Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Lut 2018 02:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 272
Loty: 104
Kilometry: 143 742
niebieski
Mam mniej niz 24h w mieście Cebu. Mialem juz wczesniej jeden dzien i najwazniejsze zabytki zwiedzilem (katedra, Jezusek, twierdza). Co polecacie? Nie moge opuscic wyspy, bo sztorm i juz raz musialem samolot przelozyc (stąd ta luka w cebu). Moze park wodny/rozrywki? Moze cos fajnego na Mactan jest?
_________________
Po więcej relacji zapraszam na mój blog Gotowi do drogi i Gotowi do Drogi kanał na YT
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 14 Mar 2018 13:09 

Rejestracja: 19 Maj 2012
Posty: 560
niebieski
Jesli bedziesz tam noca to polecam oslob. Nawet taxi przez graba znajdziesz w przyzwoiitej cenie a nawet autobusem powinnienes dac rade. W oslob trzeba byc kolo 6 rano zeby ogarnac plywanue z rekinami pozniej wodospad i o 9 mozesz wracac do cebu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 10 Kwi 2018 21:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 653
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Alternatywnie Kawasan Falls , tez bardzo fajna miejscowka , tez na poludnie od Cebu. No i zalezy w jakich godzinach tam bedziesz , imprezy na Mango Sq tez zawsze spoko ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 10 Kwi 2018 22:46 

Rejestracja: 23 Gru 2016
Posty: 35
kb_poland napisał(a):
Alternatywnie Kawasan Falls , tez bardzo fajna miejscowka , tez na poludnie od Cebu. No i zalezy w jakich godzinach tam bedziesz , imprezy na Mango Sq tez zawsze spoko ;)
Ktos moze potwierdzic czy kaniony przy kawasan sa juz otwarte ? Mozna juz splyw samym soba robic ?:-)

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 10 Kwi 2018 22:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 653
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
a czemu mialyby nie byc otwarte ;) ? Bylo jakies info ? Bo z tego co mi wiadomo to miejsce caloroczne.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 10 Kwi 2018 22:53 

Rejestracja: 23 Gru 2016
Posty: 35
kb_poland napisał(a):
a czemu mialyby nie byc otwarte ;) ? Bylo jakies info ? Bo z tego co mi wiadomo to miejsce caloroczne.
O splyw mi chodzilo kanionami, swego czasu byl gov ban na to

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 10 Kwi 2018 22:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 653
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
a to nie wiedzialem.. popytaj w agencjach robiacych tam group toury.. ja nie mialem problemu zeby zalatwic to od reki tuz przed przyjazdem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 12 Cze 2018 11:53 

Rejestracja: 28 Sie 2017
Posty: 86
Na Kawasan nie ma jako takich splywow kajakowych, ale mozna wykupic sobie przewodnika i grupowo zrobic "Canyoneering" czyli trek wzdluz rzeki, az do wodospadu Kawasan. Po drodze odbywaja sie skoki do wody z mniejszych wodospadow badz skalek. Swietna aktywnosc dla tych ktorzy lubia adrenaline i nie boja sie pokonac swoich barier lekowych :mrgreen: (ja mialam z tym problem!) - najmniejszy skok to 3m, a najwyzszy az 11m!
Jezeli szukacie ow przewodnika polecam "Gilbert Tedor FUN'venture" (na FB) - bardzo dobra komunikacja, caly team czuwa nad bezpieczenstwem grupy + domowy lunch wliczony w cene.

Jezeli chodzi o wodospady na Cebu to zdecydowanie polecam Tumalog Falls, ktory znajduje sie niedaleko Oslob. Kawasan jest warte odwiedzenia, ale tylko i wylacznie w opcji z canyoneeringiem ( :?: ) bo frajda jest nie do opisania, ale niestety sam wodospad jest poprostu przereklamowany.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group