłany: 13 Cze 2018 15:50 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Kody niedostępne. Nawet dla 800 osób nie starczyło kodów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#511 PostWysłany: 13 Cze 2018 15:54 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Mam jeszcze 2 szt. -15%. Kto pierwszy, ten lepszy.

----EDIT----
Oddane.


Ostatnio edytowany przez d-t-x, 13 Cze 2018 16:16, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#512 PostWysłany: 13 Cze 2018 16:08 

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 632
srebrny
Anonymous napisał(a):
poproście jakiegoś forumowicza aby sprawdził z terenu Niemiec poprzez niemieckie wifi czy działa. Przy czym nie wiem kto się bawił linkiem I podmienił DE na FR... I czy nie podmienił jeszcze czegoś doprowadzając do zpartaczenia odnośnika.

W momencie pisania wiadomości promocja działała, swój kod pobrałem. Obecnie już nie można, również z terenu Niemiec.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#513 PostWysłany: 13 Cze 2018 19:36 

spoko. a mogę zapytać, jesteś tam w Niemczech czy skąd ta wiedza (VPN są różne I dają różne efekty, czasem dalekie od oczekiwań).
Góra
 PM off  
      
#514 PostWysłany: 13 Cze 2018 20:28 

Rejestracja: 16 Lut 2017
Posty: 26
może jakoś wyłaczyli możliwość korzystania dla Polaków cebulaków :D bo widzę, że niby oferta niedostępna, a zwiększa się liczba osób, które z tego skorzystały. Ma ktoś jakiś sposób jak to rozgryźć? może być pw :P Pozdro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#515 PostWysłany: 13 Cze 2018 20:36 

Rejestracja: 22 Lut 2018
Posty: 85
Mi od samego początku pokazuje 794 i nie rośnie.
_________________
https://www.instagram.com/damjankarasz/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#516 PostWysłany: 13 Cze 2018 21:49 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
Może zwiększa się wirtualnie liczba osób, ktore skorzystały, ale oferta niedostępna rowniez z Niemiec :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#517 PostWysłany: 14 Cze 2018 00:20 

nowa seria "promocji" od Flixbusa, tak pięknie prezentowana na facebooku.
W stand-upie nie mają sobie równych, myślę że wygrają z każdym.

Pierwszy suchar:
-Ile kosztowały bilety w PB na trasie Kraków - Kielce?
-Zazwyczaj nie więcej niż 20 zł.
-A jak we flixie?
-OD 25 zł <poker face>
*Widownia śmieje się I klaszcze, kurtyna opada*

Załączniki:
IMG_20180614_001525.png
IMG_20180614_001525.png [ 277.4 KiB | Obejrzany 4355 razy ]
Góra
 PM off
iwan-82 lubi ten post.
 
      
#518 PostWysłany: 15 Cze 2018 08:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Oddam 10 kodów na -20%. Ważne do dziś.

Edit: Z racji, że dostaję prośby o 2 sztuki, krótkie wyjaśnienie:
Wysyłam po 1 sztuce. 2 sztuki są niepotrzebne. Kod nie jest na 1 bilet. Kod działa na całe zamówienie w koszyku. Można tam dodać i 10 biletów, na różnych trasach, w różnych datach i dla różnych osób :P I obniży całość o -20%.

Kod działa na wszystkie trasy i na dowolne daty podróży.

Zapraszam przez pw. Zostało 8...
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
nastek84 uważa post za pomocny.
 
      
#519 PostWysłany: 26 Cze 2018 09:38 

Coś się wam nie przelewa na forum... jak już nawet pepper jest od was szybszy :lol: O ile zwykłych cen flixa nie ma co promować, to jeśli oferują coś za półdarmo to "trza brać" (oczywiście z rozsądkiem i umiarem, tylko jk ktoś potrzebuje).

Warszawa - Poznań za zeta
Warszawa - Szczecin za zeta
Łódź - Gorzów Wlkp. za zeta
Warszawa - Berlin z przesiadką w Szczecinie od 30 zł.

https://www.pepper.pl/promocje/flixbus- ... -odz-90810
Ale oczywiście akcja zrobiona na zasadzie "ma być dużo huku o nic" bo obejmuje zaledwie dwa tygodnie. Teraz chyba należy się spodziewać głównie/tylko takich marnych (nie względem ceny, ale całokształtem) promocji bo chcą udowodnić że nie są gorsi od PB.
No, Flix to dotychczas na wakacje jedna linia z siatki PB w cenie 1zł, dwie lokalne linie w cenie bazowej ok. 20 zł (ale mi rabat) i trzy dalsze po zeta, ale w każdym przypadku po dwa tygodnie na linię.
Czyli pozwolę sobie - oględnie - porównać PB i FB:
PB: 13 linii x wrzutka na np. 2 miesiące = 793 linio-dni po 2zł
FB: Wiedeń z Krakowa po zł na wakacje + 5 linii po 1zł na dwa tygodnie = 70 + 70 = 140 linio-dni po złotówce.
Nie wspominając już o fakcie, że PB oferował zdecydowanie więcej kursów.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#520 PostWysłany: 26 Cze 2018 10:17 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 704
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
Czy od 7 września Flixbus przestaje jeździć z Poznania na Młociny w Warszawie?
Nie widzę żadnego kursu w tej relacji tylko do Warszawy Zachodniej.
Tym samym z Poznania do Warszawy są tylko dwa kursy w ciągu doby.
Tak zostanie czy dorzucą te do Młocin?
Góra
 Profil Relacje PM off
Bruner lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 553 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group