Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 223 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna
Autor Wiadomość
#161 PostWysłany: 14 Maj 2018 14:39 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 141
Loty: 40
Kilometry: 124 893
Ktoa pisał, ze na mistrzostwach w hokeju w Białorusi, bilet był i wizą i tranzytem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#162 PostWysłany: 14 Maj 2018 14:43 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22333
No było tak.
Była wiza w pakecie i tyle. Nie muszą przecież to samo zrobić w MŚ 2018
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#163 PostWysłany: 14 Maj 2018 14:48 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 141
Loty: 40
Kilometry: 124 893
Ja tylko napisałem, ze tak wyczytałem. Nie wiem jak było.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Zeus 14 Maj 2018 14:51, edytowano w sumie 2 razy
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#164 PostWysłany: 14 Maj 2018 22:48 

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 12
Dzwoniłem do ambasady na dziś wiza tranzytowa na Białoruś na podstawie fan id. Dość łatwa procedura wyrobienia . Ale cały czas niby negocjują ze coś się może zmienić . Babka powiedziała żeby poczekać jeszcze z 10dni i jak nie wyjdzie żadne info robić wize
Góra
 Profil Relacje PM off
Lokersan lubi ten post.
Garmond uważa post za pomocny.
 
      
#165 PostWysłany: 15 Maj 2018 22:16 

Rejestracja: 13 Cze 2017
Posty: 12
villq napisał(a):
Wycinanka napisał(a):
Czy ktoś wie czy temat pociągów do Kaliningradu na czas mundialu jest już zamknięty? I jedyną opcją dostania się do Kaliningradu z Polski to autobusy/autokary, miały być też jakieś promy ; )? Była delegacja z Gdańska w Kaliningradzie w marcu ale trudno znaleźć jakieś konkrety, a mundial się powoli zbliża : )


Mnie też interesuje ten temat bo chciałbym dostać się koleją na Chorwacja - Nigeria.
Niestety nie mam dobrych wiadomości.
Dziś w Gdańsku odbywało się spotkanie z udziałem przewoźników kolejowych, na którym poruszana była m.in. kwestia przewozu kibiców na MŚ. Z tego co mi przekazano od uczestników spotkania to na tą chwilę nie są planowane żadne uruchomienia pociągów do Kaliningradu. Nie jest to oczywiście ostateczna decyzja, ale moje nadzieje znacząco przygasły.
Jak będę znał jakieś nowe doniesienia w tej sprawie to podzielę się na forum.

p.s. temat promu jest jeszcze rozważany, ale nie znam szczegółów bo nie brałem pod uwagę tego środka transportu.



Brałem dziś udział w spotkaniu z udziałem przewoźników kolejowych i innych podmiotów (na bieżąco śledziłem również ogólnodostępne strony, na których można poznać rozkład jazdy po korekcie od 10 czerwca). Niestety nie mam dobrych informacji. Najprawdopodobniej żaden z przewoźników nie będzie uruchamiał rejsowego połączenia kolejowego na trasie Trójmiasto-Braniewo-Kaliningrad.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#166 PostWysłany: 16 Maj 2018 20:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Paź 2014
Posty: 8
Nasze ubiegłoroczne doświadczenia z Rosji pokazują, że pociągi dla fanów (jechaliśmy z Moskwy do Petersburga) ruszają o czasie. Trzeba mieć ze sobą bilet i fan id (sprawdzali!). Na żadnym postoju nie otwierano jednak drzwi w pociągu, trochę traumatyczne dla palaczy, ale dało radę ;) Generalnie przejazd jest niezapomniany z kibicami z całego świata, warto się zaopatrzyć w prowiant i alko, aby podróż była milsza ;) Zwrociliśmy uwagę na dobrze przygotowane kuszetki, było wszystko i czyste, ale kto by spał w takim transporcie ;)
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
szyderca87 uważa post za pomocny.
 
      
#167 PostWysłany: 16 Maj 2018 22:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 143
Kilometry: 238 089
niebieski
@FatPL

Nie ma żadnej możliwości, aby zapalić fajeczke?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#168 PostWysłany: 16 Maj 2018 22:50 

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 167
@wojtekf93 myślę że jak pójdziesz do toalety to nikt tam Ci nie będzie zaglądał :D No chyba że jakaś sympatyczna Kolumbijka to może i ja zacznę palić :D
Góra
 Profil Relacje PM off
wojtekf93 lubi ten post.
 
      
#169 PostWysłany: 17 Maj 2018 09:56 

Rejestracja: 23 Lut 2018
Posty: 2
@hudyts, @radko93, @kowalgda dzięki za pomoc :)
Tak jak pisaliście nie ma możliwości wyboru dwóch darmowych przejazdów na jeden bilet meczowy.

@dzadzax @doborex nie mam jak Wam odpowiedzieć, mam zablokowaną możliwość wysyłania wiadomości prywatnych ;)

Pozdr. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#170 PostWysłany: 17 Maj 2018 10:28 

Rejestracja: 27 Lut 2018
Posty: 25
Angela musisz się więcej tu udzielać a zasłużysz na takie przywileje...;)

PS
jest tu ktoś kto jedzie pociągiem z Kaliningradu do Moskwy (POL-SEN)?


Ostatnio edytowany przez Abcn 17 Maj 2018 22:15, edytowano w sumie 2 razy
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
Angela91 lubi ten post.
 
      
#171 PostWysłany: 17 Maj 2018 20:57 

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 12
Ja jade w niedziele tym o 6 rano
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#172 PostWysłany: 22 Maj 2018 22:20 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 295
Angela91 napisał(a):
Hej.
Razem z koleżanką wybieramy się na mecz Polska-Senegal - z tym, że będziemy w Rosji już od 14.06 i postanowiłyśmy zwiedzić St. Petersburg.
Chcemy jechać 16.06 z Moskwy do St. Petersburga i wrócić 18.06 do Moskwy

to jak ogarnęłyście transport ??


Ostatnio edytowany przez Abcn, 22 Maj 2018 23:03, edytowano w sumie 1 raz
[quote]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#173 PostWysłany: 22 Maj 2018 22:54 

Rejestracja: 21 Kwi 2018
Posty: 7
Jak ktos wybiera się do Wołgogradu to jest pociąg z Kijowa relacji Kijów - Baku, który jedzie do Wołgogradu 30 godzin. Kursuje on raz w tygodniu. Wyjazd z Kijowa w poniedziałek 14:27, powrót niedziela o 5 rano. Ceny biletów: kupiejny około 340 PLN, plackartnyj około 240 PLN.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#174 PostWysłany: 26 Maj 2018 08:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Paź 2014
Posty: 8
wojtekf93 napisał(a):
@FatPL

Nie ma żadnej możliwości, aby zapalić fajeczke?


kitraliśmy się w standardowo w WC-tach w międzynarodowym gronie gdy konduktorka szła na obchód w dalszą część składu 8-) :twisted:
Przyunajmniej na początku, później już chyba olała sprawę i poszła w kimę, dopiero wtedy rozpoczęła się prawdziwa "podróż", aczkolwiek nikt nie próbował nawet palić w przedziałach, miejsce w kiblu było najbardziej obleganą miejscówką i najbardziej pożądaną :lol: 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
wojtekf93 uważa post za pomocny.
 
      
#175 PostWysłany: 29 Maj 2018 08:41 

Rejestracja: 15 Mar 2018
Posty: 4
Czy ktoś dostał już te darmowe bilety na pociągi? Komunikacja od organizatora nie jest zbyt jasna, więc nie wiem czy to przyjdzie pocztą czy mailem.

dzadzax napisał(a):
Czy ja dobrze rozumiem , że zostaną wysłane na adres wejściówki do pociągu na mecz w Rosji???
czy wszyscy aplikujący o darmowe pociągi otrzymali takiego emaila??
czy ktoś dostał na adres jakieś bilety na pociąg???


Ostatnio edytowany przez Abcn, 29 Maj 2018 21:31, edytowano w sumie 1 raz
cytat
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#176 PostWysłany: 29 Maj 2018 09:05 

Rejestracja: 05 Kwi 2018
Posty: 10
Dzisiaj dostałem takiego maila w sprawie darmowego pociągu z Królewca do Moskwy.
Zastanawia mnie czy wysłanie tych dokumentów będzie obligatoryjne aby otrzymać bilet.

Załączniki:
Transport2018.JPG
Transport2018.JPG [ 76.63 KiB | Obejrzany 5285 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#177 PostWysłany: 29 Maj 2018 09:16 

Rejestracja: 27 Lut 2018
Posty: 25
Hm...
ciagle coś , ale mam pocieszenie dzisaj powinno się dużo wyjaśnić:
https://sputniknews.com/worldcup-2018/2 ... a-belarus/
http://eng.belta.by/sport/view/belarus- ... 2035-2018/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#178 PostWysłany: 29 Maj 2018 20:41 

Rejestracja: 15 Mar 2018
Posty: 4
deluzidecolor napisał(a):
Czy ktoś dostał już te darmowe bilety na pociągi? Komunikacja od organizatora nie jest zbyt jasna, więc nie wiem czy to przyjdzie pocztą czy mailem.
Już wszystko wyjaśniłem w rozmowie telefonicznej z kolejami rosyjskimi. Zadzwoniłem tam i przemiła Rosjanka mnie poinformowała co i jak.
Zatem bilety przyjdą e-mailem z linkami do pdf-ów. Mówi, że nie później niż 14 dni przed konkretnym pociągiem.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 29 Maj 2018 21:32, edytowano w sumie 1 raz
cytat
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#179 PostWysłany: 31 Maj 2018 12:42 

Rejestracja: 10 Kwi 2015
Posty: 204
Mam problem z rezerwacją pociągu. Kolega dostał elektroniczne FAN ID (fizycznie przesyłka jeszcze nie przyszła), numer został nadany. Niestety, przy wpisywaniu danych system inforumuje, że podany użytkownik nie został odnaleziony. Jestem przekonany, że podane dane (imię, drugie imie, paszport, nr rezerwacji, FAN ID) są prawidłowe. Faktem jest, że wcześniej raz FAN ID kolegi zostało odrzucone i musiał dosłać zdjęcie. Wysyłałem już opis problemu do supportu, ale póki co bez odpowiedzi. Czy ktoś miał podobny przypadek i wie jak to obejść?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#180 PostWysłany: 31 Maj 2018 13:31 

Rejestracja: 04 Mar 2018
Posty: 8
Jeśli masz dwa imiona, to spróbuj wpisać oba w polu 'First name'. U mnie to tak zadziałało
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 223 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group