Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 01 Mar 2018 18:48 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Na tym portalu sprzedajacy dostaje dopiero po koncercie. Takie zabezpieczenie.

Wysłane z taptaka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
#62 PostWysłany: 01 Mar 2018 18:50 

Rejestracja: 01 Mar 2018
Posty: 7
No tak, ale naczytałam się tyle opinii, że tam sa same falszywe bilety i pod areną na 100 % dostane informacje, ze nie wejde, jestem przerażona. malo kto na zagranicznych forach wyraża się pochlebnie, większość jest oszukana i nie dostaje zwrotu


Ostatnio edytowany przez Zeus, 01 Mar 2018 20:00, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 01 Mar 2018 18:51 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Bilet elektoroniczny czy kartonik?

Wysłane z taptaka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 01 Mar 2018 18:52 

Rejestracja: 01 Mar 2018
Posty: 7
elektroniczny, tylko taki był dostepny ;(


Ostatnio edytowany przez Zeus, 01 Mar 2018 20:00, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 01 Mar 2018 18:53 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
To ryzyko po teojej stronie niestety.
Moze poszukaj na forach tematycznych. Moze ktos nie moze jechac i odstapi bilet.

Wysłane z taptaka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 01 Mar 2018 18:55 

Rejestracja: 01 Mar 2018
Posty: 7
Co mam zrobić, jak mnie oszukają, bo z tego co czytam to kazdy tam konczy oszukany, nie wiem co robic już


Ostatnio edytowany przez Zeus 01 Mar 2018 20:00, edytowano w sumie 2 razy
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 01 Mar 2018 18:56 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Nieprzesadzaj. Jakby tak bylo to by serwis upadl.

Wysłane z taptaka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 01 Mar 2018 18:59 

Rejestracja: 01 Mar 2018
Posty: 7
zagraniczne fora i grupy na facebooku, aż huczą jaki to miedzynarodowy przekręt i jak fake tickets są wszechobecne na tym serwisie, chociaz wydaje mi sie, ze przekret na 190 zl za bilet gdzie pierwotny koszotwal sprzedajacego 170 się nie opłaca xD tak się chociaz pocieszam


Ostatnio edytowany przez krasnal 01 Mar 2018 20:01, edytowano w sumie 2 razy
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 01 Mar 2018 19:00 

Rejestracja: 20 Lis 2014
Posty: 3354
złoty
Nie chce byc zlosliwy, ale skoro caly internet to wie to dlaczego dopiero po zakupie zaczynasz panikowac?

Wysłane z taptaka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 01 Mar 2018 19:03 

Rejestracja: 01 Mar 2018
Posty: 7
bo byłam głupia, nie myslalam w chwili zakupy o skutkach, tylko, ze znalazlam w miare tanie bilety na cos co bardzo chcialam obejrzec, a pozniej wyczytałam, ze prawdopodobnie nic z tego nie bedzie skoro tydzie ludzich zostalo oszukanych, wiem, moja glupota przeważyła


Ostatnio edytowany przez krasnal, 01 Mar 2018 20:01, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 01 Mar 2018 19:10 

bzdury pisza, viagogo to serwis gdzie ludzie odpsrzedaja bilety, sam sprzedawalem jak i kupowalem tam bilety bez problemu

moze sie zdarzyc ze bilet nie zadziala, ale to sa niskie szanse

z reszta tu masz wiecej info:
https://www.viagogo.co.uk/Help/Buyer/20


jak sprzedawalem tam bilety to kase otrzymalem dopiero wtedy gdy osoba co je kupila potwierdzila ze weszla na koncert, wiec to nie jest platforma gdzie latwo mozna oszukiwac ludzi
Góra
 PM off  
      
#72 PostWysłany: 01 Mar 2018 19:15 

Rejestracja: 14 Paź 2014
Posty: 108
Oczywiście , że bzdury. Kupiłem i sprzedałem wiele biletów przez viagogo. Nigdy nie było najmniejszego problemu. Nawet jeśli bilet okazałby się podróbką , po natychmiastowym zgłoszeniu viagogo zablokuje kasę i Ci zwróci. Jedyne co ryzykujesz to , że nie wejdziesz na koncert/mecz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 01 Mar 2018 19:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1991
srebrny
Troche spokoju, proponuje się napić piwka i nie przejmować. Wiele razu kupowałem/sprzedawałem, raz miałem tylko zgrzyt z viagogo ale jako sprzedający. Na 99% wszystko będzie bez problemu, a że jest ten 1%, no cóż, jesteśmy dorośli, trzeba wkalkulować to ryzko i tyle :)
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 01 Mar 2018 19:52 

Rejestracja: 01 Mar 2018
Posty: 7
Dziękuje, miejmy nadzieje ze wszystko będzie Ok :)


Ostatnio edytowany przez Zeus, 01 Mar 2018 20:01, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 18 Maj 2018 02:37 

Rejestracja: 18 Maj 2018
Posty: 1
Witam,
Mam pytanie do osób które SPRZEDAWAŁY bilety na viagogo.

Miałam okazje kupować bilety, problemów nie było nawet z imiennymi w różnych miejscach na świecie (kupowałam na eventy muzyczne, głównie koncerty) ale pierwszy raz odsprzedałam bilety, ponieważ kilku znajomych nie może jechać na koncert i teraz mam małe obawy po sprzedaży (Bilety już wysłane!).

Po 1 koncert jest dość rozchwytywany (E. Sheeran) i martwię się czy ktoś nie skopiuje tych biletów i np sprzeda dalej. Moje pytanie brzmi, czy jeśli ktoś sfałszuje bilety, sprzeda dalej, a wykorzysta kupione ode mnie, a do viagogo zgłosi, że nie wszedł na koncert to w jaki sposób viagogo sprawdza czy bilety zostały wykorzystane? Tylko na podstawie zgłoszenia kupującego, czy weryfikują jakoś ?

Drugie pytanie - są to bilety imienne, nigdy jakoś obaw nie miałam przed korzystaniem z biletów kupionych z innymi danymi, bo nigdy nikt mnie nie sprawdzał na wejściu, ale po aferach z zeszłego roku m.in na koncercie Stinga (nie wpuszczono kilkuset osób, ponieważ posiadło bilety na inne dane) martwię się czy osoby które odkupiły bilet odemnie wejdą na koncert (eventim przesłał informację, że osoby wejdą na koncert tylko w towarzystwie osoby której dane widnieją na bilecie a ta osoba będzie posiadała ważny dokument ze zdjęciem), jako, że wybieram się na ten koncert,nie byłoby z tym problemu, ale czy jest jakaś możliwość kontaktu z kupującym aby umówić godzinę wprowadzenia na koncert, albo podania danych kontaktowych do mnie w przypadku problemów w wejściem ? (niestety viagogo nie odpisało mi na to zgłoszenie, na innym forum znalazłam post z zeszłego roku, że przed pewnym koncertem po zakupie biletów widniała informacja :"W przypadku tego biletu, sprzedający będzie osobiście towarzyszył kupującemu przy wejściu na imprezę, ponieważ organizator wprowadził ograniczenia wstępu. Skontaktujemy się z Tobą w tygodniu poprzedzającym imprezę by potwierdzić szczegóły z Twoim sprzedającym." Niestety w opcjach mojej sprzedaży nie było żadnej takiej możliwości, a viagogo nie odpisuje na zgłoszenie, .)

Czy ktoś może rozwiać moje obawy, albo przesłać instrukcje w jaki sposób dodać informacje o tym wspólnym wejściu?

Na innym forum odpisali mi tylko żeby się nie przejmować, bo prawdopodobnie nie będą sprawdzać, a jeśli sprawdzą to nie mój problem, ale jednak będzie mój problem, bo nie chciałbym sytuacji, że te osoby nie wejdą na koncert, wolałabym ich wprowadzić, zwłaszcza, że kupującymi są osoby z zagranicy.

Z góry dziękuje za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 02 Maj 2019 17:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2212
Loty: 219
Kilometry: 409 257
niebieski
Sprzedam voucher 491€ na Viagogo
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 03 Sty 2020 18:51 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Czy korzystał ktoś z portalu Rocket Hospitality ? Szukam na ich temat jakiś opinii. Nie ma tego za dużo w internecie, co już mnie napawa obawami przed skorzystaniem z ich oferty 8-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 04 Sty 2021 14:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 523
niebieski
sprzedał ktoś bilety w czasie epidemii? czekam już 3 miesiące na wypłate i nic.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group