Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Wypłaty kartą MC Revolut w bankomatach Euronet często obciążane są prowizją nie do ominięcia (sieć bankomatów rozpoznaje kartę jako zagraniczną i nakłada własną prowizję). Visa Revolut na razie nie, ale warto uważać.
Ponadto należy zawsze wybrać opcję obciążenia w lokalnej walucie, by uniknąć przewalutowania po kursie Euronetu.

Zasilanie revoluta kartami kredytowymi jest obciążone prowizją w następujących bankach:
- Citi Handlowy 8%, min 10zł
- Citibank prowizja 10%
- BNP Paribias od 1/4/24 (2%)
- Ikano Bank
- Pekao Karta Kredytowa z Żubrem - 7% (pakiet standard), 5% (pakiet złoty), 3% (pakiet platynowy).


Uwaga: Zamieszczanie referali jest możliwe wyłącznie w wątkach łańcuszkowych. Możliwość zamieszczania referali mają jedynie osoby posiadające minimum niebieski status i pół roku stażu. regulamin-dzialania-watkow-lancuszkowych,82,44721

Spis banków z darmową wypłatą z Revoluta: https://www.dropbox.com/s/ajifjmncdazhz ... .xlsx?dl=0


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 407  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: revolut
#1741 PostWysłany: 17 Maj 2018 20:27 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
@Daniel Nowakowski Po co odpowiadasz na błędne podpowiedzi, skoro wyżej #1725 dostałeś odpowiedz, że kun nie da się wymienić i na siłę ciągniesz temat-zaśmiecając go?!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
 Temat postu: Re: revolut
#1742 PostWysłany: 17 Maj 2018 22:53 

Rejestracja: 12 Sty 2014
Posty: 220
niebieski
Aktualny status jest taki, że można wymienić na 23 waluty + osoby które mają odblokowanie 3 kryptowaluty. Tak jak pisał @jacek96 kuny brak.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1743 PostWysłany: 17 Maj 2018 23:22 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 141
Loty: 40
Kilometry: 124 893
Zastanawiam się czy fizyczna kartę revolut warto będzie wziąć do Rosji na MŚ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1744 PostWysłany: 17 Maj 2018 23:22 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
Masz watpliwosci, czy zainteresują ja mecze?

Wysłane z mojego XT1650 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: revolut
#1745 PostWysłany: 17 Maj 2018 23:29 

Rejestracja: 20 Paź 2012
Posty: 289
Loty: 85
Kilometry: 236 428
niebieski
A dlaczego nie było by warto?
1.Spełnia funkcję płatniczą.
2. Ma spoko kursy.
3. Płacę i zaraz mam info na telefonie ile wydałem i ile to wyszło w naszych złotówkach.
4. Szybko doładujesz np z karty kredytowej i możesz wypłacić gotówkę (jest limit ale tak jest to na pewno bardziej opłacalne niż cash z kredytówki) .
Mnie się najbardziej podoba numer 3 i 2 i .
_________________
Image
https://my.flightradar24.com/noyle
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1746 PostWysłany: 18 Maj 2018 12:46 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 457
niebieski
Tym razem Taxify rozsyła maile z linkiem, za pomocą którego można dostać darmową kartę Revolut:

Cytuj:
Karta jest darmowa i nie ma opłaty za prowadzenie konta. A do końca czerwca specjalnie dla Klientów Taxify dostawa karty GRATIS.

Nie zwlekaj, kliknij w poniższy link i odbierz swoją darmową kartę Revolut z bezpłatną dostawą już teraz:

ZAMÓW DARMOWĄ KARTĘ

Jak zamówić bezpłatną kartę:

1/ Wprowadź swój numer telefonu komórkowego i kliknij przycisk akceptuj, aby wziąć udział w promocji i otrzymać darmową kartę Revolut.

2/ Pobierz najnowszą wersję aplikacji Revolut i zarejestruj się w 60 sekund.

3/ Doładuj swoje konto minimalną kwotą 20 PLN (którą możesz potem wykorzystać), aby zamówić darmową kartę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1747 PostWysłany: 18 Maj 2018 13:15 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2236
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@Tabciogaraj @noyle
W Rosji (podobnie jak w Tajlandii i na Ukrainie) Revolut nie sprawdza się tak dobrze, bo przy płatności w RUB/UAH/THB do kursu jest zawsze doliczane 1% (2% w weekend).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1748 PostWysłany: 18 Maj 2018 13:33 

Rejestracja: 11 Kwi 2018
Posty: 141
Loty: 40
Kilometry: 124 893
ms993 napisał(a):
@Tabciogaraj @noyle
W Rosji (podobnie jak w Tajlandii i na Ukrainie) Revolut nie sprawdza się tak dobrze, bo przy płatności w RUB/UAH/THB do kursu jest zawsze doliczane 1% (2% w weekend).
Czyli wziąć sobie swoją zwykła albo gotówka?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1749 PostWysłany: 18 Maj 2018 13:41 

Rejestracja: 11 Lis 2015
Posty: 457
niebieski
Załóż sobie konto:
  • w banku Envelo Bank z kartą debetową Visa i włącz pakiet bezpłatnych bankomatów na świecie za 5 zł miesięcznie (jak wrócisz, to nie zapomnij wyłączyć tego pakietu)
  • albo konto Proste Zasady w Getin Banku i do tego koniecznie kartę debetową Visa (absolutnie nie Mastercard) - dodatkowo dostaniesz 3,5% na koncie oszczędnościowym na rok. Niestety wypłaty z bankomatów są drogie, więc tu byś mógł zamówić Revoluta z jakiegoś darmowego linku, płacić jak najwięcej kartą Getin i korzystać z Revoluta niego tylko do wypłat z bankomatów, jeśli gotówka będzie konieczna

Karty Visa w Envelo i Getinie przeliczają po kursie organizacji (wikipost u góry).

A w jakim banku masz teraz konto? Bo jak w żadnym z tych, to prawdopodobnie lepiej Revolut, nawet z narzutem 1-2%.

Edit: jest jeszcze Konto Przekorzystne w Pekao, gdzie dobre kursy ma tym razem karta Mastercard, ale wypłaty z bankomatów są płatne, podobnie jak w Getinie. Szczegóły w temacie https://www.fly4free.pl/forum/dla-podroznika,181,1454


Ostatnio edytowany przez BarneyGF, 18 Maj 2018 13:48, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1750 PostWysłany: 18 Maj 2018 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2016
Posty: 192
Albo weź normalnie dolary w gotówce z jakiegoś kantoru online :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1751 PostWysłany: 18 Maj 2018 16:28 

Rejestracja: 11 Lut 2018
Posty: 6
Czy adres no-reply@revolut.com jest oficjalnym adresem e-mailowym revoluta? Bo dostałem od nich takiego e- maila odnośnie wymiany karty, ze względu na utrudnione płatności w brytyjskim metrze?
W e mailu jest link gdzie podaję swoje imię, nazwisko i numer telefonu i tak zastanawiam się czy to nie jest jakaś ściema?

We wanted to reach out to you as we have identified an issue affecting a small batch of our Revolut cards. Unfortunately, we think your card many have been affected.

It’s not a major issue, but it may cause some difficulties when you try and pay at Transport for London (London Underground) terminals.

To prevent this from negatively affecting your experience with Revolut, we would like to offer you a new Revolut card for free.

Click here to order your free replacement Revolut card and it should arrive within a few weeks. You can still use your existing Revolut card as usual, but we would recommend using an alternative card to pay on London transport until your new card arrives.

Sorry for any hassle and we appreciate your patience.

The Revolut Team
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1752 PostWysłany: 18 Maj 2018 16:34 

Rejestracja: 18 Maj 2018
Posty: 0
Czy próbowaliście wypożyczyć samochód za pomocą karty Revolut? W jakich wypożyczalniach nie było problemu? Wybieram się niedługo do Czarnogóry, nie posiadam kk. Zamierzam zasilić Revoluta, aby również starczyło na zablokowanie depozytu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1753 PostWysłany: 18 Maj 2018 16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2013
Posty: 657
niebieski
coleslaw7 napisał(a):
Czy adres no-reply@revolut.com jest oficjalnym adresem e-mailowym revoluta? Bo dostałem od nich takiego e- maila odnośnie wymiany karty, ze względu na utrudnione płatności w brytyjskim metrze?
W e mailu jest link gdzie podaję swoje imię, nazwisko i numer telefonu i tak zastanawiam się czy to nie jest jakaś ściema?

We wanted to reach out to you as we have identified an issue affecting a small batch of our Revolut cards. Unfortunately, we think your card many have been affected.

It’s not a major issue, but it may cause some difficulties when you try and pay at Transport for London (London Underground) terminals.

To prevent this from negatively affecting your experience with Revolut, we would like to offer you a new Revolut card for free.

Click here to order your free replacement Revolut card and it should arrive within a few weeks. You can still use your existing Revolut card as usual, but we would recommend using an alternative card to pay on London transport until your new card arrives.

Sorry for any hassle and we appreciate your patience.

The Revolut Team

Taka akcja ma miejsce, maile tego typu zazwyczaj idą z noreply, ale po przejściu na stronę upewnij się czy nie było jakiegoś przekierowania itd. bo w sumie ktoś mógł to wykorzystać.
https://www.tabletowo.pl/2018/04/24/rev ... -za-darmo/
_________________
Flightoholic.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1754 PostWysłany: 18 Maj 2018 17:59 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
seal napisał(a):
@juggler5: uważaj bo z kartami citi simplicity nie bywa tak dobrze - na forum mbanku o tym piszą -> https://www.mbank.pl/forum/watek,1001024,5.html



Mi również od samego początku przechodzą jako bezgotówkowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1755 PostWysłany: 18 Maj 2018 18:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1192
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
-- 18 Maj 2018 19:03 --

mike04 napisał(a):
Czy próbowaliście wypożyczyć samochód za pomocą karty Revolut? W jakich wypożyczalniach nie było problemu? Wybieram się niedługo do Czarnogóry, nie posiadam kk. Zamierzam zasilić Revoluta, aby również starczyło na zablokowanie depozytu.


Ja płaciłam w Hertz na Cyprze i nie miałam żadnych problemów.

-- 18 Maj 2018 19:09 --

Tabciogaraj napisał(a):
ms993 napisał(a):
@Tabciogaraj @noyle
W Rosji (podobnie jak w Tajlandii i na Ukrainie) Revolut nie sprawdza się tak dobrze, bo przy płatności w RUB/UAH/THB do kursu jest zawsze doliczane 1% (2% w weekend).
Czyli wziąć sobie swoją zwykła albo gotówka?


Płaciłam zarówno w Rosji jak i na Ukrainie w ostatnim miesiącu.
Kurs rubla 0,058, Hrywna 0,13
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1756 PostWysłany: 18 Maj 2018 21:52 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
mike04 napisał(a):
Czy próbowaliście wypożyczyć samochód za pomocą karty Revolut? W jakich wypożyczalniach nie było problemu? Wybieram się niedługo do Czarnogóry, nie posiadam kk. Zamierzam zasilić Revoluta, aby również starczyło na zablokowanie depozytu.
Alamo w USA i National w Kanadzie nie dało się zapłacić. Blokadę robiłem na kredytówce, po oddaniu auta płatności Revolutem odrzucone, debetówką z Alior Kantora przeszło. W Kanadzie obsługa była zdziwiona że nie działa do czasu aż powiedziałem że prepaid. Powiedzieli że prepaid nie będzie działać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1757 PostWysłany: 18 Maj 2018 23:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4490
złoty
revolutem opłaciłem wypożyczenie auta i ubezpieczenie w Australii przez internet, na miejscu blokada kartą kredytową, podobnie mam wykupione auto w Rumunii na lato
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1758 PostWysłany: 19 Maj 2018 10:45 

Rejestracja: 16 Gru 2012
Posty: 140
SPLDER napisał(a):
mike04 napisał(a):
Czy próbowaliście wypożyczyć samochód za pomocą karty Revolut? W jakich wypożyczalniach nie było problemu? Wybieram się niedługo do Czarnogóry, nie posiadam kk. Zamierzam zasilić Revoluta, aby również starczyło na zablokowanie depozytu.
Alamo w USA i National w Kanadzie nie dało się zapłacić. Blokadę robiłem na kredytówce, po oddaniu auta płatności Revolutem odrzucone, debetówką z Alior Kantora przeszło. W Kanadzie obsługa była zdziwiona że nie działa do czasu aż powiedziałem że prepaid. Powiedzieli że prepaid nie będzie działać.



Thrifty - Honolulu lotnisko
Alamo - Big Island Kona lotnisko
Alamo - Maui Kahului lotnisko
Alamo - San Francisco

Wszędzie robiłem te sam manewr czyli blokada na karcie kredytowej. Przy oddaniu info do obsługi, że chce zapłacić inną kartą.
Poszło Revolutem bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1759 PostWysłany: 19 Maj 2018 12:16 

Rejestracja: 14 Mar 2018
Posty: 0
A ja mam takie ciekawe pytanie.
Płaciłem kartą Revolut w Australii w sklepach i innych punktach i nie było żadnych problemów, po zapłacie info zaraz na tel. o obciążeniu. Jednak wracając na lotnisku poszedłem do MC Donalds i chciałem zapłacić za kawę i dopiero po trzeciej próbie jak wybrałem karta kredytowa płatność przyjęło, ale żadnego info na tel. nie było. Płatność pojawiła się i zeszła po jakimś tygodniu po powrocie. Obecnie przebywam w Portugalii i też nie ma problemów z płaceniem. Zaciekawiło mnie natomiast to, że moja żona też ma Revoluta (visa) i przy płatności w tym samy sklepie, na terminalu pojawia się karta Revolut, natomiast jeśli ja płacę Revolutem (mastercard), na terminalu widnieje info Mastercard. Najprawdopodobnie z tego samego powodu nie mogłem podpiąć żony karty do Ubera, moja przeszła od razu. I teraz pytanie, jak rozliczono by płatność za przejazd jeśli bym zrobił przejazd na kwotę powiedzmy 50E wysiadł z samochodu, a na karcie nie było by środków, żadnych. Skoro nie ma środków i to nie jest karta kredytowa, to Uber jest w plecy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#1760 PostWysłany: 19 Maj 2018 12:21 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Musiałbyś zwrócić środki wystawcy karty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8123 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 407  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group