Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 07 Mar 2017 10:18 

Rejestracja: 07 Mar 2017
Posty: 3
Witam,
Potrzebuje pomocy od kogoś kto już sprzedał z sukcesem bilety na viagogo. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby odezwał się ktoś kto mógłby rozwiać moje wątpliwości. Ewentualnie ktoś kto mógłby dać mi namiar do viagogo (adres e-mail; telefon) gdyż kompletnie nigdzie nie mogę znaleźć. Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#42 PostWysłany: 07 Mar 2017 10:38 

Rejestracja: 17 Sie 2015
Posty: 305
Loty: 139
Kilometry: 280 764
niebieski
Sprzedawałem bez problemów, czego dokładnie nie wiesz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 07 Mar 2017 11:52 

Rejestracja: 07 Mar 2017
Posty: 3
Wczoraj sprzedały się moje bilety na viagogo (pierwszy raz stąd moje wątpliwości). Potwierdziłem sprzedaż i utknąłem w zakładce "Wyślij bilety". Bilety mam w formie papierowej. Problem mam z instrukcją wysyłki biletu, a konkretniej przygotowania przesyłki. Załączam screen z tej instrukcji.

Punkt 1 zrealizowałem czyli wydrukowałem etykietę wysyłkową UPS + była tam jeszcze strona po angielsku z nagłówkiem "Order Details". Natomiast nie wiem skąd w punkcie drugim wziąć "dokument
z podsumowaniem zamówienia i zagnij go wg instrukcji na odwrocie". ? Nigdzie nic takiego nie widzę.

Może wiesz gdzie to znaleźć, albo co to za dokument ? Albo mógłbyś mi przełożyć całą tę instrukcję wysylki biletów na chłopski ? Do tego mam pytanko czy kurier jest już opłacony czy ja pokrywam koszty ? Z góry bardzo jestem wdzięczny za każdą pomoc bo nie ma żadnego kontaktu do polskiego viagogo.

Załączniki:
aqa.JPG
aqa.JPG [ 54.07 KiB | Obejrzany 13413 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 07 Mar 2017 12:11 

Rejestracja: 17 Sie 2015
Posty: 305
Loty: 139
Kilometry: 280 764
niebieski
a nie chodziło przypadkiem o tą druga strone? "Order Details"

wszystko jest opłacone przez kupującego, chyba łatwiej niż w tych 4 krokach na stronie nie da się tego opisać.
Góra
 Profil Relacje PM off
dyneck lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 07 Mar 2017 12:23 

Rejestracja: 07 Mar 2017
Posty: 3
owszem, pewnie łatwiej się nie da ale jednak pierwszy raz nie chciałem niczego skopać i mieć później problemy. W każdym razie już wiem. Dzięki za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 10 Mar 2017 07:17 

Rejestracja: 28 Lut 2017
Posty: 6
Unikaj tej strony
Góra
 Profil Relacje PM off
drestu lubi ten post.
drestu uważa post za pomocny.
 
      
#47 PostWysłany: 03 Kwi 2017 16:34 

Rejestracja: 03 Kwi 2017
Posty: 1
Witam, Zakupiłam e-bilety na mecz za pomocą viagogo jednak okazało się że nie będę mogła w nim uczestniczyć. Biletów co prawda jeszcze nie otrzymałam od serwisu ale kliknęłam na opcję odsprzedaj swoje bilety. Po pewnym czasie ktoś te bilety kupił. Najgorsze jest to, że ja w zakładce " sprzedane" nie widzę nic! I moje pytanie- czy jeżeli kliknęłam na opcje odsprzedaj bilety to serwis automatycznie zamiast mi dostarczyć bilety to podeśle nowemu kupcowi czy może ja mam czekać na nie i dopiero przesłać do serwisu a serwis do gościa? Boje sie, że obarczą mnie kosztami za to, że nie przesyłam i biletów których oni sami mi jeszcze nie przysłali.... Pomijając fakt, że nie wiem jak bym je nawet miała wysłać jeżeli nie ma nic w opcji "sprzedane" ani żadnej zakładki wyślij bilety.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 13 Cze 2017 17:25 

Rejestracja: 13 Cze 2017
Posty: 2
LUDZIE!!! Nie kupujcie biletów na Viagogo! Kupiłam dwa bilety na Gunsów przez pomyłkę. Myślałam, że to normalna strona. Okazało się, że strasznie przepłaciłam, bo koszty serwisu były dopisane u dołu małym druczkiem i poniżej wyświetlającej mi się strony. Chciałam zrezygnować z zakupu. Nie da rady! Zareklamowałam w banku. NIC! W końcu odsprzedałam te bilety ze stratą 100 zł! Na jednej i drugiej transakcji Viagogo zarobiło ponad 200 zł! A teraz napisali mi, że te bilety, które kupiłam są nieprawidłowe, a ja podobno odpowiadam za poprawność biletów, zatem na mój koszt będą chcieli zapewnić bilety osobie, która kupiła je ode mnie. Tak jest w regulaminie. A mi dadzą dobre bilety, zamiast kasy, którymi mogę sobie podetrzeć tyłek. Wygląda na to, że już straciłam 800 zł, a to jeszcze nie koniec! Będą ode mnie żądać zwrotu kasy za zapewnienie osobie, która kupiła ode mnie poprawnych biletów! Jak chcesz wyrzucić 1600 zł do śmieci to sugeruję korzystanie z Viagogo!
Góra
 Profil Relacje PM off
drestu lubi ten post.
drestu uważa post za pomocny.
 
      
#49 PostWysłany: 13 Cze 2017 17:47 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Pomyliłaś się, nie przeczytałaś regulaminu, mimo to masz pretensje do serwisu który oficjalnie zarabia na transakcjach ?

Swoją drogą jestem ciekaw, jak to jest kupić bilety za 800 zł "przez pomyłkę" ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#50 PostWysłany: 13 Cze 2017 17:58 

@Jowitka71 - i po co te żale? Mają rację. Na ten moment zachęciłaś mnie do częstszego korzystania z serwisu Viagogo. Dzięki za wpis :idea:
Góra
 PM off  
      
#51 PostWysłany: 13 Cze 2017 18:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
Sam korzystam z Viagogo z ostateczności, ale nie mogę ogarnąć jak można przez pomyłkę kupić bilety za 800zł ?! Dodatkowo nie wiem o jakim małym druczku piszesz, owszem nie wyświetla się całkowita cena na początku, ale potem już jak byk jest ostateczna cena...
Góra
 Profil Relacje PM off
grzegorzkatowice lubi ten post.
 
      
#52 PostWysłany: 14 Cze 2017 18:37 

Rejestracja: 13 Cze 2017
Posty: 2
-- 14 Cze 2017 18:21 --

Przecież to ZŁODZIEJE!!! Zarabiają na tym ogromne pieniądze! A mnie chcą oszukać! Kupiłam na Viagogo bilety, ale zrezygnowałam z koncertu. Chciałam zrezygnować! NIE DA SIĘ! Musiałam je odsprzedać ze 100 zł stratą. Na tydzień przed koncertem informują, że miałam złe bilety i przesłali mi inne. Niestety na stronie nie ma funkcji, która umożliwiłaby mi przesłanie biletów osobie kupującej jeszcze raz!!! Są przesłane i KONIEC! Nie mam kontaktu z kupującym. Wygląda na to, że mi nie oddadzą 800 zł za kupione bilety i jeszcze będą chcieli kasę za to, że ta osoba nie weszła na koncert!!!!

-- 14 Cze 2017 18:37 --

paisas napisał(a):
Pomyliłaś się, nie przeczytałaś regulaminu, mimo to masz pretensje do serwisu który oficjalnie zarabia na transakcjach ?

Swoją drogą jestem ciekaw, jak to jest kupić bilety za 800 zł "przez pomyłkę" ;)

Można. Jest guzik kup teraz pod kwotą bez podatku i opłat. Kwota całkowita znajduje się poniżej strony. KTO WAM PŁACI ZA TE WPISY??? Jak to maja rację? Nie mogę wysłać poprawnych biletów osobie, która je ode mnie kupiła! Widzieliście drugi taki serwis, który pobiera tak chore opłaty??? Nie da się z nimi skontaktować, stronę mają zaprojektowaną do pomyłek, nie ma możliwości ponownie wysłać biletów kupującemu. Orżną mnie na 1600 zł jak nie więcej! nie ma co. Jesteście sprzedającymi, to macie to w d*pie, ze kogoś Viagogo orżnie na kasę.
Góra
 Profil Relacje PM off
drestu lubi ten post.
drestu uważa post za pomocny.
 
      
#53 PostWysłany: 18 Cze 2017 13:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1991
srebrny
@Jowitka71 nie przesadzaj. Każdy wie na czym ten portal zarabia, kupowałem/sprzedawałem wiele razy bilety i w sumie miałem z nimi tylko 1 poważniejszy problem ale skończyło się finalnie ok. Trzeba czytać, zastanawiać się co się kupuje co się robi, na co się zgadza i tyle.

PS. Ale ktoś kazał Ci kupować od nich bilety? Było to siłą? Wątpie. Mogłaś kupić gdzieś indziej, taniej/drożej.
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 18 Cze 2017 15:20 

Rejestracja: 23 Wrz 2014
Posty: 1006
Loty: 130
Kilometry: 249 917
Przez ten serwis bez problemu sprzedałem bilet na Eurowizję w Kijowie.
Viagogo uratował mi życie
_________________
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 13 Gru 2017 17:16 

Rejestracja: 09 Maj 2017
Posty: 6
Negatywne opinie pochodzą głównie od osób, które myślały, że jest to oficjalna sprzedaż na dane wydarzenie i potem są zdziwieni, że kwota, którą faktycznie zapłacili jest dużo wyższa niż widnieje na bilecie. Ja polecam, kupowałem bilety z wysyłką kurierem i bilet elektroniczny nawet w ten sam dzień wydarzenia i wszystko było OK.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 22 Sty 2018 16:52 

Rejestracja: 02 Lis 2017
Posty: 3
Witam, mam małe pytanie o viagogo. Czy na biletach podane są dane? Imię i nazwisko? Zamierzam jechać na mecz Bayernu i jestem w stanie trochę przepłacić, ale boję się, że na mecz w ogóle nie wejdę. Byłem na dwóch meczach Serie A, bilety zamawiałem z oficjalnych stron, ale w obu przypadkach panowie na bramkach przed wejściem, sprawdzali czy dane z biletu pokrywają się z tymi na moim dowodzie osobistym. Jak to wygląda? Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 22 Sty 2018 17:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 1991
srebrny
Bilet będzie wyglądał tak jak każdy inny. Jezeli w danym przypadku będą bilety z danymi, to na 99,99% też taki dostaniesz. Na stadion na 99,99% też wejdziesz. Jak odbijesz się od jakiegoś stewarda, to za 3 minuty wrócisz i wejdziesz. Na Bayernie akurat nie byłem więcej nie wiem jak to wygląda w tym konkretnym przypadku ale nie zdarzyło mi się jeszcze nie wejść na mecz a wchodziłem już z biletami na bardzo różne nazwiska i bardzo wielu krajach :)
_________________
https://kamo375.fly4free.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 23 Sty 2018 23:06 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 328
@Nayevsky
Byłem w zeszłym sezonie na jednym meczu w Monachium z biletem kupionym przez viagogo.
Mój bilet był bez żadnych danych osobowych. Nie wiem czy inne bilety miały dane, ale nikt na bramkach nie sprawdzał dokumentów. Wszedłem bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 24 Sty 2018 17:39 

Rejestracja: 02 Lis 2017
Posty: 3
Dzięki za odpowiedzi, chyba w takim razie zamówię bilety przez viagogo. Może we Włoszech takie ekscesy, bo gadałem z kumplem po polsku? Tym razem zachowam ciszę i będzie ok. ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 01 Mar 2018 18:44 

Rejestracja: 01 Mar 2018
Posty: 7
bardzo bym prosiła o szybką odpowiedz :) Kupilam wczoraj 2 bilety ( 190 zł od biletu) na koncert w Amsterdamie przez Viagogo, wszystko by bylo okey gdyby nie liczen strony w internacie, na forach i konta na instagramie, które informują, że to złodziejstwo i na pewno bede oszukana, wiec, ze nikt z Państwa nie może mi zagwarantować, ze wszystko bedzie dobrze, ale mimo wszystko jakieś rady badz opinie? wyjazd do amsterdamu wiaze sie z kupnem biletow lotniczych i hotelu takze wiadomosc pod areną, ze mam falyszwy bilet bylaby straszna, prosze o pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 78 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group