Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 361 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#341 PostWysłany: 16 Kwi 2018 04:34 

Rejestracja: 23 Gru 2016
Posty: 35
mixer4all napisał(a):
akson napisał(a):
Przecież to nie ma stabilizacji optycznej, po co komu kamera ktora nie potrafi nagrac dobrego jakościowo filmu (obraz szarpie tak ze oczy bola) a tylko statyczne ujecia

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Posiada EIS w 1080p, także jak chcesz komentować to miej przynajmniej jakie takie pojecie o kamerze.
To jest proteza a nie EIS, sprawdź nagrania jak zamierzasz komentować... Obraz szarpie, nie ma nic wspolnego z eis w gopro

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#342 PostWysłany: 16 Kwi 2018 13:12 

Rejestracja: 13 Lut 2018
Posty: 13
Co mam sprawdzać jak mam ją na własność, serio, idź być mądrym gdzieś indziej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#343 PostWysłany: 18 Kwi 2018 13:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Paź 2013
Posty: 102
Poleci ktoś sklep, który albo daje gwarancję/ubezpieczenie braku opłat celnych, albo wysyła tak, że nie ma z tym problemu? Ewentualnie jakiś sprawdzony sprzedawca z AliEx?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#344 PostWysłany: 26 Kwi 2018 18:54 

Rejestracja: 26 Kwi 2018
Posty: 5
Zanim wyciągnę pinezkę, zastanawiając się, czy ktoś ma obu tych wierzchowców z bandytą i może wyrazić swoją opinię?

1. Mocowanie na słupy bandytów jest proste - teleskopowe mocowanie przedłużające. Myślę, że jest dłuższy niż opcja GoPro.
2. Uchwyt GoPro 3-Way może być używany jako uchwyt do mocowania, ale również składa się, dzięki czemu można zmieniać kąty (w przeciwieństwie do prostego drążka TomTom). Bandit, posiada również funkcję statywu.

Nie jest tani, więc tylko chcesz go kupić. Standardowy zestaw bandytów jest dostarczany z adapterem GoPro, aby go użyć.

Moje odczucia, bez oglądania osobiście bandytów, polegają na tym, że wersja GoPro będzie bardziej uniwersalna i może być lepszym zakupem.

Myśli mile widziane!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#345 PostWysłany: 27 Kwi 2018 10:31 

Rejestracja: 26 Kwi 2018
Posty: 5
36/5000
Więc jakaś sugestia na temat kija GoPro?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#346 PostWysłany: 02 Lip 2018 06:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
gdzie (w Polsce) polecilibyście kupić obecnie GoPro Hero 5? Muszę dość szybko nabyć w celach prezentowych. Z porównywarek wynika, że najtaniej można to dostać za ok. 1270-1280 zł. (np. electro.pl), ale może akurat ktoś inny też się rozgląda za tym sprzętem i widział korzystniejsze oferty, albo ma na oku jakieś kody zniżkowe, cashbacki itp.?

EDIT: Gdyby ktoś reflektował, to na redcoon są po 1279 zł., a do tego jest -50 zł. za zapisanie się do ich newslettera :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#347 PostWysłany: 20 Lip 2018 08:53 

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 561
Loty: 31
Kilometry: 59 624
niebieski
A posiada ktoś może GoPro Hero 2018 ?
Chętnie poczytałbym co nieco o tej kamerce, bo wygląda dość ciekawie, a i cena 799 PLN kusi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#348 PostWysłany: 30 Sie 2018 09:16 

Rejestracja: 25 Sie 2018
Posty: 15
Loty: 25
Kilometry: 54 583
Witam, już od kilku dni próbuję wybrać jakąś kamerkę sportową. Mój budżet na sprzęt to ok. 1000 zł, zastanawiam się między: xiaomi yi 4k, xiaomi yi 4k+ oraz gopro hero (2018), dodatkowo gopro hero 5 black używana również wchodzi w grę.
Czy ktoś mógłby się na ten temat wypowiedzieć, bo jest to ciężki temat dla mnie, do zgryzienia.
Kamerki potrzebuję głównie do wakacji, chciałbym wybrać najlepszą jaką mogę do własnie kwoty 1000 złotych.

Z góry dziękuje za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#349 PostWysłany: 30 Sie 2018 15:09 

Rejestracja: 01 Wrz 2013
Posty: 78
L04d1nG napisał(a):
Witam, już od kilku dni próbuję wybrać jakąś kamerkę sportową. Mój budżet na sprzęt to ok. 1000 zł, zastanawiam się między: xiaomi yi 4k, xiaomi yi 4k+ oraz gopro hero (2018), dodatkowo gopro hero 5 black używana również wchodzi w grę.
Czy ktoś mógłby się na ten temat wypowiedzieć, bo jest to ciężki temat dla mnie, do zgryzienia.
Kamerki potrzebuję głównie do wakacji, chciałbym wybrać najlepszą jaką mogę do własnie kwoty 1000 złotych.

Z góry dziękuje za pomoc :)


Bierz GoPro Hero 5 Black uzywana, najlepsza zdecydowanie z tej czworki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#350 PostWysłany: 07 Wrz 2018 05:45 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Ja mam Yi 4K i jestem mega zadowolony. Nówka cewka ciut ponad 700 zł, a kręci filmiki jak marzenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#351 PostWysłany: 26 Wrz 2018 13:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2016
Posty: 182
Loty: 173
Kilometry: 329 932
Pole napisał(a):
L04d1nG napisał(a):
Witam, już od kilku dni próbuję wybrać jakąś kamerkę sportową. Mój budżet na sprzęt to ok. 1000 zł, zastanawiam się między: xiaomi yi 4k, xiaomi yi 4k+ oraz gopro hero (2018), dodatkowo gopro hero 5 black używana również wchodzi w grę.
Czy ktoś mógłby się na ten temat wypowiedzieć, bo jest to ciężki temat dla mnie, do zgryzienia.
Kamerki potrzebuję głównie do wakacji, chciałbym wybrać najlepszą jaką mogę do własnie kwoty 1000 złotych.

Z góry dziękuje za pomoc :)


Bierz GoPro Hero 5 Black uzywana, najlepsza zdecydowanie z tej czworki.

Zależy jak mocno używana, mój dwuroczny hero 5 black lubi się zaciąć i sam zresetować, albo nawalić z robieniem fotki raz na 100 przypadków. Aczkolwiek upadała tyle razy, że aż dziwne, że jeszcze żyje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#352 PostWysłany: 12 Paź 2018 11:45 

Rejestracja: 19 Paź 2011
Posty: 1164
platynowy
"Oficjalny sklep" YI na Allegro ma spoko promkę na Yi 4K - 699PLN za kamerkę, selfie sticka Xiaomi oraz pilota do niego.
Sama kamerka oficjalnie kosztuje 799PLN o zapewne niebawem dojdzie do obniżenia tej ceny, aczkolwiek IMHO i tak to dobry deal.

https://allegro.pl/yi-action-4k-kamera- ... 55486.html
Góra
 Profil Relacje PM off
JIK lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#353 PostWysłany: 14 Lis 2018 20:07 

Rejestracja: 14 Lis 2018
Posty: 3
Dzień dobry,
jestem świeżakiem na forum i nie znam się w ogóle na sprzęcie elektronicznym, więc z góry dziękuję za wyrozumiałość.
Za chwilę będę - mam nadzieję - szczęśliwym posiadaczem gopro hero 7 black.
Chciałbym używać kamerki do filmowania wypraw w terenie. Jestem wędkarzem i m.in. będę pływał na łódce po morzu, więc ładowanie podczas kilkunastogodzinnego pływania odpada. Warunki klimatyczne będą bardzo skrajne. Temperatury w cieniu od - 15C do + 40C. Opady deszczu/śniegu i zanurzenia kamerki pod wodą też wchodzą w grę. Ogólnie nazwę to extremalnym użytkowaniem.
Mam kilka pytań, na które odpowiedzi na pewno ułatwią mi życie.

1. Jaka karta pamięci będzie najlepsza do kamery?
2. Czym różnią się poniższe karty pamięci?
https://www.amazon.com/SanDisk-Extreme- ... cro+sd+128
A1 od A2?
https://www.amazon.com/SanDisk-Extreme- ... cro+sd+128
XC I od XC II ?
https://www.amazon.com/SanDisk-128GB-Ex ... cro+sd+128

3. Jakie akumulatorki będą optymalne (jakość do ceny) i ile ich wystarczy na 10 godzin nagrywania?
4. Czy można ładować akumulatorki przy użyciu powerbanków i czy potrzebne są jakieś dodatkowe urządzenia?
5. Jaki oryginalny osprzęt pasuje dokupić m.in. do używania w niskich temperaturach i w wodzie?
6. Jaki nieoryginalny sprzęt polecacie i gdzie go można dostać?
7. Czy i jaki filtr polaryzacyjny zapewni skuteczne nagrywanie podczas słonecznej pogody, kiedy słońce odbija się od tafli wody?
8. Jakiego kejsa polecacie?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#354 PostWysłany: 15 Lis 2018 01:06 

Rejestracja: 14 Lis 2018
Posty: 1
gopro7 napisał(a):
Dzień dobry,
jestem świeżakiem na forum i nie znam się w ogóle na sprzęcie elektronicznym, więc z góry dziękuję za wyrozumiałość.
Za chwilę będę - mam nadzieję - szczęśliwym posiadaczem gopro hero 7 black.
[...]
Z góry dziękuję za odpowiedzi.


Moze chociaz troche pomoge.
Mialem ostatnio 7 Black w Ameryce Pld - temperatury od 0 lub nawet mniej (nocleg w Andach na 4800m) do +30 w ciaglym sloncu (polnocne Chile). Nie zauwazylem jakiegos wplywu na funkcjonowanie. Kilka razy w ciagu 2 tygodni po wlaczeniu kamera sie zawieszala - trzeba bylo niestety wyjac baterie i po ponownym wlaczeniu nie bylo problemu, ale trudno powiazac mi to z jakimis szczegolnymi okolicznosciami.

Karta - OIDP, bo nie mam teraz kamery pod reka, to karte mam taka: https://www.euro.com.pl/karty-pamieci/s ... 28gb.bhtml
Dziala bez zarzutu, obraz plynny.

Baterie - jest to moje pierwsze GoPro, nie jestem w stanie porownac z poprzednimi modelami, ale przy 2.7K, 60 klatek i HyperSmooth (obraz petarda, ta stabilizacja to nie jest sciema), to bateria trzyma dosc krotko, kilkadziesiat minut filmu moim zdaniem. Ja mialem 3 baterie ze soba, jednak nie nagrywalem ciagle. W przypadku braku zasilania problem rozwiazywaly powerbanki i ladowarka na 2 baterie od GoPro, jednak ladowanie trwa ze 3h.

Akcesoria - zalezy od aktywnosci. Tam wiekszosc kaskow byla wyposazona w uchwyty na kamery, wiec ten problem tak jakby odpadl. Case'a nie mam, 7 Black dziala pod woda (do 10m - przetestowane na kilku metrach glebokosci). Filtry od Polar Pro - polecam (przy okazji ochronia obiektyw ;) )

Wahalem sie dlugo czy warto kupic GoPro i dlugo nie kupowalem, ale w koncu stabilizacja w tym modelu mnie przekonala i nie zaluje, szczerze polecam. A, tak na koniec powiem, ze 8 minut filmu w 2.7K, 60 fps z HyperSmooth potrafi zajac ze 4 gigabajty pamieci, wiec zapelnienie karty 128 to nie jest wiekszy problem ;)

Jacek
Góra
 Profil Relacje PM off
gopro7 lubi ten post.
gopro7 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#355 PostWysłany: 19 Lis 2018 13:23 

Rejestracja: 14 Lis 2018
Posty: 3
jacosopot napisał(a):
Wahalem sie dlugo czy warto kupic GoPro i dlugo nie kupowalem, ale w koncu stabilizacja w tym modelu mnie przekonala i nie zaluje, szczerze polecam.

Mnie też :lol:
Miałem chęć na 6 ale różnica między 5 i 6 była niewielka, więc odpuściłem i myślałem o czymś tańszym.
Ne wiedziałem, że wypuścili model 7, a przez przypadek zobaczyłem końcówkę programu w TV o porównaniu 6 i 7 i decyzja padła na 7.

Kartę kupiłem SanDisk Extreme Pro 256GB, żeby nie "bawić się" z wymienianiem kart podczas pływania/opadów.

Czy mógłbyś podlnkować filtry?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#356 PostWysłany: 21 Sty 2019 14:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Czy mozna z gopro (dokladnie chodzi mi o gopro hero 7 black, ale pewnie model nie ma znaczenia) zgrywac bezposrednio material na dysk zewnetrzny bez uzywania np. laptopa ? Jesli tak to czy dysk musi byc ''zasilony'' np. powerbankiem ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#357 PostWysłany: 21 Sty 2019 14:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2017
Posty: 277
Loty: 220
Kilometry: 407 639
niebieski
Bezpośrednio nie ma takiej możliwości, pośrednio wchodzi w to kombinowanie z jakimś mini routerem do którego można by podpiąć kartę/dysk, ale dalej za dużo zachodu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#358 PostWysłany: 21 Sty 2019 15:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2017
Posty: 343
Loty: 158
Kilometry: 235 829
Flyguy napisał(a):
Czy mozna z gopro (dokladnie chodzi mi o gopro hero 7 black, ale pewnie model nie ma znaczenia) zgrywac bezposrednio material na dysk zewnetrzny bez uzywania np. laptopa ? Jesli tak to czy dysk musi byc ''zasilony'' np. powerbankiem ?


Da się ogarnąć:
https://bardzo.ciekawy.blog/kopiowanie- ... komputera/

albo i bez telefonu:
https://www.rbl24.pl/akcesoria-fotograf ... i-recovery
Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#359 PostWysłany: 21 Sty 2019 15:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 1322
Loty: 131
Kilometry: 226 854
niebieski
Są specjalne kopiarki usb<>usb. Nawet rozróżniają niektóre dokumenty, zdjęcia.
Można skopiować za pomocą tel. z host USB. Czyli GoPro/karta pamięci włożona w adapter usb>tel a następnie tel. > pendive/dysk usb z ew. zasilaniem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Kamerki typu GOPRO
#360 PostWysłany: 28 Sty 2019 22:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Czy uzywaliscie baterii-zamiennikow do Hero 5 wzwyz ? Inerseuje mnie ich wykonanie pod wzgledem jakosciowym, chodzi mi o uzywanie sprzetu pod woda, a co za tym idzie jak zachowuja sie takie baterie w tych warunkach?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 361 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group